Ocena uporabnika: 5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna
 

~ 15.Maraton Franja ~
Tacen,23.junij 1996

MOŠKI od 15 do 30 let

Mesto   Št.št.  Priimek/ime             Klub/kraj               Čas             Zaostanek
1. 1204 COTAR MARTIN LOVRIN-PAZIN 03:17:47.6
2. 481 DOLINAR ANDREJ STOP TEAM 03:21:4O.3 3:52.7
3. 1340 BRATUŽ MARKO KK SOČA 03:26:41.4 8:53.8
4. 168 ŠUMLAJ ALJOŠA BREŽICE 03:31:59.1 14:11.5
5. 349 BAJEC MATJAŽ COMING VRHNIKA D3:32:33.5 14:45.9
6. 899 TOMAŽ ROMAN JESENICE 03:32:39.0 14:51,4
7. 1100 FEHLAN ROK JANEZ PETERNELJ 03:35:23.0 17:35.4
8. 1425 KITAK DRAGO KD ŽALEC 03:37:31.5 19:49.9
9. 1543 ZUPANČIČ SIMON ŠD SMOLE N.MESTO 03:37:39.1 19:52.1
10. 278 TURŠIČ BOŠTJAN LJUBLJANA 03:37:41.9 19.54.3
11. 1667 ČEBIN ANDREJ KK LJUBNO 03:37:42.1 19:54.5
12. 788 HRIBAR MILAN LEK 03:37:43.4 19:55.8
13. 226 OŽBOLD TOMAŽ LJUBLJANA 03:37:44.6 19:57.0
14. 1458 BENČINA BLAŽ STOP TEAM 03:38:07.3 20.19.7
15 1509 ŠKULJ ROK DOL 03:39:44.4 21.56.8
16 1493 JELER MILAN KRANJ 03:39:44.4 21.56.8
17. 178 HREN BOJAN ŠD POLJANE 03:39:44.4 21.56.8
18. 321 GROM MATEJ COMING VRHNIKA 03:39:44.4 21.56.8
19. 1544 FINK IZTOK ŠD SMOLE N.MESTO 03:39:44.4 21:56.8
20. 1225 GREGORČIČ UROŠ KK SOČA KOBARID 03:40:15.4 22:27.8
21. 315 BERGINC GORAZD COMING VRHNIKA 03:42:20.4 24:32.8
22. 514 CIGALE JANEZ KK LOGATEC 03:42:20.4 24:32.8
23. 1529 IPŠEK TOMAŽ MARIBOR 03:42:20.4 24:32.8
24. 1468 PLEH MATJAŽ MARIBOR 03:42:20.4 24:32.8
25. 313 GR0M MIHA C0MING VRHNIKA 03:42:20.4 24:32.8
26. 432 PUSTOTNIK PRIMOŽ KAMNIK 03:42:20.4 24:32.8
27. 1548 SEMPRIMOŽNIK ROBI VELENJE 03:47:04.1 29:16.5
28. 1201 PHEŠEREN JANEZ LEK 03:47:04.1 29:16.5
29. 421 MOHORIČ ANTON IPA REG KLUB LJ. 03:47:04.1 29:16.5
30. 57 DOBNIK ERIK ŠMARJE SAP 03:41:04.1 29:16.5
31. 146 MOHORIČ TONE TE-TOL 03:49:11.0 31:23.4
32. 797 PAVŠIČ MATEJ SLOGA 03:49:11.0 31:23.4
33. 1660 KEVIN MIHA ROG 03:49:11.0 31:23.4
34. 795 MALOVAŠIČ MATJAŽ KD SLOGA 1902 03:50:42.4 32:54.8
35. 1320 STUPICA DOMEN SUHADOLE 03:52:40.8 34:53.2
36. 1632 LAPUZ MATJAŽ LJUBLJANA ČRNUČE 03:53:34.2 35:46.6
37. 456 BRKIČ GORAN LJUBLJANA 03:53:34.2 35:46.6
38. 539 BERK ALJOŠA ZAGORJE OB SAVI 03:54:01.0 36:13.4
39. 317 BATIČ MATJAŽ COMING VRHNIKA 03:56:13.4 38:25.8
40. 1426 KITAK DAMIR KD ŽALEC 03:56:13.4 38:25.8
41. 1540 HANT ANDRAŽ ŽELEZNIKI 03:56:13.4 38:25.8
42. 5O8 RUPNIK DAMJAN KK LOGATEC 03:56:13.4 38:25.8
43. 1212 ANDOLŠEK IZIDOR KD RIBNICA 03:56:13.4 38:25.8
44. 1342 STEFANČIČ SAŠO KK BLED 03:56:13.4 38:25.8
45. 892 MLAKER UROŠ SLOVENSKA BISTRICA 03:56:13.4 38:25.8
46. 1211 LOVŠIN MARKO KD RIBNICA 03:56:13.4 38:25.8
47. 381 BRENTIN SIMON A BANKA 03:56:13.4 38:25.8
48. 1668 SIMODIČ ALEŠ KK LJUBNO 03:56:13.4 38:25.8
49. 13O2 TOMADONI ALESANDRO 9 LIK 03:56:13.4 38:25.8
50. 1853 MENART LUDVIK KK IDRIJA 03:56:13.4 38:25.8
51. 14O2 BRANK TOMAŽ KK STAHOVICA 03:56:13.4 38:25.8
52. 1401 BRANK JOŽE KK STAHOVICA 03:56:13.4 38:25.8
53. 176 STANOVNK LUKA ŠD POLJANE 03:56:13.4 38:25.8
54. 1473 CANKAR TOMAŽ ŽELEZNIKI 03:56:13.4 38:25.8
55. 269 KRAŠEVEC IGOR LJUBLJANA 03:56:13.4 38:25.8
56. 1424 SILOVŠEK MARTIN KD ŽALEC 03:56:13.4 38:25.8
57 1995 STRAH KRISTJAN RADENSKA 03:57:06.3 39:18.7
58. 13 KOVAČ MARJAN COMING VRHNIKA 03:57:47.6 40:06.0
59. 366 OŠTIR MIRAN RKD KRŠKO 04:00:24.1 42:36.5
60. 1596 ANREJČIČ MARTIN NOTRANJE GORICE 04:00:24.1 42:36.5
61. 1470 SKRT RENATO JESENICE 04:00:24.1 42:36.5
62. 184 ILAR MITJA LJUBLJANA 04:02:42.7 44:55.1
63. 1539 DEMŠAR GORAZD ŽELEZNIKI 04:02:42.7 44:55.1
64. 882 NOVAK ROBERT KK ROG 04:03:03.0 45:15.4
65. 1860 MUZGA MATEJ LITIJA 04:03:03.0 45:15.4
66. 316 ZRNEC MIHA COMING VRHNIKA 04:03:03.0 45:15.4
67. 138 DEMŠAR SIMON TE-TOL 04:06:03.7 48:16.1
68. 1610 ŠKRJANEC STANE PP ŠIŠKA 04:06:03.7 46:16.1
69. 500 KOROŠA PETER A BANKA 04:08:34.4 50:46.8
70. 388 KOVAČIČ ALOJZ A BANKA 04:08:34.4 50:46.8
71. 1343 DRAVAN ROMAN BOROVNICA 04:08:34.4 50:46.8
72. 876 TASKAR DEJAN ZAGORJE 04:10.17.4 52:29.8
73. 386 HVALA KRISTIJAN A BANKA 04:10:17.4 52:29.8
74. 1892 ANDLOVIČ SANDI KZ BRDA DOBROVO 04:10:17.4 52:29.8
75. 314 DOBROVOLJE MATJAŽ COMING VRHNIKA 04:10:17.4 52:29.8
76. 478 UNETIČ MARKO ROG 04:10:17.4 52:29.8
77. 1646 KOS GREGOR DRAGOMER 04:14:17.3 56:29.7
78. 1545 SAJEVEC PETER ŠD SMOLE NOVO MESTO 04:14:18.4 56:30.8
79. 249 PORENTA PRIMOŽ NAKLO 04:14:48.2 57:00.6
80. 1611 STARMAN JAN PP ŠIŠKA 04:14:48.2 57:00.6
81. 1608 ČERNELIČ BOŠTJAN PP ŠIŠKA 04:16:27.2 58:39.6
82. 183 JERETINA TOMAZ DOMŽALE 04.16:27.2 58:39.6
83. 224 PRELEC ROBERT MURSKA S080TA 04:17:30.6 59:43.0
84. 516 PLEŠNAR BORIS KK LOGATEC 04:19:06.O 1:01:18.4
85. 1849 POPOVIČ ROK VNANJE GORICE 04:19:06.0 1:01:18.4
86. 799 ZORIČ JURE MEDVODE 04:19:06.0 1:01:18.4
