Ocena uporabnika: 5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna
 

28. Maraton Franja BTC City / Neuradno
Ljubljana, 14.6.2009

2M - Mali maraton Franja - Moški - SKUPNO

Uvrst.St.PriimekImeLRKlubVodiceNettoRezultatKat#
1 3988 PALAMIN DIEGO 1977 DREAM TEAM CICLI SPEZZOTTO 1:33:14.1 2:01:03.9 2:01:06.8 2MC 1
2 2182 FAZARNIC VLADIMIR 1988 FEDERCLUB TRIESTE 1:33:13.8 2:01:05.4 2:01:06.9 2MA 1
3 2166 DAPRETTO GIANPIERO 1977 FEDERCLUBTRIESTE 1:33:47.4 2:01:39.2 2:01:45.5 2MC 2
4 2212 LENARDUZZI GIULIANO 1971 ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 1:33:48.3 2:01:44.5 2:01:45.9 2MD 1
5 3576 PREMRN LUCJAN 1966 Šd Fructal 1:33:47.4 2:01:44.0 2:01:46.0 2ME 1
6 2262 SANTELIA CRESCENZO 1979 FEDERCLUBTRIESTE 1:33:48.0 2:01:44.9 2:01:46.6 2MC 3
7 2333 PREŠEREN JANI 1976 TEAM EPPINGER SAAB TS20 1:33:47.1 2:01:45.3 2:01:46.9 2MC 4
8 2115 BATTELLI DANIELE 1972 FEDERCLUBTRIESTE 1:33:48.5 2:01:43.3 2:01:47.6 2MD 2
9 2858 KRAPEŽ ALEŠ 1973 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 1:33:47.8 2:01:44.7 2:01:48.1 2MD 3
10 3700 DACAR BOŠTJAN 1974 KD MENGEŠ 1:33:47.2 2:01:39.4 2:01:48.2 2MD 4
11 2174 DEPONTE MAURIZIO 1961 FEDERCLUBTRIESTE 1:33:47.7 2:01:47.2 2:01:48.3 2MF 1
12 3160 HAJDINJAK DUŠAN 1973 KK POMURJE 1:37:25.1 2:06:38.7 2:06:42.2 2MD 5
13 2278 TAUCER DAVID 1973 FEDERCLUB TRIESTE 1:37:24.9 2:06:59.0 2:06:59.0 2MD 6
13 2637 AVBAR SIMON 1984 KD PAPEŽ PODGORJE 1:37:25.9 2:06:55.6 2:06:59.0 2MB 1
15 2962 BRECELJ MILOŠ 1959 izvir vipava 1:37:27.3 2:06:54.7 2:06:59.1 2MG 1
16 26 SRNEL MARJAN 1959 ASD BARBARIGA 1:37:26.8 2:06:57.1 2:06:59.2 2MG 2
16 3521 ŽAKELJ ANŽE 1987 BAM.BI 1:37:25.6 2:06:56.5 2:06:59.2 2MA 2
18 3539 ČMIGO LUKA 1981 BAM.BI 1:37:25.9 2:06:55.6 2:06:59.8 2MB 2
18 2264 SARTORATO EDDY 1973 TV BIKE TEAM 1:37:26.2 2:06:57.5 2:06:59.8 2MD 7
20 3211 ČERNIGOJ UROŠ 1985 KD Izvir Vipava 1:37:24.5 2:06:56.7 2:07:00.2 2MB 3
21 2872 FUJS MATEJ 1990 ŠD TURBOMS 1:37:24.7 2:06:55.1 2:07:00.5 2MA 3
22 2170 DE STEFANO MARCO 1977 ASD STALIS TEAM 1:37:26.2 2:06:54.7 2:07:00.9 2MC 5
23 3726 HOČEVAR IZIDOR 1981   1:37:27.7 2:06:50.7 2:07:01.1 2MB 4
24 2120 BETTINI RICCARDO 1987 TV BIKE TEAM 1:37:28.8 2:06:42.9 2:07:01.4 2MA 4
25 2299 ZAMBOLIN SANDRO 1973 ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 1:37:23.9 2:06:53.0 2:07:01.5 2MD 8
26 3501 LOZAR ROK 1988 Izvir Vipava 1:37:26.6 2:06:57.5 2:07:01.8 2MA 5
27 3203 BAUMAN ROBERT 1964 RADIO KRANJ- INTERSPORT 1:37:26.3 2:06:51.9 2:07:01.9 2MF 2
28 3730 ČERNE ROK 1972 MAXISPORT ČERIN 1:37:26.4 2:06:54.9 2:07:02.2 2MD 9
29 3699 KEPIC ANTON 1967 KD MENGEŠ 1:37:26.9 2:06:59.8 2:07:02.7 2ME 2
30 2291 TURCO FABRIZIO 1978 FUN BIKE CUSSIGH BIKE 1:37:27.0 2:07:00.4 2:07:03.0 2MC 6
31 2119 BERLASSO STEFANO 1975 TEAM GRANZON 1:37:25.8 2:07:01.4 2:07:03.1 2MC 7
32 3965 HITI TADEJ 1993 KD FIN.TOČKA, RADENCI KLUB 1:37:24.1 2:07:01.6 2:07:03.4 2MA 6
33 3371 JAUŠOVEC JAKA 1986 Maxisport Čerin 1:37:27.9 2:06:55.8 2:07:03.6 2MB 5
33 3795 GRECO PAOLO NICOLO 1966 PLAYLIFE PASIIONE 1:37:24.1 2:07:00.6 2:07:03.6 2ME 3
35 2473 GREGORI DANJEL 1976 Team Eppinger Saab 1:37:27.5 2:06:59.2 2:07:03.9 2MC 8
36 3285 KOREN MATIJA 1972 KOREN SPORTS 1:37:26.6 2:06:59.9 2:07:04.0 2MD 10
37 2197 GATTO STEFANO 1967 ENGINE & BIKES CANESIN 1:37:29.4 2:06:59.8 2:07:04.1 2ME 4
38 3892 VRHOVNIK ROK 1990 TK TRISPORT 1:37:26.6 2:06:57.3 2:07:04.2 2MA 7
39 2173 DELL'OSTE ANDREA 1975 TEAM GRANZON 1:37:25.8 2:07:01.9 2:07:04.5 2MC 9
40 2139 BOZZATO ROBERTO 1971 ASD TEAM SALVADOR RDZ 1:37:27.3 2:07:01.5 2:07:04.7 2MD 11
41 3523 ŽAKELJ LADO 1965 BAM.BI 1:37:26.0 2:07:03.6 2:07:05.4 2ME 5
42 2140 BRANCATI ALESSANDRO 1958 UC CAPRIVESI 1:37:26.9 2:07:04.4 2:07:05.6 2MG 3
43 2252 PURINANI ANDREA 1972 ASD MATHITECH 1:37:25.4 2:07:02.5 2:07:06.5 2MD 12
44 3230 GABER JURE 1994 KK Radenska KD Finančna točka 1:37:28.8 2:07:03.1 2:07:07.7 2MA 8
45 3125 VIDIC OTON 1968 kk izvir vipava 1:37:29.1 2:07:13.2 2:07:16.2 2ME 6
46 2810 GRILJ JERNEJ 1970 SLOVENSKA VOJSKA157. LOGISTIČNI BATALJON 1:37:24.3 2:07:13.8 2:07:17.6 2MD 13
47 2148 CANESIN DANIELE 1959 ENGINE & BIKES CANESIN 1:39:45.7 2:08:04.4 2:08:07.4 2MG 4
48 2205 HERNAUS MITJA 1968 ASD BARBARIGA 1:39:45.7 2:08:05.5 2:08:07.9 2ME 7
49 3182 PEVEC EVGEN 1978 ŠD ENERGIJA DOMŽALE 1:39:44.5 2:07:48.0 2:08:08.2 2MC 10
50 169 POGAČAR JANI 1988 KK Tempo 1:39:46.9 2:08:02.6 2:08:08.3 2MA 9
50 2269 SEVERIN PAOLO 1957 FEDERCLUB TRIESTE 1:39:45.8 2:08:07.1 2:08:08.3 2MG 5
52 5677 PODOBNIK KLEMEN 1983   1:39:47.7 2:08:02.1 2:08:08.6 2MB 6
52 3611 KASTELIC IVAN 1951   1:39:45.2 2:08:06.4 2:08:08.6 2MH 1
54 2993 DETIČEK EDVARD 1962 ŠD TURBO M 1:39:43.0 2:08:03.6 2:08:08.7 2MF 3
55 2127 BLASON ROCCO 1970 ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 1:39:46.0 2:08:06.4 2:08:09.0 2MD 14
56 2131 BOLZAN VIVIANO 1971 TEAM ISONZO AMATORI 1:39:47.2 2:07:57.3 2:08:09.1 2MD 15
57 3507 PLEŠEC PRIMOŽ 1973 BAM.BI 1:39:45.2 2:08:02.8 2:08:09.2 2MD 16
57 2238 PANZINI MARCO 1965 TV BIKE TEAM 1:39:46.0 2:08:05.7 2:08:09.2 2ME 8
59 6536 CAR LJUBO 1955 ROGLA KONJICE 1:39:44.5 2:08:04.2 2:08:09.3 2MG 6
60 2160 COPETTI MARINO 1961 ASD PEDALE GEMONESE 1:39:43.6 2:08:04.7 2:08:09.5 2MF 4
61 2200 GIBERNA PAOLO 1961 ASD GRANFONDO D'EUROPA 1:39:45.8 2:08:01.9 2:08:09.6 2MF 5
62 2686 OTONIČAR MARTIN 1994 k.k.Postojna 1:39:46.9 2:07:54.6 2:08:09.7 2MA 10
62 2133 BONACCORSO FRANCESCO 1981 ASD TEAM SALVADOR RDZ 1:39:44.1 2:08:06.8 2:08:09.7 2MB 7
64 2997 REBOLJ JERNEJ 1977 ŠD Partizan Dolsko 1:39:43.3 2:07:50.4 2:08:10.0 2MC 11
65 2310 PITTON PIERGIORGIO 1963 TEAM GRANZON 1:39:42.8 2:08:06.2 2:08:10.3 2MF 6
66 998 PETRIČ SLAVKO 1962 KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 1:39:45.1 2:07:55.3 2:08:10.4 2MF 7
67 3517 BOKALIČ MARKO 1960 ŠD Partizan Dolsko 1:39:47.9 2:07:51.5 2:08:10.7 2MF 8
68 3516 SMOLEJ UROŠ 1977 BAM.BI 1:39:42.6 2:08:01.3 2:08:10.9 2MC 12
69 2304 FOSCARINI IGOR 1983 BANDIZIOL SQUADRA CORSE 1:39:44.8 2:08:04.7 2:08:11.3 2MB 8
70 2290 TURCO LUCA 1972 ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 1:39:45.6 2:08:05.5 2:08:11.4 2MD 17
71 2155 CIGNACCO DEVIS 1971 GS CICLISMO BUTTRIO 1:39:45.7 2:07:56.5 2:08:11.5 2MD 18
72 3814 KATRAŠNIK GAŠPER 1995 KK SAVA KRANJ 1:39:46.8 2:07:48.5 2:08:11.8 2MA 11
73 2065 RUPNIK DAMJAN 1974 KONCERN KOLEKTOR 1:39:46.7 2:08:04.3 2:08:12.3 2MD 19
74 2149 CANTARUTTI ALESSANDRO 1973 PEDALE MANZANESE 1:39:43.0 2:08:11.5 2:08:12.4 2MD 20
75 2772 VIDONI MARCO 1981 ASD AMICI E BICI BIOHAUS NADALI 1:39:43.9 2:08:04.5 2:08:13.1 2MB 9
76 2158 COMELLI MASSIMO 1971 TEAM ISONZO AMATORI 1:39:46.7 2:08:02.0 2:08:13.4 2MD 21
77 2956 PETERNEL ANDREJ 1991 / 1:37:30.7 2:08:06.8 2:08:18.5 2MA 12
78 72 ROPRET ANDREJ 1980 ŠD GORJE 1:39:43.2 2:09:17.9 2:09:27.2 2MB 10
78 5147 DULAR ZDENKO 1950 KK PAPEŽ PODGORJE   2:09:26.6 2:09:27.2 2MH 2
80 3546 KALAN LUKA 1993 BAM.BI 1:39:48.6 2:10:52.3 2:10:58.3 2MA 13
81 3951 GREGORIČ UROŠ 1981 ŠD TURBO M 1:43:52.4 2:14:38.1 2:14:41.6 2MB 11
82 3574 BRANKO ČESEN 1963 ŠD Fructal 1:43:51.7 2:14:38.2 2:14:50.4 2MF 9
83 2179 FACCIN FABIANO 1964 TV BIKE TEAM 1:43:52.0 2:14:48.0 2:14:50.5 2MF 10
84 2125 BIDUT LUCA   GS SORGENTE PRADIPOZZO 1:43:51.1 2:14:44.3 2:14:50.7 2MX 1
85 2312 SGRAZZUTTI PAOLO 1961 MBC TRIESTE 1:43:51.0 2:14:45.2 2:14:50.8 2MF 11
86 2101 AGOSTO ALESSANDRO 1967 ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 1:43:52.0 2:14:35.1 2:14:50.9 2ME 9
87 3548 KALAN ALEŠ 1968 BAM.BI 1:43:53.2 2:14:44.8 2:14:51.1 2ME 10
88 5675 ISAKOVSKI TILEN 1982 / 1:43:53.3 2:14:44.8 2:14:51.4 2MB 12
89 2194 GAMBOZ GIORGIO 1969 MOUNTAIN BICI CLUB TRIESTE 1:43:51.5 2:14:45.2 2:14:52.0 2ME 11
90 2176 DONADI LUCA 1984 TV BIKE TEAM 1:43:51.7 2:14:50.2 2:14:52.9 2MB 13
91 459 PREVC UROŠ 1971 Tobačna Grosist - Gatorade 1:43:53.5 2:14:34.0 2:14:53.2 2MD 22
92 2132 BON FRANCO 1951 ASD AMICI E BICI BIOHAUS NADALI 1:43:52.6 2:14:42.9 2:14:53.3 2MH 3
93 3711 LAMPE BOJAN 1947 ŠD TURBO M 1:43:53.7 2:14:30.7 2:14:53.6 2MI 1
94 3407 ČUDEN MARJAN 1957 B.V.G.- GULČ BTS 1:43:51.3 2:14:33.8 2:14:54.0 2MG 7
95 3099 FORGIARINI ANDREA 1977 ASD PEDALE GEMONESE 1:43:52.3 2:14:22.7 2:14:54.4 2MC 13
96 2270 SICILIANO LORENZO 1977 TEAM GRANZON 1:43:51.5 2:14:41.5 2:14:56.1 2MC 14
97 2998 REPNIK BORIS 1975 ŠD Partizan Dolsko 1:43:53.6 2:14:36.7 2:14:56.8 2MC 15
98 3006 MAROT GREGOR 1984   1:43:55.8 2:14:18.8 2:15:03.6 2MB 14
99 5120 VEHAR SREČKO 1961 TRIM KLUB KRKA   2:15:40.3 2:16:12.3 2MF 12
100 3252 HEKIČ DORON 1993 Radenska KD Finančna točka 1:46:21.7 2:17:38.0 2:17:40.0 2MA 14
101 2184 FERLETTI FABRIZIO 1966 FEDERCLUB TRIESTE 1:46:22.3 2:17:36.8 2:17:40.5 2ME 12
102 5091 KAVČIČ ANDREJ 1980 ŽEROVNIK NUCLEAR TEAM 1:46:24.6 2:17:29.9 2:17:40.6 2MB 15
103 2707 ŽNIDAR DANIJEL 1962 KD BRDA 1:47:32.7 2:17:13.6 2:17:41.1 2MF 13
104 5716 GRMŠEK DAMJAN 1977   1:46:21.0 2:17:35.8 2:17:41.7 2MC 16
105 3457 MARINKOVIČ MIROSLAV 1957 Maxisport Čerin 1:46:21.8 2:17:37.5 2:17:42.1 2MG 8
106 2293 VENIER NELSON 1972 AC VILLA DI VARMO 1:47:31.7 2:17:31.9 2:17:42.2 2MD 23
106 5665 STARMAN MARKO 1981   1:46:21.9 2:17:32.8 2:17:42.2 2MB 16
108 3545 KERMELJ ALEŠ 1986 BAM.BI 1:46:23.9 2:17:04.3 2:17:42.5 2MB 17
109 2790 PELLIZZER ANDREA 1971 A.C. VILLA DI WARMO 1:46:21.2 2:17:37.9 2:17:42.9 2MD 24
110 3173 OREHEK TOMAŽ 1984 ŠD ENERGIJA DOMŽALE 1:46:23.0 2:17:22.7 2:17:43.0 2MB 18
111 3829 STONJŠEK JERNEJ 1978   1:47:28.9 2:17:11.1 2:17:44.0 2MC 17
112 2848 HLADNIK PAVEL 1977 ŽIROVNICA 1:46:22.9 2:17:32.6 2:17:44.7 2MC 18
113 5672 ČELIK ANŽE 1983   1:47:32.6 2:16:24.5 2:17:46.8 2MB 19
113 2102 AGOSTO LUIGI 1972 ASD STALIS TEAM 1:47:31.4 2:17:28.3 2:17:46.8 2MD 25
115 5131 ZUPANIČ PATRIK 1977 ŠD 3 ŠPORT 1:46:24.9 2:17:33.7 2:17:46.9 2MC 19
116 2699 KOVIČ PRIMOŽ 1973 ŠD ENERGIJA DOMŽALE 1:46:28.1 2:17:11.2 2:17:47.4 2MD 26
117 2122 BIANCO DOMINGO 1972 GO BIKE 1:46:24.5 2:17:40.1 2:17:48.2 2MD 27
118 2873 DERVARIČ DANIJEL 1975 KK POMURJE 1:47:31.0 2:17:41.0 2:17:48.6 2MC 20
119 5110 KNIFIC JERNEJ 1969 KOMUNALA RADOVLJICA 1:46:23.2 2:17:19.1 2:17:49.3 2ME 13
120 2529 BIŠČEVIČ JASMIN 1981   1:47:29.4 2:16:20.3 2:17:49.8 2MB 20
121 2110 BALDAN ANDREA 1960 ASD AMICI E BICI BIOHAUS NADALI 1:47:30.0 2:17:41.4 2:17:50.9 2MF 14
122 2827 DUSE ALESSANDRO 1970 word running trieste 1:46:23.0 2:17:35.3 2:17:51.4 2MD 28
123 3412 RUČIGAJ ŽIGA 1995 RADENSKA KDFT 1:47:31.5 2:17:28.3 2:17:52.1 2MA 15
124 3373 ŠULIGOJ MIHA 1986 Maxisport Čerin 1:46:24.3 2:17:32.1 2:17:53.3 2MB 21
125 3151 CERAR JAKA 1983 gas riders 1:47:32.3 2:17:45.9 2:17:53.4 2MB 22
126 2771 KURNIK FRANC 1961 Gorenjski glas 1:46:24.3 2:17:26.9 2:17:53.8 2MF 15
127 3519 LUŠTREK FRANC 1955 BAM.BI 1:47:29.9 2:17:44.3 2:17:53.9 2MG 9
128 3641 MEDAR LUKA 1990 ŠD TURBO M 1:46:27.3 2:15:11.4 2:17:54.1 2MA 16
129 3408 BRANCELJ FRANCI 1955 ŠD TURBO M 1:47:34.9 2:17:45.4 2:17:54.5 2MG 10
130 2934 BRICELJ MATEJ 1959 Športno društvo SKB 1:46:24.3 2:17:38.0 2:17:54.7 2MG 11
130 2257 RONCASTRI MARCO 1982 ASD STAR BIKE RACING TEAM 1:47:34.0 2:17:47.4 2:17:54.7 2MB 23
132 3328 KROUPA IGOR 1981 HALO PINKI TEAM 1:46:20.2 2:17:40.0 2:17:55.6 2MB 24
133 3588 LOZAR DENIS 1984 Fan Club Mugerli 1:47:29.7 2:17:52.2 2:17:56.0 2MB 25
134 2164 DALLA VALERIA ROSSANO 1977 GS CICLO CLUB TRIESTE 1:46:26.8 2:16:49.1 2:17:56.8 2MC 21
135 2190 FURLAN ANDREA 1973 GS CICLO CLUB TRIESTE 1:46:24.6 2:17:39.1 2:17:57.0 2MD 29
136 3150 BERCE CHRISTIAN 1966 ŠD TURBO M 1:46:21.2 2:17:46.8 2:17:57.3 2ME 14
