Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

Vzpon na Pavličevo sedlo ~ 
21.julij 2013
Kategorije:
M do 20
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       31      GLINŠEK Tilen           RADENSKA KD ROG                 1998    29:04.95        /
2       46      AVBELJ Matej            KLUB POLET PERSKINDOL           1994    30:47.29        +1:42.34
3       21      HLADNIK Peter           ŠD BAMBI                        1994    32:11.67        +3:06.72
4       36      OSTERVUH Jan            /                               1999    33:21.89        +4:16.94
5       38      LEBEN Urh               /                               1999    37:31.66        +8:26.71
6       40      LEBEN Klemen            MA3K                            1998    51:43.75        +22:38.80
M 21 - 30
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       6       BOŠNJAK Matic           BIKE REPUBLIC                   1992    24:10.66        /
2       30      STOJAN Tomaž            KK ROGLA                        1992    27:27.42        +3:16.76
3       15      KRAMAR Miha             GORENJSKI GLAS                  1985    30:26.07        +6:15.41
4       23      LENART Tomaž            PI ŠIŠKO                        1988    31:03.57        +6:52.91
5       43      PODBREGAR Jože          ŠD RADUHA                       1984    36:48.31        +12:37.65
6       7       BEZOVNIK Jan            ŠD RADUHA                       1983    39:47.63        +15:36.97
7       10      OMREZEL Aleš            /                               1984    46:02.09        +21:51.43
M 31 - 40
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       34      JAKVAC Matjaž           EKO MESNINK                     1975    27:40.53        /
2       27      PUSTOTNIK Primož        MEDICEP                         1974    29:06.30        +1:25.77
3       9 L     OČNIKAR Bojan           BL SPORT                        1973    29:10.83        +1:30.30
4       28      KITIN Marko             KD ALPE                         1975    29:41.12        +2:00.59
5       25      POKLEKA Peter           KD ALPE                         1980    32:53.01        +5:12.48
6       39      LEBEN Andrej            MA3K                            1973    37:32.71        +9:52.18
7       4       BLAZINŠEK Uroš          KD CVS MOBILE SPORTSTYLE        1977    42:26.80        +14:46.27
8       17      DEČMAN Rok              /                               1978    43:05.91        +15:25.38
M 41 - 50
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       19      ALIČ Simon              KD BRDA                         1971    24:42.56        /
2       16      ISKRA Tomi              KD BRDA                         1969    27:08.56        +2:26.00
3       37      VIVOD Milan             /                               1966    27:34.66        +2:52.10
4       29      LADINEK Vinko           KK RAVNE                        1971    29:18.98        +4:36.42
5       13      HVALA Oskar             KD BRDA                         1964    31:51.88        +7:09.32
6       18      BUDMIR David            LAJKA BISUNESS SOLUTIONS        1970    33:39.40        +8:56.84
7       5       ZUPANC Milan            ŠD MISLINJA                     1963    36:35.25        +11:52.69
8       41      LEBEN Bojan             /                               1966    41:39.81        +16:57.25
9       45      AVBELJ Peter            KLUB POLET PERSKINDOL           1967    42:18.16        +17:35.60
10      11      ŽOGAR Peter             /                               1964    55:42.45        +30:59.89
11      2       PENCA Jože              /                               1966    58:00.50        +33:17.94
M 51 - 60
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       35      PAPIČ Milivoj           /                               1956    29:34.22        /
2       24      VUČINA Edvard           /                               1962    45:31.73        +15:57.51
3       42      SELAN Anton KOSTEL      /                               1960    46:16.19        +16:41.97
4       1       SEDOVNIK Borut          CINKARNA GAMSI                  1955    47:42.65        +18:08.43
/       12      KRASNIČ Marjan          /                               1953    DNS             /
M 61 in več
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       32      ROGELJ Jože             BAUER CENTER                    1951    29:56.29        /
2       33      MIHOVEC Matej           ŠD TURBO M LJ                   1951    31:11.91        +1:15.62
3       22      KOŽELJ Franci           /                               1946    36:31.36        +6:35.07
Ž do 30
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       14      ŠIMENC Laura            TK INLES RIKO RIBNICA           1990    31:07.13        /
Ž 31 - 40
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       20      PIUK Irma               /                               1982    40:05.63        /
2       3       MAŠERA Natalija         /                               1982    46:37.56        +6:31.93