87. 225 OŽBOLD BOJAN LJUBLJANA 04:19:06.0 1:01:18.4
88. 1412 KERŽAN JURE 4-TREK 04:19:06.0 1:01:18.4
89. 195 LAVRIŽ SAMO LJUBLJANA 04:20:48.3 1:03:00.7
90. 1609 ZATERŠEK MIHAEL PP ŠIŠKA 04:20:48.3 1:03:00.7
91. 282 BAJDA ALEŠ VNANJE GORICE 04:20:48.3 1:03:00.7
92. 1501 BRENŽIŽ MARTIN SD HOTEDRŠČICA 04:20:48.3 1:03:00.7
93. 785 POLJANŠEK FRANC LEK 04:20:48.3 1:03:00.7
94. 1423 SADNIK JOŽE KD ŽALEC 04:21:55.4 1:04:07.8
95. 175 SEŠEK PRIMOŽ SK POLJANE 04:21:55.4 1:04:07.8
96. 1541 NOVAK SLAVKO ŠD SMOLE NOVO MESTO 04:21:55.4 1:04:07.8
97. 518 NAGODE JANEZ KK LOGATEC 04:21:55.4 1:04:07.8
98. 1488 GRUBAR PETER NOVO MESTO 04:21:55.4 1:04:O7~8
99. 339 VERBIŽ ROBERT COMING VRHNIKA 04:21:55.4 1:04:07.8
100. 298 PODBRŠČEK ALEŠ RKD KRŠKO 04:23:37.2 1:05:49.6
102. 1538 TUŠAR SIMON KD SLOGA 04:23:37.2 1:05:49.6
103. 1502 BRENČIČ URBAN ŠD HOTEDRŠICA 04:25:58.2 1:08:10.6
104 1885 LEBAN SIMON KZ BRDA DOBROVO 04:26:25.4 1:08:37.8
105. 1518 JOKOVIČ MIRAN ŠD HOTEDERŠICA 04:26:25.4 1:08:37.8
106. 85S ROLJ ALEŠ BOROVNICA 04:27:25.3 1:09:37.7
107. 1403 KUSTOR DAVlD KK STAHOVICA 04:28:54.8 1:11:07.2
108. 1484 HABJAN MATJAŽ JANEZ PETERNEL 04:28:54.8 1:11:07.2
109. 17O7 STRUNA ANDREJ LJUBLJANA 04:31:31.6 1:13:44.0
110. 1416 BAJŽEK SAMO RADENCI 04:31:31.6 1:13:44.0
111. 1624 MAROLT JOŽE HORJUL 04:31:31.6 1:13:44.0
112. 87 JEREB PRIMOŽ ROVTE 04:33:29.9 1:15:42.3
113. 1532 CIBEJ SLAVKO ČRNIČE 04:33:29.9 1:15:42.3
114. 1496 MIKUŽ ROBI ŠD HOTEDRŠČICA 04:33:29,9 1:15:42.3
115. 1406 FUNA IVAN CIMOS 04:35:56.7 1:18:09.1
116. 1O3 ZEKO MARKO ŠKOFJA LOKA 04:36:37.3 1:18:49.7
117. 83 CERINOVIČ MIRSAD LJUBLJANA 04:38:03.8 1:20:16.2
118. 382 OMERZA JAN A BANKA 04:39:00.6 1:21:13.0
119. 89 LUNDER MATEJ FUN SPORT 04:39:00.6 1:21:13.0
120. 402 SERKO MATEVŽ KAMNIK 04:40:00.1 1:22:12.5
121. 12O3 VALKOVIČ SANDI LOVRIN 04:40:00.1 1:22:12.5
122. 214 NAGODE MARKO ŠD POLŽ 04:40:00.1 1:22:12.5
123. 509 PETKOVŠEK MATJAŽ KK LOGATEC 04:40:00.1 1:22:12.5
124. 338 NAGODE MARKO COMING VRHNIKA 04:40:00.1 1:22:12.5
125. 1393 SMOLAR DARJAN MARIBOR 04:40:00.1 1:22:12.5
126. 1675 BEDENE RENATO KD GROSUPLJE 04:40:00.1 1:22:12.5
127. 1674 ZAJC RENATO KD GROSUPLJE 04:40:00.1 1:22.12.5
128. 1676 FINC BORIS KD GROSUPLJE 04:40:00.1 1:22:12.5
129. 1318 CEMC JURE LJUBLJANA 04:40:00.1 1:22:12.5
130. 1876 KAVNIK MATEJ DRUŽINA KAVNIK 04:40:00.1 1:22:12.5
131. 1633 KEPIC ALEŠ DRAGOMELJ 04:40:00.1 1:22:12.5
132. 336 0GRIN KLEMEN COMING VRHNIKA 04:42:25.6 1:24:38.0
133. 1329 VALKOVIČ DENIS BK LAVRIN 04:42:25.6 1:24:38.0
134. 373 URBANIJA JOŽE ROG 04:42:25.6 1:24:38.0
135. 1504 LAVRIČ PRIMOŽ MORAVČE 04:42:25.6 1:24:38.0
136. 875 LAZIČ DEJAN KK ROG 04:42:25.6 1:24:38.O
137. 437 SINANOVIČ ADI RIBNICA 04:44:38.2 1:26:50.6
138. 401 MAROLT KOMAN LJUBLJANA 04:44:38.2 1:26:50.6
139. 350 KOGOŠEK ROBERT COMING VRHNIKA 04:44:38.2 1:26:50.6
140. 351 KOGOVŠEK BORIS COMING VRHNIKA 04:44:38.2 1:26:50.6
141. 474 KREZE MIHA ROG 04:44:38.2 1:26:50.6
142. 1522 LUKAN GORAZD MENGEŠ 04:44:38.2 1:26:50.6
143. 1851 SIMEC TOMAČ MEDVODE 04:44:38.2 1:26:50.6
144. 530 GAJGAR EDO ŽELEZNIKI 04:44:38.2 1:26:50.6
145. 372 JESENOVEC ALEKSANDER ŠKOFJA LOKA 04:47:17.2 1:29:29.6
146. 84 KRUSIČ SEBASTIJAN LJUBLJANA 04:47:17.2 1:29:29.6
147. 1399 ZUPANČIČ MARJAN ALMA MIX-PETR 04:49:33.6 1:31:46.0
148. 337 MALOVRH SIMON COMING VRHNIKA 04:51:05.9 1:33:18.3
149. 1316 DOLINAR JOŽE ŠKOFJA LOKA 04:51:05.9 1:33:18.3
150. 335 0GRIN UROŠ COMING VRHNIKA 04:51:05.9 1:33:18.3
151. 1325 FRELIH TOMAŽ DOMŽALE 04:51:05.9 1:33:18.3
152. 136 GLAVICA ANDREJ TE-TOL 04:51:05.9 1:33:18.3
153. 107 LENIČ UROŠ TE-TOL 04:52:27.2 1:34:39.6
154. 320 ŽIBERT KATJA COMING VRHNIKA 04:54:06.8 1:36:18.2
155. 1598 ANDREJČIČ TONI NOTRANJE GORICE 04:54:05.8 1:36:18.2
156. 371 KEMPERLE FRANCI ŠKOFJA LOKA 04:54:05.8 1:36:18.2
157. 1699 VERCELJ MATEJ LJUBLJANA 04:56:03.0 1:38:15.4
158. 1309 KALAMAR IGOR LESCE 04:56:45.6 1:38:58.0
159. 355 SEDEJ LADO COMING VRHNIKA 04:56:45.6 l:38:58.0
160. 4S2 PATERNOSTER MIHA LJUBLJANA 04:56:45.6 1:38:58.0
161. 463 GORKIČ ANDREJ LJUBLJANA 04:56:45.6 1:38:58.0
162. 346 PAJSAR STANE COMING VRHNIKA 04:56:45.6 1:38:58.0
163. 266 FRANKO PRIMOŽ LJUBLJANA 04:56:45.6 1:38:58.0
164. 1205 SUJEVIČ ROLAND LOVRIN 04:56:45.6 1:38:58.0
165. 300 ZEVNIK SAŠO LJUBLJANA 04:56:45.6 1:38:58.0
166. 1317 SOREN GORAZD ŠKOFJA LOKA 04:56:45.6 1:38:58.0
167. 1702 TOMŠIČ ANDREJ LJUBLJANA 04:56:45.6 1:38:58.0
168. 1689 PIRNAT ROK ZAGORJE 04:59:46.1 1:41:58.5
169. 520 LIKAR TOMAŽ ZAGORJE 04:59:46.1 1:41:58.5
170. 521 BALOH TOMAŽ ZAGORJE 04:59:46.1 1:41:58.5
171. 1456 RUPNIK VALERIJ IDRIJA 04:59:46.1 1:41:58.5
172. 1455 GANTAR JURE IDRIJA 05:02:07.9 1:44:20.3
173. 772 ŠUBIC MIHA ŽIRI 05:02:07.9 1:44:2O.3