137 6116 REN KAISER* ANDREA 1975   1:46:26.6 2:17:32.3 2:17:57.6 2MC 22
138 2175 DI BIAGGIO LUCIO 1942 TEAM GRANZON 1:47:34.1 2:17:44.2 2:17:58.4 2MJ 1
139 6116 FABRO* MAURO 1967   1:47:31.4 2:17:41.9 2:17:58.7 2ME 15
140 3525 REVEN DARE 1957 BAM.BI 1:47:31.7 2:17:35.2 2:17:59.0 2MG 12
141 2288 TOSO DARIO 1946 TEAM ISONZO AMATORI 1:47:33.0 2:17:39.9 2:18:00.4 2MI 2
142 2387 KASTELIC UROŠ 1988   1:46:26.0 2:17:36.6 2:18:01.1 2MA 17
143 2233 MORO GIANFRANCO 1969 ASD GRANFONDO D'EUROPA 1:47:35.5 2:17:43.2 2:18:01.7 2ME 16
143 2177 DRUZINA DARIO 1958 RUNNING WORLD TRIESTE 1:47:29.5 2:17:48.6 2:18:01.7 2MG 13
145 2230 MORETTO GIULIANO 1963 MTB CLUB LA PERLA VERDE 1:47:32.6 2:17:51.0 2:18:02.1 2MF 16
146 2209 KRAVOS TOMAŽ 1991 KK DJAK 1:47:33.0 2:17:16.0 2:18:03.1 2MA 18
147 5638 KASTIGAR GORAZD 1976   1:47:30.8 2:16:52.0 2:18:03.3 2MC 23
148 2467 LEBEN MILOŠ 1981 1. brigada- slo vojska 1:47:28.5 2:16:35.5 2:18:04.6 2MB 26
149 2498 HANDANAGIČ SAMIR 1980   1:47:30.5 2:17:42.6 2:18:04.7 2MB 27
150 3747 DRAGAN DUŠAN 1967   1:47:30.0 2:17:49.5 2:18:06.9 2ME 17
151 3760 BOGOVIČ BOŠTJAN 1963 ŠD TURBOM 1:47:32.3 2:17:52.1 2:18:07.4 2MF 17
152 5651 KAVREČIČ VALTER 1955   1:46:25.8 2:17:49.8 2:18:07.9 2MG 14
153 2280 TEDESCHI DARIO 1953 GS CICLO CLUB TRIESTE 1:47:34.3 2:17:00.4 2:18:08.0 2MH 4
154 3395 KRAMAR MIHA 1985 Klub Študentov Kranj 1:47:30.7 2:17:18.1 2:18:08.9 2MB 28
155 3483 KUTNAR ALEŠ 1980 ŠD TURBO M 1:47:32.1 2:17:55.3 2:18:09.0 2MB 29
156 2195 GARLATTI STEFANO 1966 HR JAM'S BIKE TEAM 1:47:34.6 2:17:58.6 2:18:09.4 2ME 18
157 2341 SUHADOLNIK JANI 1958 BVG GULČ - BTS Company 1:46:20.9 2:17:55.1 2:18:10.5 2MG 15
158 2717 LAMBERGAR ERIK 1971 AVTOTEHNA VIS 1:47:30.5 2:17:52.1 2:18:14.2 2MD 30
159 3346 DEVETAK GIOVANNI 1949 kolesarski klub cicli cuk 1:47:37.3 2:17:59.5 2:18:15.7 2MI 3
160 3344 SVOLJŠAK URBAN 1995 Radenska KD 1:47:31.7 2:17:58.9 2:18:16.8 2MA 19
161 2295 VIDONI MAURIZIO 1954 ASD AMICI E BICI BIOHAUS NADALI 1:47:32.6 2:18:02.3 2:18:17.3 2MH 5
161 2966 ČADEŽ JURE 1990 ŠD ENERGIJA DOMŽALE 1:47:36.0 2:17:26.8 2:18:17.3 2MA 20
163 3041 PIRC LUKA 1984   1:47:36.8 2:17:47.5 2:18:17.8 2MB 30
164 3755 ZALOŽNIK ROK 1970 3K SPORT 1:47:32.8 2:17:30.0 2:18:18.9 2MD 31
165 2672 KODERMAN STANE 1965 BICIKL.COM 1:47:35.2 2:17:33.9 2:18:20.1 2ME 19
166 2203 GRION ALESSANDRO 1961 GORIZIANO 1:46:23.8 2:18:05.7 2:18:20.2 2MF 18
167 2840 KOTNIK HERBERT 1943 Mengeš 1:47:34.1 2:18:00.3 2:18:21.0 2MJ 2
168 2256 RONCASTRI ALESSANDRO 1976 ASD STAR BIKE RACING TEAM 1:47:35.2 2:18:13.6 2:18:21.1 2MC 24
169 3028 COPETTI FULVIO 1968 A.S.D. BUJE MTB 1:47:33.1 2:17:48.5 2:18:21.9 2ME 20
170 2528 HABJAN PRIMOŽ 1990   1:47:36.1 2:17:19.9 2:18:22.2 2MA 21
171 2105 APOLLONIO LUCIO 1963 ASD GRANFONDO D'EUROPA 1:46:25.2 2:18:14.5 2:18:22.7 2MF 19
172 2856 ŠABEC MATEJ 1973 KK POSTOJNA 1:47:32.9 2:17:21.2 2:18:29.8 2MD 32
173 2565 FAVOTTI IVAN 1972 ASD AMICI E BICI BIOHAUS NADALI 1:47:33.7 2:18:17.0 2:18:31.1 2MD 33
174 6117 DE ROTA MATTEO 1979   1:47:31.4 2:17:27.1 2:18:34.5 2MC 25
175 3286 GRIL JANEZ 1968 GRMADA 1:47:36.8 2:18:29.9 2:18:36.4 2ME 21
176 2940 MAROLT ANDREJ 1971 KK ZAPRAVLJIVČEK HORJUL 1:47:34.9 2:18:55.9 2:19:03.5 2MD 34
177 5038 GABER JOŽE 1948   1:47:29.5 2:19:22.3 2:19:35.7 2MI 4
178 3278 VESEL MARTIN 1980 BICIKEL.COM 1:49:48.8 2:20:59.4 2:21:21.6 2MB 31
179 3369 CVJETIČANIN MIROSLAV 1971 GORENJSKI GLAS 1:49:51.5 2:19:53.8 2:21:21.8 2MD 35
180 2640 KRANJC ANTON 1955   1:47:32.0 2:21:18.1 2:21:29.6 2MG 16
181 3079 TROJER TOMO 1972 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 1:47:32.4 2:21:11.7 2:21:30.5 2MD 36
182 3594 MARKOVIČ TOMO 1962   1:47:34.1 2:20:51.2 2:21:31.5 2MF 20
183 3930 ZORJAN DARKO 1964 KLUB POLET 1:49:57.4 2:21:40.8 2:21:54.8 2MF 21
184 5141 PITTINI DARIO 1947   1:49:54.1 2:21:56.6 2:22:04.4 2MI 5
185 2241 PERESSON MARCO 1969 ASD STALIS TEAM 1:49:50.8 2:21:50.3 2:22:06.3 2ME 22
186 2221 MAVER LIVIO 1963 MOUNTAIN BICI CLUB TRIESTE 1:49:52.3 2:21:59.7 2:22:06.8 2MF 22
187 3987 PONTON FRANCESCO 1974 CILI SPEZZOTTO DREAM TEAM 1:49:51.8 2:21:56.3 2:22:06.9 2MD 37
188 2284 TOMADONI ALESSANDRO 1967 GORIZIA BIKE 2000 1:49:51.5 2:21:32.3 2:22:07.9 2ME 23
189 3702 LAPAJNE LUKA 1970   1:49:55.3 2:21:56.2 2:22:08.6 2MD 38
190 471 ANDOLJŠEK JANEZ 1986 rolica papirja 1:49:53.3 2:21:34.5 2:22:09.0 2MB 32
191 5129 ŠALER ŽAN 1996 SAVA 1:49:26.0 2:21:43.5 2:22:09.1 2MA 22
192 2536 ZAGORŠEK LUKA 1976 MORS 1:49:53.6 2:21:48.7 2:22:10.3 2MC 26
193 2412 MAHMUTOVIĆ NERMIN 1971 - 1:49:49.8 2:21:51.1 2:22:10.5 2MD 39
194 2894 MIKUŽ ROBI 1976 ŠD HOTEDRŠICA 1:49:53.6 2:21:51.2 2:22:10.9 2MC 27
195 3985 JEREB VINKO 1967 ŠD ŠPIK LUČINE 1:49:56.7 2:21:39.7 2:22:11.1 2ME 24
196 2694 POTOČNIK MARKO 1974 UniCredit Banka 1:49:53.1 2:21:29.9 2:22:12.2 2MD 40
197 2150 CAPPELLI GIORDANO 1950 TEAM ISONZO AMATORI 1:49:56.2 2:21:17.3 2:22:12.4 2MH 6
198 3743 SAKSIDA MARKO 1947 K.D. BRDA 1:49:54.1 2:21:27.0 2:22:14.1 2MI 6
199 2178 DRUZINA BORIS 1965 RUNNING WORLD TRIESTE 1:49:52.6 2:21:48.3 2:22:16.7 2ME 25
200 2361 FAJDIGA DOMEN 1974 SLOVENSKA VOJSKA 1:49:56.2 2:21:51.7 2:22:18.9 2MD 41
201 3633 LUŽAR GAŠPER 1988 BAM.BI 1:49:52.1 2:20:52.1 2:22:19.9 2MA 23
202 3147 PEČNIK GREGOR 1973 gas riders 1:49:51.2 2:21:32.6 2:22:20.4 2MD 42
203 3419 ČERNOŠA FRANCI 1974   1:49:56.2 2:21:56.0 2:22:20.5 2MD 43
204 3032 KOZINA BOŠTJAN 1971   1:49:50.7 2:21:59.2 2:22:21.9 2MD 44
205 2609 GERŽELJ ALJOŠA 1986 KK Postojna 1:49:54.1 2:21:49.0 2:22:22.5 2MB 33
206 5116 RAZTRESEN BOŠTJAN 1980 ŠD ŠPIK 1:49:54.1 2:22:16.5 2:22:34.8 2MB 34
207 5099 FRELIH MILAN 1944 KOLOKA ŠKOFJA LOKA 1:52:19.3 2:24:53.1 2:24:58.8 2MJ 3
208 3126 SVETE BOŠTJAN 1973 BICIKEL.COM 1:52:14.8 2:24:37.4 2:25:00.0 2MD 45
209 2309 PEROSA NICOLA 1966 NATURA BIKE 1:52:18.5 2:24:10.8 2:25:00.3 2ME 26
210 2560 KOKORAVEC IGOR 1975 ŠD CARINIK 1:52:21.0 2:24:31.5 2:25:02.5 2MC 28
211 3976 JENSTERLE URBAN 1988   1:52:19.2 2:24:26.8 2:25:02.7 2MA 24
212 6103 ZORJAN BOJAN 1952 ALPINA 1:52:17.2 2:25:01.5 2:25:03.5 2MH 7
213 3527 KUHAR ANŽE 1988   1:52:17.5 2:24:31.5 2:25:05.7 2MA 25
214 3634 LUŽAR SLAVKO 1960 BAM.BI 1:52:16.9 2:24:02.9 2:25:12.1 2MF 23
215 2272 SPANGHERO LUCIANO 1954 TEAM ISONZO AMATORI 1:52:15.9 2:25:05.4 2:25:14.9 2MH 8
216 3816 KROHNE ALJOŠA 1975 ŠRK CELJE 1:49:55.7 2:24:49.5 2:25:16.0 2MC 29
217 3746 KOŽELJ FRANC 1946   1:49:54.2 2:25:09.3 2:25:31.7 2MI 7
218 3171 GROJZDEK ROK 1990   1:55:05.5 2:25:53.6 2:26:23.1 2MA 26
219 3428 DEMŠAR BOŠTJAN 1963   1:55:01.1 2:26:15.2 2:26:25.4 2MF 24
220 2147 CANESIN DARIO 1956 ENGINE & BIKES CANESIN 1:55:03.4 2:26:17.4 2:26:25.5 2MG 17
221 3172 LIMONI UROŠ 1984 ŠD ENERGIJA DOMŽALE 1:55:01.5 2:25:57.9 2:26:25.8 2MB 35
222 3488 ŽEROVNIK ROMAN 1963 BAM.BI 1:55:05.3 2:25:34.3 2:26:27.9 2MF 25
223 3016 ZUPAN PRIMOŽ 1980   1:54:56.9 2:22:59.9 2:26:28.7 2MB 36
223 2403 KUHAR BORUT 1969 Stremol 1:55:09.5 2:22:13.5 2:26:28.7 2ME 27
225 3604 TRČEK JAKA 1985 HOPLA ŠENTJERNEJ 1:49:46.5 2:25:52.3 2:26:29.0 2MB 37
226 2216 MALI SAMO 1966 TURBO M 1:55:06.6 2:26:12.8 2:26:29.2 2ME 28
226 3577 KODELJA BRANKO 1960 ŠD Fructal 1:55:00.8 2:26:11.0 2:26:29.2 2MF 26
228 3470 MELBY ERIK HOLM 1967 VISIONLAB 1:55:04.0 2:25:16.4 2:26:30.5 2ME 29
229 2362 HVALIC MASSIMO 1972 CAPRIVESI 1:55:09.6 2:25:56.6 2:26:30.9 2MD 46
230 3386 VELIKONJA MARKO 1963 SUVEL ŠPORT 1:55:01.8 2:25:14.7 2:26:31.6 2MF 27
231 3277 BRAČKO SANDI 1977 KOSE Radenci 1:55:05.5 2:26:13.8 2:26:31.7 2MC 30
232 2171 DE VENZ VENIERO 1959 DLF UDINE CICLI BANDIZIOL 1:55:03.2 2:26:16.2 2:26:31.9 2MG 18
233 2770 DEŽMAN BRANKO 1941 Gorenjski glas 1:54:59.2 2:26:27.1 2:26:32.6 2MJ 4
233 2064 BAJT RAJKO 1963 KONCERN KOLEKTOR 1:55:01.5 2:26:25.3 2:26:32.6 2MF 28
235 3270 KOTNIK PETER 1953 KOSE Radenci 1:55:02.3 2:26:27.4 2:26:32.9 2MH 9
236 2202 GRANZON LINO 1954 TEAM GRANZON 1:55:01.0 2:26:28.9 2:26:34.0 2MH 10
236 2308 PASQUALINI MANUEL 1979 TEAM GRANZON 1:55:03.7 2:26:19.3 2:26:34.0 2MC 31
238 2864 RONCHI IGOR 1982 VKLJ 1:55:04.1 2:26:13.8 2:26:34.5 2MB 38
239 3549 TREVEN FRANCI 1957 BAM.BI 1:55:05.5 2:25:49.9 2:26:34.6 2MG 19
240 5661 ŠKODIČ FRANCI 1973   1:55:04.1 2:26:17.1 2:26:36.1 2MD 47
241 3415 KOŠIR JAN 1987   1:55:07.7 2:25:56.8 2:26:37.0 2MA 27
242 2622 PETAVS STANE 1969   1:55:07.5 2:26:00.1 2:26:37.2 2ME 30
243 6106 TROBEC ALOJZ 1961 KK MEDVODE 1:55:03.6 2:25:45.0 2:26:37.8 2MF 29
244 2639 PEČAR ALJOŠA 1986   1:55:03.0 2:24:54.0 2:26:38.1 2MB 39
245 3256 LORENCIN JOSIP 1949 Mojtrener.com 1:55:05.8 2:26:17.4 2:26:38.7 2MI 8
246 3610 STARC JANEZ 1985   1:55:11.0 2:26:11.7 2:26:39.6 2MB 40
247 2592 BARON FRANCESCO 1978 A.S.D. STALIS TEAM 1:55:09.9 2:25:30.8 2:26:40.5 2MC 32
248 2603 MIKLAVČIČ MITJA 1968 KK Postojna 1:51:35.0 2:26:22.0 2:26:40.8 2ME 31
249 3982 SKALE ŽAN 1995   1:55:02.6 2:26:30.0 2:26:41.0 2MA 28
250 3308 CVETKO DARKO 1967 S.D TURBO M 1:55:02.1 2:26:10.5 2:26:41.9 2ME 32
251 3406 PREZELJ IZTOK 1973   1:54:56.2 2:25:30.8 2:26:42.2 2MD 48
252 2227 MONIS ROBERTO 1958 ENGINE & BIKES CANESIN 1:55:03.2 2:26:15.8 2:26:43.3 2MG 20
253 2663 KRIVEC ALEŠ 1981 Bicikel.com 1:52:20.7 2:26:11.3 2:26:43.9 2MB 41
254 961 MEGLIČ STANISLAV 1968 KK POMURJE 1:55:06.1 2:24:51.2 2:26:45.4 2ME 33
255 3142 KOŠAK JAKA 1985   1:55:05.0 2:25:53.8 2:26:46.1 2MB 42
256 2985 TRKOV MITJA 1982 TK Ljubljana 1:55:04.3 2:26:25.2 2:26:46.8 2MB 43
257 5703 POTREBUJEŠ ANDREJ 1960 JAN SPORT 1:55:04.5 2:26:05.5 2:26:47.2 2MF 30
258 5100 LUDWIG ZWANDER 1957 M ARATON KOROŠKIH JEZER 1:55:02.9 2:24:10.9 2:26:49.3 2MG 21
259 2859 BATISTIČ SIMON 1966 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 1:54:56.0 2:25:12.8 2:26:50.4 2ME 34
260 3314 FERJANČIČ UROŠ 1969   1:55:06.7 2:25:56.2 2:26:51.2 2ME 35
261 3297 ČUDEN TADEJ 1987 HERVIS 1:55:07.3 2:26:01.5 2:26:53.5 2MA 29
261 2481 KURNIK ALEKS 1995 KK Tondach 1:55:05.0 2:26:21.8 2:26:53.5 2MA 29
263 2502 ŽITNIK SIMON 1981 KK Tondach 1:55:09.3 2:26:10.6 2:26:53.6 2MB 44
264 2874 RITUPER DAMIR 1978 KK POMURJE 1:55:02.9 2:26:23.2 2:26:54.3 2MC 33
265 2706 LOŽ DRAGO 1955 KD MENGEŠ 1:55:11.4 2:26:17.7 2:26:54.8 2MG 22
266 2896 NEMEC DOMINIK 1978   1:55:07.5 2:25:54.7 2:26:55.3 2MC 34
267 2399 VIRANT MARJAN 1959 TRIM KLUB KRKA 1:49:56.9 2:26:23.5 2:26:56.1 2MG 23
268 3893 LAVRIČ MARTIN 1998   1:54:57.3 2:26:34.3 2:26:56.6 2MA 31
269 3236 VELKAVRH ŠTEFAN 1973 ŠD GRMADA 1:54:59.6 2:26:17.4 2:26:57.3 2MD 49
269 3896 LAVRIČ TOMAŽ 1967   1:54:57.0 2:26:35.4 2:26:57.3 2ME 36
271 2066 SEDEJ LADISLAV 1969 KONCERN KOLEKTOR 1:55:09.2 2:26:17.8 2:26:58.6 2ME 37
272 5139 FAGANEL DAVID 1979 hit novagorica 1:55:07.3 2:26:19.1 2:27:04.3 2MC 35
273 464 BABNIK ANDREJ 1978 ŠD PEKLENK 1:54:55.8 2:26:47.3 2:27:04.4 2MC 36
274 2952 PUČKO BORIS 1974 KKPOMURJE 1:55:10.1 2:26:39.3 2:27:06.1 2MD 50
275 5117 PRIJATELJ MILOŠ 1962 KOLO KLUB ŠPRIKLA 1:55:10.0 2:26:39.7 2:27:26.2 2MF 31
276 3579 SRNOVRŠNIK ALEŠ 1962   1:55:03.4 2:26:32.3 2:27:49.7 2MF 32
277 2780 BENEDIK ANDREJ 1976 dSolutions SI 1:55:00.8 2:26:50.4 2:28:05.5 2MC 37
278 3891 JEGLIČ BORIS 1963   1:55:05.8 2:27:14.1 2:28:10.5 2MF 33
279 3986 KOŠIR VINKO 1970 ŠD ŠPIK LUČINE 1:55:04.1 2:27:51.0 2:28:16.8 2MD 51
280 5656 VRABELJ SIMON 1982   1:55:01.8 2:26:42.6 2:28:18.3 2MB 45
281 2100 PONGELLI MARCO 1968 FUN BIKE CUSSIGH BIKE 1:55:11.8 2:27:54.2 2:28:32.2 2ME 38
282 3425 JERMAN ANDREJ 1961 IMMERGAS TEAM 1:55:02.1 2:24:22.0 2:28:45.3 2MF 34
