Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 
Moški skupno:
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.   
1       81      Gašper Rak              1979    Ljubljana               36:38    
2       39      Matjaž Cotar            1978    Škofja Loka             36:39   0:01    
3       63      Aleš Hren               1972    G. vas - Poljane        37:15   0:37    
4       10      Goran Ikič              1979    Žiri                    38:04   1:26    
5       15      Ljubo Car               1955    Maribor                 38:29   1:51    
6       62      Andrej Dolenc           1973    G. vas - Poljane        38:32   1:54    
7       139     Jani Bogataj            1965    Škofja Loka             38:38   2:00    
8       49      Marko Bokalič           1960    Dol pri Ljub.           38:44   2:06    
9       60      Danijel Vincec          1980    Koper                   39:03   2:25    
10      64      Simon Alič              1971    G. vas - Poljane        39:19   2:41    
11      41      Silvo Zajc              1951    Domžale                 40:05   3:27    
12      57      Milan Jeler             1968    Šenčur                  40:34   3:56    
13      93      Boris Vrhovšek          1961    Velenje                 40:35   3:57    
14      100     Gorazd Lukan            1976    Mengeš                  40:36   3:58    
15      110     Miha Halcer             1985    Hrastnik                40:48   4:10    
16      67      Matjaž Habjan           1984    Železniki               40:55   4:17    
17      55      Anže Bizjak             1983    Predvor                 41:02   4:24    
18      95      Jože Rogelj             1951    Ljubljana               41:03   4:25    
19      180     Maks Pogačar            1959    Žirovnica               41:20   4:42    
20      32      Srečko Mavri            1968    Tolmin                  41:25   4:47    
21      47      Damjan Čibej            1968    Kamnik                  41:29   4:51    
22      26      Gregor Cigler           1967    Ljubljana               41:38   5:00    
23      153     Lojze Oblak             1947    G. - Poljane            41:58   5:20    
24      68      Igor Sedej              1964    Brezovica               42:09   5:31    
25      70      Egon Murovec            1965    Idrija                  42:12   5:34    
26      103     Branko Mernik           1967    Celje                   42:20   5:42    
27      80      Hinko Butkovič          1977    Kočevje                 42:21   5:43    
28      27      Janez Justin            1982    Škofja Loka             42:22   5:44    
29      17      Bogdan Pogačar          1977    Kranj                   42:45   6:07    
30      69      Roman Mohorič           1962    Idrija                  42:49   6:11    
31      144     Andraž Rant             1975    Železniki               43:04   6:26    
32      129     Franc Hafner            1949    Škofja Loka             43:07   6:29    
33      61      Janez Pirnar            1959    Kranj                   43:09   6:31    
34      13      Franci Žbogar           1961    Kranjska gora           43:42   7:04    
35      94      Andrej Kalčič           1964    Ljubljana               43:44   7:06    
36      82      Jure Bergant            1982    Ljubljana               43:44   7:06    
37      34      Zdravc Božnar           1968    Podreca                 43:45   7:07    
38      162     Aleš Božnar             1972    Škofja Loka             44:01   7:23    
39      66      Samo Novak              1966    Koper                   44:01   7:23    
40      50      Matej Mihovec           1951    Medvode                 44:21   7:43    
41      97      Aleš Bajda              1976    Brezovica               44:22   7:44    
42      128     Ivan Mihovilovič        1949    Škofja Loka             44:26   7:48    
43      24      Mitja Cankar            1973    Železniki               44:49   8:11    
44      9       Borut Poljanšek         1974    Žiri                    44:49   8:11    
45      28      Janez Dolenc            1965    Škofja Loka             44:54   8:16    
46      109     Drago Blanuša           1960    Kranj                   44:54   8:16    
47      20      Darko Planinc           1964    Brezovica               45:02   8:24    
48      36      Sašo Ocepek             1982    Domžale                 45:07   8:29    
49      51      Stane Cufer             1957    Železniki               45:09   8:31    
50      58      Peter Trkman            1978    Ljubljana               45:20   8:42    
51      126     Miha Nastran            1974    Škofja Loka             45:37   8:59    
52      16      David Vogrin            1985    Kamnik                  45:39   9:01    
53      14      Stanko Janžekovič       1976    Železniki               45:42   9:04    
54      115     Bernard Kutin           1973    Železniki               45:44   9:06    
55      5       Boštjan Medvešek        1969    Celje                   45:47   9:09    
56      65      Dejan Frelih            1976    Škofja Loka             45:48   9:10    