174. 359 RUPNIK DAMJAN COMING VRHNIKA 05:02:07.9 1:44:20.3
175. 1I97 SEFRAN RASTKO KD BRDA DOBROVO 05:02:07.9 1:44:20.3
176. 455 VRŠČAJ SANDI SS VIDEM 05:03:49.6 1:46:02.0
177. 454 SIBAR ERAZEM SS VIDEM 05:03:49.6 1:46:02.0
178. 880 PEČEK ALJOŠA LOGAŠKI KLUB 05:05:12.3 1:47.24.7
179. 219 TRONTELJ SAŠO KD GROSUPLJE 05:05:12.3 1:47:24.7
180. 1618 GUSTINČIČ ROMAN SHM O5:09:13.2 1:52:25.6
181. 881 ALIČ SIMON POLJANE O5:09:l3.2 1:52:25.6
182. 139 SNOJ PETER TE-TOL 05:10:21.7 1:52:34.1
183. 548 LEVIČNIK TOMAŽ LJUBLJANA 05:11:21.2 1:53:33.6
184. 209 JERAJ BLAŽ KOMENDA 05:11:21.2 1:53:33.6
185 209 GROZNIK FRANCI LJUBLJANA 05:11:21.2 1:53:33.6
186. 1312 VERK GREGA SD TES KOVELJE 05:11:21.2 1:53:33.6
187. 436 SINANOVIČ EMIL RIBNICA O5:11:21.2 1:53:33.6
188. 1341 VELIKANJE BOGDAN SPODNJA IDRIJA O5:11:21.2 1:53:33.6
189. 1339 PETERNEL IGOR SPODNJA IDRIJA 05:11:21.2 1:53:33.6
190. 121O MATIČ NIKOLA LOVRIN 05:12:53.6 1:55:06.0
191. 1460 HEGLER PRIMOČ ZUROGONI O5:14:57.6 1:51:10.0
192. 1851 ZOREC PRIMOŽ DOMŽALE 05:15:20.0 1:57:32.4
193. 1880 AZIČ LOJZE KD BRDA DODROVO 05:15:20.0 1:57:32.4
194. 192 BREZNIKAR ZVONE PREBOLD O5:16:2O.9 1:58:33.3
195. 1I3 JAZBEC AMADEJ ŽALEC 05:16:20.9 1:58:33.3
196. 465 VESELIČ IGOR LJUBLJANA 05:16:40.1 1:58:52.5
197. 85 KAVČIČ ANDREJ PETKOVEC 05:21:21.1 2:03:40.1
198. 1461 ZORENČ FLORJAN GROSUPLJE 05:22:27.5 2.04:39.9
199. 276 VERDEV MILAN VELENJE O5:22:27.5 2:04:39.8
2O0. 318 MOLE MATEJ COMING VHHNIKA 05:22:27.5 2:04:39.9
201. 1394 GRUNT JURE ZUROGONI 05:23:28.3 2.05:40.1
202. 528 OKOREN MlHA LOTERIJA 05:23:28.3 2:05:40.7
203. 1597 MERHAR IGOR LJUBLJANA SAVLJE 05:23:28.3 2:05:40.7
204. 243 PREPLAH UROŠ ZUROGONI 05:25:01.4 2:07:13.8
205. 439 THILLER STANE VELO SPORT 05:25:01.4 2:07:13.8
206. 783 ŠVAB UROŠ POSAVEC 05:25:01.4 2:07:13.8
207. 165 MATAJC LUKA LJUBLJANA 05:26:03.6 2:08:16.O
208. 354 ANTLOGA GREGOR COMING VRHNIKA 05:28:26.8 2:10.41.2
209. 368 ŽONTA MATJAŽ LJUBLJANA 05:28:28.8 2:10.41.2
210. 494 VESELIČ PETER LJUBLJANA 05:30.13.8 2:12:26.2
211. 546 MLINAR MATEJ SMLEDNIK 05:31:42.2 2:13:54.6
212. 1467 JOVANOVIČ DRAGAN KRANJ 05:31:42.2 2:13:54.6
213. 431 PRAH MITO LJUBLJANA 05:35:42.8 2:17:55.2
214. 1536 VODNJEV PETER DRAGOMER 05:35:42.8 2:17:55.2
215. 1873 KAVNIK TOMAŽ DRUŽINA KAVNIK 05:35.52.8 2:17:55.2
216. 416 PARADZIK ŽELJKO IPA REG KLUB 05:35:42.8 2:17:55.2
217. 452 KAVČ1Č RAJKO SS VIDEM 05:39.05.4 2:21:11.8
218. 1688 GALE 8OJAN JK BURJA 05:39:05.4 2:21:17.8
219. 156 HORVAT DAVORIN LJUBLJANA 06:30.05.4 2:21:11.8
220. 217 PERKO TOMAŽ ROG FRANEK 05:41.38.1 2:23:50.5
221. 257 MUŠIČ UROŠ LJUBLJANA 05:43:10.8 2:25:23.2
222. 438 DRUŽINEC DAVOR VELO SPORT 05:43:52.0 2:26:04.4
223. 36O JESENKO MATJAŽ COMING VRHNIKA 05:45:02.1 2:27:14.5
224. 116 ZUPAN PETER TE-TOL 05:45:02.1 2:27:14.5
225. 1420 SEGULA BOGDAN MARIBOR 05:45:02.1 2:27:14.5
226. 542 FRLEŽ DANILO LJUBLJANA O5:46:O4.2 2:28:16.6
227. 324 JURCA TADEJ COMING VRHNIKA 05:46:04.2 2:28:16.6
228. 1874 KAVNIK MATJAŽ DRUŽINA KAVNIK 05:46:04.2 2:28:16.6
229. 1685 MIHELIČ 8OŠTJAN LJUBLJANA 05:48:54.6 2:31.07.0
230. 434 RAMOUŠ BOŠTJAN LJUBLJANA 05:48:54.6 2.31:01.O
231. 451 LOKAR DUŠAN RENER 05:48:54.6 2:31:07.0
232. 458 RENER ALEŠ RENER 05:48:54.6 2:31:07.0
233. 46O KOLARIČ KAREL LJUBLJANA 05:51:21.8 2:33:34.2
234. 1G87 PODGORNIK BOJAN LJUBLJANA 05:51:21.8 2:33:34.2
235. 1652 ZVONAR BRANE LJUBLJANA 05:52:35.7 2:34:49.1
237. 1684 MALI SAMO LJUBLJANA 05:54:11.8 2:36:24.2
238. 1476 HRIBAR URBAN ROG FRANEK 05:59:37.8 2:41:50.2
239. 1619 NOVAK DAMJAN KRANJ 06.03:39.6 2:45:52.0
240. 487 ŠTEPEC MATEJ TREBNJE 06:13:38.8 2.55:51.2
241. 1106 JEREBIČ DUŠAN LJUBLJANA O6:15:19.4 2:57:31.8
242. 1490 KRALJ MARKO NOVO MESTO 06:15:19.4 2:57:31.8
243. 246 SKOBE ANDREJ LJUBLJANA 06:15:19.4 2:57:31.8
244. 1686 ERŽEN BORUT LJUBLJANA 06:19:57.8 3:02:10.2
245. 887 LIMBIČ MATJAŽ LJUBLJANA 06:21:58.7 3:04:11.1
246. 135 VIJKOVAC ANDREJ TE-TOL 06:22:46.8 3:05:24.2
MOŠKI od 31 do 45 let:
Mesto Št.št. Priimek/ime Klub/kraj Čas Zaostanek

1. 873 SLAK BOŠTJAN STOP TEAM 03:21:08.7
2. 192 POVIRK SILVO BISTRO DJANI 03:21:08.1 0.0
3. 871 DOLINAR TOMI SAVA KRANJ 03:26:41.4 5:32.7
4. 1857 CAR LJUBO STRIJAN LENART 03:31:57.9 10:49.2
5. 489 HAMUN DUŠAN GROSUPLJE 03:32:38.1 11:29.4
6. 303 TOMADONI GIOVANI 9 LIK 03:37:38.2 16:29.5
7. 1882 NANUT DAMJAN KD BRDA DOBROVO 08:37:38.2 16:29.5
8. 58 DOVŽAN JOŽE ŠMARJE SAP 03:37:41.0 16:32.3
9. 1219 BOREC JANEZ LEK 03:31:41.3 16:32.6
10. 1704 STANOVNIK MIRAN STOP TEAM 03:39:44.4 18:35.7
11. 54 PRŠA LOJZE ŠMARNA GORA 03:40:50.9 19:42.2
12. 1881 POZNIČ ALEŠ KK KAVELJ 03:42:19.1 21:10.4
12. 16O4 KERIN MILAN KK LJUBNO 03:42:20.4 21:11.1
13. 1I9 LIČEN ANDREJ LJUBLJANA 03:42:20.4 21:11.1