283 2298 VIRGOLINI LUIGI 1949 UC DA POLDO 1:55:11.3 2:28:33.3 2:28:46.9 2MI 9
284 3007 MAROT KONRAD 1955   1:55:12.2 2:28:00.3 2:28:53.3 2MG 24
285 3783 KRALJA LENART 1985   1:55:06.9 2:28:15.6 2:28:54.6 2MB 46
286 3535 OMEJC SREČKO 1965 BAM.BI 1:57:39.7 2:28:46.3 2:29:00.7 2ME 39
287 3765 ŠKRBEC MIRAN 1967 KLEPARJI 1:52:17.9 2:28:51.2 2:29:28.1 2ME 40
288 3860 TORKAR DARKO 1966   1:58:10.4 2:28:04.2 2:29:35.1 2ME 41
288 2130 BOLKOVIČ MIHA 1982 TURBO M 1:57:39.8 2:29:32.7 2:29:35.1 2MB 47
290 3009 ZUPANČIČ UROŠ 1975   1:58:15.7 2:26:27.5 2:29:35.7 2MC 38
291 5137 PETROVČIČ ALEKSANDER 1970   1:58:15.3 2:25:29.0 2:29:36.0 2MD 52
292 5634 SVETINA MASSIMO 1965   1:58:11.1 2:29:22.7 2:29:36.2 2ME 42
293 2564 HRIBERNIK MATEJ 1983 MORS 1:58:16.0 2:26:03.7 2:29:36.6 2MB 48
294 3 KALIŠNIK PRIMOŽ 1960 POLET 1:58:12.0 2:29:02.7 2:29:37.2 2MF 35
295 2107 BAGATIN DIEGO 1962 ASD GRANFONDO D'EUROPA 1:58:14.0 2:29:24.1 2:29:37.6 2MF 36
296 2469 NASTRAN ANDREJ 1977   1:57:41.9 2:29:05.3 2:29:37.8 2MC 39
297 3511 DREMELJ DAVID 1975   1:55:02.0 2:29:30.6 2:29:38.3 2MC 40
298 5130 ŠOLAR BRANE 1968 SAVA 1:58:12.3 2:29:02.1 2:29:38.6 2ME 43
299 3083 MANUSIA ANDREA 1969 Fyling Fox Torre Pedrera 1:58:10.6 2:29:01.2 2:29:38.9 2ME 44
300 3524 GIOVANNONI DANTE 1951 BAM.BI 1:58:15.1 2:29:14.4 2:29:39.2 2MH 11
301 3093 BELLETTI MARCO 1973 Flying Fox Torre Pedrera 1:58:13.8 2:29:02.7 2:29:40.2 2MD 53
302 2501 JERSAN ANDREJ 1971   1:58:14.6 2:29:11.4 2:29:42.0 2MD 54
303 2274 STARC PAOLO 1967 GS CICLO CLUB TRIESTE 1:58:11.5 2:29:16.6 2:29:42.7 2ME 45
304 2319 STERGAR GORAZD 1978   1:55:09.6 2:28:48.8 2:29:43.6 2MC 41
305 3487 BOSTNER JAKA 1992   1:57:42.1 2:28:25.7 2:29:44.2 2MA 32
306 2634 GRUM BOŠTJAN 1986 ŠD WILD RABBIT 1:58:18.2 2:28:10.3 2:29:44.7 2MB 49
307 3452 MIKLIČ MATEJ 1976 ŠD TURBO M 1:58:16.2 2:29:15.6 2:29:45.4 2MC 42
308 2548 GRUM DEJAN 1978 Slovenska vojska 1:58:17.7 2:27:32.9 2:29:47.8 2MC 43
309 3684 ERJAVEC BOŠTJAN 1982   1:57:40.4 2:28:37.8 2:29:50.0 2MB 50
310 2472 BAJDA ALEŠ 1976 KD Mengeš 1:58:15.0 2:29:25.1 2:29:51.0 2MC 44
311 3478 KAVČNIK DUŠAN 1968 ŠD WILD RABBIT 1:58:17.9 2:28:48.0 2:29:51.7 2ME 46
312 3824 GOSPODJINAČKI MARKO 1969 POLET 1:58:13.3 2:29:39.1 2:29:52.0 2ME 47
313 2722 PERGAR BOJAN 1975 AVTOTEHNA VIS 1:58:14.8 2:28:27.3 2:29:53.0 2MC 45
313 3309 VRHOVNIK ROK 1992   1:57:39.9 2:27:55.1 2:29:53.0 2MA 33
313 5657 ŠESEK ANDREJ 1956   1:58:13.6 2:27:35.9 2:29:53.0 2MG 25
316 3340 SEDUŠAK GAŠPER 1993   1:57:41.6 2:27:55.6 2:29:53.6 2MA 34
317 3929 STARC MILAN 1965 ŠD TURBO M 1:57:46.3 2:29:42.1 2:29:53.9 2ME 48
318 2675 BLATNIK MATJAŽ 1960 BICIKEL.COM 1:58:11.8 2:29:43.6 2:29:54.9 2MF 37
319 203 NARDIN BOŠTJAN 1967   1:58:21.6 2:27:52.0 2:29:55.2 2ME 49
320 3247 ZADRAVEC DAVID 1983   1:58:10.8 2:27:22.4 2:29:56.1 2MB 51
321 2865 PAVLIN MARKO 1969   1:57:43.9 2:29:10.0 2:29:56.7 2ME 50
322 2635 ZUCCA GIANFRANCO 1968 FORUM RACING TEAM 1:57:40.5 2:29:48.4 2:29:57.2 2ME 51
323 2373 MRDJENOVIČ RADOMIR 1954 polet 1:57:41.3 2:29:47.7 2:29:57.8 2MH 12
324 3609 URBANČIČ JERNEJ 1983 KK POSTOJNA 1:58:22.6 2:29:24.2 2:29:57.9 2MB 52
325 3098 FANTOZZI GIOVANNI 1959 CSA Tricolore Natfood 1:56:42.3 2:29:48.1 2:29:58.2 2MG 26
326 499 AUBELJ EDMOND 1968 KK BIKEEK 1:57:41.6 2:29:30.7 2:29:59.4 2ME 52
327 5644 MAAR ALEX 1986   1:57:39.2 2:28:31.9 2:30:00.1 2MB 53
328 5101 HERMANN GERDL 1944 MARATON KOROŠKIH JEZER 1:58:12.5 2:29:13.7 2:30:01.6 2MJ 5
329 2977 PIRC ANDREJ 1955 ŠD TURBO M 1:58:21.1 2:28:14.5 2:30:05.4 2MG 27
330 2824 TERLIKAR ANŽE 1980 Souzna Mati 1:57:38.9 2:25:27.1 2:30:06.2 2MB 54
331 2625 JERETINA PRIMOŽ 1969 KD MENGEŠ 1:58:17.3 2:29:20.1 2:30:06.5 2ME 53
332 2710 JENKO UROŠ 1976 AVTOTEHNA VIS 1:58:14.5 2:28:42.7 2:30:08.4 2MC 46
333 5653 SEŠEK UROŠ 1967   1:58:14.4 2:27:52.8 2:30:09.5 2ME 54
334 2189 FRANTI GIORGIO 1941 TEAM ISONZO AMATORI 1:58:18.4 2:29:22.1 2:30:10.7 2MJ 6
335 2544 BEČAN TIMOTEJ 1996 KK MEDVODE 1:58:14.1 2:28:38.3 2:30:12.2 2MA 35
336 2495 RASPOR IVAN 1955   1:58:19.1 2:27:26.4 2:30:12.9 2MG 28
337 6123 OBLAK ROBERT 1969   1:57:44.5 2:28:04.9 2:30:15.1 2ME 55
338 3738 KODRIČ BOŠTJAN 1974   1:58:17.7 2:29:27.2 2:30:18.3 2MD 55
339 2329 TOMŠE ROBERT 1973 Slovenska vojska 1:58:13.9 2:29:41.5 2:30:23.2 2MD 56
340 2418 PAVLIHA ANDREJ 1980 SLOVENSKA VOJSKA 1:58:19.9 2:29:34.9 2:30:24.6 2MB 55
341 2018 KOGOVŠEK MIRO 1962 MOL 1:58:20.8 2:28:47.1 2:30:25.7 2MF 38
341 2918 ŠTIH ROMAN 1969 ŠD LAŠKI ROVT 1:57:43.1 2:28:50.6 2:30:25.7 2ME 56
341 3997 PETERCA MARTIN 1966   1:58:19.3 2:30:13.0 2:30:25.7 2ME 56
344 5654 POLAJNAR KLEMEN 1995   1:55:11.6 2:30:22.1 2:30:46.1 2MA 36
345 3249 MERČON JOŠT 1995 RADENSKA KDFT 1:51:35.3 2:30:23.2 2:30:47.5 2MA 37
346 3409 ŽEROVNIK GAŠPER 1984   1:58:21.4 2:32:02.7 2:32:12.5 2MB 56
347 2613 KRALJ ALEŠ 1982 papirnica goričane 1:58:22.2 2:31:21.1 2:32:14.2 2MB 57
348 3817 ŠMIGOC DEJAN 1977 ŠRK CELJE 1:55:10.5 2:31:39.9 2:32:20.8 2MC 47
349 5617 OBLAK JANEZ 1960 ŠD ŠPIK LUČINE 1:58:17.1 2:32:01.4 2:32:27.9 2MF 39
350 5701 BURICA NEJC 1993 RADENSKA KD F.T. 1:55:00.0 2:32:27.8 2:32:30.1 2MA 38
351 38 PAVLOVIĆ DAMIR 1983   2:00:14.5 2:31:28.8 2:32:43.9 2MB 58
352 3354 SOPOTNIK VID ANTON 1996 Radenska KD Finančna točka 1:58:12.1 2:32:20.2 2:32:44.4 2MA 39
353 3162 TERČON DARKO 1978   2:00:14.7 2:29:15.2 2:32:44.9 2MC 48
354 3011 ŠTABUC IGOR 1967 Bicikel.com 2:00:21.5 2:31:50.4 2:32:46.7 2ME 58
355 3655 ŽONTA PETER 1979   2:00:14.2 2:28:17.3 2:32:46.8 2MC 49
356 3800 FLAJS ROK   ŠD LUZ 2:00:14.8 2:32:30.8 2:32:48.1 2MX 2
357 2645 KOKOL PRIMOŽ 1963 POLET 2:00:18.0 2:32:02.6 2:32:48.3 2MF 40
358 3701 RUS JURE 1967   2:00:13.3 2:32:12.5 2:32:49.9 2ME 59
359 1056 BUKOVEC MITJA 1978 3k Sport 2:00:13.9 2:31:58.9 2:32:50.5 2MC 50
360 3763 KIRN DAVOR 1982   2:00:23.2 2:31:07.3 2:32:51.6 2MB 59
361 2598 ŽITNIK ANŽE 1991   2:00:15.7 2:32:01.5 2:32:52.9 2MA 40
362 5623 VESENJAK MATEJ 1978   2:00:18.3 2:28:12.6 2:32:53.8 2MC 51
363 2547 JARC SAŠO 1983 Slovenska vojska 1:58:17.5 2:30:39.4 2:32:54.0 2MB 60
363 3292 KERN MARJAN 1972 ŠD SEL 2:00:12.5 2:25:59.0 2:32:54.0 2MD 57
365 3623 SLADIČ ANTON 1965 LEK 2:00:19.9 2:32:11.2 2:32:54.4 2ME 60
366 3844 LENARČIČ JANI 1970   2:00:15.2 2:32:42.1 2:32:54.9 2MD 58
367 3538 VALJAVEC SILVO 1968 BAM.BI 2:00:18.6 2:30:48.4 2:32:55.4 2ME 61
368 2303 ZULLO LEONARDO 1972 ASD AMICI E BICI BIOHAUS NADALI 1:57:46.2 2:31:48.9 2:32:57.4 2MD 59
369 3332 JERAJ BLAŽ 1979 BICIKEL.COM 2:00:31.6 2:32:02.2 2:32:58.9 2MC 52
370 3764 PAPEŽ MARKO 1982   2:00:11.9 2:31:52.5 2:32:59.3 2MB 61
371 2572 ŽNIDARŠIČ DREJC 1986   2:00:14.5 2:31:36.6 2:33:01.9 2MB 62
372 2191 FURLANI MARIO 1960 GS DANIELI 2:00:16.0 2:32:45.8 2:33:02.2 2MF 41
373 3073 BORGO EDMONDO CLARO 1962 CANESIN ENGINE & BIKE 2:00:15.5 2:32:29.7 2:33:02.7 2MF 42
374 3111 ČRV KLEMEN 1966   2:00:14.0 2:30:45.2 2:33:03.5 2ME 62
375 3791 ČUDEN MARKO 1961   2:00:16.0 2:31:53.1 2:33:05.1 2MF 43
376 3740 ŠIRCELJ STOJAN 1958 KLUB POLET 2:00:14.4 2:32:39.6 2:33:06.8 2MG 29
377 3813 KLEMENČIČ BLAŽ 1995 KK SAVA KRANJ 1:58:15.0 2:32:43.5 2:33:07.0 2MA 41
378 3393 ŠILER ANDRAŽ 1987 Klub študentov Kranj 2:00:14.7 2:31:56.0 2:33:09.4 2MA 42
379 3806 ČARMAN MATEJ 1995 Sava Kranj 1:52:18.3 2:32:46.2 2:33:15.3 2MA 43
380 3276 JUVAN TINE 1982 ŠD Zadvor 1:57:41.0 2:32:08.9 2:33:21.7 2MB 63
381 2404 KLEMENČIČ PAVLE 1963 KD-MENGEŠ 1:58:22.7 2:33:29.7 2:34:08.3 2MF 44
382 2374 MILOŠIČ IVAN 1979 SV 2:00:14.5 2:32:55.4 2:34:24.4 2MC 53
383 3207 VIDE DUŠAN 1966 TURBO M 1:58:23.3 2:33:24.1 2:34:26.0 2ME 63
384 3606 ŠVARC MILAN 1950 LITIJA 2:00:21.4 2:33:30.7 2:34:26.4 2MH 13
385 1289 MIKULIN ZVEZDAN 1950 BRDA 1:57:22.7 2:33:17.4 2:34:27.4 2MH 14
386 3967 TRČEK JANEZ 1976   1:58:21.9 2:33:00.1 2:34:30.6 2MC 54
387 2917 ZUPAN GAŠPER 1982 Souzna Mati 1:58:25.0 2:30:16.4 2:34:55.3 2MB 64
388 2992 BIRK ANŽE 1991   2:00:16.7 2:33:31.7 2:34:58.0 2MA 44
388 2990 BIRK JAKOB 1989   2:00:16.0 2:33:31.7 2:34:58.0 2MA 44
390 5616 OBLAK MIHA 1984 ŠD ŠPIK LUČINE 2:00:22.5 2:35:19.1 2:35:31.2 2MB 65
391 2636 GRADIŠAR DARKO 1968   2:01:09.9 2:34:20.1 2:35:38.5 2ME 64
392 2836 PRIMOŽIČ SIMON 1967   2:00:19.0 2:35:00.6 2:35:39.0 2ME 65
393 2116 BELTRAME PAOLINO 1955 ASD CHIARCOSSO HELP HAITI 2:01:10.3 2:35:02.3 2:35:39.4 2MG 30
394 3345 CVIKL MATEJ 1965 EUROPLAKAT 2:01:07.3 2:35:13.0 2:35:39.5 2ME 66
395 2775 KAJTNER RUDI 1945   2:00:19.5 2:35:05.3 2:35:40.5 2MI 10
396 1687 VIDMAR MARJAN 1964 KD GORNJE PONIKVE 2:01:10.6 2:34:58.8 2:35:41.1 2MF 45
397 3834 PREMK ANDREJ 1976 3K SPORT 2:05:10.2 2:35:28.6 2:36:20.5 2MC 55
398 3886 KOVAČ MIKE 1996 KD ROG FINANČNA TOČKA 2:00:20.3 2:36:15.4 2:36:24.6 2MA 46
399 3995 SODNIK PETER 1947   2:00:12.8 2:35:21.2 2:36:24.9 2MI 11
400 3887 KOVAČ MARJAN 1971 ŠD ŠPICA 2:00:21.5 2:36:16.5 2:36:25.3 2MD 60
401 3053 JENKO UROŠ 1985   2:04:11.0 2:32:53.5 2:36:26.9 2MB 66
402 1332 MERLAK JANEZ 1968   2:04:10.3 2:32:45.5 2:36:28.8 2ME 67
403 3453 PETRETIČ DAMIR 1980   2:01:11.5 2:35:17.0 2:36:32.1 2MB 67
404 2926 BARTELJ DUŠAN 1965 Cestel 2:04:10.4 2:30:57.5 2:36:32.6 2ME 68
405 3882 ŠTER MILAN 1967   2:04:06.9 2:31:04.6 2:36:36.6 2ME 69
406 5114 TURLOVICH FRANCO 1946 GENTELMEN TRIESTE 2:04:11.2 2:36:11.5 2:36:36.8 2MI 12
407 3543 RODE UROŠ 1992 BAM.BI 1:54:03.5 2:36:31.4 2:36:37.4 2MA 47
408 3786 MODIC BORUT 1967   2:04:02.7 2:36:33.0 2:36:38.0 2ME 70
409 2870 BOLE ALJAŽ 1975   2:01:07.9 2:33:08.5 2:36:38.8 2MC 56
410 5648 BUDIN GREGOR     2:04:13.6 2:30:37.1 2:36:41.4 2MX 3
411 3626 INTIHAR PRIMOŽ 1969 LEK 2:01:48.1 2:35:52.6 2:36:41.5 2ME 71
412 3253 ŠEPEC ALJAŽ 1978 - 2:04:11.8 2:35:39.3 2:36:43.3 2MC 57
413 3590 JAUŠOVEC ANŽE 1994   1:58:19.6 2:35:36.1 2:36:44.1 2MA 48
414 2214 LUGLI WALTER 1969 GS CICLO CLUB TRIESTE 2:01:42.3 2:35:19.0 2:36:44.2 2ME 72
415 2396 POGACAR BOGDAN 1977 Slovenska vojska 2:04:03.0 2:36:31.5 2:36:46.3 2MC 58
416 3202 JERIČ PETER 1968   2:04:06.6 2:33:23.1 2:36:49.4 2ME 73
417 3591 JAUŠOVEC DANILO 1962   1:58:20.1 2:35:44.7 2:36:52.7 2MF 46
418 2577 PERKONER RENATO 1967 slovenska vojska 2:04:02.0 2:35:53.9 2:36:53.8 2ME 74
419 3003 PUSTOTNIK DUŠAN 1972 ŠD Partizan Dolsko 2:00:22.2 2:35:38.6 2:36:57.5 2MD 61
420 2806 CVIRN TADEJ 1959 ŽIVA VODA 2:04:13.0 2:33:54.7 2:37:01.9 2MG 31
421 596 MAKOVEC ROMAN 1956   2:04:12.0 2:33:26.1 2:37:03.4 2MG 32
422 2421 KERŽIČ JANEZ 1970 KK Mengeš 2:04:01.6 2:36:36.9 2:37:06.9 2MD 62
423 2945 POGAČAR ANTON 1958 HERVIS 2:04:09.2 2:36:19.1 2:37:07.9 2MG 33
424 3840 DOLENC ROBI 1972   2:01:45.5 2:34:19.5 2:37:08.0 2MD 63
425 2914 SAJE MIHA JOŠT 1976 www.saje.si 2:04:14.4 2:33:26.3 2:37:09.0 2MC 59
426 2322 THEUERSCHUH JAKA 1983   2:04:03.5 2:36:50.3 2:37:10.9 2MB 68
427 3575 FURLAN JOŽE 1953 ŠD Fructal 2:04:14.3 2:33:26.0 2:37:11.6 2MH 15
428 3282 GRUBAR DEJAN 1966 LANDSTRASS 2:04:11.2 2:33:28.1 2:37:12.0 2ME 75
429 3536 MAV IGOR 1966 BAM.BI 2:04:11.8 2:36:13.9 2:37:15.2 2ME 76
430 5168 FRANČIČ JANEZ 1971   2:01:10.3 2:34:32.3 2:37:16.4 2MD 64
431 2880 URBANC FRANC 1963 HERVIS 2:04:01.4 2:36:09.1 2:37:18.1 2MF 47
432 2573 VEHOVEC GREGOR 1980   2:04:04.1 2:35:03.2 2:37:18.5 2MB 69
433 1037 GLIHA JOŽE 1945   2:04:13.6 2:35:33.7 2:37:18.7 2MI 13
434 2422 FUJAN BOŠTJAN 1975 ---- 2:04:01.0 2:36:39.9 2:37:19.6 2MC 60
435 309 ROTAR VID 1992   2:04:11.0 2:34:06.0 2:37:21.6 2MA 49
436 2950 PODLESNIK MITJA 1970 Cool 2:04:04.5 2:35:01.6 2:37:21.9 2MD 65