57      12      Jurij Jeršin            1966    Kranjska gora           45:56   9:18    
58      108     Tomaž Cankar            1970    Železniki               46:19   9:41    
59      54      Marjan Novak            1965    Kamnik                  46:19   9:41    
60      52      Božidar Prislan         1951    Kranj                   46:20   9:42    
61      166     Sebastijan Eržen        1974    Škofja Loka             46:22   9:44    
62      98      Damjan Pečar            1970    Ljubljana               46:28   9:50    
63      18      Denis Leš               1984    Kranj                   46:29   9:51    
64      111     Robert Halcer           1959    Hrastnik                46:33   9:55    
65      75      Jure Prešeren           1985    Žirovnica               46:39   10:01    
66      48      Tone Gartner            1941    Železniki               47:13   10:35    
67      105     Tomaž Šmid              1970    Škofja Loka             47:25   10:47    
68      44      Zoran Šorli             1956    Tolmin                  47:35   10:57    
69      46      Benjamin Kacafura       1949    Tolmin                  47:36   10:58    
70      90      Anton Demšar            1973    Železniki               47:50   11:12    
71      43      Ljubo Torkar            1972    Tolmin                  47:53   11:15    
72      74      Branko Prešeren         1959    Žirovnica               47:55   11:17    
73      122     Herbert Kotnik          1943    Trzin                   48:06   11:28    
74      101     Matej Pisek             1982    Radovljica              48:07   11:29    
75      37      Igor Mrak               1966    Tolmin                  48:11   11:33    
76      33      Miran Dobravec          1952    Tolmin                  48:22   11:44    
77      142     Zvone Frelih            1964    Železniki               48:42   12:04    
78      2       Matjaž Torkar           1969    Železniki               48:53   12:15    
79      23      Boštjan Marolt          1974    Trzin                   49:21   12:43    
80      25      Boris Horvat            1958    Ljubljana               49:26   12:48    
81      53      Tomaž Kučan             1980    Radovljica              49:30   12:52    
82      84      Milan Bahar             1938    Ljubljana               49:40   13:02    
83      87      Marjan Pristov          1948    Žirovnica               49:42   13:04    
84      134     Bogomir Vidic           1944    Radovljica              50:22   13:44    
85      165     Janez Zakotnik          1966    Škofja Loka             50:25   13:47    
86      154     Marijan Unterweger      1962    Kranj                   50:37   13:59    
87      11      Damjan Mazzini          1972    Žiri                    50:51   14:13    
88      21      Metod Eržen             1973    Kranj                   51:01   14:23    
89      131     Borut Torkar            1953    Bled                    51:14   14:36    
90      137     Darko Gortnar           1955    Železniki               51:15   14:37    
91      141     Roman Tabernik          1976    Železniki               51:33   14:55    
92      156     Srečo Gjerek            1962    Ivančna Gorica          51:34   14:56    
93      120     Mitja Oter              1975    Škofja Loka             51:44   15:06    
94      99      Ernest Seljak           1952    Škofja Loka             51:55   15:17    
95      112     Sebastjan Nejedly       1972    Litija                  52:10   15:32    
96      125     Pavle Čadež             1938    G.vas - Poljane         52:58   16:20    
97      76      Denis Guzelj            1975    Škofja Loka             53:00   16:22    
98      132     Matej Mohorič           1983    Železniki               53:11   16:33    
99      35      Karel Medvešček         1942    Bohinj                  53:19   16:41    
100     92      Branko Jermol           1949    Tolmin                  53:28   16:50    
101     59      Miha Trkman             1981    Ljubljana               53:44   17:06    
102     145     Tone Šinkovec           1950    Železniki               53:45   17:07    
103     56      Stane Gaber             1952    Škofja Loka             54:09   17:31    
104     157     Janez Šmid              1942    Železniki               54:19   17:41    
105     42      Rudi Tratnik            1957    Šoštanj                 54:43   18:05    
106     123     Simon Demšar            1986    Železniki               54:45   18:07    
107     77      Anže Žitnik             1987    Železniki               55:41   19:03    
108     138     Andrej Benedik          1976    Železniki               55:54   19:16    
109     31      Aleš Sever              1984    Ljubljana               55:57   19:19    
110     40      Franc Hrovat            1936    Radovljica              56:28   19:50    
111     159     Tone Kalan              1942    Železniki               56:33   19:55    
112     161     Nace Gartner            1984    Železniki               56:36   19:58    