14. 784 ŠVAB VINKO SAVA KRANJ 03:42:55.2 21:46.5
15. 422 PETRIČ MARTIN IPA REG KLUB 03:47:04.1 25:55.4
16. 883 ŠKOF IVAN ŠD ŠENTJOŠT 03:47:04.1 25:55.4
17. 1695 PETRIČ MARJAN VRHNIKA 03:47:O4.1 25:55.4
18. 1220 KEMPERLE JOŽE LEK 03:47:O4.1 25:55.4
19. 538 LESKOVŠEK ALEKSANDER HRASTNIK 03:47:04.1 25:55.4
20. 187 LAM8ERGAR VILI RADOVLJICA 03:47:O4.1 25:55.4
21. 1650 LOKAR ROK RADIO DUR 03:47:O4.1 25:55.4
22. 299 PODBRŠČEK BRANKO RKD KRŠKO 03:49:11.0 28:02.3
23. 2I6 PIRC MARTIN RKD KRŠKO 03:49.11.0 28:02.3
24. 444 SLATINEK VIKTOR SS VIDEM 03:53:34.2 32:25.5
25. 525 HORVAT BORIS LOTERLJA SLOVENIJE 03:53:34.2 32:25.5
26. 223 KORELC DUŠAN LEK 03:53:34.2 32:25.5
27. 524 FERNELLI ARIAN LOTERIJA SLOVENIJE 03:54:01.0 32:52.3
28. 1648 K0PRIVEC SAŠO COMING VRHNIKA 03:56:13.4 35:O4.1
29. 527 MILOŠEVIČ DRAŠKO LOTERIJA SLOVENIJE O3:56:13.4 35:04.7
30. 1608 PERKO MILAN PP ŠIŠKA 03:56:13.4 35:04.7
31. 193 KOKALJ ROBERT BISTRO DJANI 03:57:03.3 35:54.6
32. 13O5 SREBERNIČ SIMON 9 LIK O4:00.24.1 39:15.4
33. 252 KREGAR RADO GROSUPLJE 04:01:53.5 40:44.8
34. 1334 FERJAN FRANC GORJE O4:02:42.7 41:34.0
35. 1886 ČARGO ZORAN KD BRDA D0BROVA O4:02:42.7 41:34.0
36. 295 KREJAN SIMON RKD KRŠKO 04:03:03.0 41:54.3
37. 179 SITAR BOJAN LJUBLJANA 04:03:03.0 41:54.3
38. 78 NES TOMAŽ LJUBLJANA 04:03:03.O 41:54.3
39. 1323 P0P0VIČ IVAN BTS COMPANY 04:06:03.7 44:55.0
40. 287 SIKOŠEK BRANKO RKD KRŠKO 04:06:O3.7 44:55.0
41. 188 VOJSK MATIJA LJUBLJANA 04:O6:11.6 47:02.9
42. 488 STRNAD IZTOK GROSUPLJE 04:03:34.4 47:25.7
43. 271 PERKO MARKO POLJANE O4:08:34.4 47:25.7
44. 424 ŠALEHAR MARTIN IPA REG KLUB 04:08:34.4 47:25.7
45. 497 VAVPOTIČ MARJAN MARIBOR 04:08:34.4 47:25.7
46. 1414 ALIČ ANTON JANEZ PETERNEL 04:10:17.4 49:08.7
47. 1517 PENE JOŽE HITRI POVŽI 04:10:17.4 49:08.7
48. 1495 JELNIKAR MARJAN HITRI POVŽI 04:10:11.4 49:08.7
49. 1418 ZUPANC MILAN MISLINJA 04:10:17.4 49:08.7
50. 311 RUPNIK ROMAN COMING VRHNIKA 04:10:17.4 49:08.7
51. 506 JERINA MARJAN KK LOGATEC 04:11:25.6 50:16.9
52. 1850 ŽBOGAR BORIS LJUBLJANA 04:13:17.2 52:08.5
53. 1515 KRISTAN SLAVC REMARK 04:13:50.8 52:42.1
54. 1627 ISTINIČ ANDREJ ZUROGONI 04:16:27.2 55:18.5
55. 3S4 FORTUNA DRAGO KD SLOGA 19O2 04:16:27.2 55:18.5
56. 143 B0JC DUŠAN TE-TOL 04:16:27.2 55:18.5
51. 1557 ŠEG0VC DRAGO VELENJE 04:16:27.2 55:18.5
58. 1413 SLOVENC NIKO REMARK 04:16:27.2 55:18.5
59. 1694 VODNIK FRANC DOL PRI LJUBLJANI 04:16:27.2 55:18.5
60. 67 KOŽELJ JOŽE LJUBLJANA 04:16:27.2 55:18.5
61. 189 ANTONČIČ STANE LJUBLJANA 04:16:27.2 55:18.5
62. 1321 TURK FRANCI KRANJ 04:16:27.2 55:18.5
63. 1841 JERMAN RIKO LJUBLJANA 04:17:30.6 56:21.9
64. 1680 PETEK ANDREJ LJUBLJANA 04:19:06.0 57:57.3
65. 341 CASERMAN BOŽIDAR COMING VRHNIKA 04:19:06.0 57:57.3
66. 15O6 ŽEJN SLAVKO ČRNUČE 04:19:03.0 57:57.3
67. 538 MARKELJ FRANC HRASTNIK 04:20:48.3 59:39:6
68. 485 GIRANDON DRAGO BARBARA COMPANY 04:20:48.3 59:39:6
69. 64 ŠUŠTARŠIČ PAVEL KOT TACEN 04:20:48.3 59:39:6
70. 19O PRIJATELJ BOJAN LJUBLJANA 04:20:48.3 59:39:6
71. 303 HERCIGONJA TINE LJUBLJANA 04:21:55.4 1:00:46.7
72. 1306 ŠKERLJ IGOR 9 LIK 04:21:55.4 1:00:46.7
73. 212 KOŠIR ANDREJ DOMŽALE 04:21:55.4 1:00:46.7
74. 12O7 RADVANOVIČ DARIO LOVRIN 04:23:37.2 1:O2:28.5
75. 289 PETRIČ SLAVKO RKD KRŠKO 04:23:37.2 1:02:28.5
76. 284 HERVOL MIRAN RKD KRŠKO 04:23:37.2 1:02:28.5
77. 1533 GRAH ANDREJ KD IDRIJA 04:23:37.2 1:02:28.5
78. 164 HAJDINJAK ANDREJ MARIBOR 04:23:37.2 1:02:28.5
79. 1998 HLADEN MARJAN RADENSKA 04:23:37.2 1:02:28.5
80. 384 PRUSNIK FRANC A BANKA 04:24:43.3 1:03:34.6
81. 15O3 BRENČIČ JANEZ ŠD HOTEDRŠČICA 04:25:58.2 1:O4:49.5
82. 13O4 TOMADONI ANDREA 9 LIK 04:26:25.4 1:O6:16.7
83. 5O ČESNIK DRAGO PIVKA 04:26:25.4 1:O6:16.7
84. 240 BLAŽIN LEON LJUBLJANA 04:26:25.4 1:O6:16.7
85. 173 MARINŠEK MIHA TACEN 04:28:25.4 1:O6:16.7
86. 247 KRAŠEVEC JANEZ KOMUNALNA OPERATIVA 04:27:25.3 1:O6:16.6
87. 1500 BRENČIČ CVETO ŠD HOTEDRŠČICA 04:27:25.3 1:O6:16.6
88 1421 HOMEC STANE GORENJA VAS 04:29:54.8 1.07:46.1
89. 443 BLATNIK ROMAN SS VIDEM 04:28:54.8 1:07:46.1
90. 1336 MRAVLJE MIHA MERKUR KRANJ 04:28:54.8 1:07:46.1
91. 1854 GOLIČIČ FRANC P0DBREZJE 04:28:54.8 1:07:46.1
92. 879 HOMAN ALOJZ ŠKOFJA LOKA 04:28:54.8 1:01:46.1
93. 383 JAGER IGOR A BANKA 04:31:31.6 1:10:22.9
94. 1512 GORNIK MILAN GRAHOVO 04:31:31.6 1:10:22.9
95. 477 UNETIČ DARKO ROG 04:31:31.6 1:10:22.9
96. 1546 BAMBIČ UROŠ ŠD SMOLE NOVO MESTO 04:33:29.9 1:12:21.2
97. 1471 PLAHUTA MILOVAN ŠEMPETER 04:33:29.9 1:12:21.2
98. 1629 GRIS FRANCI ŠD BELINKA 04:33:29.9 1:12:21.2
99. 1623 RIHAR VINKO VNANJE GORICE 04:33:29.9 1:12:21.2
100. 3O7 STEKAR MARIO 9 LIK 04:33:29.9 1:12:21.2
101. 343 CAFUTA MARJAN COMING VRHNIKA 04:33:29.9 1:12:21.2
102. 1542 KRUŠIČ MARKO ŠD SMOLE N.MESTO 04:34:46.0 1:13:37.3