437 3552 JEREB SANDI 1973 hervis sportsclub 2:04:04.7 2:35:58.8 2:37:23.0 2MD 66
438 5624 ULAGA SAMO 1965   2:04:10.8 2:32:42.9 2:37:23.7 2ME 77
439 2338 HRIBAR ANTON 1976 SV 2:01:46.0 2:35:38.9 2:37:24.0 2MC 61
440 2895 KRAVCAR ALEŠ 1968 ŠKD Marjetica 2:01:10.9 2:32:51.7 2:37:25.3 2ME 78
441 3331 DROFTINA UROŠ 1986 ŠD ŠENTJOŠT 2:00:22.9 2:35:15.9 2:37:26.1 2MB 70
442 2015 ROME SLAVKO 1955 MOL 1:58:25.2 2:37:19.7 2:37:31.6 2MG 34
443 3870 MESOJEDEC VOJKO 1950 LUR Ljubljana 2:00:20.9 2:36:38.5 2:37:35.6 2MH 16
444 2340 VAKSELJ ALEŠ 1957   2:00:24.3 2:35:50.0 2:37:38.5 2MG 35
445 2969 JELIĆ KLEMEN 1988   2:04:02.3 2:32:14.7 2:37:47.7 2MA 50
446 3392 BOLTIN MARK 1965 / 2:00:21.8 2:37:01.8 2:37:49.0 2ME 79
447 5671 POLJANŠEK IZTOK 1976   2:04:12.5 2:36:43.1 2:38:06.4 2MC 62
448 2758 FAJFAR EMIL 1965 GORENJSKI GLAS 2:01:09.9 2:37:37.6 2:38:14.0 2ME 80
449 2773 PORENTA MIRAN 1958   2:00:17.1 2:37:29.4 2:38:17.5 2MG 36
450 2545 POLJANŠEK SANDRO 1971   2:04:05.4 2:37:48.2 2:39:08.4 2MD 67
451 3832 KARU TINE 1955   2:05:57.8 2:36:13.2 2:39:15.5 2MG 37
452 3669 DROBNIČ DAVID 1984   2:05:58.9 2:36:28.9 2:39:15.7 2MB 71
453 3739 HAUPTMAN URBAN 1981   2:04:16.0 2:37:16.0 2:39:20.4 2MB 72
454 2402 ŽVELC DAMJAN 1971 Strmol 2:05:58.6 2:35:05.0 2:39:21.0 2MD 68
455 3934 MEDVED BOŠTJAN 1970 VEB COMPANY 2:05:58.2 2:38:21.9 2:39:22.2 2MD 69
456 3784 JELOVČAN MATJAŽ 1960   2:06:07.6 2:37:05.9 2:39:23.5 2MF 48
457 3595 HOČEVAR ANTON 1963   2:05:59.2 2:37:12.9 2:39:24.8 2MF 49
458 2867 LIPIČAR FRANKO 1957 KOSE Radenci 2:05:57.1 2:30:26.9 2:39:25.3 2MG 38
459 2667 KREVS ROMAN 1963   2:04:05.0 2:38:40.8 2:39:31.4 2MF 50
460 2095 WOODCOCK NEVILLE 1964   2:05:57.6 2:36:59.1 2:39:33.2 2MF 51
461 832 PETERNELJ ZDRAVKO 1959   2:05:58.8 2:33:38.5 2:39:34.9 2MG 39
462 2583 COTELJ UROŠ 1979 KNAUF INSULATION 2:05:58.0 2:37:46.8 2:39:35.4 2MC 63
463 3797 ČERNE ŽIGA 1965 ŠTD Olimpik 2:06:00.7 2:33:42.6 2:39:39.6 2ME 81
464 2748 MAROLT MARIJAN 1955   2:05:52.0 2:39:15.5 2:39:40.5 2MG 40
465 3181 CANKAR ROMAN 1962 ŠD TURBO M 2:05:58.5 2:39:22.7 2:39:42.4 2MF 52
466 2744 HROVAT MARKO 1962   2:05:52.4 2:38:41.3 2:39:42.6 2MF 53
467 6110 LENARČIČ TOMAŽ 1967 LUZ 2:05:59.6 2:38:15.2 2:39:43.8 2ME 82
468 2876 PAPEŽ ROK 1982 Velike Lašče 2:06:00.0 2:38:47.0 2:39:45.8 2MB 73
469 2957 BIŠČAK URBAN 1987 Urban Biščak Test Team 2:05:58.2 2:33:00.2 2:39:46.5 2MA 51
470 3910 ŠTEPIC SEBASTIAN 1974 SKALA 2:05:36.8 2:38:24.0 2:39:46.7 2MD 70
471 2666 LEBEN JOŽE 1961 Polet 2:05:57.3 2:38:21.0 2:39:49.7 2MF 54
472 2506 TRATAR JANEZ 1958   2:04:03.9 2:37:15.8 2:39:52.2 2MG 41
472 777 AUGUŠTINČIČ DAMIJAN 1969 KD MOBILNI 2:04:15.5 2:34:57.1 2:39:52.2 2ME 83
474 3722 MARINC ALEŠ 1961   2:04:05.5 2:39:10.5 2:39:54.2 2MF 55
475 2715 RAVNIKAR SIMON 1970 KD MOBILNI 2:04:15.4 2:35:00.9 2:39:56.5 2MD 71
476 2826 GRIMŠIČ MATJAŽ 1956 ŠD Mobitel 2:06:01.0 2:39:04.8 2:39:56.9 2MG 42
477 2702 KODER JANEZ 1962   1:58:30.5 2:39:20.9 2:39:59.5 2MF 56
478 9 ČERNE ALEŠ 1965 HERVIS 2:04:15.0 2:39:06.0 2:40:09.4 2ME 84
479 3201 ČERNE JANEZ 1942 POLET 2:05:02.5 2:38:39.3 2:40:12.1 2MJ 7
480 3506 HORVAT JERNEJ 1982   2:05:57.4 2:35:33.2 2:40:15.5 2MB 74
481 3320 PIŠČANC ALEŠ BOŽIDAR 1974   2:04:15.7 2:39:35.2 2:40:41.3 2MD 72
482 3692 DOLINŠEK ALEŠ 1981 FRODIVING 2:06:00.1 2:36:32.2 2:40:51.8 2MB 75
483 2721 BOKAVŠEK BORIS 1972 AVTOTEHNA VIS 2:07:18.0 2:35:52.9 2:40:52.2 2MD 73
484 2801 ROGELJ ROK 1982 ŠD Marjetica 2:06:06.8 2:36:20.9 2:40:53.9 2MB 76
485 3532 POVŠIČ ROBERT 1981 CPK Modras Podgorje 2:01:12.5 2:40:36.5 2:40:54.1 2MB 77
486 3313 JERKOVIČ MILOŠ 1987   2:07:24.6 2:35:21.3 2:40:56.0 2MA 52
487 2521 ZUPAN ROBI 1970 Hba1c 2:07:24.0 2:35:19.2 2:40:56.3 2MD 74
488 5635 UDIR IVO 1969   2:07:25.5 2:35:27.2 2:40:58.7 2ME 85
489 2988 BOC BOŠTJAN 1969   2:07:19.4 2:36:37.9 2:41:00.2 2ME 86
490 2368 KLIČIĆ NINO 1971   2:07:17.7 2:40:08.8 2:41:04.0 2MD 75
491 1686 KUKENBERGER ANŽE 1995 KD GORNJE PONIKVE 2:07:17.0 2:40:30.6 2:41:06.5 2MA 53
492 2345 CIZEJ GREGOR 1976 Speed snail 2:00:17.6 2:40:14.5 2:41:07.8 2MC 64
493 2377 PINTARIČ BRANKO 1975 Slovenska vojska 2:07:26.2 2:38:43.2 2:41:08.6 2MC 65
494 5096 ROSANO ANGELO 1944   2:07:20.0 2:39:29.8 2:41:10.2 2MJ 8
495 6105 SARAŽIN JAŠA   ENDURO KLUB KOPER 2:07:27.5 2:35:41.2 2:41:11.6 2MX 4
496 2554 RŽEN BOŽO 1976   2:07:24.6 2:39:22.9 2:41:14.7 2MC 66
497 3636 KLARIČ BOŠTJAN 1975   2:04:26.2 2:40:12.1 2:41:16.0 2MC 67
498 2875 ČOT MATJAŽ 1957 Remark 2:07:28.4 2:40:03.6 2:41:16.6 2MG 43
499 3490 ROPRET IZIDOR 1957 BAM.BI 2:07:19.4 2:40:16.3 2:41:17.4 2MG 44
500 2578 JELENC IGOR 1982 KNAUF INSULATION 2:07:26.3 2:39:28.7 2:41:17.7 2MB 78
501 2250 PODGORNIK ANTONIO 1956 ASD GENTLEMEN TRIESTE 2:07:19.9 2:39:21.2 2:41:19.4 2MG 45
502 3250 PRIMOŽIČ JANEZ 1976 BILIARDKLUB VEČNI AMATERJI 2:07:01.0 2:40:56.0 2:41:20.3 2MC 68
503 3116 PAVELIĆ MILAN 1952 ŠD. ABANKA 2:07:20.4   2:41:24.1 2MH 17
503 3540 VEHOVEC DUŠAN 1971 BAM.BI 2:06:03.8 2:40:30.1 2:41:24.1 2MD 76
505 3117 PAVELIĆ MIHAEL 1974 ŠD. ABANKA 2:07:21.4   2:41:24.2 2MD 77
506 3121 KRUŠEC BRANKO 1954 ŠD. ABANKA 2:07:27.9   2:41:24.9 2MH 18
506 2408 ŠTRUMBELJ JAKA 1990   1:58:20.4 2:39:03.3 2:41:24.9 2MA 54
508 2087 PENKO GREGOR 1974 KONCERN KOLEKTOR 2:07:19.6 2:37:30.4 2:41:25.9 2MD 78
509 5668 ŽNIDARŠIČ FRANE 1972   2:07:16.3 2:37:00.6 2:41:26.7 2MD 79
510 1460 GALINA IZTOK 1969   2:07:16.7 2:37:01.0 2:41:27.5 2ME 87
511 3781 SCARAFFIA GIOVANNI 1955   2:07:26.1 2:37:58.8 2:41:29.0 2MG 46
512 2504 VRBNJAK VLADO 1956 KK TONDACH 2:07:26.7 2:40:14.5 2:41:32.2 2MG 47
513 3622 HRIBAR BRANKO 1969 Kumy 2:06:29.7 2:39:38.5 2:41:33.6 2ME 88
514 2530 VIDOVIČ ALEKSANDER 1971 slovenska vojska 2:07:18.5 2:41:13.7 2:41:36.7 2MD 80
515 3119 KORITNIK GREGOR 1977 ŠD. ABANKA 2:07:26.7   2:41:37.7 2MC 69
516 2335 BEKE IVO 1968 SV 2:06:29.9 2:39:54.6 2:41:39.2 2ME 89
517 6109 LENARČIČ MARJAN 1961 LUZ 2:04:13.6 2:40:15.1 2:41:39.5 2MF 57
518 3366 SORČ MATIJA 1976   2:04:14.1 2:38:03.1 2:41:45.3 2MC 70
519 3794 GORUP ALEŠ 1973   2:05:56.8 2:37:03.3 2:41:45.9 2MD 81
520 5122 BEGUŠ PETER 1977 K.K. POSTOJNA 2:05:18.2 2:40:41.3 2:41:49.4 2MC 71
521 3847 ŽUŽEK BOJAN 1964   2:06:36.7 2:40:54.5 2:42:06.0 2MF 58
522 2405 VILER BOGDAN 1966 CPK KOPER 2:04:12.7 2:41:01.7 2:42:12.7 2ME 90
523 2807 BERCE ANDREJ 1982 Sokol 2:07:22.9 2:42:17.3 2:42:29.9 2MB 79
524 2845 MRAK DEJAN 1983 KONCERN KOLEKTOR 2:07:19.0 2:37:53.1 2:42:31.0 2MB 80
525 2581 BEVC GREGOR 1981 KNAUF INSULATION 2:07:27.3 2:41:11.5 2:42:31.7 2MB 81
526 2483 REBOLJ SAŠO 1971 Polet 2:06:03.6 2:39:54.2 2:43:05.4 2MD 82
527 3593 ČERNIGOJ JOŽE 1955 KD Izvir Vipava 2:05:51.8 2:41:48.3 2:43:21.0 2MG 48
528 3434 FEMC SIMON 1995 RADENSKA-KDFT 2:04:06.4 2:44:14.2 2:44:17.4 2MA 55
529 5159 KOMAC OSKAR 1963 KK Postojna 2:04:09.6 2:41:03.3 2:44:22.9 2MF 59
530 2561 PAŠKULIN PETER 1982 MORS 2:06:02.8 2:40:56.9 2:44:29.8 2MB 82
531 2814 MATIČIČ BOJAN 1975 ŠD NLB Leasing 2:11:22.9 2:38:52.5 2:44:34.2 2MC 72
532 2251 PODLIPNIK ŽIGA 1991 KK DJAK 2:07:42.1 2:43:47.0 2:44:34.7 2MA 56
533 2271 ŠIREC LEON 1991 KK DJAK 2:10:37.4 2:33:37.0 2:44:37.6 2MA 57
534 3630 DRAKSLER JANEZ 1969 Policija 2:11:20.3 2:38:47.7 2:44:38.6 2ME 91
535 3274 KARBA SREČKO 1966 KOSE Radenci 2:11:20.7 2:42:42.4 2:44:39.8 2ME 92
536 2311 SCIAN FABIO 1973 BANDIZIOL SQUADRA CORSE 2:11:17.2 2:44:30.6 2:44:40.7 2MD 83
537 3735 ORAZIRETTI ALESSANDRO 1962   2:10:32.3 2:44:16.1 2:44:45.3 2MF 60
538 2618 POLJANEC JANEZ 1953 papirnica goričane 2:06:06.8 2:43:52.2 2:44:45.9 2MH 19
539 3479 TURŠIČ PETER 1974   2:10:38.4 2:44:03.7 2:44:46.2 2MD 84
540 3153 NOVAK MILOŠ 1978 gas riders 2:11:21.4 2:39:24.6 2:44:46.7 2MC 73
541 2821 PREMOŽE FRANCI 1960   2:10:36.9 2:44:18.9 2:44:47.0 2MF 61
542 3475 SKUBIC IGOR 1990   2:06:29.3 2:41:23.1 2:44:47.2 2MA 58
543 5658 DE SAVOTIS UMBERTO 1980   2:10:12.1 2:44:02.3 2:44:47.8 2MB 83
544 2484 GOVEDIČ MILAN 1958 KK Tondach 2:10:12.5 2:43:20.2 2:44:48.6 2MG 49
545 5669 KAINZ JERNEJ 1981   2:10:35.7 2:41:43.3 2:44:49.1 2MB 84
546 2616 PELHAN JANEZ 1971 papirnica goričane 2:10:32.8 2:41:13.9 2:44:50.2 2MD 85
547 3913 VOLF JOŽE 1980   2:11:22.6 2:36:58.0 2:44:51.1 2MB 85
548 3802 JARC DOMEN 1984   2:06:52.6 2:41:36.4 2:44:54.9 2MB 86
549 3288 KAVČIČ GREGA 1987 ŠKD Hypo 2:10:34.6 2:38:17.5 2:44:55.3 2MA 59
550 3418 SETNIČAR ROBERT 1975 RobSet Pro Team 2:10:32.6 2:40:19.6 2:44:56.7 2MC 74
551 3468 PIKUNIČ MILAN 1959   2:10:33.2 2:42:48.2 2:44:57.1 2MG 50
552 3262 TEMENT BENJAMIN 1993   2:06:29.4 2:40:39.3 2:44:57.3 2MA 60
553 5702 PEČAN MATJAŽ 1983 CPK MODRAS PODGORJE 2:10:37.2 2:42:57.4 2:44:59.8 2MB 87
554 5152 MIKLAVČIČ NIKOLAJ 1963   2:10:38.8 2:38:40.0 2:45:00.6 2MF 62
555 3691 OKORN GAŠPER 1989 EURODIVING 2:06:28.5 2:41:31.9 2:45:02.9 2MA 61
556 3054 KOSTRIC TOMI 1985   2:04:11.5 2:41:39.5 2:45:12.7 2MB 88
557 3510 KOZJEK ANTON 1956 BAM.BI 1:39:45.4 2:45:10.6 2:45:16.4 2MG 51
558 2522 VELEPEC JURE 1965 SLOVENSKA VOJSKA 2:10:40.2 2:44:15.0 2:45:17.8 2ME 93
559 491 KLEMENČIČ MIRKO 1974 RD REVOZ 2:06:51.8 2:42:53.6 2:45:26.9 2MD 86
560 385 SMOLEJ RUDI 1976   2:06:00.6 2:44:32.9 2:45:29.0 2MC 75
561 3482 KUTNAR FRANC 1953 ŠD TURBO M 2:07:29.8 2:44:40.3 2:45:37.7 2MH 20
562 2624 TOMIC ROBERT 1966 ŠKD - TEŠ 2:10:41.2 2:44:08.2 2:46:27.8 2ME 94
563 3561 KUNČIČ ALEŠ 1989   2:07:19.0 2:45:14.8 2:46:28.4 2MA 62
564 7002 RAUTAR KLEMEN 1983 KK TONDACH 2:10:38.2 2:45:02.4 2:46:35.7 2MB 89
565 3745 STRŽINAR IZTOK 1964   2:10:05.2 2:45:44.7 2:46:54.7 2MF 63
566 5643 MORELJ MATIJA 1986   2:11:20.9 2:45:16.7 2:46:59.8 2MB 90
566 5118 TRČEK NADKO 1948 K.K. ŽIRI 2:10:34.1 2:46:16.5 2:46:59.8 2MI 14
568 3504 NOVAK KAREL 1962 R -Extreme 2:07:23.4 2:44:30.0 2:47:04.2 2MF 64
569 3184 VERDENIK MARKO 1988 TKL 2:11:33.9 2:42:15.6 2:47:08.5 2MA 63
570 2499 PENHOFER LUDVIK 1959 KK TONDACH 2:11:31.5 2:45:35.1 2:47:13.4 2MG 52
571 3627 KRAJNC DIMITRIJ 1968 LEK 2:11:31.7 2:46:28.9 2:47:13.8 2ME 95
572 3138 KATRAŠNIK JAKA 1983   2:13:14.8 2:42:02.3 2:47:20.2 2MB 91
573 5621 ZIVLJAKOVIČ BRANE 1953   2:11:30.9 2:45:40.0 2:47:21.6 2MH 21
574 250 ŠMID MIRAN 1984 KONCERN KOLEKTOR 2:11:32.0 2:43:38.8 2:47:23.9 2MB 92
575 2389 KALTNEKAR TADEJ 1980 CPK Modras Podgorje 2:11:23.8 2:46:49.9 2:47:34.3 2MB 93
576 3047 ŽLENDER PRIMOŽ 1974   2:11:33.2 2:43:29.5 2:47:37.4 2MD 87
577 2902 KIRM MIRAN 1981 NLB 2:11:32.6 2:42:54.3 2:47:38.3 2MB 94
578 3741 ČURIČ BOJAN 1951   2:12:08.0 2:46:27.5 2:47:43.2 2MH 22
579 3607 CIZELJ FRANCI 1954   2:10:39.3 2:46:45.2 2:47:44.8 2MH 23
580 2372 BASTL ANDREJ 1968 Slovenska vojska 2:11:22.3 2:42:24.7 2:47:46.1 2ME 96
580 2371 STOPAR MIHA 1983 Slovenska vojska 2:11:22.3 2:42:24.6 2:47:46.1 2MB 95
582 2519 ŠINKOVEC TADEJ 1986 TEAN RODEX 2:02:41.1 2:46:11.9 2:47:46.6 2MB 96
583 2516 ŠARC MATEJ 1975 TEAM RODEX 2:11:30.6 2:44:35.0 2:47:46.7 2MC 76
584 2094 ZAJC MATEJ 1980 KONCERN KOLEKTOR 2:11:32.3 2:43:10.6 2:47:47.5 2MB 97
585 3799 SVETLIČIČ SLAVKO 1939   2:11:33.8 2:46:06.0 2:47:49.1 2MJ 9
586 3447 PIRNAT MATEVŽ 1962   2:13:13.9 2:40:40.5 2:47:51.1 2MF 65
587 3448 MEDVEŠEK MIRO 1964   2:13:14.2 2:40:40.5 2:47:51.2 2MF 66
588 2475 DODIČ DEJAN 1971   2:11:25.3 2:41:12.6 2:47:56.3 2MD 88
589 3213 SETNIČAR TOMAŽ 1963 KK Medvode 2:12:07.0 2:45:32.7 2:47:59.6 2MF 67
590 3164 ČESEN MATJAŽ 1978 IJSCEU-PAMETNO Z ENERGIJO 2:07:57.6 2:45:56.0 2:47:59.9 2MC 77
591 2620 MARINŠEK PETER 1950 KK Postojna 2:12:07.6 2:44:32.0 2:48:00.8 2MH 24