113     96      Jaka Kavčič             1986    Železniki               56:47   20:09    
114     29      Brane Zorenč            1946    Grosuplje               56:58   20:20    
115     85      Franci Jesenovec        1952    Škofja Loka             57:04   20:26    
116     114     Alojz Homan             1951    Škofja Loka             57:12   20:34    
117     79      Jože Gaber              1948    Škofja Loka             57:23   20:45    
118     143     Boris Benedičič         1972    Železniki               57:45   21:07    
119     133     Matjaž Lavtar           1981    Železniki               58:21   21:43    
120     150     Rafko Kavčič            1966    Železniki               58:22   21:44    
121     155     Matjaž Lušina           1967    Železniki               58:30   21:52    
122     102     Anton Selan             1960    Kostel                  58:45   22:07    
123     91      Simon Kranjc            1969    Tolmin                  59:16   22:38    
124     116     Zlatko Džebič           1961    Železniki               59:31   22:53    
125     45      Uroš Turk               1970    Novo mesto              59:39   23:01    
126     7       Danijel Kalan           1971    Železniki               1:00:33 23:55    
127     38      Blaž Gec                1933    Ljubljana               1:02:53 26:15    
128     83      Gvido Svet              1947    Cerknica                1:02:59 26:21    
129     121     Ivan Mohorič            1947    Železniki               1:03:16 26:38    
130     124     Samo Primožič           1961    Železniki               1:05:04 28:26    
131     8       Aleš Marenk             1988    Železniki               1:05:21 28:43    
132     152     Nenad Dujin             1954    Nova Gorica             1:05:38 29:00    
133     149     Siniša Novak            1972    Maribor                 1:06:05 29:27    
134     119     Borut Lotrič            1988    Železniki               1:06:36 29:58    
135     22      Janez Sušnik            1966    Kranj                   1:06:47 30:09    
136     30      Janez Sever             1946    Ljubljana               1:07:24 30:46    
137     147     Mirko Trojer            1953    Železniki               1:07:44 31:06    
138     3       Borut Drolc             1990    Železniki               1:08:04 31:26    
139     158     Aljaž Macarol           1938    Ljubljana               1:08:57 32:19    
140     19      Franc Pirc              1965    Kranj                   1:10:21 33:43    
141     113     Jože Nejedly            1946    Litija                  1:11:26 34:48    
142     163     Igor Marin              1966    Železniki               1:11:55 35:17    
143     148     Stane Trojer            1952    Železniki               1:12:11 35:33    
144     117     Uroš Šuštar             1975    Železniki               1:13:33 36:55    
145     146     Damjan Volkar           1971    Škofljica               1:16:08 39:30    
146     135     Aleš Jensterle          1972    Železniki               1:19:36 42:58    
147     140     Aleš Založnik           1954    Ljubljana               1:19:36 42:58    
148     86      Peter Martinc           1973    Ljubljana               1:19:52 43:14    
149     164     Oton Demšar             1958    Železniki               1:19:54 43:16    
150     71      Marjan Šmid             1946    Železniki               1:20:34 43:56    
Odstopi: 
Gregor Kavs 
Ženske skupno:
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.           
1       104     Sabina Rezar            1977    Štore                   44:21           
2       136     Mojca Kališnik          1962    Domžale                 49:54   5:33            
3       130     Jelka Rakuš             1964    Bled                    52:30   8:09            
4       4       Ana Podpečan            1978    Kamnik                  54:19   9:58            
5       72      Urška Marinšek          1977    Postojna                56:24   12:03            
6       127     Irena Gartner           1960    Železniki               58:25   14:04            
7       73      Mateja Prešeren         1964    Žirovnica               59:55   15:34            
8       106     Tjaša Beričič           1975    Škofja Loka             1:01:08 16:47            
9       78      Milena Gaber            1949    Škofja Loka             1:01:13 16:52            
10      118     Maja Anžič              1987    Železniki               1:01:31 17:10            
11      89      Monika Štibelj          1978    Škofja Loka             1:06:11 21:50            
12      88      Kristina Štibelj        1984    Škofja Loka             1:08:32 24:11            
13      160     Jana Gartner            1959    Železniki               1:12:58 28:37            
14      151     Petra Kastelic          1979    Ivančna Gorica          1:13:36 29:15            
15      6       Darja Medvešek          1968    Celje                   1:20:34 36:13            
Otroci - letnik 86 in mlajši:
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.           
