Ocena uporabnika: 5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna
 

Absolutno
(predzadnji stolpec po spolu, zadnji stolpec po področjih)

 


11. KOLESARSKI VZPON NA MANGRT
Log pod Mangrtom, nedelja, 21. 8. 2011
ŠD Log pod Mangartom

 

ABSOLUTNI REZULTATI
mesto številka ime in priimek letnik klub rezultat ABS M/Ž KAT
1. 837 Iztok Dogša 1979 GANESHA TEAM 01:00:15.1 a:1 M:1 B:1
2. 795 Igor Kopše 1974 Team korak naprej 01:00:40.3 a:2 M:2 B:2
3. 63 Andrej Guček 1976 01:00:56.8 a:3 M:3 B:3
4. 83 Andrea Chiminello 1988 Puntobike Team 01:01:05.0 a:4 M:4 A:1
5. 876 Silvio Weltsching 1973 SC Hermagor 01:01:25.2 a:5 M:5 B:4
6. 212 Slavko Kavšek 1975 KD Grosuplje 01:02:19.2 a:6 M:6 B:5
7. 176 Enrico Masetti 1965 Team Granzon 01:02:42.4 a:7 M:7 C:1
8. 757 Blaž Boršnak 1988 Calcit Bike Team-GT 01:03:12.2 a:8 M:8 A:2
9. 170 Stefano Miani 1961 Cividalesi (Italia) 01:03:46.4 a:9 M:9 D:1
10. 772 Matic Pečar 1991 BICIKEL.COM 01:04:25.3 a:10 M:10 A:3
11. 796 Davor Mlekuž 1982 KK Soča Kobarid 01:04:34.0 a:11 M:11 A:4
12. 238 Matej Kimovec 1984 Klenik 9, 1252 Vače 01:04:34.6 a:12 M:12 A:5
13. 862 Alen Štucin 1988 SLOGA 1902 01:04:35.3 a:13 M:13 A:6
14. 62 Jure Kukovič 1975 Calcit Kamnik 01:05:02.0 a:14 M:14 B:6
15. 6 Grega Filipič 1976 01:05:34.3 a:15 M:15 B:7
16. 193 Miha Alič 1990 OKrepčevalnica Matija-Lučine 01:05:40.8 a:16 M:16 A:7
17. 124 Gorazd Lukan 1976 KD Mengeš 01:05:43.9 a:17 M:17 B:8
18. 1 Žiga Galičič 1981 Ice Power 01:06:00.1 a:18 M:18 A:8
19. 102 Miha Virčič 1967 01:06:03.3 a:19 M:19 C:2
20. 760 Gašper Mlačnik 1978 GARS Jesenice 01:06:11.3 a:20 M:20 B:9
21. 105 Uroš Komac 1981 Bicikel.com 01:06:22.9 a:21 M:21 A:9
22. 126 Tomi Curk 1980 Www.floki.si 01:06:39.8 a:22 M:22 B:10
23. 123 Aleš Udovič 1979 Slikopleskarstvo Aleš 01:06:40.1 a:23 M:23 B:11
24. 91 Jernej Feguš 1983 Ganesha Team/Maribor 01:06:51.7 a:24 M:24 A:10
25. 833 Uroš Verčič 1975 Bam.Bi A2U 01:07:21.4 a:25 M:25 B:12
26. 125 Mitja Oter 1975 Prolos Lokacom 01:07:38.7 a:26 M:26 B:13
27. 839 Zdenek Moravick 1962 Mirva Svitavy CZ 01:07:39.2 a:27 M:27 D:2
28. 84 Alessandro Ferreghini 1959 Fun bike 01:08:20.0 a:28 M:28 D:3
29. 811 Borut Planinšek 1974 ŠD vzpon-bicikel.com 01:08:27.7 a:29 M:29 B:14
30. 861 Valter Bonča 1968 KD BRDA 01:08:59.8 a:30 M:30 C:3
31. 109 Matjaž Rot 1971 Irt 3000 01:09:06.7 a:31 M:31 C:4
32. 784 Aljoša Gričar 1992 KD Alpe 01:09:42.2 a:32 M:32 A:11
33. 151 Stefano Picco 1971 ASD Cividalesi 01:10:01.7 a:33 M:33 C:5
34. 844 Uroš černigoj 1985 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 01:10:05.4 a:34 M:34 A:12
35. 120 Primož Nemc 1987 01:10:05.7 a:35 M:35 A:13
36. 128 Silvo Maček 1973 K.K. Logatec 01:10:06.0 a:36 M:36 B:15
37. 171 Samir Handanagič 1980 E. Leclerc Slovenija 01:10:07.1 a:37 M:37 B:16
38. 827 Christian Fertala 1977 SC Arnoldstein 01:10:12.3 a:38 M:38 B:17
39. 228 Robert Lakner 1976 LK8S 01:10:37.7 a:39 M:39 B:18
40. 10 Matevž Melinc 1980 Soča Kobarid 01:10:41.2 a:40 M:40 B:19
41. 213 Andrej Lindič 1970 Bicikel.com 01:10:42.3 a:41 M:41 C:6
42. 834 Boštjan Trbižan 1976 KK Castra 01:11:00.0 a:42 M:42 B:20
43. 145 Luka Košir 1989 Koloka 01:11:05.0 a:43 M:43 A:14
