Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

15. dirka za Zlato čipko ~ 
13.julij 2013
Absolutno:
Moški
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       76      Iztok Dogša             Ganesha Team            00:39:13
2       43      Klemen Hančič           KD Brda                 00:39:35
3       17      Klemen Remic            /                       00:40:12
4       23      Boštjan Brelih          /                       00:40:16
5       13      Grega Filipič           /                       00:40:57
6       14      Boštjan Hribovšek       /                       00:40:58
7       1       Tilen Potisk            /                       00:41:22
8       22      Dean Bratuš             /                       00:41:30
9       67      Primož Nemc             /                       00:42:08
10      65      Žiga Maretič            Koloka                  00:42:20
11      86      Metod Močnik            KD Alpe                 00:42:40
12      84      Miha Virčič             /                       00:42:43
13      59      Tomaž Dolar             KK Završnica            00:43:08
14      55      Martin Kranjc           Hit Casinos NG          00:43:29
15      85      Tine Zupan              Scott-Team              00:43:48
16      5       Anton Demšar            /                       00:43:57
17      38      Marko Golob             ŠB Bam.Bi               00:44:18
18      87      Robert Lakner           4KS                     00:44:19
19      89      Igor Ropič              /                       00:44:37
20      21      Dejan Poljanec          /                       00:45:01
21      83      Milivoj Papič           /                       00:45:02
22      7       Simon Strnad            /                       00:45:09
23      36      Ljubo Boštic            ŠD Šentvid              00:45:12
24      62      Blaž Tratnjek           Koloka                  00:45:23
25      28      Jože Rogelj             /                       00:45:24
26      56      Aleš Ukmar              KD Brda                 00:45:55
27      77      Janez Marguč            /                       00:46:11
28      48      Damjan Brence           Hlipč                   00:46:15
29      52      Marjan Čuden            BVG-Gulč-BTS            00:46:49
30      9       Franc Hafner            /                       00:47:27
31      46      Hinko Butkovič          Atlantida               00:47:34
32      2       Oskar Hvala             /                       00:47:37
33      88      Aleš Čavs               /                       00:47:44
34      92      Jure Kavčič             /                       00:47:55
35      64      Jernej Logar            Bam.Bi                  00:48:20
36      79      Matjaž Habjan           Kamikaze                00:48:22
37      47      Metod Bevk              Zemsah Slovenija        00:48:43
38      16      Uroš Hirci              /                       00:48:52
39      95      Zvone Frelih            ŠD Sorica               00:49:01
40      29      Edo Krnić               /                       00:49:05
41      18      Dare Reven              /                       00:49:26
42      31      Andrej Košir            KK Soča Kobarid         00:49:35
43      66      Branko Prešeren         KK Završnica            00:49:48
44      63      Stane Čufer             Koloka                  00:49:57
45      51      Predrag Đukić           /                       00:50:01
46      58      Jure Gostenčnik         /                       00:50:34
47      39      Matic Bradeško          /                       00:51:04
48      4       Mitja Benedičič         /                       00:51:05
49      90      Aleksander Pirih        /                       00:52:01
50      6       Jure Černe              /                       00:52:02
51      98      Robi Mikuž              Seleks                  00:52:04
52      78      Mitja Cankar            Kamikaze                00:52:46
53      34      Jože Gaber              Ogrevanje Gaber         00:52:53
54      49      Franci Koželj           Za svojo dušo           00:52:59
55      73      Jan Megušar             /                       00:53:16
56      12      Franc Peternel          /                       00:53:29
57      15      Bernard Kutin           /                       00:53:34
58      69      Domen Benedik           Avto B                  00:53:44
59      101     Ivan Demšar             KŠD Martinj Vrh         00:54:03
60      96      Vinko Švab              Bam.Bi                  00:54:24
61      94      Dominik Klemenčič       /                       00:54:46
62      19      Niki Bogataj            /                       00:54:47
63      57      Aljoša Bricelj          /                       00:55:01
64      37      Sašo Marguč             Kamikaze                00:55:02
65      35      Milan Bahar             KK Postojna             00:55:27
66      91      Roman Pirih             /                       00:55:42
67      53      Aleš Mugerli            /                       00:57:09
68      60      Brane Korenčič          /                       00:57:59
69      72      Bernard Pišljar         Gorenjski Glas          00:58:04
70      40      Jože Šmid               Kamikaze                00:58:42
71      11      Avgust Kirič            /                       00:58:54