1       123     Simon Demšar            1986    Železniki               54:45           
2       77      Anže Žitnik             1987    Železniki               55:41   0:56            
3       96      Jaka Kavčič             1986    Železniki               56:47   2:02            
4       118     Maja Anžič              1987    Železniki               1:01:31 6:46            
5       8       Aleš Marenk             1988    Železniki               1:05:21 10:36            
6       119     Borut Lotrič            1988    Železniki               1:06:36 11:51            
7       3       Borut Drolc             1990    Železniki               1:08:04 13:19            
Ženske od 16 - 30 let - letnik 85 - 71:
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.          
1       104     Sabina Rezar            1977    Štore                   44:21           
2       4       Ana Podpečan            1978    Kamnik                  54:19   9:58            
3       72      Urška Marinšek          1977    Postojna                56:24   12:03            
4       106     Tjaša Beričič           1975    Škofja Loka             1:01:08 16:47            
5       89      Monika Štibelj          1978    Škofja Loka             1:06:11 21:50            
6       88      Kristina Štibelj        1984    Škofja Loka             1:08:32 24:11            
7       151     Petra Kastelic          1979    Ivančna Gorica          1:13:36 29:15            
Ženske nad 30 let - letnik 70 in starejše:
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.          
1       136     Mojca Kališnik          1962    Domžale                 49:54           
2       130     Jelka Rakuš             1964    Bled                    52:30   2:36            
3       127     Irena Gartner           1960    Železniki               58:25   8:31            
4       73      Mateja Prešeren         1964    Žirovnica               59:55   10:01           
5       78      Milena Gaber            1949    Škofja Loka             1:01:13 11:19           
6       160     Jana Gartner            1959    Železniki               1:12:58 23:04           
7       6       Darja Medvešek          1968    Celje                   1:20:34 30:40           
Moški od 16 - 30 let - letnik 85 - 71:
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.          
1       81      Gašper Rak              1979    Ljubljana               36:38           
2       39      Matjaž Cotar            1978    Škofja Loka             36:39   0:01            
3       63      Aleš Hren               1972    G.vas - Poljane         37:15   0:37    
4       10      Goran Ikič              1979    Žiri                    38:04   1:26    
5       62      Andrej Dolenc           1973    G.vas - Poljane         38:32   1:54    
6       60      Danijel Vincec          1980    Koper                   39:03   2:25    
7       64      Simon Alič              1971    G.vas - Poljane         39:19   2:41    
8       100     Gorazd Lukan            1976    Mengeš                  40:36   3:58    
9       110     Miha Halcer             1985    Hrastnik                40:48   4:10    
10      67      Matjaž Habjan           1984    Železniki               40:55   4:17    
11      55      Anže Bizjak             1983    Predvor                 41:02   4:24    
12      80      Hinko Butkovič          1977    Kočevje                 42:21   5:43    
13      27      Janez Justin            1982    Škofja Loka             42:22   5:44    
14      17      Bogdan Pogačar          1977    Kranj                   42:45   6:07    
15      144     Andraž Rant             1975    Železniki               43:04   6:26    
16      82      Jure Bergant            1982    Ljubljana               43:44   7:06    
17      162     Aleš Božnar             1972    Škofja Loka             44:01   7:23    
18      97      Aleš Bajda              1976    Brezovica               44:22   7:44    
19      24      Mitja Cankar            1973    Železniki               44:49   8:11    
20      9       Borut Poljanšek         1974    Žiri                    44:49   8:11    
21      36      Sašo Ocepek             1982    Domžale                 45:07   8:29    
22      58      Peter Trkman            1978    Ljubljana               45:20   8:42    
23      126     Miha Nastran            1974    Škofja Loka             45:37   8:59    
24      16      David Vogrin            1985    Kamnik                  45:39   9:01    
25      14      Stanko Janžekovič       1976    Železniki               45:42   9:04    
26      115     Bernard Kutin           1973    Železniki               45:44   9:06    
27      65      Dejan Frelih            1976    Škofja Loka             45:48   9:10    
28      166     Sebastijan Eržen        1974    Škofja Loka             46:22   9:44    
29      18      Denis Leš               1984    Kranj                   46:29   9:51    
30      75      Jure Prešeren           1985    Žirovnica               46:39   10:01    