592 3375 PIŠLJAR BERNARD 1959 Gorenjski glas 2:13:31.2 2:44:58.9 2:48:02.0 2MG 53
593 3652 GOGALA JANEZ 1978   2:07:21.9 2:47:31.0 2:48:03.1 2MC 78
594 467 KOŽELJ SLAVC 1966   2:11:24.8 2:46:32.7 2:48:04.8 2ME 97
595 3671 SKODLAR JOŽE 1975   2:13:29.4 2:42:06.8 2:48:05.3 2MC 79
595 3672 SKODLAR KLEMEN 1979   2:13:29.1 2:42:07.0 2:48:05.3 2MC 79
597 2079 ŠAJN DEJAN 1978 KONCERN KOLEKTOR 2:13:17.7 2:46:46.6 2:48:06.3 2MC 81
598 5706 TREVEN ROBERT 1982 M-SORA 2:12:08.1 2:43:53.4 2:48:08.7 2MB 98
599 2933 SMREKAR MARJAN 1961   2:13:15.4 2:42:42.2 2:48:14.4 2MF 68
600 3753 BOBNAR TOMAŽ 1976   2:11:11.2 2:46:09.7 2:48:15.8 2MC 82
601 3494 OMEJC MATIC 1992 BAM.BI 2:10:35.6 2:48:02.8 2:48:17.1 2MA 64
602 2054 KOKALJ PRIMOŽ 1981 KONCERN KOLEKTOR 2:06:36.3 2:46:59.0 2:48:18.1 2MB 99
603 5145 MISLEJ STANKO 1961 IZVIR 2:11:21.6 2:47:11.8 2:48:29.6 2MF 69
604 3874 TACCHINO LORENZO 1955   2:12:11.0 2:45:27.6 2:48:55.7 2MG 54
605 2053 REJC ŠTEFAN 1954 KONCERN KOLEKTOR 2:05:05.6 2:48:19.4 2:49:03.9 2MH 25
606 5685 SELAN GORAN 1980   2:05:53.8 2:46:55.0 2:49:14.0 2MB 100
607 3198 ŠUŠTAR SEBASTJAN 1982   2:14:54.8 2:47:50.7 2:49:27.2 2MB 101
608 3971 REPNIK LOJZE 1967   2:14:53.5 2:42:49.0 2:49:30.0 2ME 98
609 246 RŽEK BORIS 1967 KONCERN KOLEKTOR 2:15:16.0 2:45:51.0 2:49:35.7 2ME 99
610 3757 UMNIK JANI 1968   2:12:09.4 2:46:28.8 2:49:36.6 2ME 100
611 3872 LONGINO MIHA 1988 ŠD A.SI 2:12:12.3 2:48:05.0 2:49:37.3 2MA 65
612 3029 POSEL BOJAN 1945 AAD SLOVAN 2:14:55.4 2:46:57.3 2:49:37.7 2MI 15
613 2478 MAVER JAKA 1991   2:14:54.4 2:46:43.7 2:49:38.0 2MA 66
614 2370 GRADIŠNIK SREČKO 1971 Slovenska vojska 2:15:11.8 2:44:14.2 2:49:40.1 2MD 89
615 6539 PALO ŠTEFAN 1969   2:13:30.4 2:45:07.3 2:49:43.7 2ME 101
616 3057 PRETNAR DARKO 1956   2:15:16.2 2:46:32.7 2:49:46.2 2MG 55
617 2803 KOŽELJ BOJAN 1952 Karami 06 2:12:09.4 2:47:29.8 2:49:47.2 2MH 26
618 2777 MIKIĆ MIRO 1971   2:15:11.6 2:45:55.4 2:49:52.8 2MD 90
619 1421 DOBROVOLJC ŠTEFAN 1978   2:12:07.2 2:48:07.0 2:49:54.2 2MC 83
620 2541 TURK PRIMOŽ 1977 ŠD Mestinje 2:12:09.2 2:46:45.0 2:49:56.9 2MC 84
621 3358 GOLČMAN ANDREJ 1955 KK Gorenjska 2:14:52.8 2:48:19.3 2:49:57.9 2MG 56
622 2763 JAGER SREČKO 1962 KK Vrbno Team 2:12:07.5 2:48:46.8 2:49:58.8 2MF 70
622 3036 GLOBOČNIK BOJAN 1962   2:14:55.2 2:45:55.4 2:49:58.8 2MF 70
624 2425 STEVČEVSKI ALEKSANDER 1966 POLET 2:12:08.6 2:47:29.1 2:49:59.8 2ME 102
625 3362 PALČIČ ALEN 1976 / 2:14:53.2 2:45:39.4 2:50:00.6 2MC 85
626 5667 HRIBAR JERNEJ 1968   2:13:50.6 2:45:43.0 2:50:02.4 2ME 103
627 2954 KOCJANČIČ BOŠTJAN 1972 TE-TOL 2:15:15.8 2:49:14.4 2:50:03.5 2MD 91
628 461 RIBIČ BOJAN 1964 hervisova kartica ugodnosti 2:13:54.3 2:45:27.6 2:50:04.6 2MF 72
629 3826 ISAKOVIČ SAŠA 1948 Brazde vzdržljivosti 2:15:19.1 2:48:55.5 2:50:04.8 2MI 16
630 3888 CERAR BOJAN 1970 ŠD HELIOS 2:13:52.3 2:44:44.5 2:50:08.2 2MD 92
631 5138 ŠTURM LOJZE 1958   2:14:53.9 2:48:44.5 2:50:12.1 2MG 57
632 3969 KUNAVAR JANEZ 1967 ŠD SKB 2:15:19.7 2:48:48.6 2:50:12.7 2ME 104
633 2380 MEŽAN JANEZ 1986 Trim klub KRKA 2:12:09.8 2:48:36.7 2:50:15.8 2MB 102
633 2527 POTOČNIK VIKTOR 1976 SLOVENSKA VOJSKA 2:13:17.2 2:48:42.7 2:50:15.8 2MC 86
635 2430 ATELJ MILAN 1958   2:13:29.8 2:48:08.6 2:50:16.6 2MG 58
636 3673 NOVAK JANEZ IGOR 1969 KD GROSUPLJE 2:12:11.6 2:49:31.3 2:50:36.7 2ME 105
637 2877 HOFMAN BRANKO 1961 Polet 2:13:53.3 2:47:37.8 2:50:45.7 2MF 73
638 3736 NEJEDLY JOŽEF 1946   2:12:08.9 2:49:26.5 2:51:00.1 2MI 17
639 2955 PIRNAT GAŠPER 1981   2:13:41.3 2:47:00.8 2:51:02.8 2MB 103
640 5689 GABROVŠEK ROB ERT 1969   2:12:56.4 2:49:23.3 2:51:09.1 2ME 106
641 2614 KRIŽAJ VALENTIN 1958 papirnica goričane 2:06:07.5 2:50:20.2 2:51:12.7 2MG 59
642 3915 JERAJ MIHA 1974 DVIG 2:13:02.2 2:50:17.1 2:51:15.1 2MD 93
643 3895 LAVRIČ GREGOR 1994   2:17:17.0 2:51:12.8 2:51:33.8 2MA 67
644 5715 KRAGELJ ZORAN 1980   2:17:28.0 2:45:09.0 2:51:34.4 2MB 104
645 3426 BRLEC EMIL 1962 IMMERGAS TEAM 2:13:16.9 2:47:12.3 2:51:35.7 2MF 74
646 3356 PLAHUTNIK ANTON 1961   2:06:08.7 2:51:09.2 2:51:37.6 2MF 75
647 2487 GROLEGER GREGOR 1971 SLOVENSKA VOJSKA   2:49:16.4 2:51:49.3 2MD 94
648 2602 VIDMAR ANTON 1970   2:17:28.5 2:41:47.9 2:51:52.5 2MD 95
648 2661 FELDIN ROK 1978 / 2:13:51.9 2:45:48.4 2:51:52.5 2MC 87
650 3728 TURK BRANKO 1964   2:13:42.7 2:50:07.4 2:51:53.9 2MF 76
651 3219 SEČNIK VILKO 1959   2:15:13.4 2:45:22.2 2:51:56.5 2MG 60
652 6543 VELIKONJA BOŽIDAR 1969   2:17:18.1 2:46:21.3 2:51:58.5 2ME 107
653 2953 ŠOOŠ ROBERT 1972 KKPOMURJE 2:17:30.6 2:51:46.5 2:51:59.7 2MD 96
654 2406 VERGLES PETER 1944   2:15:18.4 2:46:48.9 2:52:00.6 2MJ 10
655 5646 MILIČ IGOR 1965   2:15:26.8 2:45:55.6 2:52:00.7 2ME 108
656 3167 SMODIŠ ROBBIE 1974 AADS 2:13:50.4 2:47:51.7 2:52:06.4 2MD 97
657 3431 KOPRIVŠEK DAVID 1982   2:15:32.7 2:46:00.9 2:52:09.6 2MB 105
658 3885 GRILJ ANDREJ 1971   2:15:28.5 2:45:27.7 2:52:10.5 2MD 98
659 2705 KOZJAN GAŠPER 1979 UniCredit Banka 2:15:19.5 2:51:02.5 2:52:11.9 2MC 88
660 6112 PETRARCHEN ALDO 1959 G.S. CICLO CLUB TS 2:17:31.1 2:49:22.5 2:52:12.0 2MG 61
661 6115 GVADAGNO PAOLO 1964   2:17:26.8 2:49:28.8 2:52:12.1 2MF 77
662 6114 ROMBO VALENTINO 1954   2:17:30.1 2:49:26.2 2:52:12.3 2MH 27
663 6113 CRUCIL MAURIZIO 1981   2:17:27.1 2:49:25.4 2:52:14.8 2MB 106
664 535 BEDOK JANEZ 1957   2:15:32.3 2:50:55.1 2:52:16.0 2MG 62
665 2267 SEPULCRI GIORGIO 1959 AC VILLA DI VARMO 2:15:27.2 2:51:16.0 2:52:18.6 2MG 63
666 3954 ZUPAN MATEJ 1985   2:14:36.3 2:48:51.4 2:52:19.0 2MB 107
667 5710 BREŠČAK MARKO 1977 GEODELA 2:15:27.0 2:44:47.9 2:52:19.8 2MC 89
668 5135 KRALJ ROMAN 1949 BRANIK 2:13:15.4 2:51:30.5 2:52:20.4 2MI 18
669 2080 VADNJAL TOMAŽ 1973 KONCERN KOLEKTOR 2:13:51.6 2:50:52.4 2:52:22.2 2MD 99
670 3414 RUČIGAJ ANTON 1960 RADENSKA KDFT 2:13:43.0 2:51:06.9 2:52:24.8 2MF 78
671 3962 MARKOVIČ ALEŠ 1966   2:15:15.4 2:49:33.5 2:52:26.5 2ME 109
672 3744 KERN TOMAŽ 1958 ENERGOMONT 2:14:52.5 2:52:29.3 2:52:38.5 2MG 64
673 2537 SLOVENC JANEZ 1969 Bicikel.com Vzpon 2:15:25.8 2:50:19.3 2:52:41.9 2ME 110
674 2390 MAVSAR SIMON 1968   2:10:05.1 2:48:37.3 2:52:42.0 2ME 111
675 5682 DOLJAK MATEJ 1969   2:07:30.8 2:51:31.2 2:52:48.3 2ME 112
676 3082 TRAMTE VINKO 1963   2:13:41.5 2:49:41.5 2:52:49.0 2MF 79
677 3936 DORNIK PAVLE 1970 ŠD LEDINA 2:14:56.1 2:50:13.2 2:52:52.4 2MD 100
678 3640 TIHELJ JURIJ 1972   2:14:20.4 2:49:17.1 2:52:53.9 2MD 101
678 2628 JANKULOVIĆ PETAR 1958 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:19:02.2 2:46:37.8 2:52:53.9 2MG 65
680 43 VIDRIH JURE 1977 Kolesarsko društvo BP 2:15:30.9 2:44:52.0 2:53:02.5 2MC 90
681 3336 PETERNEL BOŠTJAN 1977 Kolesarsko društvo BP 2:15:31.2 2:44:52.0 2:53:02.6 2MC 91
682 5170 VERSTOVŠEK BOŠTJAN 1971   2:18:13.4 2:48:31.3 2:53:08.8 2MD 102
683 2580 JUVAN JANEZ 1955   2:15:18.2 2:51:49.3 2:53:09.5 2MG 66
684 5655 VRABELJ EDVARD 1961   2:11:30.3 2:51:35.4 2:53:09.6 2MF 80
685 3086 TOMINC BOŠTJAN 1974 STORCK 2:18:18.3 2:47:43.8 2:53:09.8 2MD 103
686 3301 ČRNILEC DAMJAN 1976 HERVIS 2:18:33.4 2:51:53.9 2:53:10.0 2MC 92
687 2794 HERMAN JANEZ 1955 ŠKD TEŠ 2:18:20.3 2:50:51.4 2:53:10.7 2MG 67
688 3075 FON DAMJAN 1969 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 2:18:28.5 2:50:00.1 2:53:23.6 2ME 113
689 2747 KAVAR JANEZ 1950 KARAMI 2:14:05.0 2:50:42.5 2:53:40.3 2MH 28
690 3615 OBLAK MARJAN 1953 sport servis oblak 2:15:32.2 2:53:00.6 2:53:58.3 2MH 29
691 2964 KASTELIC ŠTEFAN 1972   2:15:31.7 2:50:23.1 2:53:58.8 2MD 104
692 5633 HVASTI MIHAEL 1949   2:18:29.0 2:42:16.0 2:54:09.6 2MI 19
693 3123 ŽELJKO JADANIČ 1952 ŠD. ABANKA     2:54:23.4 2MH 30
694 3992 ERJAVEC PETER 1980   2:13:25.0 2:52:22.0 2:54:26.5 2MB 108
695 2553 PUH ROBERT 1970 HC Center 2:14:35.0 2:52:07.2 2:54:29.4 2MD 105
696 2349 PIVK MATJAŽ 1965   2:14:35.1 2:52:08.0 2:54:29.5 2ME 114
697 2760 JAZBEC UROS 1976   2:17:31.4 2:52:39.8 2:54:43.4 2MC 93
698 2336 JAKIČ JANEZ 1951 hrib48 2:19:04.1 2:52:09.7 2:55:04.0 2MH 31
698 2075 MOHORIČ DAMJAN 1961 KONCERN KOLEKTOR 2:21:40.6 2:48:54.7 2:55:04.0 2MF 81
700 3727 LUKAČEK MLADEN 1960   2:17:29.8 2:51:02.1 2:55:08.9 2MF 82
701 2517 DEBEVEC BOŠTJAN 1981 TEAM RODEX 2:20:17.0 2:49:30.6 2:55:11.0 2MB 109
702 3014 ZUPAN MARJAN 1961   2:19:02.1 2:52:38.1 2:55:21.5 2MF 83
703 3165 PETAN MARTIN 1952   2:14:05.7 2:54:16.0 2:55:24.2 2MH 32
704 3427 KOLER STANE 1953 Hidria 2:19:02.7 2:55:23.3 2:55:40.3 2MH 33
705 1688 VIDMAR MATJAŽ 1991 KD GORNJE PONIKVE 2:07:29.5 2:54:40.3 2:55:50.9 2MA 68
706 2540 KORENJAK SAŠO 1972   2:06:52.9 2:54:55.0 2:55:59.3 2MD 106
707 3998 TOME TOMAŽ 1969   2:18:18.5 2:55:47.3 2:56:00.1 2ME 115
708 182 SCHIAVON GIORGIO 1975 UC 76 ADOLFO GROSSO CAMALO' 2:16:39.7 2:49:27.3 2:56:04.6 2MC 94
709 2559 KOKALJ VALENTIN 1946 Polet 2:17:28.9 2:55:16.7 2:56:06.2 2MI 20
710 3944 LAMPE MARJAN 1969   2:15:26.8 2:53:49.6 2:56:07.9 2ME 116
711 3697 PAJNTAR DAMIR 1984 Klub študentov Kranj 2:19:57.8 2:54:59.5 2:56:14.0 2MB 110
712 3916 ISTENIČ ANDRAŽ 1996 DVIG 2:17:31.7 2:54:37.8 2:56:17.7 2MA 69
713 3572 MODRIJAN GVIDO 1978   2:15:17.3 2:52:17.4 2:56:26.9 2MC 95
714 3222 KNAP BOJAN 1960 medicus 2:18:17.8 2:53:57.1 2:56:32.4 2MF 84
715 3258 MRAK MIHA 1993 Radenska KD finančna točka 2:20:15.7 2:46:06.3 2:56:56.2 2MA 70
716 3289 GROLEGER SAMO 1966   2:22:44.0 2:41:56.2 2:57:00.2 2ME 117
717 2656 ALAUF TOMAŽ 1977 zero sports 2:14:39.3 2:55:31.6 2:57:00.8 2MC 96
718 5647 POČKAJ ALEXANDER 1976   2:21:42.5 2:50:55.9 2:57:02.4 2MC 97
719 3052 DOLAR BOJAN 1949   2:04:03.9 2:56:31.6 2:57:02.5 2MI 21
720 3087 GERBEC UROŠ 1967 STORCK 2:19:57.0 2:51:37.5 2:57:05.2 2ME 118
720 3204 JERE BOŠTJAN 1974 STORCK 2:19:57.4 2:51:37.5 2:57:05.2 2MD 107
722 3515 COLARIČ MATEJ 1978 Tekaški forum 2:21:44.5 2:53:21.3 2:57:08.5 2MC 98
723 3074 IPAVEC IVAN 1969 ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 2:18:29.3 2:53:44.6 2:57:08.7 2ME 119
724 3520 BIVIC ANDREJ 1970 Sokol 2:17:33.3 2:55:35.4 2:57:09.9 2MD 108
725 2647 SVETANIČ ŠTEFAN 1967 / 2:15:14.5 2:56:29.8 2:57:11.3 2ME 120
726 3848 MALOVRH VINCENC 1966   2:18:18.7 2:56:25.6 2:57:13.9 2ME 121
727 3423 ADAMIČ JURE 1975   2:21:44.5 2:54:34.4 2:57:16.0 2MC 99
728 3324 KRALJ ŠTEFAN 1966   2:19:06.7 2:53:07.4 2:57:16.2 2ME 122
728 5134 VIDIC PETER 1988 ŠD BIT 2:18:16.5 2:54:41.3 2:57:16.2 2MA 71
730 2354 ŠUŠTAR KRISTIJAN 1980   2:17:01.7 2:55:40.2 2:57:17.1 2MB 111
731 3785 KLEVA FRANKO 1958 KD Bičikleta Korte 2:17:32.6 2:52:46.9 2:57:17.8 2MG 68
732 3469 WOLF IZTOK 1967 INTERWOLF 2:20:53.9 2:54:04.2 2:57:18.1 2ME 123
733 3958 ZORE ŽAN 1989   2:17:02.2 2:56:08.9 2:57:20.7 2MA 72
734 3598 VIŠNJIČ MILE 1977   2:17:29.4 2:51:24.2 2:57:21.5 2MC 100
735 3136 STERNEN ROK 1990   2:21:42.8 2:52:14.3 2:57:22.3 2MA 73
736 260 PAGON SAŠO 1982 KONCERN KOLEKTOR 2:17:18.9 2:52:02.5 2:57:22.9 2MB 112
737 3391 PEGAM MATJAŽ 1960   2:21:41.0 2:53:43.1 2:57:23.5 2MF 85
738 3300 DOBRIN JOŽEF 1968 HERVIS 2:18:19.4 2:55:23.1 2:57:24.1 2ME 124
739 2908 KAVCIC MIHA 1971 Danfoss Trata 2:21:00.1 2:52:51.4 2:57:26.0 2MD 109
740 2741 ŠKULJ ALEŠ 1964   2:20:53.1 2:55:46.6 2:57:30.2 2MF 86
741 2922 KOZJEK METOD 1974 Souzna Mati 2:20:57.0 2:50:31.2 2:57:31.4 2MD 110
742 3804 KOLMANKO IGOR 1983 KK BICIKL IN BRIGADA 2:21:41.8 2:55:24.4 2:57:32.9 2MB 113
743 3518 FIGAR TOMAŽ 1964 BICIKLIN-BRIGADA 2:21:41.6 2:55:25.3 2:57:33.1 2MF 87
744 5142 KOKALJ TOMISLAV 1957   2:18:30.4 2:57:09.2 2:57:43.5 2MG 69
745 5057 KOVAČ JOŽE 1962   2:21:42.1 2:57:18.9 2:57:46.8 2MF 88