72      32      Marko Kramar            /                       00:59:34
73      68      Blaž Pucher             Avto B                  00:59:36
74      3       Miran Derlink           /                       01:00:06
75      26      Bojan Drnovšek          /                       01:00:43
76      50      Martin Prešeren         /                       01:00:44
77      104     Jože Mohorič            /                       01:01:48
78      54      Branko Jermol           KK Brda                 01:02:01
79      70      Peter Čufer             /                       01:02:04
80      334     Bojan Ivanuša           KK Muretinci            01:03:36
81      33      Blaž Geč                /                       01:03:55
82      44      Ranko Vukajlovič        /                       01:04:23
83      93      Janez Mediževec         /                       01:04:30
84      42      Tone Gartner            /                       01:05:07
85      71      Milan Kopač             /                       01:06:30
86      24      Andrej Frelih           /                       01:06:39
87      61      Tomislav Kokalj         Polet                   01:07:03
88      99      Srečo Gjerek            KD Grosuplje            01:07:10
89      41      Andrej Bradeško         /                       01:07:36
90      100     Mirko Gaser             /                       01:09:06
91      45      Jože Panter             Atlantida               01:10:26
92      30      Rok Jensterle           Garači                  01:11:21
93      74      Igor Prezelj            NK Železniki            01:12:23
94      82      Jure Kejžar             Kamikaze                01:13:28
95      8       Aleš Stefančič          /                       01:13:47
96      81      Tomaž Bernik            /                       01:14:03
97      80      Boštjan Bernik          /                       01:20:22
Ženske
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       75      Špela Škrajnar          Ganesha Team            00:45:09
2       25      Anja Drnovšek           /                       00:57:59
3       10      Tadeja Komel            /                       01:00:49
4       97      Lilijana Švab           Bam.Bi                  01:07:16
5       27      Nika Drnovšek           /                       01:27:38
Kategorije:
A - Moški nad 55 let (letnik 1957 in starejši)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       83      Milivoj Papič           Ljubljana                       00:45:02
2       36      Ljubo Boštic            Ljubljana ŠD Šentvid            00:45:12
3       28      Jože Rogelj             Ljubljana                       00:45:24
4       52      Marjan Čuden            Brezovica BVG-Gulč-BTS          00:46:49
5       9       Franc Hafner            Škofja Loka                     00:47:27
6       18      Dare Reven              Duplje                          00:49:26
7       63      Stane Čufer             Železniki Koloka                00:49:57
8       34      Jože Gaber              Škofja Loka Ogrevanje           00:52:53
9       49      Franci Koželj           Cerklje na Gorenjskem           00:52:59
10      12      Franc Peternel          Gorenja vas -Poljane            00:53:29
11      35      Milan Bahar             Ljubljana KK Postojna           00:55:27
12      60      Brane Korenčič          Škofja Loka                     00:57:59
13      40      Jože Šmid               Železniki Kamikaze              00:58:42
14      11      Avgust Kirič            Nova Gorica                     00:58:54
15      104     Jože Mohorič            Železniki                       01:01:48
16      54      Branko Jermol           Tolmin KK Brda                  01:02:01
17      70      Peter Čufer             Tolmin                          01:02:04
18      33      Blaž Geč                Ljubljana                       01:03:55
19      93      Janez Mediževec         Železniki                       01:04:30
20      42      Tone Gartner            Železniki                       01:05:07
21      71      Milan Kopač             Žiri                            01:06:30
22      61      Tomislav Kokalj         Radovljica Polet                01:07:03
23      100     Mirko Gaser             Železniki                       01:09:06
B - Moški od 46-55 let (letnik 1958-1967)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       23      Boštjan Brelih          Idrija                          00:40:16
2       84      Miha Virčič             Mavčiče                         00:42:43
3       59      Tomaž Dolar             Žirovnica KK Završnica          00:43:08
4       85      Tine Zupan              Radovljica Scott-Team           00:43:48
5       7       Simon Strnad            /                               00:45:09
6       2       Oskar Hvala             Idrija                          00:47:37
7       88      Aleš Čavs               Radovljica                      00:47:44
8       95      Zvone Frelih            Železniki ŠD Sorica             00:49:01
9       66      Branko Prešeren         Žirovnica KK Završnica          00:49:48
10      96      Vinko Švab              Tržič Bam.Bi                    00:54:24
11      91      Roman Pirih             Železniki                       00:55:42
12      72      Bernard Pišljar         Kranj Gorenjski Glas            00:58:04