103. 453 JAKOPEC SILVO SS VIDEM 04:36:20.5 1:15:11.8
104. 1314 STATENŠEK JOŽE SD TES KOČEVJE 04:36:37.3 1:15:28.6
103. 1703 ERJAVEC STEN LJUBLJANA 04:36:37.3 1:15:28.6
106. 451 DUJMOVIČ DARKO SS VIDEM 04:39:00.6 1:17:51.9
107. 517 RUDNIK NIKO KK LOGATEC 04:39:00.6 1:17:51.9
103. 505 KOŠIR VILJEM KK LOGATEC 04:39:00.6 1:17:51.9
109. 499 BAVDEK STANE NOTRANJE GORICE 04:40:00.1 1:18:51.4
110. 441 URANJEK ANDREJ SS VIDEM 04:40:00.1 1:18:51.4
111. 174 SKODIČ DUŠAN LJUBLJANA 04:40:00.1 1:18:51.4
112. 149 LAHAJNAR MILAN NOVAKI PRI CERKNEM 04:40:00.1 1:18:51.4
113. 397 GAJŠEK ZLATO LJUBLJANA 04:40:00.1 1:18:51.4
114. 256 VUK ROBERT LJUBLJANA 04:40:00.1 1:18:51,4
115 1221 KORBAR MIRAN KRANJ 04:40:00.1 1:18:51.4
116. 1223 RADOVAN BOŽO TREBNJE 04:42:25.6 1:21:16.9
117. 90 ZMRZLIAR ANT0N LJUBLJANA 04:44:38.2 1:23:29.5
118. 1883 BOŽIČ JOŽE KD BRDA DOBROVO 04:44:38.4 1:23:29.5
119. 515 MEZE BORIS KK LOGATEC 04:44:38.2 1:23:29.5
120. 155O MUHVIČ VLADO HRASTNIK 04:44:38.2 1:23:29.5
121. 471 CULJKAR ANDREJ ROG 04:44:38.2 1:23:29.5
122. 170 PERKO MIRKO ŠMARTNO 04:47:17.2 1:26:08.5
123. 448 STROPNIK HINKO SS VIDEM 04:47:17.2 1:26:08.5
124. 353 BENEC JOŽE COMING VRHNIKA 04:47:17.2 1:26:08.5
125. 171 GABROVŠEK STANE LJUBLJANA 04:47:17.2 1:26:08.5
126. 535 LESKOVŠEK VINKO HRASTNIK 04:47:17.2 1:26:08.5
121. 122 KARPE MARJAN TE-TOL 04:49:33.6 1:28:24.9
128. 218 DIMC DARO MENGEŠ 04:49:33.6 1:28:24.9
129. 475 PIRIH MILAN ROG 04:51:05.9 1:29:57.2
130. 1419 KRENKEL DRAG0 MISLINJA 04:51:05.9 1:29:57.2
131. 34O SLABE TOMAŽ COMING VRHNIKA 04:51:05.9 1:29:57.2
132. 1322 LUŠTREK TOMAŽ MIN.ZA OBRAMBO 04:51:05.9 1:29:57.2
133. 780 COT MATJAŽ REMARK 04:51:05.9 1:29:57.2
134. 537 G0L0BlČ LADO HRASTNIK 04:51:05.9 1:29:57.2
135. 108 KRAŠOVEC BOŠTJAN TE-TOL 04:52:27.2 1:31:18.5
136. 275 LOJEC PRIMOŽ DOMŽALE 04:54:05.8 1:32:57.1
137. 1224 MLAKAR MARKO CERKNO 04:54:05.8 1:32:57.1
138 533 COTMAN ANDREJ LJUBLJANA 04:54:05.8 1:32:57.1
139. 1S54 PETKOVŠEK JANEZ LJUBLJANA 04:56:45.6 1:35:36.9
140. 1392 MARKOVIČ MARJAN DOLENJSKE TOPLICE 04:56:45.6 1:35:36.9
141. 798 VUČKO DUŠAN ZUROGONI 04:56:45.6 1:35:36.9
142. 1417 ZEMULA BRANK0 GORJE 04:56:45.6 1:35:36.9
143. 1661 ŽLINDRA DUŠAN LJUBLJANA 04:56:45.6 1:35:36.9
144. 358 GNEZDA RADO COMING VRHNIKA 04:56:45.6 1:35:36.9
145. 1459 JELEN FRANCI KD ŠIŠKA 04:56:45.6 1:35:36.9
146. 1101 BIZJAK MILAN RADOVLJICA 04:56:45.6 1:35:36.9
147. 357 TRATNIK DARKO COMING VRHNIKA 04:56:45.6 1:35:36.9
148. 1404 MAZGON MIRKO KK IDRIJA 04:56:45.6 1:35:36.9
149. 43O ŽABJAK JANEZ LJUBLJANA 04:56:45.6 1:35:36.9
150. 14O5 MAJCEN BRANKO CIMOS 04:56:45.6 1:35:36.9
151. 1858 DEBELJAK DRAGO ŠKOFJA LOKA 04:59:46.1 1:38:37.4
152. 101 KLOBUČAR TOMISLAV LJUBLJANA 05:02:56.2 1:41:47.5
153. 1653 HRVATIN MAVRO LJUBLJANA 05:03:49.6 1:42:40.9
154. 293 TUMA MATJAŽ RKS KRŠKO 05:05:12.3 1:44:03.6
155. 1659 KUHAR BOJAN KK LJUBNO 05:08:22.1 1:47:13.4
156. 1665 CEPERLIN BORIS KK LJUBNO 05:08:22.1 1:47:13.4
157. 1666 VENKO ALEŠ KK LJUBNO 05:08:22.1 1:47:13.4
158. 1641 STANOVNIK FRANCI COMING VRHNIKA 05:08:22.1 1:47:13.4
159. 1642 MOLE BORIS COMING VRHNIKA 05:08:22.1 1:47:13.4
160. 1556 KRAJNIK MARJAN ŠKOFJA LOKA 05:10:40.8 1:49:32.1
161. 377 SEIFERT RADO LJUBLJANA 05:10:40.8 1:49:32.1
162. 2000 HOJNIK MILAN RADENSKA 05:11:21.2 1:50:12.5
163. 1997 MIR ZLATKO RADENSKA 05:11:21.2 1:50:12.5
164. 44O MACEROL FRANCI LJUBLJANA 05:11:21.2 1:50:12.5
165. 1856 OLANKL JOŽE KK ROGLA 05:11:21.2 1:50:12.5
166. 1996 RIHTARIČ JOŽE RADENSKA 05:11:21.2 1:50:12.5
167. 448 PODKORITNIK ZDRAVKO SS VIDEM 05:11:21.2 1:50:12,5
168. 1326 MIKLAVEC PETER ŠD ZADVOR 05:11:21.2 1:50:12.5
169. 532 STRAKELJ TOMAŽ LJUBLJANA 05:11:21.2 1:50:12.5
170. 95 OPARA MIRAN PORTOROŽ 05:11:21.2 1:50:12.5
171. 12O8 GOLIA VALDI LOVRIN PAZIN 05:12:53.6 1:51:44.9
172. 94 FERJANČIČ MARKO PORTOROŽ 05:12:53.6 1:51:44.9
173. 1626 LOČNIKAR SLAVKO LJUBLJANA 05:12:53.6 1:51:44.9
174. 1472 ZAJC MILAN MORAVČE 05:13:46.1 1:52:37.4
175. 1332 GREGORIČ SERGIO KOPER 05:15:20.0 1:54:11.3
176. 1881 BLAČIČ JOŽE KD BRDA DOBROVO 05:15:20.0 1:54:11.3
177. 1603 REZEK JANEZ GROSUPLJE 05:17:07.9 1:55:59.2
178. 872 ROKAVEC GOJMIR LJUBLJANA 05:17:07.9 1:55:59.2
179. 878 JENKO STANKO KRANJ 05:17:39.3 1:56:30.6
180. 1313 RABLJEN RUDI ŠD TES KOVELJE 05:18:22.0 1:57:13.3
181. 376 PIRŠ MATJAŽ LJUBLJANA 05:18:22.0 1:57:13.3
182. 1698 STEFANČIČ BRANE LJUBLJANA 05:18:22.0 1:57:13.3
183. 1523 Z0RK0 MILAN BRANIK MARIBOR 05:19:54.2 1:58:45.5
184. 329 STARMAN MATIJA COMING VRHNIKA 05:21:27.7 2:00:19.0
185. 238 LAMOVŠEK STANE LJUBLJANA 05:22:27.5 2:01:18.8
186. 426 TAVČAR FRANC GRAS 05:22:27.5 2:01:18.8
187. 261 DEMŠAR JANEZ MOBITEL 05:22:27.5 2:01:18.8