746 3938 LINDIČ MATJAŽ 1966 PANCE TOP 2:16:45.9 2:53:44.3 2:57:52.1 2ME 125
747 3005 KOBAL JURIJ 1960 IZVIR VIPAVA 2:22:49.3 2:56:19.3 2:57:55.8 2MF 89
748 2681 TREBUŠAK IGOR 1963 ŠD T.H.N. 2:22:57.5 2:55:21.2 2:57:56.8 2MF 90
749 2350 ČERNOŠA DRAGO 1976   2:14:58.8 2:55:07.8 2:57:58.1 2MC 101
750 2092 ČUK ZDENKO FILIP 1961 KONCERN KOLEKTOR 2:21:42.5 2:51:51.8 2:58:01.7 2MF 91
751 2978 GAŠPERLIN URBAN 1984   2:22:56.0 2:54:07.5 2:58:06.2 2MB 114
752 3853 OVEN JANKO 1952 KD GROSUPLJE 2:20:15.5 2:53:40.8 2:58:06.4 2MH 34
753 3240 MEGLIČ URBAN 1990 / 2:11:50.5 2:56:52.9 2:58:09.1 2MA 74
754 3177 PLEČNIK ZDRAVKO 1961 DROGA KOLINSKA 2:18:14.9 2:56:38.7 2:58:09.7 2MF 92
755 3605 MRAZ LADISLAV 1967   2:22:43.3 2:57:41.3 2:58:10.1 2ME 126
756 3977 JENSTERLE DRAGO 1960   2:13:52.8 2:57:01.1 2:58:14.4 2MF 93
757 3218 KLEMENČIČ JOŽE 1962 SPORT ČARMAN 2:20:59.6 2:55:13.3 2:58:14.9 2MF 94
758 2979 GOSAR SEBASTIJAN 1974   2:22:56.2 2:54:23.4 2:58:21.3 2MD 111
759 2720 VIDENŠEK IGOR 1973 AVTOTEHNA VIS 2:22:52.3 2:53:47.3 2:58:22.5 2MD 112
759 2358 VIDENŠEK UROŠ 1978   2:22:52.4 2:53:47.4 2:58:22.5 2MC 102
761 2437 TRNJAK MARKO 1983   2:19:42.3 2:58:23.3 2:58:47.6 2MB 115
762 3178 ČAMPA TOMAŽ 1981 KOLINDENA 2:23:35.0 2:48:42.3 2:59:13.0 2MB 116
763 2584 LOZEJ IGOR 1965   2:23:35.5 2:53:39.8 2:59:13.6 2ME 127
764 3323 PAVLIN JAKA 1966 ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 2:20:53.6 2:57:32.0 2:59:15.6 2ME 128
765 3514 ROŽNIK TOMAŽ 1980 BAM.BI 2:19:16.5 2:56:25.5 2:59:17.5 2MB 117
766 3529 MIŠTRAFOVIČ DANILO 1974 BAM.BI 2:19:16.4 2:56:27.1 2:59:18.3 2MD 113
767 3367 JANIČIJEVIČ MILOVAN 1951 Felixi Trzin 2:22:15.7 2:57:47.5 2:59:19.4 2MH 35
768 3600 DEŽMAN ROBERT 1968 OMV 2:24:30.8 2:52:39.4 2:59:19.6 2ME 129
769 3131 RUPČIČ IVO 1954   2:20:57.4 2:58:48.7 2:59:21.0 2MH 36
770 3031 MOHORIČ NEJC 1991 GARMIN 2:20:55.8 2:50:44.0 2:59:25.0 2MA 75
771 2695 ČATAK SALIH 1958   2:22:53.0 2:53:45.1 2:59:38.7 2MG 70
772 2485 KLEMENČIČ JANEZ 1967 ŠD Bela peč Podblica 2:14:49.2 2:58:50.1 2:59:40.2 2ME 130
773 3335 MLAKAR EDO 1962   2:21:44.1 2:57:07.5 2:59:41.9 2MF 95
774 960 PAJIČ VITO 1970 KK POMURJE 2:21:41.2 2:58:46.0 2:59:46.0 2MD 114
775 3303 PRISLAN GREGOR 1984 HERVIS 2:19:05.7 2:58:29.9 2:59:46.4 2MB 118
776 3248 ZAJEC MIHA 1975   2:22:28.6 2:55:20.0 2:59:53.3 2MC 103
777 2062 BRATUŠ ERIK 1984 KONCERN KOLEKTOR 2:18:17.6 2:58:11.5 3:00:01.3 2MB 119
778 3307 LAZNIK ROBERT 1968   2:19:06.0 2:58:38.0 3:00:19.9 2ME 131
779 3281 HOMAN DARKO 1960 TRIM KLUB KRKA 2:22:03.6 2:56:43.5 3:00:26.6 2MF 96
780 5158 KOGOVŠEK STANE 1956   2:25:03.3 2:47:59.8 3:00:31.5 2MG 71
781 3424 GROLEGER MARKO 1938   2:22:58.8 2:58:59.8 3:00:31.9 2MJ 11
782 3081 FURLAN DARJO 1962 klub Polet 2:18:38.6 2:57:15.3 3:00:45.9 2MF 97
783 2850 MAGAJNE KLEMEN 1990 / 2:12:25.1 2:59:16.3 3:00:48.1 2MA 76
784 2999 PERKO JANEZ 1946 ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 2:18:38.0 3:00:25.2 3:00:48.8 2MI 22
785 2743 BOGDANOSKI GORAN 1975   2:06:28.8 2:55:28.4 3:00:59.5 2MC 104
786 565 UMEK URBAN 1969   2:19:05.4 3:00:27.5 3:01:09.7 2ME 132
787 2746 RUGELJ BLAŽ 1991   2:18:58.9 2:59:06.3 3:01:10.2 2MA 77
788 5133 MLINAR PETER 1952   2:18:33.3 2:59:49.6 3:01:11.8 2MH 37
789 6098 IVANČIČ EMIL 1960   2:23:35.2 2:57:02.9 3:01:15.5 2MF 98
790 5146 BRENCE VLADIMIR 1951 PARTIZAN VIČ 2:18:14.5 3:01:00.8 3:01:26.3 2MH 38
791 2948 PAVLIČ DRAGAN 1984   2:20:58.9 2:55:36.6 3:01:39.7 2MB 120
792 2947 JOŠT ROBERT 1979   2:20:58.8 2:55:36.8 3:01:39.8 2MC 105
793 2797 SEVER JANEZ 1946   2:23:31.7 2:59:48.4 3:01:43.0 2MI 23
794 6104 RAŽEM ŽIGA 1985   2:19:57.9 2:55:43.4 3:01:48.4 2MB 121
795 3130 UŠENIČNIK VID 1991   2:15:06.2 2:59:39.6 3:01:55.7 2MA 78
796 3294 JERAJ ŠTEFAN 1993 PGD NOTRANJE GORICE 2:11:22.9 3:00:12.0 3:01:59.9 2MA 79
797 2787 KOROŠEC MARKO 1968   2:24:55.6 2:55:06.4 3:02:00.3 2ME 133
798 3101 ŠTRAUS MATEJ 1983   2:23:32.4 2:59:17.8 3:02:00.9 2MB 122
799 5642 TRBIČ BOŽIDAR 1959   2:23:35.9 2:59:13.9 3:02:02.1 2MG 72
800 3589 BAUER ŠTEFAN 1944 BAUER 2:22:53.6 2:54:56.8 3:02:14.4 2MJ 12
801 2753 ČUDEN KLEMEN 1979   2:19:36.8 2:57:55.1 3:02:15.6 2MC 106
802 5699 JAGODIC TONE 1957   2:18:39.4 2:55:45.4 3:02:19.3 2MG 73
803 2348 BRATUŠ SIMON 1976 Polet 2:23:34.7 2:59:52.3 3:02:29.8 2MC 107
804 3191 RAKOVEC MATJAŽ 1983   2:22:50.3 3:00:49.0 3:02:38.3 2MB 123
804 3486 OBLAK LUKA 1979 PGD NOTRANJE GORICE 2:22:49.8 3:00:51.9 3:02:38.3 2MC 108
806 3742 VOGRIN ALJOŠA 1984   2:22:12.6 3:00:17.6 3:02:39.1 2MB 124
807 3871 CENCELJ DARKO 1958 Polet 2:24:58.9 3:01:22.5 3:02:44.1 2MG 74
808 3157 MERŠE STANE 1971 IJS CEU-PAMETNO Z ENERGIJO 2:25:01.4 2:59:53.7 3:02:49.9 2MD 115
809 5704 LAJOVEC MATEJ 1975 DOLANI 2:24:59.2 3:00:16.3 3:02:50.8 2MC 109
810 2749 PODLIPNIK ZORAN 1960 / 2:25:02.8 3:00:23.8 3:02:52.3 2MF 99
811 2762 JAGER PRIMOŽ 1984 KK Vrbno Team 2:24:32.4 3:00:19.7 3:02:53.4 2MB 125
812 5664 PETERC PRIMOŽ 1976   2:23:35.3 2:58:57.0 3:02:55.2 2MC 110
813 6118 DILENA GIANLUCA 1977   2:21:45.8 3:01:56.5 3:03:03.6 2MC 111
814 2724 PRISTOV MARKO 1979 AVTOTEHNA VIS 2:24:31.7 2:58:18.7 3:03:15.5 2MC 112
814 3773 GARTNER ANDREJ 1979 vampi 2:23:34.7 2:58:19.3 3:03:15.5 2MC 112
816 3290 BOHINEC JANEZ 1956 ŠD SEL 2:20:56.5 2:55:12.7 3:03:23.9 2MG 75
817 2834 DIMC DARO 1961   2:14:20.8 3:02:22.0 3:03:28.1 2MF 100
818 5103 GRČMAN MILAN 1967   2:19:05.1 3:01:51.0 3:03:33.5 2ME 134
819 2503 PUH MATJAŽ 1983 Slovenska vojska 2:19:04.7 3:02:33.0 3:03:43.5 2MB 126
820 3441 ČEŠNJAJ ROK 1978 PETROL 2:21:58.9 3:00:46.0 3:03:47.2 2MC 114
821 2961 PAPLER STANE 1948 Gorenjski glas 2:28:23.1 3:01:01.1 3:03:57.7 2MI 24
822 2751 SODJA JURIJ 1983   2:25:00.3 2:58:50.6 3:04:08.5 2MB 127
823 2733 LIVAKOVIČ IGOR 1974 AVTOTEHNA VIS 2:25:06.6 2:59:20.2 3:04:09.4 2MD 116
824 2674 KOČAR ANTON 1992 / 2:21:45.0 3:01:59.7 3:04:13.7 2MA 80
825 627 PEVEC VITOMIR 1964   2:21:52.8 3:01:59.7 3:04:14.1 2MF 101
826 3947 PETRIČ BOJAN 1960   2:19:07.4 3:02:08.8 3:04:15.1 2MF 102
827 2409 BENKO ZVONE 1961 SLOVENSKA VOJSKA 2:24:29.7 3:02:57.5 3:04:15.7 2MF 103
828 3758 MALOVRH STANISLAV 1944   2:26:26.5 3:01:45.2 3:04:23.0 2MJ 13
829 3365 KOŽELJ MATJAŽ 1966 MPRINT 2:28:24.6 2:56:55.1 3:04:27.8 2ME 135
830 6102 GOROPEVŠEK LOJZE 1969   2:24:32.9 3:01:05.4 3:04:40.5 2ME 136
831 433 PEVEC BOŠTJAN 1976   2:18:14.0 3:03:25.0 3:04:41.2 2MC 115
832 3949 KLANČAR MATEJ 1975   2:24:57.8 2:57:06.4 3:04:43.2 2MC 116
833 3454 ŠURBEK BOŠTJAN 1975   2:25:16.7 3:02:35.8 3:04:52.4 2MC 117
834 2888 BERTONCELJ ZMAGO 1964 ŠD Marjetica 2:25:01.1 3:00:02.6 3:04:53.0 2MF 104
835 3363 ČREPINŠEK BRANKO 1967 POLET 2:27:55.7 2:57:20.3 3:04:53.1 2ME 137
836 176 MEDVED UROŠ 1974 KLUB POLET 2:20:04.1 3:04:26.9 3:04:53.5 2MD 117
837 3811 JURČIČ ROBERT 1970   2:22:56.4 2:56:48.8 3:04:57.2 2MD 118
838 3443 ŽEŽELJ SAŠO 1982   2:26:07.9 3:03:17.9 3:05:07.1 2MB 128
839 2331 PAHOR MARKO 1974   2:26:26.9 3:03:14.3 3:05:41.5 2MD 119
840 3983 HRNJA KLEMEN 1982 ŠD MOBITEL 2:24:49.5 3:04:27.0 3:05:50.4 2MB 129
841 3381 KANDUČ UROŠ 1966   2:22:31.8 3:02:12.8 3:05:53.1 2ME 138
842 424 ZDEŠAR JANEZ 1967   2:28:21.9 3:03:28.8 3:05:56.3 2ME 139
843 3312 SUKIČ BRANKO 1966 ŠKD Hypo 2:24:39.3 2:59:19.8 3:05:58.0 2ME 140
844 2755 HRIBAR GAŠPER 1982   2:30:30.4 3:02:19.0 3:06:02.7 2MB 130
845 3941 VEŠLIGAJ IGOR 1965   2:24:47.9 3:04:43.2 3:06:05.9 2ME 141
846 3901 KERPAN MARKO 1968 HIT 2:20:59.3 3:04:27.9 3:06:09.3 2ME 142
847 3293 ALIČ MITJA 1993   2:24:39.5 3:03:01.7 3:06:10.7 2MA 81
848 2786 MAZI ROMAN 1971 WILD RABBIT 2:26:08.4 3:04:49.7 3:06:16.9 2MD 120
849 3103 SMERKOL PETER 1980   2:28:22.8 3:00:13.1 3:06:19.8 2MB 131
850 3533 KALAN TILEN 1995 BAM.BI 2:30:07.1 3:03:52.5 3:06:20.5 2MA 82
851 3803 SCHNABL IZTOK 1958 BANANA 2:22:25.4 3:04:59.0 3:06:20.7 2MG 76
852 3531 KALAN VALETIN 1944 BAM.BI 2:30:06.7 3:03:54.9 3:06:21.0 2MJ 14
853 5123 TOZON TILEN 1987   2:29:14.9 2:59:56.1 3:06:21.3 2MA 83
854 3729 KODRIČ DAVID 1971   2:26:50.8 3:04:59.5 3:06:24.7 2MD 121
855 3657 MARKELJ MATJAŽ 1964   2:30:07.5 3:01:44.4 3:06:25.3 2MF 105
856 3775 GALE ALOJZ 1963   2:30:07.6 3:02:45.2 3:06:43.7 2MF 106
857 3113 GOLOB DEJAN 1973 KNAUFINSULATION 2:23:57.1 3:04:55.9 3:06:44.5 2MD 122
858 2766 GRIVEC TOMAŽ 1974   2:25:02.5 3:04:11.1 3:06:45.4 2MD 123
859 3263 LIVK STANKO 1978 FS Balika 2:27:52.9 3:03:28.4 3:06:53.9 2MC 118
860 6107 KOS JAKA 1982   2:30:05.9 3:03:30.7 3:06:57.8 2MB 132
861 2612 JERAJ LOJZE 1961 papirnica goričane 2:30:08.6 3:03:49.7 3:07:06.1 2MF 107
862 3497 SMEH SREČKO 1950   2:30:09.8 3:05:12.8 3:07:08.1 2MH 39
863 3440 BAŠELJ TOMO 1984   2:26:37.8 3:04:21.5 3:07:09.0 2MB 133
864 5709 SLOKAR JANKO 1958       3:07:10.4 2MG 77
865 3416 SIMONIČ MATJAŽ 1958 ŠD Mobitel 2:30:06.9 3:02:03.7 3:07:11.0 2MG 78
865 3676 NEMANIČ BORIS 1959   2:30:06.4 3:02:03.6 3:07:11.0 2MG 78
867 2757 BRUMEN SAMO 1971   2:29:15.9 2:59:43.1 3:07:11.1 2MD 124
868 2860 ŽAVBI ANDREJ 1960 šrc preska medvode 2:26:51.2 3:04:46.9 3:07:12.4 2MF 108
869 3925 LANGENVALTER JANEZ 1947 DVIG 2:26:56.9 3:05:52.6 3:07:13.2 2MI 25
870 3737 MOHORČIČ KLEMEN 1976   2:23:57.9 3:01:34.6 3:07:13.5 2MC 119
871 2532 VERBIČ JANEZ 1967 lots postojna 2:27:41.7 3:00:20.7 3:07:14.5 2ME 143
872 3656 VERBIČ ROK 1972   2:24:41.9 3:01:39.9 3:07:15.9 2MD 125
873 6119 HRIBAR ANDREJ 1991   2:23:00.7 3:03:22.6 3:07:16.4 2MA 84
874 5155 PAVČNIK PRIMOŽ 1981   2:28:38.0 3:01:06.9 3:07:17.7 2MB 134
875 3752 BERTONCELJ ANDREJ 1960   2:24:40.6 3:06:20.1 3:07:23.2 2MF 109
876 2909 ZALAZNIK ALEKSANDER 1960 Danfoss Trata 2:25:01.7 3:04:54.6 3:07:23.4 2MF 110
877 3338 CELAR ŽIGA 1976   2:25:46.2 2:59:42.7 3:07:24.4 2MC 120
878 3759 RALCA ANDREJ 1974 MEDICUS 2:23:57.6 3:01:09.3 3:07:26.3 2MD 126
879 6108 LEVSTIK TODAŽ 1982   2:25:45.3 3:06:31.0 3:07:28.2 2MB 135
880 2651 LAURENČAK KLEMEN 1981   2:28:08.3 3:02:29.3 3:07:29.4 2MB 136
881 5693 PAJEK MARTIN 1977   2:26:24.0 3:02:12.6 3:07:31.6 2MC 121
882 5711 BERNAT BORUT 1964   2:25:16.8 3:02:54.9 3:07:34.9 2MF 111
883 3296 PEKLAR GORAZD 1965 HERVIS 2:26:23.6 3:05:48.4 3:07:39.9 2ME 144
884 3176 TRATNIK LUKA 1984   2:27:54.8 3:07:07.7 3:07:42.3 2MB 137
884 2984 TRATNIK ANDREJ 1980 KK POSTOJNA 2:27:53.1 3:07:18.2 3:07:42.3 2MB 137
886 3055 ZUPAN JAKA 1975 ŠKD Marjetica 2:28:25.4 3:02:53.2 3:07:43.1 2MC 122
887 3316 KOZOLE MATEJ 1974   2:24:41.4 3:05:37.7 3:07:43.6 2MD 127
888 5125 ČARE BOJAN 1954 GORENJSKI GLAS 2:30:07.7 3:04:47.4 3:07:44.4 2MH 40
889 2325 LUČIČ DRAGAN 1959 157.LOGB 2:24:22.7 3:04:38.7 3:07:48.7 2MG 80
890 3512 SREBERNJAK SEBASTJAN 1973 Polet 2:26:27.9 3:00:14.2 3:07:58.9 2MD 128
891 3062 LOVRENČIČ ROK 1987   2:13:32.1 3:06:59.3 3:08:00.0 2MA 85
892 2679 MALIGOJ MATEJ 1960 Snežak 2:30:04.3 3:02:42.8 3:08:10.8 2MF 112
893 2652 KREUTZ BOŠTJAN 1982 MARATHON NM 2:30:05.6 3:05:11.6 3:08:15.2 2MB 139
894 3868 ANDREJIČ DARKO 1972   2:30:06.6 3:07:44.8 3:08:15.5 2MD 129
895 564 BERTOK MARKO 1950   2:30:09.0 3:04:21.3 3:08:25.3 2MH 41
896 2394 DOMADENIK PETER 1978 SUPERGRUPA 2:30:05.4 3:01:02.6 3:08:36.1 2MC 123
897 3843 PODJED LUKA 1978 KD Mengeš 2:26:07.0 3:04:39.6 3:08:41.1 2MC 124
898 2328 FERBEŽAR JURE 1965 SLOVENSKA VOJSKA 2:27:57.6 3:06:03.6 3:08:50.9 2ME 145
899 3731 TURK TOMAŽ 1970 KLUB POLET 2:18:30.5 3:08:29.9 3:09:01.1 2MD 130
900 2382 TOTH BORUT 1960   2:28:25.0 3:02:18.3 3:09:03.7 2MF 113
901 2568 MALIGOJ TADEJ 1966 Prostočasnik 2:29:14.0 3:03:39.5 3:09:04.6 2ME 146