13      32      Marko Kramar            Železniki                       00:59:34
14      26      Bojan Drnovšek          Zagorje Ob Savi                 01:00:43
15      334     Bojan Ivanuša           Gorišnica KK Muretinci          01:03:36
16      44      Ranko Vukajlovič        Kranj                           01:04:23
17      99      Srečo Gjerek            Ivančna Gorica KD Grosuplje     01:07:10
18      8       Aleš Stefančič          Dolina                          01:13:47
C - Moški od 36-45 let (letnik 1968-1977)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       43      Klemen Hončič           Kamnik KD Brda                  00:39:35
2       13      Grega Filipič           Ljubljana                       00:40:57
3       86      Metod Močnik            Domžale KD Alpe                 00:42:40
4       5       Anton Demšar            Železniki                       00:43:57
5       87      Robert Lakner           Kranj 4KS                       00:44:19
6       89      Igor Ropič              Radovljica                      00:44:37
7       56      Aleš Ukmar              Ajdovščina KD Brda              00:45:55
8       77      Janez Marguč            Škofja Loka                     00:46:11
9       46      Hinko Butkovič          Kočevje Atlantida               00:47:34
10      16      Uroš Hirci              Radovljica                      00:48:52
11      29      Edo Krnić               /                               00:49:05
12      31      Andrej Košir            Kobarid KK Soča Kobarid         00:49:35
13      98      Robi Mikuž              Logatec Seleks                  00:52:04
14      78      Mitja Cankar            Železniki Kamikaze              00:52:46
15      15      Bernard Kutin           Železniki                       00:53:34
16      94      Dominik Klemenčič       Škofja Loka                     00:54:46
17      37      Sašo Marguč             Škofja Loka Kamikaze            00:55:02
18      53      Aleš Mugerli            Tolmin                          00:57:09
19      68      Blaž Pucher             Ljubljana Avto B                00:59:36
20      3       Miran Derlink           Železniki                       01:00:06
21      24      Andrej Frelih           Železniki                       01:06:39
22      45      Jože Panter             Kočevje Atlantida               01:10:26
23      30      Rok Jensterle           Železniki Garači                01:11:21
24      74      Igor Prezelj            Železniki NK Železniki          01:12:23
D - Moški od 26-35 let (letnik 1978-1987)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       76      Iztok Dogša             Ljubljana Ganesha Team          00:39:13
2       17      Klemen Remic            Šenčur                          00:40:12
3       14      Boštjan Hribovšek       Kamnik                          00:40:58
4       22      Dean Bratuš             Logatec                         00:41:30
5       67      Primož Nemc             Tržič                           00:42:08
6       65      Žiga Maretič            Škofja Loka Koloka              00:42:20
7       21      Dejan Poljanec          Idrija                          00:45:01
8       62      Blaž Tratnjek           Škofja Loka Koloka              00:45:23
9       48      Damjan Brence           Idrija Hlipč                    00:46:15
10      92      Jure Kavčič             Železniki                       00:47:55
11      64      Jernej Logar            Škofja Loka Bam.Bi              00:48:20
12      79      Matjaž Habjan           Železniki Kamikaze              00:48:22
13      47      Metod Bevk Škofja       Loka Zemsah Slovenija           00:48:43
14      51      Predrag Đukić           Radovljica                      00:50:01
15      58      Jure Gostenčnik         Maribor                         00:50:34
16      6       Jure Černe              Ljubljana                       00:52:02
17      69      Domen Benedik           Ljubljana Avto B                00:53:44
18      101     Ivan Demšar             Železniki KŠD Martinj Vrh       00:54:03
19      19      Niki Bogataj            Idrija                          00:54:47
20      50      Martin Prešeren         Radovljica                      01:00:44
21      81      Tomaž Bernik            Železniki                       01:14:03
22      80      Boštjan Bernik          Železniki                       01:20:22
E - Moški od 16-25 let (letnik 1988-1997)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       1       Tilen Potisk            Gorenja vas - Poljane           00:41:22
2       55      Martin Kranjc           Tolmin Hit Casinos NG           00:43:29
3       38      Marko Golob             Ljubljana ŠB Bam.Bi             00:44:18
4       39      Matic Bradeško          Železniki                       00:51:04
5       4       Mitja Benedičič         Železniki                       00:51:05
6       90      Aleksander Pirih        Železniki                       00:52:01
7       73      Jan Megušar             Železniki                       00:53:16
8       57      Aljoša Bricelj          Postojna                        00:55:01
9       82      Jure Kejžar             Železniki Kamikaze              01:13:28
F - Ženske nad 30 let (letnik 1982 in starejše)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       75      Špela Škrajnar          Ljubljana Ganesha Team          00:45:09