44. 15 Blaž Repinc 1980 SD Bohinj 01:11:15.2 a:44 M:44 B:21
45. 43 Boris Kampuš 1972 Sežana 01:11:36.1 a:45 M:45 C:7
46. 761 Tomislav Iskra 1969 01:11:57.0 a:46 M:46 C:8
47. 97 Igor Ropič 1976 Oblikovanje Alea 01:11:57.5 a:47 M:47 B:22
48. 880 Andrej Jurak 1974 Bambi 01:11:58.5 a:48 M:48 B:23
49. 28 Teja Gulič 1982 ŠD-3 šport 01:12:10.5 a:49 Ž:1 G:1
50. 226 Anže Glamočak 1991 Teš 01:12:14.2 a:50 M:49 A:15
51. 92 Filip Feguš 1982 Ganesha team 01:12:23.9 a:51 M:50 A:16
52. 104 Tomaž Dolar 1984 Gars Jesenice 01:12:35.5 a:52 M:51 A:17
53. 12 Pavel Kravanja 1967 Sd bohinj 01:12:39.1 a:53 M:52 C:9
54. 194 Tilen Dolinar 1996 KD Radenska 01:12:49.0 a:54 M:53 A:18
55. 794 David Greif 1971 Team korak naprej 01:12:59.4 a:55 M:54 C:10
56. 860 Marjan Pretnar 1969 KD BRDA 01:13:16.1 a:56 M:55 C:11
57. 175 Miha Dolar 1995 Žirovnica 01:13:23.1 a:57 M:56 A:19
58. 848 Klemen Milovanovič 1980 Društvo LUZ 01:13:29.4 a:58 M:57 B:24
59. 832 Tomaž Lenart 1988 01:13:50.5 a:59 M:58 A:20
60. 135 Igor Štrbenc 1974 Team JB Center 01:13:51.8 a:60 M:59 B:25
61. 165 Srečko Ljubič 1966 Stubaki - Hrvatska 01:13:58.5 a:61 M:60 C:12
62. 875 Helmut Jank 1968 LPSV Karnten 01:14:06.6 a:62 M:61 C:13
63. 133 Gabriel Fišer 1982 KD Brda 01:14:07.9 a:63 M:62 A:21
64. 47 Dean Bratuš 1978 Idrija 01:14:09.2 a:64 M:63 B:26
65. 93 Boštjan Žgavc 1978 KK Izvir Vipava 01:14:13.9 a:65 M:64 B:27
66. 26 Marko Obranovič 1981 Izvir Vipava/Izola 01:14:16.2 a:66 M:65 A:22
67. 183 Mario De Crignis 1971 ASD Bichaus Nadali 01:14:16.7 a:67 M:66 C:14
68. 110 Robert Novak 1971 Irt 3000 01:14:21.5 a:68 M:67 C:15
69. 22 Marko Lotrič 1971 Bambi 01:15:12.1 a:69 M:68 C:16
70. 813 Marko Gostič 1981 01:15:28.7 a:70 M:69 A:23
71. 209 Boštjan Frelih 1983 Radovljica 01:15:29.4 a:71 M:70 A:24
72. 50 Aljoša Smolnikar 1977 Tekaški forum - NGU 01:15:32.7 a:72 M:71 B:28
73. 841 Katja Šorli- Peternel 1981 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 01:15:34.0 a:73 Ž:2 G:2
74. 114 Janez Girandon 1975 ŠD TurBoM 01:15:37.6 a:74 M:72 B:29
75. 164 Janez Javoršek 1970 Lj 01:15:51.4 a:75 M:73 C:17
76. 889 Ivan Razpet 1974 karate institute 01:16:17.5 a:76 M:74 B:30
77. 152 Matija Moravec 1981 Kladivar 01:16:20.9 a:77 M:75 A:25
78. 16 Robi Mikelj 1973 ŠD Stara Fužina - Bohinj 01:16:36.0 a:78 M:76 B:31
79. 113 Federico Zivieri 1969 Cycling Team Friuli (Udine) 01:16:37.3 a:79 M:77 C:18
80. 127 Damijan Alauf 1966 Hrastnik 01:16:43.7 a:80 M:78 C:19
81. 843 Peter Cerkvenik 1982 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 01:16:57.5 a:81 M:79 A:26
82. 218 Boštjan Dobršek 1983 KK Djak N.Gorica 01:16:59.4 a:82 M:80 A:27
83. 838 Špela Škrajnar 1978 GANESHA TEAM 01:17:11.6 a:83 Ž:3 G:3
84. 21 Marko Adamič 1967 BVG Gulč 01:17:20.4 a:84 M:81 C:20
85. 767 Aleš Udir 1980 Hrušica 01:17:39.0 a:85 M:82 B:32
86. 196 Igor Grudnik 1967 KD Mobilni 01:17:50.6 a:86 M:83 C:21
87. 840 Zoran Šorli 1956 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 01:17:54.3 a:87 M:84 D:4
88. 41 Pavel Pečelin 1967 Koloka 01:18:05.2 a:88 M:85 C:22
89. 2 Ivo Hafner 1969 01:18:05.7 a:89 M:86 C:23
90. 185 Vincenzo Broi 1963 A.C. Villa Di Warmo 01:18:06.4 a:90 M:87 D:5