902 3035 DOLŠAK JANEZ 1968   2:28:32.3 3:00:07.7 3:09:08.6 2ME 147
903 2518 ERMAN UROŠ 1976 TEAM RODEX 2:27:55.2 3:03:42.7 3:09:22.1 2MC 125
904 3879 RAKTELJ ŽIGA 1987   2:25:09.6 3:06:52.1 3:09:34.6 2MA 86
905 5637 LEBAR MARKO 1976   2:24:38.7 3:06:33.3 3:09:37.1 2MC 126
906 3480 TOMŠE ALEKSANDER 1972 GENERALI 2:30:07.7 3:07:51.9 3:09:38.2 2MD 131
907 3566 ŠALEHAR PETER 1955   2:28:33.7 3:06:29.5 3:09:38.9 2MG 81
907 3569 BUTARA BOŠTJAN 1953   2:28:33.6 3:06:31.8 3:09:38.9 2MH 42
909 2738 LAVRENČIČ BRANKO 1964 ŠD Žlapovec 2:32:54.3 3:01:05.0 3:09:40.9 2MF 114
910 3037 VODONČNIK DAVID 1983   2:28:30.0 3:06:08.4 3:09:41.0 2MB 140
911 3754 BROVINSKY BORIS 1959 POLET 2:27:56.3 3:07:19.1 3:09:42.1 2MG 82
912 5696 UDOVIČ DENIS 1984 CPK MODRAS PODGORJE 2:30:01.3 3:03:15.4 3:09:44.2 2MB 141
913 2539 DOLENC KLEMEN 1963 ŠTD OLIMPIK 2:26:56.1 3:03:23.2 3:09:45.8 2MF 115
914 5645 LEBAN SEVERIN 1969   2:24:49.2 3:06:31.5 3:09:48.9 2ME 148
915 2447 PANIĆ NENAD 1971   2:28:30.7 3:07:12.4 3:09:49.6 2MD 132
916 3112 BAVDEK BOŠTJAN 1970   2:32:50.9 3:07:09.2 3:09:54.9 2MD 133
917 3635 KOSMAČ URBAN 1987   2:23:02.6 3:06:39.3 3:09:57.7 2MA 87
918 5618 ŠKULJ JOŽE 1969   2:32:03.1 3:08:41.5 3:10:17.3 2ME 149
919 3601 VARŠEK TOMAŽ 1960   2:28:25.4 3:07:59.7 3:10:23.0 2MF 116
920 2970 ĆERIMOVIĆ HUSEIN 1949   2:33:52.7 3:03:29.4 3:10:26.5 2MI 26
921 2277 SUSSAN PAOLO 1963 ASD GRANFONDO D'EUROPA 2:32:47.9 3:07:30.2 3:10:29.7 2MF 117
922 2379 ŽIGON STOJAN 1963   2:28:31.3 3:06:45.1 3:10:54.9 2MF 118
923 1892 DIMEC MIŠO 1970   2:35:59.2 3:04:53.9 3:11:01.4 2MD 134
924 779 KOZOLE JANEZ 1976 ŠD Žlapovec 2:36:11.3 3:02:27.8 3:11:01.9 2MC 127
925 2665 MILEK VASJA 1958   2:13:06.1 3:08:43.2 3:11:06.5 2MG 83
926 2855 BAVDEK ANDREJ 1974   2:32:50.8 3:08:21.8 3:11:08.1 2MD 135
927 2632 ROBBA SILVAN 1964 TEKAŠKI FORUM 2:30:03.4 3:08:45.3 3:11:09.9 2MF 119
928 3283 HUMAR ERIK 1974   2:30:05.8 3:08:48.9 3:11:14.2 2MD 136
929 3254 SKOČIR KARLO 1964 K.K.CASTRA AJDOVŠČINA 2:30:03.5 3:08:49.8 3:11:14.5 2MF 120
930 2601 RISMONDO VIKTOR 1953   2:30:10.7 3:08:57.2 3:11:14.7 2MH 43
931 3145 LOKAR DUŠAN 1967 SMART COM 2:32:52.0 3:07:43.5 3:11:27.0 2ME 150
932 5640 PUSTOTNIK BOGDAN 1955   2:28:32.6 3:07:51.4 3:11:31.7 2MG 84
933 2334 PLANINSEK ZVONKO 1957   2:32:05.7 3:09:54.8 3:11:33.8 2MG 85
934 3315 ERMAN ALJOŠA 1970   2:28:34.1 3:07:27.4 3:11:36.3 2MD 137
935 3917 ISTENIČ BORIS 1967 DVIG 2:33:51.3 3:09:57.4 3:11:37.1 2ME 151
936 3174 JERAM ZLATKO 1955   2:30:06.1 3:10:37.8 3:11:43.3 2MG 86
937 3217 KRAJNC JANI 1977   2:30:08.0 3:11:36.6 3:11:49.1 2MC 128
938 3076 ŠANJUG IGOR 1980   2:33:51.8 3:03:34.2 3:11:59.1 2MB 142
939 2669 HERAKOVIČ ANDREJ 1980 / 2:36:11.8 3:03:24.8 3:11:59.2 2MB 143
940 2585 MAZOVEC DEJAN 1972 / 2:30:10.4 3:06:39.8 3:12:06.3 2MD 138
941 3241 ČERIN ŽIGA 1991   2:36:12.0 3:08:42.3 3:12:07.8 2MA 88
942 2591 ZATLER VINKO 1961 polet 2:29:51.2 3:10:17.8 3:12:09.3 2MF 121
943 3496 BOŽNAR JOŽE 1958   2:24:34.2 3:11:44.0 3:12:20.5 2MG 87
944 3239 FRELIH BORIS 1947 NE 2:32:55.6 3:08:35.2 3:12:27.3 2MI 27
945 3877 PLEŠKO PETER 1968 VAMPI TEAM 2:33:51.4 3:09:33.0 3:12:28.9 2ME 152
946 2949 ŠUTANOVAC NENAD 1962 COOL 2:32:44.2 3:05:58.3 3:12:33.3 2MF 122
947 240 PETERNEL IGOR 1973 KONCERN KOLEKTOR 2:26:27.6 3:10:00.5 3:12:36.5 2MD 139
948 3950 STARIČ ERNEST 1969   2:32:52.0 3:08:56.1 3:12:39.0 2ME 153
949 3654 JOVAN GREGOR 1970   2:30:00.0 3:12:12.0 3:12:54.5 2MD 140
950 2434 PIHNER UROŠ 1993 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:28:36.0 3:11:46.9 3:12:55.9 2MA 89
951 3008 ŠVAJGER DEJAN 1972   2:32:50.1 3:09:25.7 3:12:57.7 2MD 141
952 3168 OBLAK TOMAŽ 1965 Oblaček garažna vrata 2:29:23.6 3:06:17.3 3:12:59.3 2ME 154
953 3996 ŽIŠT ANTON 1953   2:31:14.3 3:12:07.2 3:13:13.9 2MH 44
954 6122 MEDVED TOMAŽ 1977   2:32:50.3 3:11:28.2 3:13:24.8 2MC 129
955 2012 VIDIC GORAZD 1962 MOL 2:36:12.9 3:11:53.7 3:13:30.9 2MF 123
956 2013 FLORJANČIČ MIRO 1964 MOL 2:36:11.6 3:11:37.9 3:13:31.4 2MF 124
957 180 KOGEJ IGOR 1966 MONA LIZA TEAM 2:32:51.3 3:08:38.4 3:13:41.3 2ME 155
958 3159 DVORŠAK JANKO 1957   2:30:05.2 3:11:59.8 3:13:45.5 2MG 88
959 2567 VERBIČ DUŠAN 1945   2:30:04.9 3:11:59.9 3:13:45.6 2MI 28
960 3127 GOSAR JANEZ 1950 KARAMI 06 2:35:07.2 3:10:51.3 3:13:46.8 2MH 45
961 2407 KOVAČ VINCENCIJ 1963 šd ligojna 2:31:15.3 3:12:22.5 3:13:48.9 2MF 125
962 5705 PLEŠ ALEŠ 1972   2:32:45.3 3:10:58.0 3:13:49.7 2MD 142
963 5620 JAKŠE PRIMOŽ 1954   2:32:54.7 3:12:23.8 3:13:59.5 2MH 46
964 5680 ŠVIGELJ FRANC 1964   2:30:10.6 3:13:23.0 3:13:59.6 2MF 126
965 3220 ŠESEK BORUT 1965 HERVIS 9100817218610 2:32:50.6 3:10:03.0 3:14:02.3 2ME 156
966 5128 MAVER KLEMEN 1986   2:30:23.5 3:11:40.1 3:14:04.9 2MB 144
967 2448 BRGLEZ JOŽE 1980 SLOVENSKA VOJSKA 2:23:42.4 3:11:07.3 3:14:16.1 2MB 145
968 2846 BOGATAJ DEZIDER -DORO 1947 GORENJSKI GLAS 2:26:44.0 3:13:11.6 3:14:22.0 2MI 29
969 3544 FERKOLJ MARJAN 1959 KD FELIXI, TRZIN 2:28:29.1 3:11:09.1 3:14:24.9 2MG 89
970 3677 JESENOVEC DOMEN 1982   2:32:49.4 3:10:05.7 3:14:25.8 2MB 146
971 3084 LEVEC ANTON 1963 nisem v klubu 2:30:03.9 3:13:32.4 3:14:26.7 2MF 127
972 3756 UMNIK GORAZD 1974   2:29:13.6 3:10:45.6 3:14:27.2 2MD 143
973 2638 ŽILNIK GREGOR 1976   2:35:08.3 3:08:03.7 3:14:27.8 2MC 130
974 2411 SMREKAR ROMAN 1974 SLOVENSKA VOJSKA 2:36:12.7 3:08:25.9 3:14:33.4 2MD 144
975 6121 KUROŠ LUKA 1988   2:32:49.7 3:12:35.7 3:14:34.8 2MA 90
976 3920 JURCA MATIJA 1948 DVIG 2:24:54.4 3:13:41.7 3:14:40.6 2MI 30
977 2854 MEGLIČ MARKO 1973   2:29:19.0 3:14:02.3 3:14:41.8 2MD 145
978 2976 RUPAR JOŽE 1956 KOLINDENA 2:30:23.4 3:04:17.4 3:14:47.9 2MG 90
979 3259 POTOČNIK MILAN 1974   2:35:09.5 3:13:28.3 3:14:48.0 2MD 146
980 6517 KOŠIR ROMAN 1971   2:34:01.8 3:12:36.1 3:14:49.9 2MD 147
981 2713 ADLEŠIČ JERNEJ 1976   2:32:51.8 3:12:54.6 3:14:50.1 2MC 131
982 397 PEČEK IGOR 1964 BAM.BI 2:32:49.3 3:08:50.3 3:14:51.3 2MF 128
983 2410 RUPNIK ANTON 1960 SLOVENSKA VOJSKA 2:26:38.2 3:13:43.6 3:14:52.3 2MF 129
984 3349 RAZDRTIČ ANDREJ 1955   2:31:51.0 3:09:53.0 3:14:53.6 2MG 91
985 3721 ŽOHAR MARJAN 1955 EVRO BIEK ŠPICA PLUJ 2:32:49.3 3:12:54.4 3:15:00.4 2MG 92
986 2764 RUDOLF JOŽE 1963 Hervis 2:30:06.0 3:11:12.6 3:15:00.9 2MF 130
987 2611 BIZANT ANDREJ 1981 papirnica goričane 2:32:50.9 3:10:23.6 3:15:08.8 2MB 147
988 2549 TAJNŠEK ROMAN 1971 hba1c 2:26:20.4 3:09:49.9 3:15:26.3 2MD 148
989 2709 DEŽELA FRANCI 1959 TDF 2:30:09.2 3:13:48.6 3:15:39.4 2MG 93
990 5660 KIRBIŠ ALEŠ 1979   2:39:13.6 3:15:19.8 3:15:56.0 2MC 132
991 5169 KOLETNIK GORAZD 1974 KETNA 2:34:41.2 3:07:32.7 3:15:56.1 2MD 149
992 3596 REMŠKAR ANDREJ 1971 Remskar.com 2:34:39.6 3:09:19.4 3:15:59.6 2MD 150
993 2861 ZEČEVIČ SREČKO 1970 Polet 2:31:47.4 3:10:51.7 3:16:00.7 2MD 151
994 3100 KOZJEK MIRAN 1955 Tekaški Forum 2:31:50.1 3:12:22.1 3:16:04.5 2MG 94
995 3664 MARIČ ANDRAŽ 1983   2:31:33.4 3:12:06.5 3:16:09.7 2MB 148
996 2641 POLJANŠEK BOŠTJAN 1969 SLOVENSKA VOJSKA 2:29:43.9 3:09:57.9 3:16:12.4 2ME 157
997 2889 FATUR TOMAŽ 1967 IJS CEU-Pametno z energijo 2:30:18.1 3:14:08.4 3:16:13.1 2ME 158
998 2413 BENKO NEJC 1988   2:35:08.8 3:09:55.5 3:16:19.7 2MA 91
999 2007 VIDMAR SIMON 1959 MOL 2:32:03.6 3:12:01.9 3:16:28.9 2MG 95
1000 2731 ŽABNIKAR BOJAN 1966 AVTOTEHNA VIS 2:32:50.8 3:11:26.9 3:16:30.4 2ME 159
1001 3485 GOSTIČ ROBERT 1977   2:36:47.6 3:10:21.9 3:16:31.3 2MC 133
1002 2737 HRŽENJAK DARKO 1978 ŠD Žlapovec 2:36:42.2 3:07:57.1 3:16:31.9 2MC 134
1003 3334 MAJCEN ANTON 1943   2:36:48.7 3:15:01.8 3:16:33.1 2MJ 15
1004 3124 DOVŽAN RUDI 1962 - 2:32:52.7 3:15:41.8 3:16:35.6 2MF 131
1005 5627 BRAČUN HENRIK 1944   2:37:13.6 3:11:10.5 3:16:37.9 2MJ 16
1006 5165 KUHAR RADO 1976 DOLANI 2:32:43.3 3:13:46.9 3:16:41.8 2MC 135
1007 2714 JELENC VID 1950 KD MENGEŠ 2:26:28.6 3:15:37.9 3:16:44.1 2MH 47
1008 3410 ŠVARA BRUNO 1969   2:32:05.8 3:13:31.1 3:16:45.8 2ME 160
1009 3668 SKUBI IGOR 1959 PETELINI 2:32:56.9 3:12:47.6 3:16:47.0 2MG 96
1010 2684 GOSPODARIČ MATIJA 1983   2:33:16.0 3:14:55.0 3:16:47.7 2MB 149
1011 5126 PAVLIN JURE 1983   2:35:11.7 3:14:06.6 3:16:59.6 2MB 150
1012 3498 PLEVNIK FRANCI 1968   2:28:27.2 3:15:26.8 3:17:08.8 2ME 161
1013 3287 ŠINKO TOMAŽ 1971   2:32:51.8 3:15:27.4 3:17:22.6 2MD 152
1014 3857 RUS TOMAŽ 1961 PANCE TOP 2:23:56.8 3:15:18.7 3:17:23.9 2MF 132
1015 2052 PREZELJ CVETKO 1977 KONCERN KOLEKTOR 2:39:11.8 3:15:08.7 3:17:29.9 2MC 136
1016 3919 RUS ZDRAVKO 1954 DVIG 2:32:04.9 3:15:42.5 3:17:34.7 2MH 48
1017 2965 VODEB ANŽE 1994   2:35:10.7 3:12:30.0 3:17:44.2 2MA 92
1018 3798 VRENJAK MIRO 1971   2:36:15.9 3:13:16.0 3:17:46.3 2MD 153
1019 2959 KUMIN KRISTJAN 1995   2:35:10.4 3:12:33.2 3:17:47.0 2MA 93
1020 2960 KUMIN MIROSLAV 1970   2:35:10.7 3:12:34.6 3:17:47.7 2MD 154
1021 3383 BRUGGER CLEMENS 1974   2:30:11.1 3:12:11.3 3:17:49.2 2MD 155
1022 3264 BRAČKO JOŽE 1952 KOSE Radenci 2:31:21.0 3:15:57.0 3:17:53.7 2MH 49
1023 2802 ZAVRL TOMAŽ 1960 NLB 2:39:32.6 3:13:12.2 3:17:54.2 2MF 133
1024 2901 HARTMAN STANISLAV 1980 NLB 2:38:30.8 3:13:11.5 3:17:54.7 2MB 151
1025 2259 ROSATO PAOLO 1965 TV BIKE TEAM 2:43:29.9 3:17:57.9 3:18:01.2 2ME 162
1026 2491 DEBEVEC MARJAN 1950 SLOVENSKA VOJSKA 2:36:46.4 3:11:22.6 3:18:03.1 2MH 50
1027 2920 MAKAROVIČ ANDREJ 1978 / 2:36:45.9 3:16:35.1 3:18:05.1 2MC 137
1028 3530 MODIC GAŠPER 1971 BAM.BI 2:37:14.0 3:15:39.7 3:18:07.5 2MD 156
1029 3960 TOVORNIK BOŠTJAN 1965   2:22:03.3 3:15:01.4 3:18:08.6 2ME 163
1030 3562 OGRINC UROŠ 1975 Bambi 2:37:16.1 3:15:38.2 3:18:09.3 2MC 138
1030 3534 KALAN STAŠ 1970 BAM.BI 2:37:15.5 3:15:42.7 3:18:09.3 2MD 157
1032 2892 PERESSUTTI TIN 1985   2:32:52.6 3:13:40.0 3:18:14.2 2MB 152
1033 2134 BONADUCE FABIO 1963 ASD GRANFONDO D'EUROPA 2:35:11.2 3:14:26.1 3:18:17.3 2MF 134
1033 7027 DI GAETANO MARCO 1971   2:35:10.3 3:14:26.4 3:18:17.3 2MD 158
1035 5166 TURK JOŽE 1981   2:39:32.9 3:15:27.3 3:18:25.5 2MB 153
1036 3994 TOLAR EDO 1967   2:32:53.3 3:16:16.1 3:18:26.6 2ME 164
1037 2935 VAN RIJNSOEVER MARC 1973   2:36:16.1 3:09:32.4 3:18:33.3 2MD 159
1038 3956 ROZONIČNIK GREGOR 1972   2:32:45.3 3:17:28.2 3:18:39.6 2MD 160
1039 2688 ISTENIČ IGNAC 1968 - 2:35:11.0 3:14:51.1 3:18:54.3 2ME 165
1040 3693 POGAČNIK MIHA 1973   2:32:52.6 3:13:56.5 3:18:55.0 2MD 161
1041 2942 PETRAČ LUKA 1979 Souzna Mati 2:40:58.0 3:10:21.8 3:18:55.6 2MC 139
1042 3417 TOPLIŠEK TINE 1981 Souzna Mati 2:40:58.9 3:10:22.2 3:18:55.9 2MB 154
1043 2871 NOVAK MARE 1970   2:24:56.0 3:10:44.3 3:18:56.9 2MD 162
1044 3667 RUPNIK MATJAŽ 1982   2:42:00.2   3:19:03.0 2MB 155
1045 3714 KOMAC TOMAŽ 1965   2:36:51.6 3:11:29.3 3:19:09.1 2ME 166
1046 2931 BREZOVEC BRANKO 1965 Cestel 2:33:05.1 3:12:38.3 3:19:10.9 2ME 167
1047 2546 LEDINEK SIMON 1962 Hba1c 2:36:16.8 3:13:15.7 3:19:12.1 2MF 135
1048 2514 PIKON BOŠTJAN 1963 SLOVENSKA VOJSKA 2:36:47.1 3:12:35.1 3:19:14.4 2MF 136
1049 2431 JAPELJ BRANKO 1966 / 2:39:52.6 3:17:07.2 3:19:16.4 2ME 168
1050 219 MUROVEC ERVIN 1969 KONCERN KOLEKTOR 2:39:33.3 3:13:47.6 3:19:17.6 2ME 169
1051 3060 MIVŠEK IZIDOR 1965   2:37:35.4 3:17:40.3 3:19:18.2 2ME 170
1052 3043 KOLENC MARIJAN 1956 B&B PAPIRNICA VEVČE 2:35:08.6 3:15:56.7 3:19:23.4 2MG 97
1053 3140 NAGLIČ LUKA 1982 Supergrupa 2:41:05.6 3:12:29.2 3:19:23.8 2MB 156
1054 2072 KAVČIČ BORIS 1951 KONCERN KOLEKTOR 2:36:51.7 3:16:53.4 3:19:24.8 2MH 51
1055 3810 WEILGUNY SIMON 1964 OPD Koper 2:35:58.3 3:13:03.0 3:19:27.1 2MF 137
1056 3769 ZAJC DARKO 1964   2:36:49.4 3:15:11.3 3:19:27.7 2MF 138