Ž nad 51
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            LR      Čas             Zaost.
1       26      BERČON Irena            /                               1949    49:03.07        /
Skupno:
Moški
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            Kat.            LR      Čas     
1       6       BOŠNJAK Matic           BIKE REPUBLIC                   M 21 - 30       1992    24:10.66
2       19      ALIČ Simon              KD BRDA                         M 41 - 50       1971    24:42.56
3       16      ISKRA Tomi              KD BRDA                         M 41 - 50       1969    27:08.56
4       30      STOJAN Tomaž            KK ROGLA                        M 21 - 30       1992    27:27.42
5       37      VIVOD Milan             /                               M 41 - 50       1966    27:34.66
6       34      JAKVAC Matjaž           EKO MESNINK                     M 31 - 40       1975    27:40.53
7       31      GLINŠEK Tilen           RADENSKA KD ROG                 M do 20         1998    29:04.95
8       27      PUSTOTNIK Primož        MEDICEP                         M 31 - 40       1974    29:06.30
9       9 L     OČNIKAR Bojan           BL SPORT                        M 31 - 40       1973    29:10.83
10      29      LADINEK Vinko           KK RAVNE                        M 41 - 50       1971    29:18.98
11      35      PAPIČ Milivoj           /                               M 51 - 60       1956    29:34.22
12      28      KITIN Marko             KD ALPE                         M 31 - 40       1975    29:41.12
13      32      ROGELJ Jože             BAUER CENTER                    M 61 in več     1951    29:56.29
14      15      KRAMAR Miha             GORENJSKI GLAS                  M 21 - 30       1985    30:26.07
15      46      AVBELJ Matej            KLUB POLET PERSKINDOL           M do 20         1994    30:47.29
16      23      LENART Tomaž            PI ŠIŠKO                        M 21 - 30       1988    31:03.57
17      33      MIHOVEC Matej           ŠD TURBO M LJ                   M 61 in več     1951    31:11.91
18      13      HVALA Oskar             KD BRDA                         M 41 - 50       1964    31:51.88
19      21      HLADNIK Peter           ŠD BAMBI                        M do 20         1994    32:11.67
20      25      POKLEKA Peter           KD ALPE                         M 31 - 40       1980    32:53.01
21      36      OSTERVUH Jan            /                               M do 20         1999    33:21.89
22      18      BUDMIR David            LAJKA BISUNESS SOLUTIONS        M 41 - 50       1970    33:39.40
23      22      KOŽELJ Franci           /                               M 61 in več     1946    36:31.36
24      5       ZUPANC Milan            ŠD MISLINJA                     M 41 - 50       1963    36:35.25
25      43      PODBREGAR Jože          ŠD RADUHA                       M 21 - 30       1984    36:48.31
26      38      LEBEN Urh               /                               M do 20         1999    37:31.66
27      39      LEBEN Andrej            MA3K                            M 31 - 40       1973    37:32.71
28      7       BEZOVNIK Jan            ŠD RADUHA                       M 21 - 30       1983    39:47.63
29      41      LEBEN Bojan             /                               M 41 - 50       1966    41:39.81
30      45      AVBELJ Peter            KLUB POLET PERSKINDOL           M 41 - 50       1967    42:18.16
31      4       BLAZINŠEK Uroš          KD CVS MOBILE SPORTSTYLE        M 31 - 40       1977    42:26.80
32      17      DEČMAN Rok              /                               M 31 - 40       1978    43:05.91
33      24      VUČINA Edvard           /                               M 51 - 60       1962    45:31.73
34      10      OMREZEL Aleš            /                               M 21 - 30       1984    46:02.09
35      42      SELAN Anton             KOSTEL                          M 51 - 60       1960    46:16.19
36      1       SEDOVNIK Borut          CINKARNA GAMSI                  M 51 - 60       1955    47:42.65
37      40      LEBEN Klemen            MA3K                            M do 20         1998    51:43.75
38      11      ŽOGAR Peter             /                               M 41 - 50       1964    55:42.45
39      2       PENCA Jože              /                               M 41 - 50       1966    58:00.50
/       12      KRASNIČ Marjan          /                               M 51 - 60       1953    DNS
Ženske
Uvr.    Št.št.  Priimek/Ime             Klub                            Kat.            LR      Čas
1       14      ŠIMENC Laura            TK INLES RIKO RIBNICA           Ž do 30         1990    31:07.13
2       20      PIUK Irma               /                               Ž 31 - 40       1982    40:05.63
3       3       MAŠERA Natalija         /                               Ž 31 - 40       1982    46:37.56
4       26      BERČON Irena            /                               Ž nad 51        1949    49:03.07

.

Ta mesec

Ni dogodkov