91. 157 Marko Krušič 1964 Team JB Center 01:18:10.4 a:91 M:88 D:6
92. 826 Hoi Gerhard 1959 Arbo Asko Rlm Omya Villach 01:18:10.7 a:92 M:89 D:7
93. 55 Zlatko Marakovič 1980 Team korak naprej - MB/Žalec 01:18:14.8 a:93 M:90 B:33
94. 198 Matej Anžin 1980 01:18:15.6 a:94 M:91 B:34
95. 161 Aleš Stare 1984 01:18:28.8 a:95 M:92 A:28
96. 163 Alessandro Piussi 1966 Team Granzon - Udine 01:18:29.6 a:96 M:93 C:24
97. 111 Primož Kenda 1977 Irt 3000 01:18:43.8 a:97 M:94 B:35
98. 70 Jože Kunšič 1980 Euro sol 01:18:44.2 a:98 M:95 B:36
99. 99 Fredo Rajter 1972 Calcit bike team 01:18:44.7 a:99 M:96 C:25
100. 51 Franc Žbogar 1961 ŠD Kranjska Gora 01:19:07.9 a:100 M:97 D:8
101. 738 Milivoj Papič 1956 01:19:16.5 a:101 M:98 D:9
102. 217 Robert Kordič 1973 Kranj 01:19:27.5 a:102 M:99 B:37
103. 748 Franci Soklič 1977 Acroteam 01:19:27.9 a:103 M:100 B:38
104. 773 Dalibor Lajič 1979 01:19:39.8 a:104 M:101 B:39
105. 807 Marjan Kobentar 1962 KK Završnica 01:20:11.7 a:105 M:102 D:10
106. 13 Marico Škorjac 1972 Bicikel.com 01:20:22.8 a:106 M:103 C:26
107. 23 Bojan Ločnikar 1973 Celje 01:20:28.3 a:107 M:104 B:40
108. 753 Dave Tomšič 1970 Sporty Bar KG 01:20:29.0 a:108 M:105 C:27
109. 166 Rade Ljubič 1962 Stubaki - Hrvatska 01:20:35.4 a:109 M:106 D:11
110. 804 Marko Hren 1963 DANA 01:20:51.4 a:110 M:107 D:12
111. 201 Gregor Gregorc 1973 LGM - Mengeš 01:20:57.0 a:111 M:108 B:41
112. 214 Slavko Colnarič 1956 R-Extreme ljubljana 01:21:01.8 a:112 M:109 D:13
113. 64 Jože Poklukar 1973 Www.karikature.si 01:21:07.6 a:113 M:110 B:42
114. 775 Milan Gruntar 1961 KK Soča Kobarid 01:21:09.3 a:114 M:111 D:14
115. 11 Uroš Sodja 1983 Sd bohinj 01:21:20.1 a:115 M:112 A:29
116. 116 Grega Šturm 1982 01:21:30.3 a:116 M:113 A:30
117. 821 Anže Indof 1982 Vaška Runda Cycling Team 01:21:32.5 a:117 M:114 A:31
118. 755 Janez Zupanec 1961 Polet 01:21:37.7 a:118 M:115 D:15
119. 32 Marko Golob 1988 Ljubljana 01:22:05.3 a:119 M:116 A:32
120. 855 Tomaž Dolar 1966 KK Završnica 01:22:05.8 a:120 M:117 C:28
121. 853 Andrej černe 1969 ADRIAPLIN GAS RIDERS 01:22:12.2 a:121 M:118 C:29
122. 14 Luka Grebenc 1975 01:22:14.7 a:122 M:119 B:43
123. 46 Leon Prezeljž 1979 01:22:20.0 a:123 M:120 B:44
124. 235 Janez Reberšak 1954 črnivec 01:22:20.8 a:124 M:121 E:1
125. 85 Stefano Razzardi 1959 Cividalesi (Italia) 01:22:27.7 a:125 M:122 D:16
126. 751 Klemen Janežič 1981 KD Grosuplje 01:22:47.5 a:126 M:123 A:33
127. 845 Marko Rupnik 1968 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 01:23:02.6 a:127 M:124 C:30
128. 74 Marijan Jereb 1950 Idrje 01:23:05.4 a:128 M:125 E:2
129. 37 Tine Colja 1996 Medana 01:23:07.1 a:129 M:126 A:34
130. 759 Oskar Hvala 1964 KD Brda-Dobrovo 01:23:14.8 a:130 M:127 D:17
131. 149 Aleš Srnovršnik 1962 Nova Gorica 01:23:17.4 a:131 M:128 D:18
132. 131 Žiga Keršmanc 1984 Kranj 01:23:34.9 a:132 M:129 A:35
133. 244 Davor Tomšič 1968 Zagreb 01:23:49.9 a:133 M:130 C:31
134. 788 Marko Kocjančič 1964 ŠD SEL 01:23:52.3 a:134 M:131 D:19
135. 743 Gorazd Leban 1976 ŠD SENG (KK Djak) 01:23:59.7 a:135 M:132 B:45
136. 230 Roman Robar 1979 Strahovlje 01:24:01.5 a:136 M:133 B:46
137. 221 Paolo Simonetti 1966 ASD Gruppo Generali Trieste 01:24:03.9 a:137 M:134 C:32
