Novice
- Podrobnosti
- Napisal: C-40
- Področje: ACSI / CSAIn (ex. UDACE)
- Ogledov: 1926
Vse zainteresirane obveščam, da skladno s sklepom predsedstva št. 8 z dne 10.05.2012 kolesarji z licencami UDACE ne morejo več nastopati na dirkah, ki jih organizirajo zveze članice združenja Consulta Nazionale Ciclismo (ENTI). V pokrajini Friuli to pomeni, da jim ni več dovoljen nastop na dirkah, ki jih organizirata zvezi CSAIn in FCI, pa tudi vse ostale zveze iz spodnjega obvestila. Navedeno seveda velja tudi v obratni smeri. Pred odhodom na dirko torej v razpisu preverite kdo je organizator in komu je nastop dovoljen. Seznam dirk, na katerih je z licencami UDACE nastop mogoč se vsak teden nahaja na povezavi http://www.udace1.it/?page_id=53
{socialbuttons}
.- Podrobnosti
- Napisal: JaniP
- Področje: Poročila iz tekmovanj
- Ogledov: 2213
Sobota 12.5.2012…krožna dirka ob Blejskem jezeru.
Prvi so se na krožno dirko podali ženske in masters kategorije E do I. Generalno zmago je zabeležil Janez Debeljak pred Nikico Smoličem in Bojanom Ropretom (vsi ŠD Bambi). Pri ženskah je generalno zmagala Danijela Svetlik (KD Brda Dobrovo).
V drugem štartu so se v 12 krogov dolgo dirko podali masters kategorije B, C in D. Med dirko je bilo nekaj poizkusov pobega, v tretjem krogu sta v klanec pospešila Rovšček in Prešeren in sta bila v krogu in pol ujeta s strani Komaca, a tudi ta trojica ni uspela pobegniti. Dva kroga pred koncem je v klanec pospešil
.- Podrobnosti
- Napisal: adminPE
- Področje: Novice in obvestila klubov
- Ogledov: 2510
ORGANIZIRATE KOLESARSKO DIRKO, MARATON, …, SKRATKA KOLESARSKO PRIREDITEV?
IMATE TEŽAVE S PRIDOBITVIJO DOVOLJENJA ZA IZVEDBO PRIREDITVE?
Na podlagi večletnih izkušenj z organizacijo javnih prireditev vam izdelam celotno dokumentacijo za izvedbo, lahko pa za vas izpeljem celoten postopek pridobivanja dovoljenja za izvedbo prireditve.
- Elaborat začasne prometne ureditve
- Časovnice
{socialbuttons}
.
Poz. | Ime tekmovalca | Naziv kluba | Področje | Štart |
1 | JELKA RAKUŠ | ŠD BAM.BI | ŽENSKE - B | 11:00:00 |
2 | ADRIANA REJC BUHOVAC | KD MOBILNI | ŽENSKE - B | 11:00:30 |
3 | VIDA URŠIČ | ŠD BAM.BI | ŽENSKE - B | 11:01:00 |
4 | DANICA ŠTABUC | BICIKEL.COM | ŽENSKE - B | 11:01:30 |
5 | NINA DOLINAR | KLUB POLET GARMIN | ŽENSKE - A | 11:03:30 |
6 | MARTA IVANUŠIČ | KK Metliška črnina | ŽENSKE - A | 11:04:00 |
7 | NIKA BREŽNIK | KK SAVA KRANJ | ŽENSKE - A | 11:04:30 |
8 | DANIJELA SVETIK | KD BRDA DOBROVO | ŽENSKE - A | 11:05:00 |
9 | ANDREJA JAGODIC | ŠD BAM.BI | ŽENSKE - A | 11:05:30 |
10 | TINA BRELIH | KK PANTAL | ŽENSKE - A | 11:06:00 |
11 | MILAN BAHAR | KK POSTOJNA | MASTER I | 11:08:00 |
12 | JOŽEF HAFNER | KD BRDA DOBROVO | MASTER I | 11:08:30 |
13 | MARKO REJEC | IZVIR VIPAVA | MASTER I | 11:09:00 |
14 | ANTON DANEVČIČ | KD BRDA DOBROVO | MASTER I | 11:09:30 |
15 | EDVARD UČANJŠEK | KD HRASTNIK | MASTER I | 11:10:00 |
16 | BOJAN LAMPE | ŠD TURBO M | MASTER H | 11:12:00 |