188. 524 DOBROTINŠEK MARJAN ČRNUČE 05:23:28.3 2:02:19.6
189. 387 PAVELIČ MILAN A BANKA 05:25:01.4 2:03:52.7
190. 1311 SOKLIČ MARKO KRANJ 05:25:01.4 2:03:52.7
191. 1673 LOTRIČ MITJA LJUBLJANA 05:25:01.4 2:03:52.7
192. 1315 GRUDNIK STANE ŠD TE KOVELJE 05:26:58.0 2:05:49.3
193. 782 ŽNIDARIČ MIRKO JESENICE 05:28:28.8 2:07:20.1
194. 1662 KRISTAN MAKS REMARK 05:28:28.8 2:07:20.1
195. 1549 ZDOVC MIHA HRASTNIK 05:28:28.8 2:07:20.1
196. 1678 DOBAJ LJUBO LJUBLJANA 05:31:42.2 2:10:33.5
197. 260 SOTLAR BOŠTJAN MOBITEL 05:31:42.2 2:10:33.5
198. 277 POGLIČ MARKO LJUBLJANA 05:31:42.2 2:10:33.5
199. 1494 PIRC FRANC KRANJ 05:31:42.2 2:10:33.5
200. 495 KOK ANDREJ MARIBOR 05:35:42.8 2:14:34.1
201. 445 ERJAVEC MIRAN SS VIDEM 05:39:05.4 2:17:56.7
202, 886 ZAVAŠNIK ANDREJ LJUBLJANA 05:39:05.4 2:17:56.7
203. 1697 BIZJAK MIRO LJUBLJANA 05:39:05.4 2:17:56.7
204. 1213 ZUPANČIČ MATJAŽ POTOK PRI STRAŽI 05:39:05.4 2:17:56.7
205. 415 DOVŽAN ALOJZ IPA REG KLUB 05:39:05.4 2:17:56.7
206. 1521 SLAK LEON MARIBOR 05:41:38.1 2:20:29.4
207. 1600 HABIČ BOGO LJUBLJANA 05:41:38.1 2:20:29.4
208. 1602 PIRNAR IVAN LJUBLJANA 05:41:38.1 2:20:29.4
209. 493 NOSE ROMAN KK PETR 05:42:36.1 2:21:27.4
210. 491 KASTELIC DUŠAN KK PETR 05:42:36.1 2:21:27.4
211. 460 PEZO MIRAN LJUBLJANA 05:43:52.0 2:22:43.3
212. 1709 REJC VINKO IDRIJA 05:43:52.0 2:22:43.3
213. 461 MAGIČ ZDENKO LJUBLJANA 05:45:02.1 2:23:53.4
214. 1877 KAVNIK BRANKO DRUŽINA KAVNIK 05:45:02.1 2:23:53.4
215. 419 ZALAR VALERIJ IPA REG KLUB 05:48:54.6 2:27:45.9
216. 131 FURLAN TOMAŽ TE-TOL 05:51:21.8 2:30:13.1
217. 796 PONGRAC DARKO LJUBLJANA 05:54:11.8 2:33:03.1
218. 1614 KOLEŠA ROBERT LJUBLJANA 05:54:11.8 2:33:03.1
219. 512 GOSTIŠA BORUT KK LOGATEC 05:54:11.8 2:33:03.1
220. 1616 KOSEC DUŠAN LJUBLJANA 05:54:11.8 2:33:03.1
221. 263 JAHIČ PETER MOBITEL 05:54:11.8 2:33:03.1
222. 1843 NOVAK ANDREJ REMARK 05:54:11.8 2:33:03.1
223. 1846 MENHAR BORIS REMARK 05:54:11.8 2:33:03.1
224. 779 LAVRIČ JANEZ KRANJ 06:00:18.4 2:39:09.7
225. 80 MANDELIČ BOJAN LJUBLJANA 06:00:18.4 2:39:09.7
226. 1481 PIŠLER STANE LJUBLJANA 06:03:39.6 2:42:30.9
227. 54O ZAJC SILVO HRAST D 06:05:57.5 2:44:48.8
228. 70 KERŠMANC SLAVKO ŠD DREN 06:13:38.8 2:52:30.1
229. 1612 VERČIČ ANDREJ PP ŠIŠKA 06:13:38.8 2:52:30.1
230. 1625 ZAJDELA DARKO PAP VEVČE 06:13:38.8 2:52:30.1
231. 486 ZORMAN JANEZ LJUBLJANA 06:13:38.8 2:52:30.1
232. 345 GUTNIK MARTIN COMING VRHNIKA 06:17:23.6 2:56:14.9
233. 344 TERČIČ DARIO COMING VRHNIK 06:17:23.6 2:56:14.9
234. 147 LAH RUDI KOLOLJUB 06:19:57.8 2:58:49.1
235. 1634 GULIČ IVO LJUBLJANA 06:19:57.8 2:58:49.1
236. 148 GOLI KRISTAN LJUBLJANA 06:19:57.8 2:58:49.1
237. 273 NEMANJIČ IGOR LJUBLJANA 06:29:02.9 3:07:54.2
MOŠKI od 46 do 55 Iet
Mesto Št.št. Priimek/ime Klub/kraj Čas Zaostanek

1. 1106 RAJGELI IVAN MTB KLUB KRANJ 03:22:06.6
2. 541 ZAJC FRANCI RADOMLJE 03:32:36.9 10:30.3
3. 1895 CIGOJ ZORKO KD BRDA DOBROVO 03:47:04.1 24:57.5
4. 79 VIDMAR MIHA KC REVNIK 03:56:13.4 34:06.8
5. 38O BERAS FRANC LJUBLJANA 03:56:13.4 34:06.8
6. 1999 T0TH JOZEF BRATISLAVA 04:01:03.0 38:56.4
7. 1519 MERLAK KONRAD ŠD HOTEDERŠČICA 04:02:42.7 40:36.1
8. 76 GRČAR VINKO VODICE 04:03:03.0 40:56.4
9. 153 BIZJAK SAŠO LPP 04:04:29.9 42:23.7
10. 221 PAJK ANTON BLED 04:04:52.7 42:46.1
11. 1894 TREBIŽAN ADRIJAN KD BRDA DOBROVO 04:10:17.7 48:10.8
12. 1896 CIROK ZVONKO KD BRDA DOBROVO 04:10:17.7 48:10.8
13. 379 RUS JOŽE KK GROSUPLJE 04:10:17.7 48:10.8
14. 1338 MEDVEŠČEK KAREL TRIATLON.KLUB BOHINJ 04:14:48.2 52:41.6
15. 778 PAPLER STANE KRANJ 04:17:30.6 55:24.0
14. 1486 OMAHEN JOŽE HITRI P0VŽI 04:17:30.6 55:24.0
15. 1215 ŠKUFCA LADO LIP BLED 04:19:06,0 56:59.4
16. 1615 PERKO MARKO LJUBLJANA 04:21:55.4 59:48.8
17. 297 PODBRŠČEK ŠTEFAN RKD KRŠKO 04:23:37.2 1:01:30.6
18. 1594 PAJIČ KASIM JESENICE 04:23:37.2 1:01:30.6
19. 291 LOPATIČ VLADO RKD KRŠKO 04:23:37.2 1:01:30.6
20. 160 VAVPETIČ JAKA UNI TEAM 04:23:37.2 1:01:30.6
21. 285 KERIN VINKO RKD KRŠKO 04:23:37.2 1:01:30.6
22. 12O2 SEDUŠAK BORIS LEK 04:27:25.3 1:05:18.7
23. 82 CERINOVIČ HUSEIN LJUBLJANA 04:27:25.3 1:05:18.7
24. 1663 GORSIC JOŽE LJUBLJANA 04:27:25.3 1:05:18.7
25. 442 MARTINŠEK BOGOMIL SS VIDEM 04:28:54.8 1:06:43.2
26. 1480 HRIBAR DANILO GRADIŠČE CERKNICA 04:31:31.6 1:09:25.0
27. 1613 KLUN JANEZ LJUBLJANA 04:31:31.6 1:09:25.0
28. 56 DOBNIK PETAR ŠMARJE SAP 04:33:29.9 1:11:23.3
29. 1492 OMAHEN JOŽE HITRI POVŽI 04:33:29.9 1:11:23.3
30. 494 KAČIČ JURE LJUBLJANA 04:34:46.0 1:12:39.4
31. 1537 BOSCHERINI FRANC. KD SLOGA 1902 04:37:42.7 1:15:36.1
32. 888 RUPNIK TOMAŽ ŠD PUNGERT 04:39:00.6 1:16:54.0
33. 51 VIČlČ NANDE VRHNIKA 04:39:00.6 1:16:54.0
34. 167 ISAKOVIČ SAŠO LJUBLJANA 04:39:00.6 1:16:54.0
35. 1218 LEBAN IVAN LEK 04:40:00.1 1:17:53.5