138. 177 Ivan Tumiotto 1947 UC Cividalesi 01:24:04.7 a:138 M:135 E:3
139. 205 Jure Fleischman 1981 Koloka 01:24:11.7 a:139 M:136 A:36
140. 776 Simon Ozebek 1975 Club Focus 01:24:15.0 a:140 M:137 B:47
141. 78 Darjo černigoj 1960 Ljubljana 01:24:23.9 a:141 M:138 D:20
142. 822 Klemen Verk 1980 01:24:39.0 a:142 M:139 B:48
143. 852 Gregor Pečnik 1973 ADRIAPLIN GAS RIDERS 01:24:48.4 a:143 M:140 B:49
144. 874 Bojan Nikolič 1961 KK Soča Kobarid 01:24:54.0 a:144 M:141 D:21
145. 73 Damijan Vodopivec 1973 Renče 01:24:56.5 a:145 M:142 B:50
146. 219 Clajdio Zorzin 1954 Monedlcone 01:24:59.3 a:146 M:143 E:4
147. 783 Andrej Jerman 1978 01:25:11.4 a:147 M:144 B:51
148. 184 Samantha Mattiussi 1986 ASD Chiarcosso 01:25:13.3 a:148 Ž:4 G:4
149. 182 Vladimir Štefe 1960 01:25:14.6 a:149 M:145 D:22
150. 765 Tomaž čampa 1981 Leteči tandem 01:25:17.9 a:150 M:146 A:37
151. 770 Silvo Zupančič 1961 ŠD - BEVKE 01:25:28.0 a:151 M:147 D:23
152. 27 Reche Lory 1967 Domžale 01:25:31.3 a:152 M:148 C:33
153. 812 Miloš Novak 1978 01:25:43.5 a:153 M:149 B:52
154. 67 Franc Luštrek 1955 Bambi 01:25:44.2 a:154 M:150 E:5
155. 192 Aleš Tul 1982 Flammerouge 01:25:45.1 a:155 M:151 A:38
156. 863 Erik černuta 1989 ŠD Log pod Mangrtom 01:25:46.7 a:156 M:152 A:39
157. 207 Drago Škoreč 1964 KK Castra 01:25:46.7 a:157 M:153 D:24
158. 847 Tomi Kirbiš 1980 01:25:48.6 a:158 M:154 B:53
159. 779 Samo Rožman 1981 Fizio team 01:25:59.5 a:159 M:155 A:40
160. 766 Peter čampa 1978 Leteči tandem 01:26:01.7 a:160 M:156 B:54
161. 86 Brane Kutnar 1962 01:26:04.6 a:161 M:157 D:25
162. 763 Danijel Žindar 1964 Iglu Šport 01:26:19.8 a:162 M:158 D:26
163. 200 Marko Magdič 1975 Akrapovič 01:26:26.7 a:163 M:159 B:55
164. 736 Boris Planinc 1956 Kremen 01:26:31.3 a:164 M:160 D:27
165. 750 Matej Puklavec 1977 01:26:37.7 a:165 M:161 B:56
166. 777 Melita Rajgelj Ozebek 1976 Club Focus 01:26:39.4 a:166 Ž:5 H:1
167. 798 Anel Bilič 1984 01:26:44.1 a:167 M:162 A:41
168. 25 Nejc Eržen 1984 KK Soča Kobarid 01:26:46.8 a:168 M:163 A:42
169. 57 Matjaž Vraničar 1972 01:27:10.4 a:169 M:164 C:34
170. 96 Damir Džafič 1979 01:27:16.4 a:170 M:165 B:57
171. 107 Marco Piusi 1973 Pedale Tarvisiano 01:27:23.7 a:171 M:166 B:58
172. 742 Matjaž Suhadolnik 1960 01:27:35.9 a:172 M:167 D:28
173. 802 Matej Pinosa 1978 KK DJAK 01:27:36.3 a:173 M:168 B:59
174. 792 Aleš Cunder 1978 Ninja Team 01:27:48.3 a:174 M:169 B:60
175. 101 Alojz Rajar 1963 KD Gorenje Ponikve 01:27:48.5 a:175 M:170 D:29
176. 754 Borut Pevec 1966 Sporty Bar KG 01:27:49.4 a:176 M:171 C:35
177. 40 Boris Fabjan 1957 Izvir Vipava 01:28:19.1 a:177 M:172 D:30
178. 735 Uroš Sojer 1976 Suke 01:28:19.8 a:178 M:173 B:61
179. 398 Aleš Huber 1969 NIL-TEX 01:28:20.3 a:179 M:174 C:36
180. 873 Janko Fideršek 1965 Tršca 01:28:21.4 a:180 M:175 C:37
181. 58 Jože Županc 1964 Tilia 01:28:22.6 a:181 M:176 D:31
182. 850 Borut Dagarin 1973 Bam.Bi A2U 01:28:48.9 a:182 M:177 B:62
183. 119 Igor Vezenšek 1964 Društvo Luz 01:28:50.5 a:183 M:178 D:32
184. 130 Jernej Kmet 1980 ŠD Kot 01:28:51.6 a:184 M:179 B:63
185. 75 Miran Juvan 1959 ŠD Energija 01:28:52.0 a:185 M:180 D:33
186. 791 Herman Bajec 1965 01:29:03.0 a:186 M:181 C:38