31      90      Anton Demšar            1973    Železniki               47:50   11:12    
32      43      Ljubo Torkar            1972    Tolmin                  47:53   11:15    
33      101     Matej Pisek             1982    Radovljica              48:07   11:29    
34      23      Boštjan Marolt          1974    Trzin                   49:21   12:43    
35      53      Tomaž Kučan             1980    Radovljica              49:30   12:52    
36      11      Damjan Mazzini          1972    Žiri                    50:51   14:13    
37      21      Metod Eržen             1973    Kranj                   51:01   14:23    
38      141     Roman Tabernik          1976    Železniki               51:33   14:55    
39      120     Mitja Oter              1975    Škofja Loka             51:44   15:06    
40      112     Sebastjan Nejedly       1972    Litija                  52:10   15:32    
41      76      Denis Guzelj            1975    Škofja Loka             53:00   16:22    
42      132     Matej Mohorič           1983    Železniki               53:11   16:33    
43      59      Miha Trkman             1981    Ljubljana               53:44   17:06    
44      138     Andrej Benedik          1976    Železniki               55:54   19:16    
45      31      Aleš Sever              1984    Ljubljana               55:57   19:19    
46      161     Nace Gartner            1984    Železniki               56:36   19:58    
47      143     Boris Benedičič         1972    Železniki               57:45   21:07    
48      133     Matjaž Lavtar           1981    Železniki               58:21   21:43    
49      7       Danijel Kalan           1971    Železniki               1:00:33 23:55    
50      149     Siniša Novak            1972    Maribor                 1:06:05 29:27    
51      117     Uroš Šuštar             1975    Železniki               1:13:33 36:55    
52      146     Damjan Volkar           1971    Škofljica               1:16:08 39:30    
53      135     Aleš Jensterle          1972    Železniki               1:19:36 42:58    
54      86      Peter Martinc           1973    Ljubljana               1:19:52 43:14    
Odstopi: 
Gregor Kavs 
Moški od 31 - 45 let - letnik 70 - 56
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.  
1       139     Jani Bogataj            1965    Škofja Loka             38:38    
2       49      Marko Bokalič           1960    Dol pri Ljublj.         38:44   0:06    
3       57      Milan Jeler             1968    Šenčur                  40:34   1:56    
4       93      Boris Vrhovšek          1961    Velenje                 40:35   1:57    
5       180     Maks Pogačar            1959    Žirovnica               41:20   2:42    
6       32      Srečko Mavri            1968    Tolmin                  41:25   2:47    
7       47      Damjan Čibej            1968    Kamnik                  41:29   2:51    
8       26      Gregor Cigler           1967    Ljubljana               41:38   3:00    
9       68      Igor Sedej              1964    Brezovica               42:09   3:31    
10      70      Egon Murovec            1965    Idrija                  42:12   3:34    
11      103     Branko Mernik           1967    Celje                   42:20   3:42    
12      69      Roman Mohorič           1962    Idrija                  42:49   4:11    
13      61      Janez Pirnar            1959    Kranj                   43:09   4:31    
14      13      Franci Žbogar           1961    Kranjska gora           43:42   5:04    
15      94      Andrej Kalčič           1964    Ljubljana               43:44   5:06    
16      34      Zdravc Božnar           1968    Podreca                 43:45   5:07    
17      66      Samo Novak              1966    Koper                   44:01   5:23    
18      28      Janez Dolenc            1965    Škofja Loka             44:54   6:16    
19      109     Drago Blanuša           1960    Kranj                   44:54   6:16    
20      20      Darko Planinc           1964    Brezovica               45:02   6:24    
21      51      Stane Cufer             1957    Železniki               45:09   6:31    
22      5       Boštjan Medvešek        1969    Celje                   45:47   7:09    
23      12      Jurij Jeršin            1966    Kranjska gora           45:56   7:18    
24      108     Tomaž Cankar            1970    Železniki               46:19   7:41    
25      54      Marjan Novak            1965    Kamnik                  46:19   7:41    
26      98      Damjan Pečar            1970    Ljubljana               46:28   7:50    
27      111     Robert Halcer           1959    Hrastnik                46:33   7:55    
28      105     Tomaž Šmid              1970    Škofja Loka             47:25   8:47    
29      44      Zoran Šorli             1956    Tolmin                  47:35   8:57    
30      74      Branko Prešeren         1959    Žirovnica               47:55   9:17    
31      37      Igor Mrak               1966    Tolmin                  48:11   9:33    