2       97      Lilijana Švab           Tržič Bam.Bi                    01:07:16
G - Ženske 16-30 let (letnik 1983-1997)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       25      Anja Drnovšek           Zagorje Ob Savi                 00:57:59
2       10      Tadeja Komel            Nova Gorica                     01:00:49
H - Otroci do 15 let (letnik 1998 in mlajši)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub/Kraj                       Čas
1       41      Andrej Bradeško         Železniki                       01:07:36
2       27      Nika Drnovšek           Zagorje Ob Savi                 01:27:38
Občinsko prvenstvo občine Železniki
Absolutno:
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       5       Anton Demšar            /                       00:43:57
2       92      Jure Kavčič             /                       00:47:55
3       79      Matjaž Habjan           Kamikaze                00:48:22
4       95      Zvone Frelih            ŠD Sorica               00:49:01
5       63      Stane Čufer             Koloka                  00:49:57
6       39      Matic Bradeško          /                       00:51:04
7       4       Mitja Benedičič         /                       00:51:05
8       90      Aleksander Pirih        /                       00:52:01
9       78      Mitja Cankar            Kamikaze                00:52:46
10      73      Jan Megušar             /                       00:53:16
11      15      Bernard Kutin           /                       00:53:34
12      101     Ivan Demšar             KŠD Martinj Vrh         00:54:03
13      91      Roman Pirih             /                       00:55:42
14      40      Jože Šmid               Kamikaze                00:58:42
15      32      Marko Kramar            /                       00:59:34
16      3       Miran Derlink           /                       01:00:06
17      104     Jože Mohorič            /                       01:01:48
18      93      Janez Mediževec         /                       01:04:30
19      42      Tone Gartner            /                       01:05:07
20      24      Andrej Frelih           /                       01:06:39
21      41      Andrej Bradeško         /                       01:07:36
22      100     Mirko Gaser             /                       01:09:06
23      30      Rok Jensterle           Garači                  01:11:21
24      74      Igor Prezelj            NK Železniki            01:12:23
25      82      Jure Kejžar             Kamikaze                01:13:28
26      81      Tomaž Bernik            /                       01:14:03
27      80      Boštjan Bernik          /                       01:20:22
Kategorije:
A - Moški nad 55 let (letnik 1957 in starejši)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       63      Stane Čufer             Koloka                  00:49:57
2       40      Jože Šmid               Kamikaze                00:58:42
3       104     Jože Mohorič            /                       01:01:48
4       93      Janez Mediževec         /                       01:04:30
5       42      Tone Gartner            /                       01:05:07
6       100     Mirko Gaser             /                       01:09:06
B - Moški od 46-55 let (letnik 1958-1967)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       95      Zvone Frelih            ŠD Sorica               00:49:01
2       91      Roman Pirih             /                       00:55:42
3       32      Marko Kramar            /                       00:59:34
C - Moški od 36-45 let (letnik 1968-1977)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       5       Anton Demšar            /                       00:43:57
2       78      Mitja Cankar            Kamikaze                00:52:46
3       15      Bernard Kutin           /                       00:53:34
4       3       Miran Derlink           /                       01:00:06
5       24      Andrej Frelih           /                       01:06:39
6       30      Rok Jensterle           Garači                  01:11:21
7       74      Igor Prezelj            NK Železniki            01:12:23
D - Moški od 26-35 let (letnik 1978-1987)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       92      Jure Kavčič             /                       00:47:55
2       79      Matjaž Habjan           Kamikaze                00:48:22
3       101     Ivan Demšar             KŠD Martinj Vrh         00:54:03
4       81      Tomaž Bernik            /                       01:14:03
5       80      Boštjan Bernik          /                       01:20:22
E - Moški od 16-25 let (letnik 1988-1997)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       39      Matic Bradeško          /                       00:51:04
2       4       Mitja Benedičič         /                       00:51:05
3       90      Aleksander Pirih        /                       00:52:01
4       73      Jan Megušar             /                       00:53:16
5       82      Jure Kejžar             Kamikaze                01:13:28
H - Otroci do 15 let (letnik 1998 in mlajši)
Uvr.    Št.št.  Ime/Priimek             Klub                    Čas
1       41      Andrej Bradeško         /                       01:07:36

.

Ta mesec

Ni dogodkov