187. 203 Borut Torkar 1953 KK Gorenjska 01:29:03.6 a:187 M:182 E:6
188. 66 Branko Kostanjšek 1955 KK Laško 01:29:27.7 a:188 M:183 E:7
189. 173 Miha Pucelj 1983 Sodražica 01:29:30.3 a:189 M:184 A:43
190. 801 Peter Novak 1971 MEDIS 01:29:45.2 a:190 M:185 C:39
191. 33 Jože Gaber 1948 Ogrevanje Gaber 01:29:46.0 a:191 M:186 E:8
192. 36 Jure Gostenčnik 1979 Maribor 01:29:50.2 a:192 M:187 B:64
193. 5 Miroslav Ban 1970 Mečimurje 01:30:03.7 a:193 M:188 C:40
194. 20 Igor Milutinovič 1968 OK Izola 01:30:06.5 a:194 M:189 C:41
195. 746 David Grgič 1972 ŠD HSE 01:30:15.2 a:195 M:190 C:42
196. 38 Ivanka Škerlj 1963 Gorizia bike 2000 01:30:30.4 a:196 Ž:6 H:2
197. 79 Angelo Michelutti 1944 Team Granzon - Udine 01:30:50.5 a:197 M:191 F:1
198. 809 Jernej Adlešič 1976 ŠD Energija Domžale 01:30:56.4 a:198 M:192 B:65
199. 45 Anton Repas 1971 01:31:03.3 a:199 M:193 C:43
200. 134 Zvone Muhič 1969 Team JB Center 01:31:15.2 a:200 M:194 C:44
201. 227 Igor Glamočak 1962 Teš 01:31:22.4 a:201 M:195 D:34
202. 143 Niko Sučevič 1970 KD Papež - Podgorje Novo mesto 01:31:48.5 a:202 M:196 C:45
203. 890 Miha Juvan 1975 01:31:57.7 a:203 M:197 B:66
204. 153 Izidor Šuligoj 1969 KK Djak N.Gorica 01:32:01.3 a:204 M:198 C:46
205. 115 Aleš Mugerli 1973 01:32:23.6 a:205 M:199 B:67
206. 142 Stane Koderman 1965 01:32:30.2 a:206 M:200 C:47
207. 188 Anton Grgovič 1971 01:32:53.4 a:207 M:201 C:48
208. 100 Mitja Kralj 1982 Ivančna Gorica 01:32:53.7 a:208 M:202 A:44
209. 9 Mahya Karbalaii 1984 Cottur 01:33:15.6 a:209 Ž:7 G:5
210. 59 Dušan Markič 1958 Tržič 01:33:40.3 a:210 M:203 D:35
211. 769 Nasta Zupančič 1966 ŠD - BEVKE 01:33:51.1 a:211 Ž:8 H:3
212. 155 Klemen Banko 1970 Društvo Luz 01:34:05.4 a:212 M:204 C:49
213. 108 Tomaž Košir 1975 Domžale 01:34:21.6 a:213 M:205 B:68
214. 1036 Vpisan v cilju 01:34:26.6 a:214 M:206 :
215. 88 Matej Šinkovec 1970 Elmo Elektromeritve 01:34:38.7 a:215 M:207 C:50
216. 225 Zvone Pograjc 1962 KK Zagorska Dolina 01:34:50.4 a:216 M:208 D:36
217. 871 Janez Sternad 1987 ŠD LIPA 01:35:05.7 a:217 M:209 A:45
218. 103 Erik Medvešček 1977 01:35:17.3 a:218 M:210 B:69
219. 136 Borut Korošec 1964 Celje 01:35:19.4 a:219 M:211 D:37
220. 49 Miran Dobravec 1952 KK Soča Kobarid 01:35:20.9 a:220 M:212 E:9
221. 39 Alessandro Bigatton 1960 Cotur TS 01:35:42.4 a:221 M:213 D:38
222. 229 Ivan Demšar 1978 KŠD Martinj Vrh 01:35:48.1 a:222 M:214 B:70
223. 857 Drago Terlikar 1955 Solzna Mati 01:35:48.7 a:223 M:215 E:10
224. 181 Franko Rogač 1963 01:35:49.5 a:224 M:216 D:39
225. 758 Maksimiljan Hrovat 1963 ŠKD Žajbeljček 01:35:53.6 a:225 M:217 D:40
226. 849 Boštjan Gvardjančič 1969 ŠRD SATURNUS 01:36:02.3 a:226 M:218 C:51
227. 240 Klemen Cunder 1978 Ljubljana 01:36:03.9 a:227 M:219 B:71
228. 204 Boža Torkar 1956 KK Gorenjska 01:36:05.2 a:228 Ž:9 I:1
229. 76 David Tavčar 1977 01:36:08.9 a:229 M:220 B:72
230. 138 Simon Batistič 1966 Elektro Primorska 01:36:27.5 a:230 M:221 C:52
231. 241 Blaž Kmetec 1976 Ljubljana 01:36:29.2 a:231 M:222 B:73
232. 44 Tomaž Krašna 1971 Sloga 1902 01:36:47.2 a:232 M:223 C:53
233. 172 Matjaž Pucelj 1988 Sodražica 01:37:11.5 a:233 M:224 A:46
234. 744 Sergej Jug 1963 ŠD SENG (KK Djak) 01:37:17.3 a:234 M:225 D:41