36. 1656 OŠLAJ VlLl LJUBLJANA 04:40:00 1 1:17:53.5
37. 322 GROM BOGDAN COMING VRHNIKA 04:40:00.1 1:17:53.5
38. 1843 SERJAK JANEZ COMING VRHNIKA 04:40:00.1 1:17:53.5
39. 127 SVETEK STANE TE-TOL 04:42:25.6 1:20:19.0
40. 1527 ERTEL IVAN MARIBOR 04:44:38.2 1:22:31.6
41. 459 PONCE ANTON BTS 04 44:33.2 1:22.31.6
42. 473 KLAVŽAR ZMAGO ROG 04:44:38.2 1:22:31.6
43. 286 GERŠAK MARJAN RKD KRŠKO 04:49:33.6 1:27:27.0
44. 860 BOHORIČ ADO ROG 04:51:05.9 1:28:59.3
45. 1644 MESOJEDEC VOJKO COMING VRHNIKA 04:51:05.9 1:28:59.3
46. 202 ZADNIK JOŽE LITIJA 04:51:05.9 1:28:59.3
47. 469 BOLTA TOMAŽ LJUBLJANA 04:51:05.9 1:28:59.3
48. 198 OSTERC ZORAN PARTIZAN VIČ 04:51:05.9 1:28:59.3
49. 197 BALEK MILAN ABC POMURKA 04:56:45.6 1:34:39.0
50. 1994 STRAH MIHA RADENSKA 04:56:45.6 1:34:39.0
51. 1411 TERZIČ LJUBO KD GROSUPLJE 04:56:45.6 1:34:39.0
52. 63 DOBNIKAR DUŠAN LJUBLJANA 04:56:45.6 1:34:39.0
53. 169 HERCIGONJA MILAN KD KOKRICA 04:59:46.1 1:37:39.5
54. 472 FRECE MARKO ROG 04:59:46.1 1:37:39.5
55. 356 RUSTJA DUŠAN COMING VRHNIKA 05:01:08.9 1:39:02.3
56. 1898 MODRIJAN JANEZ KD BRDA DOBROVO 05:01:08.9 1:39:02.3
56. 890 GRBEC ANDREJ IZOLA 05:05:12.3 1:43:05.7
57. 1216 HRIBERNIK FRANC ŠK RADOVLJICA 05:05:43.5 1:47:06.6
58. 1945 TICKOVIČ FRANC MARIBOR 05:09:13.2 1:47:06.6
59. 114 BLAS SLAVKO TE-TOL 05:10:21.7 1:48:15.1
60. 466 GORENC TONE KOČEVJE 05:11:21.2 1:49:14.6
61. 258 KOŠENINA SLAVKO ŠD MOBITEL 05:12:53.6 1:50:47.0
62. 1330 NEFAT BORIS BK LAVRIN 05:12:53.6 1:50:47.0
63. 242 PREPLAH JANEZ ZUROGONI 05:12:53.6 1:50:47.0
64. 484 BRICELJ MILAN ŠD ZADVOR 05:17:07.9 1:55:01.3
65. 129 KRIŠTOFIČ MARE TE-TOL 05:17:39.3 1:55:32.7
66. 891 OMAN AVGUST KK IDRIJA 05:21:21.7 1:59:21.1
67. 1635 SEVER VLADIMIR ROG FRANEK 05:22:27.5 2:00:20.9
68. 417 TOMAŽIN JOŽE IPA REG KLUB 05:24:33.2 2:02:26.6
69. 378 HRVAT MATIJA KK GROSUPLJE 05:25:01.4 2:02:54.8
70. 375 MADŽAREVIČ BRANKO ROG FRANEK 05:26:58.0 2:04:51.4
71. 490 CJUHA JANI KK PETROL 05:28:28.8 2:06:22.2
72. 124 MARKIČ ANDREJ TE-TOL 05:28:28.8 2:06:22.2
73. 1852 STRUPIH LOJZE TRZIN 05:28:28.8 2:06:22.2
74. 385 PANGERT STANE A BANKA 05:31:42.2 2:09:35.6
75. 125 TORDAN BOJAN TE-TOL 05:31:42.2 2:09:35.6
76. 181 KERIN ANDREJ LJUBLJANA 05:31:42.2 2:09:35.6
77. 1525 SODNIK PETER CERKLJE 05:31:42.2 2:09:35.6
78. 531 JELENC VID MENGEŠ 05:31:42.2 2:09:35.6
79. 1397 SVET GVIDO CERKNICA 05:31:42.2 2:09:35.6
80. 1677 ZUPANČIČ BORIS LJUBLJANA 05:41:38.1 2:19:31.5
81. 274 JENKO JOŽEF MEDVODE 05:46:04.2 2:23:57.6
82. 55 REPOVŽ ANDREJ ROG FRANEK 05:46:04.2 2:23:57.6
83. 152O JURŠIČ ZVONE MENGEŠ 05:54:11.8 2:32:05.2
84. 1466 D0VČ ZVONE LJUBLJANA 05:57:53.1 2:35:46.5
85. 1878 KAVNIK DRAGO DRUŽINA KAVNIK 05:57:53.1 2:35:46.5
86. 1 HLADNIK STANISLAV SPODNJA IDRIJA 06:00:18.4 2:38:11.8
87. 1647 KEREC IVAN LJUBLJANA 05:15:19.4 2:53:12.8
88. 15O SMEH SREČKO EMO CELJE 06:19:57.8 2:57:51.2
89 152 SELČAN VILI EMO CELJE 06:19:57.8 2:57:51.2
MOŠKI nad 56 let:
Mesto Št.št. Priimek/ime Klub/kraj Čas Zaostanek

1. 1655 HVALA ALOJZ LJUBLJANA 03:58:23.6
2. 1398 NOVAK VINKO INTERSPORT KRANJ 04:02:42.7 4:19.1
3. 1659 OMAHEN MARKO LJUBLJANA 04:06:03.7 7:40.1
4. 600 ROM JANEZ ŠD POLŽ 04:17:30.6 19:07.0
5. 166 BLAŽUN STANE ROG FRANEK 04:19:06.0 20:42.4
6. 881 KVAS RAJKO DOMŽALE 04:21:55.6 23:31.8
7. 72 DIMIČ MARJAN LJUBLJANA 04:23:37.2 25:13.6
8. 1534 HROVAT FRANC TRIATLON KLUB LJUBLJANA 04:25:58.2 27:34.6
9. 1415 KRALJ ROMAN KIG BRANIK 04:26:25.4 28:01.8
10. 1422 KEKEC FRANC KD ŽALEC 04:26:25.4 28:01.8
11. 18O JAGODIČ CIRIL MEKINJE 04:39:00.6 40:37.0
12. 290 LEVIČAR ALOJZ RKD KRŠKO 04:40:00.1 41:36.5
13. 68 MAGVAR SILVESTER KAMNIK 04:40:00.1 41:36.5
14. 163 ŠVAJGER METOD GAMELJNE 04:40:00.1 41:36.5
15. 292 KOVAČ DJURO RKD KRŠKO 04:41:17.2 48:53.6
16. 105 MRAK JANEZ TE-TOL 04:48:37.8 50:14.2
17. 498 ŠTURM ALBIN ZUROGONI 04:56:45.6 58:22.0
18. 2O8 GRAŠIČ FRANC ROG FRANEK 04:56:45.6 58:22.0
19. 241 KERPAN IZIDOR ZUROGONI 05:02:56.2 1:04:32.6
20. 52 PETKOVŠEK PETER KOMEN 05:03:49.6 1:05:26.0
21. 77 LAZARI KAREL LJUBLJANA 05:09:13.2 1:10:49.6
22. 1513 PROSEN FRANCI IZLAKE 05:09:13.2 1:10:49.6
23. 1899 RAG0N CIRIL KD BRDA DOBBOVO 05:09:13.2 1:10:49.6
24. 126 ČEBNIVEC LADO TE-TOL 05 12:53.6 1:14:30.0
25. 374 VRHOVEC VILI LJUBLJANA 05:16:40.1 1:18:16.5
26. 467 ČRNJAC SLAVKO ROG FRANEK 05:18:22.0 1:19:58.4
27. 187 SKVARČA BOGDAN HORJUL 05:22:27.5 1:24:03.9
28. 1528 VIDMAR FRANC SAVA KRANJ 05:30:57.5 1:32:33.9
29. 88 ŽIROVNIK MILAN ROG FRANEK 05:31:42.2 1:33:18.6
30. 393 PUC BOGO LJUBLJANA 05:41:38.1 1:43:14.5
31. 81 KASTELIC LOJZE LJUBLJANA 05:46:04.2 1:47:40.6
32. 1879 KAVNIK VINKO DRUŽINA KAVNIK 05:47:04.2 1:48:40.6
33. 1871 LIPOVŠEK VILI DRUŽINA KAVNIK 05:47:04.2 1:48.40.6