32      142     Zvone Frelih            1964    Železniki               48:42   10:04    
33      2       Matjaž Torkar           1969    Železniki               48:53   10:15    
34      25      Boris Horvat            1958    Ljubljana               49:26   10:48    
35      165     Janez Zakotnik          1966    Škofja Loka             50:25   11:47    
36      154     Marijan Unterweger      1962    Kranj                   50:37   11:59    
37      156     Srečo Gjerek            1962    Ivančna Gorica          51:34   12:56    
38      42      Rudi Tratnik            1957    Šoštanj                 54:43   16:05    
39      150     Rafko Kavčič            1966    Železniki               58:22   19:44    
40      155     Matjaž Lušina           1967    Železniki               58:30   19:52    
41      102     Anton Selan             1960    Kostel                  58:45   20:07    
42      91      Simon Kranjc            1969    Tolmin                  59:16   20:38    
43      116     Zlatko Džebič           1961    Železniki               59:31   20:53    
44      45      Uroš Turk               1970    Novo mesto              59:39   21:01    
45      124     Samo Primožič           1961    Železniki               1:05:04 26:26    
46      22      Janez Sušnik            1966    Kranj                   1:06:47 28:09    
47      19      Franc Pirc              1965    Kranj                   1:10:21 31:43    
48      163     Igor Marin              1966    Železniki               1:11:55 33:17    
49      164     Oton Demšar             1958    Železniki               1:19:54 41:16    
Moški od 46 - 60 let - letnik 55 - 41
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.  
1       15      Ljubo Car               1955    Maribor                 38:29    
2       41      Silvo Zajc              1951    Domžale                 40:05   1:36    
3       95      Jože Rogelj             1951    Ljubljana               41:03   2:34    
4       153     Lojze Oblak             1947    G. vas - Poljane        41:58   3:29    
5       129     Franc Hafner            1949    Škofja Loka             43:07   4:38    
6       50      Matej Mihovec           1951    Medvode                 44:21   5:52    
7       128     Ivan Mihovilovič        1949    Škofja Loka             44:26   5:57    
8       52      Božidar Prislan         1951    Kranj                   46:20   7:51    
9       48      Tone Gartner            1941    Železniki               47:13   8:44    
10      46      Benjamin Kacafura       1949    Tolmin                  47:36   9:07    
11      122     Herbert Kotnik          1943    Trzin                   48:06   9:37    
12      33      Miran Dobravec          1952    Tolmin                  48:22   9:53    
13      87      Marjan Pristov          1948    Žirovnica               49:42   11:13    
14      134     Bogomir Vidic           1944    Radovljica              50:22   11:53    
15      131     Borut Torkar            1953    Bled                    51:14   12:45    
16      137     Darko Gortnar           1955    Železniki               51:15   12:46    
17      99      Ernest Seljak           1952    Škofja Loka             51:55   13:26    
18      35      Karel Medvešček         1942    Bohinj                  53:19   14:50    
19      92      Branko Jermol           1949    Tolmin                  53:28   14:59    
20      145     Tone Šinkovec           1950    Železniki               53:45   15:16    
21      56      Stane Gaber             1952    Škofja Loka             54:09   15:40    
22      157     Janez Šmid              1942    Železniki               54:19   15:50    
23      159     Tone Kalan              1942    Železniki               56:33   18:04    
24      29      Brane Zorenc            1946    Grosuplje               56:58   18:29    
25      85      Franci Jesenovec        1952    Škofja Loka             57:04   18:35    
26      114     Alojz Homan             1951    Škofja Loka             57:12   18:43    
27      79      Jože Gaber              1948    Škofja Loka             57:23   18:54    
28      83      Gvido Svet              1947    Cerknica                1:02:59 24:30    
29      121     Ivan Mohorič            1947    Železniki               1:03:16 24:47    
30      152     Nenad Dujin             1954    Nova Gorica             1:05:38 27:09    
31      30      Janez Sever             1946    Ljubljana               1:07:24 28:55    
32      147     Mirko Trojer            1953    Železniki               1:07:44 29:15    
33      113     Jože Nejedly            1946    Litija                  1:11:26 32:57    
34      148     Stane Trojer            1952    Železniki               1:12:11 33:42    
35      140     Aleš Založnik           1954    Ljubljana               1:19:36 41:07    
36      71      Marjan Šmid             1946    Železniki               1:20:34 42:05 
Moški nad 60 let - letnik 40 in starejši
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik  Občina                  Čas     Zaost.  