235. 747 Tina Perme 1986 BICIKEL.COM 01:37:39.4 a:235 Ž:10 G:6
236. 829 Aleš Obreza 1984 bHIP Energy Cycling Team 01:37:56.7 a:236 M:226 A:47
237. 65 Franci Borišek 1956 Solkan 01:37:58.8 a:237 M:227 D:42
238. 808 Matej Trpin 1970 SEJMI 01:38:03.8 a:238 M:228 C:54
239. 810 Vili Ošlaj 1946 01:38:08.2 a:239 M:229 E:11
240. 53 Matjaž Mraz 1961 Šrk-Celje 01:38:14.4 a:240 M:230 D:43
241. 95 Mitja Kregar 1961 Ljubljana 01:38:17.5 a:241 M:231 D:44
242. 781 Rok Cunder 1982 Karantanija 01:38:26.2 a:242 M:232 A:48
243. 846 Matjaž Humar 1983 01:38:36.6 a:243 M:233 A:49
244. 61 Branko Jermol 1949 KK Brda 01:38:38.3 a:244 M:234 E:12
245. 117 Bojan Dovč 1963 Društvo Luz 01:38:39.0 a:245 M:235 D:45
246. 782 Ivan Lipičnik 1960 ŠD Latkova vas 01:38:52.0 a:246 M:236 D:46
247. 190 Jernej Milenkovič 1980 Celje 01:38:57.6 a:247 M:237 B:74
248. 825 Nino Kličič 1971 NIL-TEX 01:39:03.4 a:248 M:238 C:55
249. 7 David Brunčič 1991 ŠD Log pod Mangrtom 01:39:11.4 a:249 M:239 A:50
250. 42 Miran Bahar 1938 KK Postojna Lj. 01:39:16.2 a:250 M:240 F:2
251. 242 Goran četkovič 1978 Ljubljana 01:39:18.4 a:251 M:241 B:75
252. 222 Mavricijo Babič 1977 Lublje pri Mudeljah 01:39:21.6 a:252 M:242 B:76
253. 799 Boštjan Planinšek 1979 01:39:22.5 a:253 M:243 B:77
254. 234 Luka Weiss 1986 Fizio team 01:39:25.8 a:254 M:244 A:51
255. 232 Primož Mrak 1988 Vidria Motors 01:39:39.6 a:255 M:245 A:52
256. 739 Boris Stantar 1966 ŠD Motnik 01:40:11.2 a:256 M:246 C:56
257. 82 Vinko Gobec 1958 Šendur 01:40:25.3 a:257 M:247 D:47
258. 52 Jože Tršelič 1978 Šrd Kalce-Naklo 01:40:27.8 a:258 M:248 B:78
259. 195 Jani Krišnar 1962 Pr' Jur 01:40:31.8 a:259 M:249 D:48
260. 191 Boštjan Verstovšek 1971 Celje 01:40:43.7 a:260 M:250 C:57
261. 19 Robert Felicijan 1971 Ljubljana 01:40:44.3 a:261 M:251 C:58
262. 160 Aleksander česnik 1962 Fokus Trboje 01:40:49.2 a:262 M:252 D:49
263. 30 Sandi Konič 1981 01:41:17.7 a:263 M:253 A:53
264. 220 Mitja Babič 1981 Tublje pri Hrpeljah 01:41:34.9 a:264 M:254 A:54
265. 154 Marko Kogovšek 1962 Društvo Luz 01:41:40.9 a:265 M:255 D:50
266. 823 Bernard Pišljar 1959 Gorenjski glas 01:42:10.0 a:266 M:256 D:51
267. 189 Marjana Verstovšek 1973 Celje 01:42:12.9 a:267 Ž:11 H:4
268. 210 Robert Starkež 1966 Vnanje Gorice (Brezovica) 01:42:14.5 a:268 M:257 C:59
269. 835 Sebastjan Urh 1973 01:42:17.3 a:269 M:258 B:79
270. 820 Zlatko Tomšič 1978 01:42:21.9 a:270 M:259 B:80
271. 858 Brane Požar 1951 ŠD Vrtojba 01:42:27.6 a:271 M:260 E:13
272. 771 Bojan Lavrenčič 1970 01:42:32.6 a:272 M:261 C:60
273. 29 Mitja Žižmond 1972 ŠD Rožna Dolina 01:42:56.2 a:273 M:262 C:61
274. 817 Andrej Lunder 1987 01:42:58.3 a:274 M:263 A:55
275. 756 Metod Jeriha 1955 Polet 01:43:09.3 a:275 M:264 E:14
276. 150 Robert Semič 1966 01:43:22.1 a:276 M:265 C:62
277. 187 Tomaž Merljak 1976 Renče 01:43:23.2 a:277 M:266 B:81
278. 54 Martin Bizjak 1947 Gorenjski Glas 01:43:59.6 a:278 M:267 E:15
279. 168 Niko Pustovrh 1967 Poljane 01:44:00.0 a:279 M:268 C:63
280. 216 Wuttig Thomai 1965 USV TU Dresda 01:44:06.3 a:280 M:269 C:64
281. 233 Metod Vodeb 1969 Triatlon klub Krško 01:44:20.4 a:281 M:270 C:65
282. 202 Aleksander Uršič 1966 Tolmin 01:44:37.8 a:282 M:271 C:66