34. 522 REPOV FRANC RADOMLJE- DOMŽALE 06:00:18.4 2:01:54.8
35. 1672 LOTRIČ MILAN LJUBLJANA 06:03:39.6 2:05:16.0
36. 259 RADIN IGOR ŠD MOBITEL 06:03:39.6 2:05:16.0
37. 185 AVGUSTIN FRANC LJUBLJANA 06:15:19.4 2:16:55.8
38. 186 GANTAR MARJAN KK IDRIJA 06:15:19.4 2:16:55.8
ŽENSKE od 15 do 3O let:
Mesto Št.št. Priimek/ime Klub/kraj Čas Zaostanek

1. 366 VELIKAJNE ROSANA KD SLOGA 19O2 04:09:41.4
2. 347 PAVLIN JANA COMING VRHNIKA 04:20:48.3 11:06.9
3. 220 JANEŽIČ ROMANA KD GROSUPLJE 05:05:12.3 55:30.9
4. 1683 MAKOVEC URŠA LJUBLJANA 05:48:54.6 1:39:13.2
5. 1308 V0D0PIVEC ANA LJUBLJANA 05:48:54.6 1:39:13.2
6. 244 RESNIK ALENKA LJUBLJANA 06:13:38.8 2:03:57.4
7. 123 DONACI NINA TE-TOL 06:13:38.8 2:03:57.4
8. 245 SEŠEK MOJCA LJUBLJANA 06:15:19.4 2:05:38.0
ŽENSKE nad 31 let:
Mesto Št.št. Priimek/ime Klub/kraj Čas Zaostanek

1. 399 CIGUT JOŽA KK LENART 03:37:36.9
2. 1844 T0D0ROVIČ IRIS ŠKOFJA LOKA 03:56:13.4 18:36.5
3. 132 FURLAN MILENA TE-TOL 05:51:21.8 2:13:44.9
4. 1487 PETROVIČ DARINKA LJUBLJANA 05:51:21.8 2:13:44.9
5. 1696 BOŽIČ JOŽICA LJUBLJANA 06:00:18.4 2:22:41.5
GORSKO KOLO:
Mesto Št.št. Priimek/ime Klub/kraj Čas Zaostanek
1. 1328 ROGELJ JOŽE STOP TEAM 03:40:48.6
2. 1505 NENIČ ROBERT ILIRSKA BISTRICA 03:49:11.0 8:22.4
3. 1104 DRENIK VOJKO PORTOROŽ 03:56:13.4 15:24.8
4. 1463 STAMENKOVIČ GORAN BREGIN 03:56:13.4 15:24.8
5. 1843 PIRIH MARKO KK IDRIJA 04:02:42.7 21:54.1
6. 1102 MAGAJNA MARJAN PORTOROŽ 04:02:42.7 21:54.1
7. 1498 KOMUNJAR SILVAN KOBARID BREGIN 04:08:34.4 27:45.8
8. 898 GARTNER TONE ŽELEZNIKI 04:11:05.4 30:16.8
9. 877 TAŠKAR SAŠO ZAGORJE 04:12:27.1 31:39.1
10. 1335 KLINAR SLAVKO GORJE 04:12:28.0 31:39.4
11. 1555 PRAH ANDREJ NOVO MESTO 04:15:30.0 34:41.4
12 407 MRAK BORUT SP IDRIJA 04:17:30.6 36:42.0
13. 1408 JEŽ IGOR SP IDRIJA 04:17:30.6 36:42.0
14. 1214 ČESNIK DANILO IDRIJA 04:19:06.0 38:17.4
15. 1842 MUROVEC EGON SLOGA 1902 04:23:31.2 42:48.6
16. 791 VODEB MITJA ŠKOFLJICA 04:28:54.8 48:06.2
17. 889 ŠTIBEJ TONE ŠKOFJA LOKA 04:31:31.6 50:43.0
18. 1108 STARMAN STAN KONDOR 04:31:31.6 50:43.0
19. 1469 JURATOVEC BORUT KRANJ 04:31:31.6 50:43.0
20. 893 RŽEK DUŠAN IDRIJA 04:36:16.5 55:27.0
21. 1491 GROBELŠEK MARKO LJUBLJANA 04:40~00.1 59:11.5
22. 1547 HODNIK MILAN TRIAT.KLUB BOHINJ 04:40:00.1 59:11.5
23. 1333 LONGAR MATJAŽ BRAZD.VZDRŽLJIVOSTI O4:44:38.2 1:03:49.6
24. 91 SEME TADEJ LJUBLJANA 04:44:38.2 1:03:49.6
25. 1222 GAŠPERŠIČ IZTOK ISKRATEL 04:44:38.2 1:03:49.6
26. 1552 DOLAR ROMAN ŽIROVNICA 04:47:17.2 1:06:28.6
27. 1103 KRAŠNA RAJKO PORTOROŽ 04:48:37.8 1:07:49.2
28. 1477 BELTRAM UROŠ CELJE 04:49:33.6 1:08:45.0
29. 895 STEFANIČ MLADEN IZOLA 04:49:33.6 1:08:45.0
30. 1310 ZUPAN DAMJAN CELJE 04:51:05.9 1:10:17.3
31. 789 DOLINAR TOMAŽ ŠKOFJA LOKA 04:51:05.9 1:10:17.3
32. 1465 KLEMENČIČ GREGA LJUBLJANA 04:51:05.9 1:10:17.3
33. 534 LESKOVŠEK MIRAN HRASTNIK 04:51:05.9 1:10:17.3
34. 896 GORIŠEK FRANC IZOLA 04:51:05.9 1:10:17.3
35. 1514 DEŽMAN ROBERT MEDVODE 04:56:45.6 1:15:57.0
36. 729 POTREBUJEŠ DUŠAN KRANJ 04:59:46.1 1:18:57.5
37. 1508 KOZIČ JOZE LJUBLJANA 05:01:08.9 1:20:20.3
38. 1511 GRILJ BORIS TSK COMING 05:05:12.3 1:24:23.7
39. 1507 ZELEN SLAVKO TSK COMING 05:05:12.3 1:24:23.1
40. 1531 SENČAR GAŠPER KD ROG 05:08:22.1 1:27:33.5
42. 1107 JANDOMENI MATJAŽ DOMŽALE 05:09:13.2 1:28:24.6
43. 109 ANZELJ BORIS TE-TOL 05:10:21.7 1:29:33.1
44. 1636 GOSTIŠA JURE COMING VRHNIKA 05:11:21.2 1:30:32.6
45. 781 BOŽIČ BOJAN KK LAVRICA 05:11:21.2 1:30:32.6
46. 1482 RIBEZEL PETER CELJE 05:15:58.8 1:35:10.2
47. 449 HERCIGONJA TOMAŽ SS VIDEM 05:17:39.3 1:36:50.7
48. 1457 GRIZON RAJKO DEKANI 05:17:39.3 1:36:50.7
49. 1462 ZORI BRANE GROSUPLJE 05:22:27.5 1:41:38.9
50. 110 KOZINC MARJAN TE-TOL 05:25:01.4 1:44:12.8
51. 1591 GERLICA JOŽE BOSS TOBAČNA 05:26:58.0 1:46:09.4
52. 1516 BEČAN TOMAŽ MEDVODE 05:27:42.6 1:46:54.0
53. 1327 JESENOVEC ŽARKO MARIBOR 05:27:42.6 1:46:54.0
54. 1535 VERŠIČ DAVID ŠKOFJA LOKA 05:28:28.8 1:47:40.2
55. 1319 JANKOVIČ MlLOŠ TRZIN 05:31:42.2 1:50:53.6
56. 1331 POGORELC TANJA VELENJE 05:43:52.0 2:03:03.4
57. 159 KRIVEC ALEŠ KD IDRIJA 05:43:52.0 2:03:O3.4
58. 14O9 LIKAR DARKO SP IDRIJA 05:45:02.1 2:04:13.5
59. 1553 CARL DAMJAN IDRIJA 05:45:04.2 2:05:15.6
60. 1554 CARL AMADEJ IDRIJA 05:46:04.2 2:05:15.6
61. 894 OMIČ FERIZ IZOLA 05:46:04.2 2:05:15.6
62. 1479 FUCHS MATJAŽ STOP TEAM 05:48:54.6 2:08:05.0
63. 81O SENČAR GREGOR KK ROG 05:52:36.7 2:11:48.1
64. 1847 SMOLE DRAGO REMARK 06:00:18.4 2:19:29.8
65. 1489 NOVAK MARJAN KRANJ 06:05:57.5 2:25:08.9
66. 1400 PRIBOŠEK ZORAN LJUBLJANA 06:13:38.8 2:32:50.2
67. 1551 GOVEKAR JERNEJ IDRIJA 06:11:23.6 2:36:35.0
68. 1708 PERGAVEC ANDREJ DRAGOMER 06:28:02.9 2:47:14.3
69. 790 TRBIČ BOŽIDAR LJUBLJANA 06:28:45.9 2:47:57.3

.

Ta mesec

Ni dogodkov