17 | LOJZE OBLAK | ŠD BAM.BI | MASTER H | 11:12:30 |
18 | HERMAN RAZBORŠEK | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | MASTER H | 11:13:00 |
19 | JOŽEF ŠTRANCAR | IZVIR VIPAVA | MASTER H | 11:13:30 |
20 | MARKO SAKSIDA | KD BRDA DOBROVO | MASTER H | 11:14:00 |
21 | FRANC MIKUŽ | IZVIR VIPAVA | MASTER H | 11:14:30 |
22 | RAFAEL KONČINA | KD HRASTNIK | MASTER H | 11:15:00 |
23 | ANDREJ TRKMAN | KD BRDA DOBROVO | MASTER G | 11:17:00 |
24 | IVAN MIHOVILOVIČ | IZVIR VIPAVA | MASTER G | 11:17:30 |
25 | ZORKO CIGOJ | KD BRDA DOBROVO | MASTER G | 11:18:00 |
26 | RADIVOJ ZLOBEC | IZVIR VIPAVA | MASTER G | 11:18:30 |
27 | SREČKO FLORJANČIČ | KD BRDA DOBROVO | MASTER G | 11:19:00 |
28 | BENJAMIN KACAFURA | IZVIR VIPAVA | MASTER G | 11:19:30 |
29 | JANEZ OTONIČAR | KK POSTOJNA | MASTER G | 11:20:00 |
30 | MATEJ MIHOVEC | ŠD TURBO M | MASTER G | 11:20:30 |
31 | IVAN KASTELIC | BTS COMPANY | MASTER G | 11:21:00 |
32 | LJUBO CAR | KD BRANIK MARIBOR | MASTER F | 11:23:00 |
33 | DARE REVEN | ŠD BAM.BI | MASTER F | 11:23:30 |
34 | MARJAN ČUDEN | BTS COMPANY | MASTER F | 11:24:00 |
35 | BOJAN ROPRET | ŠD BAM.BI | MASTER F | 11:24:30 |
36 | FRANC FRANGEŽ | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | MASTER F | 11:25:00 |
37 | FRANCI BRANCELJ | ŠD TURBO M | MASTER F | 11:25:30 |
38 | EMIL KERŠIČ | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | MASTER F | 11:26:00 |
39 | ANTON GOVEKAR | ŠD TURBO M | MASTER F | 11:26:30 |
40 | BORIS FABJAN | IZVIR VIPAVA | MASTER F | 11:27:00 |
41 | JOŽEF BLAŽIČ | KD BRDA DOBROVO | MASTER F | 11:27:30 |
42 | IVAN POPOVIČ | BTS COMPANY | MASTER F | 11:28:00 |
43 | DANIJEL VEHAR | KD BRDA DOBROVO | MASTER F | 11:28:30 |
44 | BORISLAV SKUBIC | ŠD TURBO M | MASTER E | 11:30:30 |
45 | MILOŠ BRECELJ | IZVIR VIPAVA | MASTER E | 11:31:00 |
46 | BOŠTJAN SLAK | KD BRDA DOBROVO | MASTER E | 11:31:30 |
47 | MIRAN PETOVAR | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTER E | 11:32:00 |
48 | MARJAN BRATINA | KD BRDA DOBROVO | MASTER E | 11:32:30 |
49 | JANI SUHADOLNIK | BTS COMPANY | MASTER E | 11:33:00 |
50 | BRANKO NOVAK | ŠD BAM.BI | MASTER E | 11:33:30 |
51 | LUCJAN PREMRN | IZVIR VIPAVA | MASTER D | 11:35:30 |
52 | IVAN ZAGOREC | KD PAPEŽ PODGORJE | MASTER D | 11:36:00 |
53 | MATJAŽ MESOJEDEC | ŠD TURBO M | MASTER D | 11:36:30 |
54 | MARKO KRUŠIČ | SPRINT NOVO MESTO | MASTER D | 11:37:00 |
55 | ANTON KEPIC | MASTER D | 11:37:30 | |
56 | CHRISTIAN BERCE | ŠD TURBO M | MASTER D | 11:38:00 |
57 | ROBERT BAUMAN | KD BRDA DOBROVO | MASTER D | 11:38:30 |
58 | IZTOK KURET | CALCIT BIKE TEAM - GT | MASTER D | 11:39:00 |
59 | MARKO DANEVČIČ | KD BRDA DOBROVO | MASTER D | 11:39:30 |
60 | IGOR ŠTABUC | BICIKEL.COM | MASTER D | 11:40:00 |
61 | DANI OŠEP | MASTER D | 11:40:30 | |
62 | ANDREJ SULIČ | KD BRDA DOBROVO | MASTER D | 11:41:00 |
63 | MARKO BALOH | BICIKEL.COM | MASTER D | 11:41:30 |