283. 69 Božena Lipej 1957 Brazde vzdržljivosti 01:44:40.9 a:283 Ž:12 I:2
284. 3 Veronika Pušnik 1970 Ljubljana 01:44:52.6 a:284 Ž:13 H:5
285. 231 Silvo Pompe 1966 01:44:53.4 a:285 M:272 C:67
286. 768 Žiga Blatnik 1986 Vitezi Dobrega Teka 01:45:03.2 a:286 M:273 A:56
287. 48 Franci Bedek 1973 01:45:03.7 a:287 M:274 B:82
288. 236 Peter Gabrič 1978 Fizioteam Krško 01:45:11.0 a:288 M:275 B:83
289. 764 Robi Mikec 1965 01:45:17.8 a:289 M:276 C:68
290. 778 Andrej Barbič 1968 01:45:25.1 a:290 M:277 C:69
291. 180 Santina Bandolin 1954 Granzon 01:45:26.4 a:291 Ž:14 I:3
292. 98 Dušan čargo 1954 Deskle 01:45:53.9 a:292 M:278 E:16
293. 56 Alojz Kranjc 1959 01:46:14.7 a:293 M:279 D:52
294. 818 Milivoj Kodrič 1949 ŠD Brazde vzdržljivosti 01:46:15.3 a:294 M:280 E:17
295. 734 Marjan Haberl 1952 sž-žip-storitve d.o.o. 01:46:16.4 a:295 M:281 E:18
296. 805 Jernej Bizjak 1981 Fizio team 01:46:21.3 a:296 M:282 A:57
297. 18 Stanislav čretnik 1958 Teharje pri Celju 01:46:23.5 a:297 M:283 D:53
298. 146 Andrej černelč 1970 Krško 01:46:43.8 a:298 M:284 C:70
299. 71 Uroš Karbič 1978 Postojna 01:46:51.0 a:299 M:285 B:84
300. 68 Tomi Slokar 1955 Slo Istra MTB 01:46:57.1 a:300 M:286 E:19
301. 169 Boštjan Krašovec 1959 01:47:02.3 a:301 M:287 D:54
302. 106 Jože čebular 1971 Slovenska vojska 01:47:03.2 a:302 M:288 C:71
303. 740 Gregor Markelj 1971 01:47:03.8 a:303 M:289 C:72
304. 881 Stanko Javornik 1962 Mozirje 01:47:04.7 a:304 M:290 D:55
305. 122 Stojan Hostnik 1970 01:47:34.4 a:305 M:291 C:73
306. 197 Damjan Mencinger 1977 01:47:40.0 a:306 M:292 B:85
307. 789 Franci Kajdiž 1951 ŠD SEL 01:47:57.7 a:307 M:293 E:20
308. 178 Pavel Sivec 1947 KK Soča Kobarid 01:47:58.2 a:308 M:294 E:21
309. 148 Jože Blažič 1954 KD Brda Dobrovo 01:48:48.3 a:309 M:295 E:22
310. 806 Ciril Širaj 1967 ŠD Bloke 01:48:58.9 a:310 M:296 C:74
311. 786 Dane Grahovac 1978 MTB Koroška 01:49:13.4 a:311 M:297 B:86
312. 831 Marijan Vidmar 1956 Aeni 01:49:16.7 a:312 M:298 D:56
313. 797 Sandi Jerič 1958 01:49:45.2 a:313 M:299 D:57
314. 199 Jernej Koren 1977 01:49:56.0 a:314 M:300 B:87
315. 159 Marjan Friškovec 1960 01:50:01.2 a:315 M:301 D:58
316. 87 Vojko Zalokar 1966 01:50:32.5 a:316 M:302 C:75
317. 856 Luka Marinič 1986 01:50:58.2 a:317 M:303 A:58
318. 785 Branko Šisernik 1956 MTB Koroška Polet 01:51:16.3 a:318 M:304 D:59
319. 140 Zlatko Roškar 1964 Ptuj 01:51:29.3 a:319 M:305 D:60
320. 762 Jani Umnik 1968 01:51:42.6 a:320 M:306 C:76
321. 741 Srečko Anderle 1962 01:51:46.6 a:321 M:307 D:61
322. 859 Jana Erznožnik 1960 KLADIVAR ŽIRI 01:51:58.1 a:322 Ž:15 I:4
323. 790 Jožko Golob 1979 01:52:30.4 a:323 M:308 B:88
324. 137 Helena Korošec 1969 Celje 01:52:42.2 a:324 Ž:16 H:6
325. 752 Aleksander Novak 1974 01:52:44.6 a:325 M:309 B:89
326. 81 Janez Andlovec 1945 Cajna vipava 01:52:56.6 a:326 M:310 F:3
327. 211 Uroš Šaler 1978 01:54:11.4 a:327 M:311 B:90
328. 24 Urška Bizjak 1949 Gorenjski glas 01:54:34.9 a:328 Ž:17 I:5
329. 836 Ivan Pergovnik 1955 Logatec 01:54:39.7 a:329 M:312 E:23
330. 8 Boris Cej 1956 01:54:40.0 a:330 M:313 D:62
331. 144 Tadeja Komel 1984 01:54:40.4 a:331 Ž:18 G:7
332. 60 Peter Markič 1981 Tržič 01:54:40.9 a:332 M:314 A:59
