Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

7.VN Komende ~ 
25. maj 2013
Kategorije:
Amaterji
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       77      Sikošek Gregor          1984    Sprint Novo Mesto               00:57:14
2       57      Kravos Matej            1988    KK Izvir Vipava                 /
3       87      Brinc Uroš              1988    KK Metliška črnina              /
4       50      Česen Luka              1991    KK Izvir Vipava                 /
5       75      Porenta Primož          1988    BAM.BI                          /
6       94      Plank Marko             1985    Bikerrepublica                  /
7       49      Hrovat Jan              1988    Uni Team Cult                   /
8       8       Černigoj Uroš           1985    KK Izvir Vipava                 /
9       92      Kuret Simon             1994    KD Alpe                         /
10      96      Petovar Jernej          1985    KK Bike-EK Haloze               /
11      97      Kulišič Borislav        1985    BAM.BI                          /
12      82      Žučko Matej             1988    KD Alpe                         /
13      10      Lozar Rok               1988    Brda Dobrovo                    /
14      89      Tajčman Simon           1984    KD Papež Podgorje               /
Master - A
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       58      Curk Tomi               1981    KK Izvir Vipava                 00:57:14
2       46      Vene Uroš               1982    KD Papež Podgorje               /
3       98      Kavčnik Jure            1983    Na kolo za zdravo telo          /
4       99      Lazič Dejan             1983    Na kolo za zdravo telo          /
5       88      Dular Jernej            1983    KD Papež Podgorje               /
Master - B
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       12      Hančič Klemen           1975    Brda Dobrovo                    00:57:14
2       34      Zupanič Janez           1976    KK Izvir Vipava                 /
3       67      Prešeren Jani           1976    BVG Gulč BTS Company            /
4       81      Filipič Grega           1976    KD Alpe                         /
5       101     Pustolemšek Luka        1978    KD Alpe                         /
6       3       Vesel Jože              1975    KD Papež Podgorje               /
7       104     Verčič Uroš             1975    BAM.BI                          /
Master - C
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       40      Hajdinjak Dušan         1973    Team Turbo Tropovci             00:57:14
2       71      Poglavc Alojz           1971    KD Papež Podgorje               /
3       52      Krapež Aleš             1973    KK Izvir Vipava                 /
4       100     Oven Uroš               1970    ŠD Grmada                       /
5       65      Kovač Marjan            1971    4MK                             /
6       95      Schell Andrej           1973    Bikerrepublica                  /
7       72      Cesar Igor              1970    KD Papež Podgorje               /
Master - D
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       43      Premrn Lucijan          1966    KK Izvir Vipava                 00:40:51
2       2       Kuret Iztok             1967    KD Alpe                         /
3       17      Danevčič Marko          1966    Brda Dobrovo                    /
4       44      Žakelj Vladimir         1965    BAM.BI                          /
5       83      Bauman Robert           1964    KD Brda                         /
6       69      Špiljak Dragutin        1967    BK Stubaki                      /
7       76      Škerlj Igor             1964    Brda Dobrovo                    /
8       30      Hvala Oskar             1964    Brda Dobrovo                    /
9       39      Bajec Franc             1965    /                               /
10      86      Šesek Uroš              1967    BAM.BI                          /
Master - E
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       79      Bojanc Branko           1963    Sprint Novo Mesto               00:40:51
2       73      Zagorec Ivan            1963    KD Papež Podgorje               /
3       74      Debeljak Janez          1962    BAM.BI                          /
4       80      Detiček Edvard          1962    CVS Mobile Sportsttyle          /
5       85      Novak Branko            1962    BAM.BI                          /
6       25      Rožič Darko             1961    Brda Dobrovo                    /
7       91      Kutnar Brane            1962    BAM.BI                          /
8       16      Bratina Marjan          1959    Brda Dobrovo                    /
Master - F
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       13      Slak Boštjan            1955    Brda Dobrovo                    00:40:51
2       70      Skubic Borislav         1958    ŠD Turbo M                      /
3       41      Reven Dare              1957    BAM.BI                          /
4       61      Suhadolnik Jani         1958    BVG Gulč BTS Company            /
5       66      Čuden Marjan            1957    BVG Gulč BTS Company            /
6       4       Brancelj Franci         1955    /                               /
7       60      Rakoš Drago             1956    ŠD Turbo M                      /
8       29      Blažič Jožef            1954    Brda Dobrovo                    /
9       33      Kirič Avgust            1956    Brda Dobrovo                    /
10      103     Jeraj Rudi              1956    /                               /
Master - G
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       37      Kastelic Ivan           1951    BVG Gulč BTS Company            00:43:00
2       5       Mihovilovič Ivan        1949    KK Izvir Vipava                 /
3       28      Florjančič Srečko       1951    Brda Dobrovo                    /
4       38      Prešern Janez           1950    KD Mengeš                       /
5       31      Mikulin Zvezdan         1950    Brda Dobrovo                    /
6       93      Strehovec Franc         1953    /                               /
Master - H
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       78      Lampe Bojan             1947    ŠD Turbo M                      00:43:59
2       19      Cigoj Zorko             1948    Brda Dobrovo                    /
3       64      Oblak Alojz             1947    BAM.BI                          /
4       7       Štancar Jožef           1947    KK Izvir Vipava                 /
5       15      Saksida Marko           1948    Brda Dobrovo                    /
Master - I
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       68      Kotnik Herbert          1943    /                               00:45:54
2       6       Mikuž Franc             1943    KK Izvir Vipava                 /
3       9       Hafner Jožef            1940    Brda Dobrovo                    /
Ženske - A
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       42      Voglar Irena            1982    BAM.BI                          00:43:59
2       1       Koncilija Tanja         1984    Radenska KD Življenje           /
3       90      Zajec Maja              1990    BAM.BI                          /
4       32      Komel Tadeja            1984    Brda Dobrovo                    /
Ženske - B
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       84      Ceglar Vida             1964    Bicikel.com                     2 kroga
Ženske - C
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa                      Čas
1       27      Škerlj Ivanka           1963    Brda Dobrovo                    2 kroga
2       62      Uršič Vida              1953    BAM.BI                          /
3       59      Rakoš Ivica             1960    ŠD Turbo M                      /
Občinsko prvenstvo Komende
Moški
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa              Kat.            Čas
1       102     Groznik Franci          1970    ŠD Suhadole             Master - C      00:45:54
2       93      Strehovec Franc         1953    /                       Master - G      /
3       103     Jeraj Rudi              1956    /                       Master - F      /
Ženske
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             LR      Klub/Ekipa              Kat.            Čas
1       1       Koncilija Tanja         1984    Radenska KD Življenje   Ženske - A      00:45:54

.

Ta mesec

Ni dogodkov