64 | OSKAR HVALA | KD BRDA DOBROVO | MASTER D | 11:42:00 |
65 | JANEZ DONŠA | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTER D | 11:42:30 |
66 | ROMAN PEZDIR | BTS COMPANY | MASTER D | 11:43:00 |
67 | JERNEJ GRILJ | IZVIR VIPAVA | MASTER C | 11:45:00 |
68 | ALOJZ POGLAVC | KD PAPEŽ PODGORJE | MASTER C | 11:45:30 |
69 | VOJKO KOŠIČ | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | MASTER C | 11:46:00 |
70 | GREGOR GRUDEN | IZVIR VIPAVA | MASTER C | 11:46:30 |
71 | OTON VIDIC | KD BRDA DOBROVO | MASTER C | 11:47:00 |
72 | MIRAN KOLAR | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | MASTER C | 11:47:30 |
73 | MITJA OTER | KK POSTOJNA | MASTER B | 11:49:30 |
74 | JANI PREŠEREN | BTS COMPANY | MASTER B | 11:50:00 |
75 | ALJOŠA KROHNE | KLUB POLET GARMIN | MASTER B | 11:50:30 |
76 | UROŠ SMOLEJ | ŠD BAM.BI | MASTER B | 11:51:00 |
77 | GREGOR SLEKOVEC | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTER B | 11:51:30 |
78 | GORAZD LUKAN | KD MENGEŠ MENGEŠ | MASTER B | 11:52:00 |
79 | UROŠ VERČIČ | ŠD BAM.BI | MASTER B | 11:52:30 |
80 | ALEŠ KRAPEŽ | IZVIR VIPAVA | MASTER B | 11:53:00 |
81 | IGOR ŠTRBENC | SPRINT NOVO MESTO | MASTER B | 11:53:30 |
82 | MARKO KLANJŠČEK | KD BRDA DOBROVO | MASTER B | 11:54:00 |
83 | DANIJEL DERVARIČ | IZVIR VIPAVA | MASTER B | 11:54:30 |
84 | DUŠAN HAJDINJAK | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTER B | 11:55:00 |
85 | DOMEN OTONIČAR | KK POSTOJNA | MASTER B | 11:55:30 |
86 | MATEJ TEMLIN | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTER B | 11:56:00 |
87 | ALEŠ MERKELJ | KK CASTRA | MASTER A | 11:58:00 |
88 | PETER CERKVENIK | IZVIR VIPAVA | MASTER A | 11:58:30 |
89 | GORAZD TEŽAK | KK Metliška črnina | MASTER A | 11:59:00 |
90 | LUKA MIHOVEC | CALCIT BIKE TEAM - GT | MASTER A | 11:59:30 |
91 | BOŠTJAN ŽGAVC | IZVIR VIPAVA | MASTER A | 12:00:00 |
92 | MIRAN TITAN | TEAM TURBO TROPOVCI | MASTER A | 12:00:30 |
93 | TOMI CURK | IZVIR VIPAVA | MASTER A | 12:01:00 |
94 | UROŠ ČERNIGOJ | IZVIR VIPAVA | AMATER C | 12:03:00 |
95 | GREGOR SIKOŠEK | SPRINT NOVO MESTO | AMATER C | 12:03:30 |
96 | JERNEJ PETOVAR | TEAM TURBO TROPOVCI | AMATER C | 12:04:00 |
97 | MIHA KRAMBERGER | KK BIKE-EK HALOZE 2002 | AMATER C | 12:04:30 |
98 | MARKO PREZELJ | AK KRANJ | AMATER C | 12:05:00 |
99 | ALEŠ STUBELJ | KK PANTAL | AMATER C | 12:05:30 |
100 | MARKO PLANK | TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI | AMATER C | 12:06:00 |
101 | ROK PETEK | TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI | AMATER B | 12:08:00 |
102 | UROŠ BRINC | KK Metliška črnina | AMATER B | 12:08:30 |
103 | ROK GROJZDEK | BICIKEL.COM | AMATER B | 12:09:00 |
104 | ANDREJ GOLOB | TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI | AMATER B | 12:09:30 |
105 | JURE ČADEŽ | BICIKEL.COM | AMATER B | 12:10:00 |
106 | PRIMOŽ PORENTA | ŠD BAM.BI | AMATER B | 12:10:30 |
107 | PRIMOŽ OBAL | TEAM TURBO TROPOVCI | AMATER B | 12:11:00 |