333. 141 Boštjan Metelko 1968 01:54:41.2 a:333 M:315 C:77
334. 80 Aleš Torkar 1970 Bayer 01:54:41.5 a:334 M:316 C:78
335. 208 Igor Kalamar 1966 Lesce 01:55:24.7 a:335 M:317 C:79
336. 787 Samo Pirjevec 1967 ŠD SEL 01:55:33.2 a:336 M:318 C:80
337. 139 Darjan Hanželič 1983 Maribor 01:55:33.4 a:337 M:319 A:60
338. 90 Andrej Bertoncelj 1960 Ljubljana 01:56:12.5 a:338 M:320 D:63
339. 121 Matjaž Andric 1970 Bresternica 01:56:29.0 a:339 M:321 C:81
340. 31 Marjan Zelko 1960 Droga - Kolinska 01:56:49.3 a:340 M:322 D:64
341. 223 Peter Bertoncelj 1976 KD Karantanija 01:56:55.7 a:341 M:323 B:91
342. 224 Peizr Avbelj 1967 Polet 01:57:03.5 a:342 M:324 C:82
343. 89 Mojca Benčina 1968 TSK Kovinoplastika Lož 01:57:13.0 a:343 Ž:19 H:7
344. 17 Anton Šest 1952 ŠD Avgust Gašperin Stara Fužina 01:57:13.4 a:344 M:325 E:24
345. 158 Janez Dimnik 1959 Strmec Ljubljana 01:57:22.4 a:345 M:326 D:65
346. 167 Vinko Rihtar 1955 01:57:22.7 a:346 M:327 E:25
347. 793 Vladimir Šinko 1960 Rock solid Team 01:57:36.2 a:347 M:328 D:66
348. 237 Matjaž Škoberne 1981 Skobysuperstar 01:57:40.7 a:348 M:329 A:61
349. 77 Marjan Gramc 1965 Veliki Obrež 02:00:55.4 a:349 M:330 C:83
350. 186 Aljoša Merljak 1974 Renče 02:01:30.5 a:350 M:331 B:92
351. 830 Duško Savič 1978 02:02:08.5 a:351 M:332 B:93
352. 824 Tomaž Setničar 1963 KK Medvode 02:02:17.6 a:352 M:333 D:67
353. 774 Avgust Kirič 1956 02:02:55.6 a:353 M:334 D:68
354. 842 Boris Mugerli 1968 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 02:03:03.6 a:354 M:335 C:84
355. 815 Anja Drnovšek 1996 02:03:05.2 a:355 Ž:20 G:8
356. 243 Urban Ocepek 1979 02:03:51.6 a:356 M:336 B:94
357. 816 Peter Drakulič 1961 02:03:52.6 a:357 M:337 D:69
358. 156 Darko Štrumelj 1954 Lj 02:04:53.6 a:358 M:338 E:26
359. 147 Branko Mirt 1970 Krško 02:05:14.5 a:359 M:339 C:85
360. 819 Oana Bacanu 1980 02:06:01.5 a:360 Ž:21 G:9
361. 35 Adi Sinanovič 1969 02:06:21.6 a:361 M:340 C:86
362. 179 Andrej Žurad 1944 Ljubljana Polet 02:06:40.7 a:362 M:341 F:4
363. 4 Željko Hajdinjak 1984 Maribor 02:06:57.9 a:363 M:342 A:62
364. 745 Janez Keržan 1972 ŠD HSE 02:06:57.9 a:364 M:343 C:87
365. 814 Bojan Drnovšek 1962 02:08:30.4 a:365 M:344 D:70
366. 803 Carmen Elena Iskra 1962 02:09:12.1 a:366 Ž:22 H:8
367. 864 Metod Hočevar 1961 02:09:12.1 a:367 M:345 D:71
368. 206 Lojze Peček 1958 02:09:58.1 a:368 M:346 D:72
369. 865 Uroš Karbič 1978 02:09:58.1 a:369 M:347 B:95
370. 34 Emil Sinanovič 1976 Ribnica 02:11:02.7 a:370 M:348 B:96
371. 749 Andrej Boštjančič 1959 02:28:28.2 a:371 M:349 D:73
372. 174 Roman Dolar 1957 Žirovnica 02:33:30.7 a:372 M:350 D:74
373. 132 Igor Redvenšek 1963 ŠD Gen Energija 02:33:32.0 a:373 M:351 D:75
374. 72 Radovan Repnik 1963 02:36:29.0 a:374 M:352 D:76
375. 118 Alenka Glavan 1960 Društvo Luz 02:39:39.4 a:375 Ž:23 I:6
376. 399 Dalibor Hudin 1977 02:39:39.8 a:376 M:353 B:97
377. 851 Urška Pečnik 1975 ADRIAPLIN GAS RIDERS 02:39:40.5 a:377 Ž:24 H:9
378. 854 Jaka Cerar 1983 ADRIAPLIN GAS RIDERS 02:39:40.9 a:378 M:354 A:63
379. 112 Jože Cvenkelj 1958 Radovljica 02:39:41.3 a:379 M:355 D:77

obdelava podatkov:
DiR d.o.o. - Bovec - 041 535 995 -

.

Ta mesec

Ni dogodkov