1       84      Milan Bahar             1938    Ljubljana               49:40    
2       125     Pavle Čadež             1938    G.vas - Poljane         52:58   3:18    
3       40      Franc Hrovat            1936    Radovljica              56:28   6:48    
4       38      Blaž Gec                1933    Ljubljana               1:02:53 13:13    
5       158     Aljaž Macarol           1938    Ljubljana               1:08:57 19:17    
Občani občine Železniki
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik                          Čas     Zaost.   
1       67      Matjaž Habjan           1984                            40:55    
2       144     Andraž Rant             1975                            43:04   2:09    
3       24      Mitja Cankar            1973                            44:49   3:54    
4       51      Stane Cufer             1957                            45:09   4:14    
5       14      Stanko Janžekovič       1976                            45:42   4:47    
6       115     Bernard Kutin           1973                            45:44   4:49    
7       108     Tomaž Cankar            1970                            46:19   5:24    
8       48      Tone Gartner            1941                            47:13   6:18    
9       90      Anton Demšar            1973                            47:50   6:55    
10      142     Zvone Frelih            1964                            48:42   7:47    
11      2       Matjaž Torkar           1969                            48:53   7:58    
12      137     Darko Gortnar           1955                            51:15   10:20    
13      141     Roman Tabernik          1976                            51:33   10:38    
14      132     Matej Mohorič           1983                            53:11   12:16    
15      145     Tone Šinkovec           1950                            53:45   12:50    
16      157     Janez Šmid              1942                            54:19   13:24    
17      123     Simon Demšar            1986                            54:45   13:50    
18      77      Anže Žitnik             1987                            55:41   14:46    
19      138     Andrej Benedik          1976                            55:54   14:59    
20      159     Tone Kalan              1942                            56:33   15:38    
21      161     Nace Gartner            1984                            56:36   15:41    
22      96      Jaka Kavčič             1986                            56:47   15:52    
23      143     Boris Benedičič         1972                            57:45   16:50    
24      133     Matjaž Lavtar           1981                            58:21   17:26    
25      150     Rafko Kavčič            1966                            58:22   17:27    
26      155     Matjaž Lušina           1967                            58:30   17:35    
27      116     Zlatko Džebič           1961                            59:31   18:36    
28      7       Danijel Kalan           1971                            1:00:33 19:38    
29      121     Ivan Mohorič            1947                            1:03:16 22:21    
30      124     Samo Primožič           1961                            1:05:04 24:09    
31      8       Aleš Marenk             1988                            1:05:21 24:26    
32      119     Borut Lotrič            1988                            1:06:36 25:41    
33      147     Mirko Trojer            1953                            1:07:44 26:49    
34      3       Borut Drolc             1990                            1:08:04 27:09    
35      163     Igor Marin              1966                            1:11:55 31:00    
36      148     Stane Trojer            1952                            1:12:11 31:16    
37      117     Uroš Šuštar             1975                            1:13:33 32:38    
38      135     Aleš Jensterle          1972                            1:19:36 38:41    
39      164     Oton Demšar             1958                            1:19:54 38:59    
40      71      Marjan Šmid             1946                            1:20:34 39:39    
Občanke občine Železniki
Mesto   Št.     Ime in priimek          Letnik                          Čas     Zaost.  
1       127     Irena Gartner           1960                            58:25    
2       118     Maja Anžič              1987                            1:01:31 3:06    
3       160     Jana Gartner            1959                            1:12:58 14:33    
.