108 | BLAŽ HROVAT | KK ROGLA | AMATER B | 12:11:30 |
109 | MATEJ FUJS | TEAM TURBO TROPOVCI | AMATER B | 12:12:00 |
110 | DUŠAN FISTER | TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI | AMATER A | 12:14:00 |
111 | PATRIK KOCIPER | TEAM TURBO TROPOVCI | AMATER A | 12:14:30 |
112 | ROK SLEKOVEC | KK TBP LENART | MLADINEC | 12:16:30 |
113 | MAJA ZAJEC | ŠD BAM.BI | ŽENSKE - A | 12:18:30 |
114 | SAŠO MIKOLIČ | PERUTNINA PTUJ | MLADINEC | 12:20:30 |
115 | MATEJ FLISAR | TEAM TURBO TROPOVCI | MLADINEC | 12:21:00 |
116 | ALEKS KURNIK | PERUTNINA PTUJ | MLADINEC | 12:21:30 |
117 | ŽAN JELEN | KK TBP LENART | MLADINEC | 12:22:00 |
118 | MATIC ŠIREC | PERUTNINA PTUJ | MLADINEC | 12:22:30 |
119 | BOJAN KOVAČ | TEAM TURBO TROPOVCI | MLADINEC | 12:23:00 |
120 | DOMINIK RIBIČ | KK TBP LENART | ML. MLAD. | 12:25:00 |
121 | JON BOŽIČ | KK ADRIA MOBIL | ML. MLAD. | 12:25:30 |
122 | PRIMOŽ KMETIČ | KK TBP LENART | ML. MLAD. | 12:26:00 |
123 | GORAZD PER | KK ADRIA MOBIL | ML. MLAD. | 12:26:30 |
124 | TOMAS ŠKERGET | KK TBP LENART | ML. MLAD. | 12:27:00 |
125 | LUKA PAJEK | KK ADRIA MOBIL | ML. MLAD. | 12:27:30 |
126 | GORAN LEVANIČ | KK TBP LENART | ML. MLAD. | 12:28:00 |
127 | LUKA RAJK | KK ADRIA MOBIL | ML. MLAD. | 12:28:30 |
128 | ALEN PLAJNŠEK | PERUTNINA PTUJ | ML. MLAD. | 12:29:00 |
129 | TEVŽ BASAJ | KK SAVA KRANJ | ML. MLAD. | 12:29:30 |
130 | MITJA MOHORKO | PERUTNINA PTUJ | ML. MLAD. | 12:30:00 |
131 | MIHA TOMAŽIN | KK SAVA KRANJ | ML. MLAD. | 12:30:30 |
132 | NEJC ROGINA | PERUTNINA PTUJ | ML. MLAD. | 12:31:00 |
133 | ALJAŽ ZUPAN | KK SAVA KRANJ | ML. MLAD. | 12:31:30 |
134 | JURE STEPIŠNIK | RADENSKA KD ŽIVLJENJE | ML. MLAD. | 12:32:00 |
135 | MITJA SERDINŠEK | PERUTNINA PTUJ | ML. MLAD. | 12:32:30 |
136 | TIM ZUBANOVIČ | KK SAVA KRANJ | ML. MLAD. | 12:33:00 |
137 | MANUEL BEDENIK | PERUTNINA PTUJ | ML. MLAD. | 12:33:30 |
138 | ŽAN ANDREJAŠ | RADENSKA KD ŽIVLJENJE | ML. MLAD. | 12:34:00 |
139 | TOMAŽ ŠPENDOV | KK SAVA KRANJ | ML. MLAD. | 12:34:30 |
140 | TILEN DOLINAR | RADENSKA KD ŽIVLJENJE | ML. MLAD. | 12:35:00 |
141 | MATEJ ŠKAFAR | TEAM TURBO TROPOVCI | ML. MLAD. | 12:35:30 |
142 | ŽAN LEVIČNIK | RADENSKA KD ŽIVLJENJE | ML. MLAD. | 12:36:00 |
143 | LUKA SAGADIN | PERUTNINA PTUJ | DEČEK A | 12:38:00 |
144 | TADEJ LUMPERT | KK ADRIA MOBIL | DEČEK A | 12:38:30 |
145 | MITJA KETIŠ | KK TBP LENART | DEČEK A | 12:39:00 |
146 | ŽIGA HORVAT | TEAM TURBO TROPOVCI | DEČEK A | 12:39:30 |
147 | LUKA KRAMBERGER | PERUTNINA PTUJ | DEČEK A | 12:40:00 |
148 | UROŠ ŠMAJDEK | KK ADRIA MOBIL | DEČEK A | 12:40:30 |
149 | AMADEJ LEBIČ | KK TBP LENART | DEČEK A | 12:41:00 |
150 | ANŽE TOMAŽIN | KK ADRIA MOBIL | DEČEK A | 12:41:30 |
151 | BLAŽ LELJAK | PERUTNINA PTUJ | DEČEK A | 12:42:00 |
152 | CENE CEBEK | KK TBP LENART | DEČEK A | 12:42:30 |
153 | MITJA ZUPANČIČ | KK ADRIA MOBIL | DEČEK A | 12:43:00 |
154 | ŽIGA STRMŠEK | KK TBP LENART | DEČEK A | 12:43:30 |
Preberi več: OBVESTILO UDACE