1057 5676 DANILOVIČ TOMAŽ 1965   2:38:13.9 3:09:26.8 3:19:33.1 2ME 171
1058 5650 JERNEJČIČ GORAN 1967   2:36:16.2 3:16:20.4 3:20:00.3 2ME 172
1059 2376 KLAMPFER ADRIJAN 1978 Slovenska vojska 2:36:39.4 3:17:28.4 3:20:01.9 2MC 140
1060 3573 KREVS LUKA 1979   2:39:51.6 3:12:50.4 3:20:07.1 2MC 141
1060 3570 PODJED ANDREJ 1966   2:39:51.2 3:12:50.7 3:20:07.1 2ME 173
1062 2668 PEČAR BORIS 1978 ŠD 3Šport 2:37:35.2 3:16:44.2 3:20:07.6 2MC 142
1063 2059 RUPNIK FRANKO 1972 KONCERN KOLEKTOR 2:39:56.9 3:17:49.2 3:20:12.5 2MD 163
1064 3329 BUČAN ZDENE 1944 AZUR 2:36:17.0 3:16:14.2 3:20:18.9 2MJ 17
1064 3776 RODE MIRAN 1947   2:33:23.9 3:09:28.6 3:20:18.9 2MI 31
1066 3732 ŠAVLI MARJAN 1957 T.I.M. IVKA ŠAVLI 2:39:54.4 3:17:41.4 3:20:24.4 2MG 98
1067 3554 RAKOVIČ DAMIR 1977 BAM.BI 2:38:31.9 3:17:59.1 3:20:28.3 2MC 143
1068 6095 TOMANIČ ANTON 1966   2:36:13.5 3:14:11.9 3:20:30.1 2ME 174
1069 908 PELKO MARKO 1963   2:36:16.6 3:17:40.6 3:20:54.7 2MF 139
1070 2728 ROBIČ PRIMOŽ 1969 AVTOTEHNA VIS 2:39:30.7 3:15:40.6 3:20:56.0 2ME 175
1070 2716 SKORNŠEK DAVID 1973 AVTOTEHNA VIS 2:39:30.4 3:15:49.6 3:20:56.0 2MD 164
1072 2727 ČELOFIGA DAMJAN 1965 AVTOTEHNA VIS 2:39:31.0 3:15:53.5 3:20:56.1 2ME 176
1073 3559 HRIBAR DARKO 1978 BAM.BI 2:42:32.7 3:15:01.6 3:20:56.8 2MC 144
1074 3295 BABIČ MARKO 1985 HERVIS 2:34:47.8 3:12:03.6 3:20:57.0 2MB 157
1075 2662 CIGALE LUCIJAN 1986   2:41:32.8 3:19:16.3 3:21:00.0 2MB 158
1076 3471 MERCUN MIRAN 1961       3:21:03.5 2MF 140
1077 3194 KOZAMERNIK DAMJAN 1983   2:44:04.4 3:19:05.8 3:21:03.9 2MB 159
1078 3863 BREZNIK SAŠO 1968   2:39:12.6 3:16:41.5 3:21:08.1 2ME 177
1078 3862 MACHTIG TOMAŽ 1968   2:40:56.6 3:16:40.9 3:21:08.1 2ME 177
1080 3978 MEHLE SILVO 1949 TGM-TEAM 2:25:25.5 3:20:48.5 3:21:08.5 2MI 32
1081 2056 FILIPIČ JURE 1980 KONCERN KOLEKTOR 2:42:34.6 3:14:38.2 3:21:11.1 2MB 160
1082 3823 MUROVEC MATJAŽ 1968   2:42:34.0 3:11:08.3 3:21:12.3 2ME 179
1083 5144 LIKOVIČ IGOR 1972   2:39:33.8 3:14:53.7 3:21:16.9 2MD 165
1084 3379 LIČEN VIKTOR 1978   2:38:07.3 3:15:57.2 3:21:18.7 2MC 145
1085 2844 OGRIZEK FRANKO 1967 KONCERN KOLEKTOR 2:28:58.3 3:19:59.8 3:21:20.6 2ME 180
1086 2550 KRNEL BRANIMIR 1968 / 2:38:09.9 3:14:44.3 3:21:21.0 2ME 181
1087 2078 OGRIZEK BRANKO 1972 KONCERN KOLEKTOR 2:40:29.6 3:17:03.4 3:21:21.4 2MD 166
1088 2740 ZADRAVEC DRAGO 1957 ŠD Žlapovec 2:37:15.3 3:12:48.2 3:21:23.6 2MG 99
1089 2906 SIMONČIČ MARKO 1977   2:44:03.5 3:15:25.5 3:21:24.2 2MC 146
1090 2995 MARTINČIČ ANDREJ 1979   2:39:30.7 3:11:44.0 3:21:30.3 2MC 147
1091 2816 POGAČNIK ANDREJ 1972 ŠD NLB Leasing 2:39:14.9 3:15:43.7 3:21:30.4 2MD 167
1092 2619 POLJANEC ŠTEFAN 1949 papirnica goričane 2:32:51.7 3:20:14.5 3:21:38.3 2MI 33
1093 3720 PESTOTNIK ROMAN 1965 ŠPORTNO DRUŠTVO JEZERSKO 2:38:10.9 3:12:01.9 3:21:51.1 2ME 182
1094 3979 PONIKVAR MIRO 1973   2:38:01.2 3:14:36.7 3:22:13.1 2MD 168
1095 2982 TROHA ANDREJ 1968   2:40:59.3 3:11:59.3 3:22:18.7 2ME 183
1096 5700 BIŠČAK ALOJZ 1953 BIŠČAK URBAN TEST TEAM 2:41:00.3 3:13:41.5 3:22:29.4 2MH 52
1097 3166 POVŠE CIRIL 1963 TE-TOL 2:32:19.2 3:20:19.5 3:23:19.0 2MF 141
1098 3859 CVEK STANE 1981   2:42:34.6 3:17:12.0 3:23:31.3 2MB 161
1099 2571 GOLOB JOŽKO 1979 Polet 2:29:38.2 3:21:19.4 3:23:48.7 2MC 148
1100 2718 LAMBERGAR UROŠ 1975 AVTOTEHNA VIS 2:40:12.9 3:17:41.3 3:23:51.8 2MC 149
1101 5143 ČERIN IVAN 1982   2:36:40.0 3:21:22.7 3:23:53.0 2MB 162
1102 3812 ŽIVALC FRANC 1948   2:37:53.1 3:21:01.3 3:24:01.7 2MI 34
1103 3924 JERAJ SIMON 1958 DVIG 2:41:46.7 3:21:12.1 3:24:02.9 2MG 100
1104 3793 MAHAR JANKO 1961   2:39:54.8 3:19:33.9 3:24:03.4 2MF 142
1105 3953 ČERNIGOJ BORUT 1978   2:40:08.3 3:20:03.9 3:24:04.2 2MC 150
1106 2739 POVHE RUDI 1960 ŠD Žlapovec 2:39:54.4 3:15:31.5 3:24:07.4 2MF 143
1107 5681 BENSI DARIO 1941 SPK MODRAS PODGORJE 2:40:34.6 3:18:20.8 3:24:13.5 2MJ 18
1108 3984 FAGANEL FRANCI 1951 ŠD PODNART 2:30:09.5 3:22:32.3 3:24:14.8 2MH 53
1109 5670 JANŠKOVEC JERNEJ 1987   2:34:26.3 3:22:18.3 3:24:15.0 2MA 94
1110 2913 KRNC GORAZD 1971   2:48:01.5 3:19:45.9 3:24:16.6 2MD 169
1111 3558 RIHTAR JURE 1984 BAM.BI 2:42:55.4 3:18:37.3 3:24:17.1 2MB 163
1112 2026 REPINA MATIJA 1981 ŠD BTC 2:42:34.0 3:14:56.5 3:24:17.8 2MB 164
1113 2759 LUKŠIČ MARKO 1966 Hervis SportsClub 2:47:56.5 3:19:48.1 3:24:20.0 2ME 184
1114 2526 IVANČIČ MITIJA 1961 KK Tondach 2:42:49.2 3:23:07.9 3:24:24.7 2MF 144
1115 1984 SIMČIČ MIHAEL 1979   2:36:50.4 3:17:56.4 3:24:30.2 2MC 151
1116 3244 ŠETINA ALEŠ 1976   2:39:55.6 3:22:37.9 3:24:40.7 2MC 152
1117 3578 MIKLAVČIČ MIHA 1976 Društvo LUZ 2:42:48.5 3:20:49.5 3:24:41.5 2MC 153
1118 3787 KOMAC BORUT 1975 TRACKSBOX.NET 2:37:14.5 3:21:00.8 3:24:46.8 2MC 154
1119 3046 ŽLENDER JERNEJ 1976   2:39:53.4 3:20:38.5 3:24:47.1 2MC 155
1120 3909 TROVO FABIANO 1972 SKALA 2:37:35.8 3:20:38.1 3:24:50.0 2MD 170
1120 3908 KRMELJ BOJAN 1965 SKALA 2:38:33.2 3:20:38.2 3:24:50.0 2ME 185
1122 3707 GRILC ANDREJ 1966   2:39:34.2 3:20:20.1 3:24:53.8 2ME 186
1123 2885 POZNIČ TOMAŽ 1972 NLB 2:38:15.9 3:20:53.3 3:25:00.5 2MD 171
1124 5686 PRAČALIČ ASIM 1979   2:40:09.7 3:22:45.2 3:25:05.8 2MC 156
1125 3446 KOROŠEC GREGOR 1985   2:40:16.9 3:21:23.5 3:25:11.8 2MB 165
1126 2049 HRIBAR URBAN 1973 KOLESARSKO DRIUŠTVO BUTAN PLIN 2:42:14.6 3:22:54.5 3:25:14.5 2MD 172
1127 1715 BUKOVAC BRANKO 1967 KD GORNJE PONIKVE 2:42:17.3 3:23:04.1 3:25:15.3 2ME 187
1128 3990 MLAKAR BOŠTJAN 1972   2:39:29.5 3:19:37.9 3:25:16.5 2MD 173
1129 3227 PRINČIČ BRANKO 1974 Hervis 2:42:45.3 3:16:04.4 3:25:17.9 2MD 174
1130 3061 LOVRENČIČ DARKO 1957   2:38:56.4 3:22:24.0 3:25:18.3 2MG 101
1131 2129 BOLKOVIČ EDMOND 1953 TURBO M 2:45:07.2 3:24:48.7 3:25:18.5 2MH 54
1132 5698 ZAMUDA MILAN 1971   2:42:53.6 3:19:56.8 3:25:23.0 2MD 175
1133 3772 MAROLT JANEZ 1963   2:37:12.1 3:21:43.0 3:25:24.0 2MF 145
1134 2003 MOŽINA FRANC 1955 MOL 2:39:40.3 3:25:01.2 3:25:36.3 2MG 102
1135 5630 ZADRAVEC IGOR 1973   2:39:54.6 3:23:01.1 3:25:47.8 2MD 176
1136 3196 BLAŽIČ UROŠ 1982   2:46:23.7 3:23:53.1 3:25:51.7 2MB 166
1137 5163 SMOLE JOŽE 1965   2:48:03.9 3:13:31.3 3:26:01.9 2ME 188
1138 3875 ŽGAJNAR UROŠ 1967   2:25:33.6 3:25:42.1 3:26:10.6 2ME 189
1139 3319 KOMAT MARKO 1955   2:39:35.1 3:23:06.2 3:26:11.3 2MG 103
1140 2558 JAGER BOGDAN 1970 Športno društvo Elektro Ljubljana 2:40:10.6 3:23:29.1 3:26:22.7 2MD 177
1141 3940 SAMEC TOMAŽ 1984   2:39:40.6 3:21:00.2 3:26:29.1 2MB 167
1142 3883 KRŽIČ JANEZ 1976   2:40:02.4 3:22:31.6 3:26:34.2 2MC 157
1143 3158 RIBIČ IGOR 1957 IJS CEU-PAMETNO Z ENERGIJO 2:39:53.8 3:22:28.9 3:26:38.7 2MG 104
1144 2034 KOCJANČIČ MARJAN 1960 papirnica goričane 2:33:13.6 3:23:19.4 3:26:39.7 2MF 146
1145 3056 KUZMAN PRIMOŽ 1972 Otium Delfin 2:41:01.9 3:20:13.8 3:26:41.3 2MD 178
1146 5632 ERMAN KLEMEN 1974   2:41:46.4 3:23:10.6 3:26:41.9 2MD 179
1147 2051 PODOBNIK MARKO 1978 KONCERN KOLEKTOR 2:43:19.0 3:24:21.7 3:26:44.4 2MC 158
1148 2847 ŽIGON ANDREJ 1975 KONCERN KOLEKTOR   3:24:21.6 3:26:44.7 2MC 159
1149 3937 BOHMEC IVAN 1956   2:41:51.4 3:19:55.6 3:26:50.6 2MG 105
1150 2432 DOBRAVEC BOJAN 1985 Slovenska Vojska 2:40:54.8 3:22:27.3 3:26:51.5 2MB 168
1151 3653 PRIMOŽIČ MIHA 1986   2:44:04.2 3:23:28.3 3:26:53.3 2MB 169
1152 3193 VICOZI ALEŠ 1985 INFORMATIKA D.D. 2:46:53.1 3:24:58.3 3:26:55.7 2MB 170
1153 3192 FORTUNA SIMON 1984   2:46:53.4 3:24:58.5 3:26:55.8 2MB 171
1154 5625 KOSTANJŠEK MILAN 1945   2:41:46.0 3:25:43.0 3:26:57.0 2MI 35
1155 3926 JERAJ ŽIGA 1995   2:42:20.2 3:21:34.4 3:26:58.9 2MA 95
1156 3614 SIMONČIČ UROŠ 1993 ŠD TRIMUS 2:46:23.5 3:18:52.3 3:27:10.2 2MA 96
1156 3025 SIMONČIČ GREGOR 1984 ŠD TRIMUS 2:46:22.2 3:18:52.4 3:27:10.2 2MB 172
1158 3024 NOVŠAK BORUT 1975 ŠD TRIMUS 2:46:22.7 3:18:51.6 3:27:10.4 2MC 160
1159 2818 RECNIK ROBERT 1974   2:46:56.2 3:19:27.0 3:27:14.4 2MD 180
1160 2551 BRŽAN BOŠTJAN 1980 / 2:41:01.4 3:20:42.3 3:27:18.1 2MB 173
1161 3801 JEROMEN MATJAŽ 1969 AVANTURIST 2:39:34.1 3:26:21.4 3:27:48.2 2ME 190
1162 3163 TOTTER MATJAŽ 1973   2:48:04.8 3:18:57.3 3:27:50.0 2MD 181
1163 2605 PIRC RAJKO 1957 ŠD Gorenjski Glas 2:39:13.8 3:22:07.9 3:27:50.6 2MG 106
1164 3907 DEBENEC DARKO 1975   2:38:32.2 3:25:25.2 3:27:52.0 2MC 161
1165 2796 JARM BOŠTJAN 1970   2:45:07.4 3:23:12.4 3:27:55.6 2MD 182
1166 2576 ZALAR BLAŽ 1969   2:46:24.9 3:23:11.6 3:27:55.7 2ME 191
1167 2689 ŠUBIC BENO 1972 TDF 2:48:05.2 3:24:19.6 3:27:58.4 2MD 183
1168 3225 HADŽIČ HILMIJA 1958 RaMar 2:45:19.6 3:19:39.3 3:28:05.6 2MG 107
1169 3226 RAVBAR TONE 1956 RaMar 2:45:19.6 3:19:39.3 3:28:05.7 2MG 108
1170 2542 BRAJNIK KLAVDIJ 1949 CPK Modras Podgorje 2:45:08.8 3:23:18.8 3:28:08.6 2MI 36
1171 3922 LAMPRELIT BOJAN 1960 DVIG 2:41:41.4 3:25:43.6 3:28:12.7 2MF 147
1172 2249 PISK DARIO 1973 PEDALE MANZANESE 2:51:33.1 3:28:15.7 3:28:24.1 2MD 184
1172 2141 BRAVO STEFANO 1965 PEDALE MANZANESE 2:51:33.1 3:28:18.2 3:28:24.1 2ME 192
1174 2785 ČATAR MARKO 1970 dSolutions SI 2:48:04.2 3:22:09.0 3:28:24.5 2MD 185
1175 3890 PLEVEL IVO 1956   2:39:52.4 3:26:34.1 3:28:28.0 2MG 109
1176 3449 PODBREGAR TOMAŽ 1974   2:39:55.2 3:24:47.0 3:28:36.1 2MD 186
1177 3118 BAVDAŽ MILOŠ 1963 ŠRD Doblar 2:40:54.2 3:23:25.4 3:28:39.3 2MF 148
1178 2500 VOLK MIHA 1981   2:42:00.7 3:24:41.7 3:29:03.8 2MB 174
1179 3946 SEDMAK BOŠTJAN 1967   2:39:46.9 3:27:44.0 3:29:14.3 2ME 193
1180 3255 LIPEJ DUŠAN 1970   2:44:36.3 3:23:27.6 3:29:15.7 2MD 187
1181 2364 KOREN DEJAN 1976 Slovenska vojska 2:50:07.7 3:23:04.0 3:29:16.6 2MC 162
1182 3033 BAJC IGOR 1973 TDF 2:48:04.1 3:25:58.7 3:29:36.9 2MD 188
1183 2397 KUČIŠ GREGA 1981   2:42:31.9 3:28:18.2 3:29:40.5 2MB 175
1184 3878 ANTOLIN BOJAN 1965 VAMPI TEAM 2:46:26.7 3:26:24.3 3:29:54.2 2ME 194
1185 3966 KRUŠIČ SEBASTJAN 1977   2:26:45.5 3:29:15.0 3:29:54.5 2MC 163
1186 5619 JURČIČ DARKO 1964 STANETOVA 5 2:39:41.5 3:21:18.0 3:29:59.8 2MF 149
1187 2891 HROVAT SAŠO 1978 Marjetica 2:34:24.5 3:25:10.7 3:30:01.1 2MC 164
1188 3822 LAVKA BORUT 1966   2:04:12.3 3:28:54.2 3:30:09.5 2ME 195
1189 3215 BERANEK ANDREJ 1948   2:46:27.1 3:20:04.4 3:30:14.1 2MI 37
1190 3359 BAJC ANDI 1988 kd rog radenska ft 2:47:07.7 3:24:46.3 3:30:19.3 2MA 97
1191 3351 TRATNIK DAVID 1982 Radenska K.D. 2:47:07.7 3:24:46.9 3:30:19.5 2MB 176
1192 3975 KRAŠEVEC DEJAN 1980   2:46:29.7 3:21:43.7 3:30:20.5 2MB 177
1193 2899 ŠEMROV UROŠ 1974   2:40:30.1 3:27:51.2 3:30:31.0 2MD 189
1194 2610 BERGELJ MATJAŽ 1971 papirnica goričane 2:27:42.1 3:27:00.0 3:30:31.2 2MD 190
1195 5688 HROVAT GREGOR 1976   2:53:38.3 3:25:45.2 3:30:33.9 2MC 165
1196 3085 VINDIŠ DARKO 1976 Kolesarsko društvo Butan plin 2:43:18.7 3:28:02.8 3:30:34.8 2MC 166
1197 2383 TOTH JAN 1990   2:42:06.1 3:23:51.8 3:30:36.8 2MA 98
1198 2061 BENČINA PETER 1982 KONCERN KOLEKTOR 2:44:49.6 3:27:40.6 3:30:37.0 2MB 178
1198 3352 KLAVŽAR MIHA 1990   2:44:49.3 3:27:44.5 3:30:37.0 2MA 99
1200 3766 ŠEMRL ALEŠ 1974   2:44:50.0 3:27:44.4 3:30:37.1 2MD 191
1201 3266 KOZAR ANTON 1956 KOSE Radenci 2:44:36.8 3:28:48.2 3:30:44.4 2MG 110
1202 3216 POGAČNIK JANKO 1957   2:43:21.3 3:28:42.2 3:30:46.8 2MG 111
1203 5154 PAJIČ MLADEN 1964   2:44:37.7 3:23:20.3 3:30:47.9 2MF 150
1204 2509 BAJEC MARKO 1968 Kolesarki Klub Postojna 2:40:50.9 3:25:47.0 3:30:51.4 2ME 196
1205 3291 JAKSETIČ IZTOK 1964 ŠD SEL 2:42:33.5 3:22:44.5 3:30:55.4 2MF 151
1206 5153 BEZNIK ANTON 1962   2:45:36.7 3:29:15.2 3:30:59.5 2MF 152
1207 6124 ŽEŽLIN JORDAN 1965   2:42:55.6 3:25:56.6 3:31:02.2 2ME 197
1208 5683 VETRIH BOJAN 1965   2:42:55.5 3:25:56.9 3:31:02.3 2ME 198
1209 2401 MUŠIČ IVAN 1943 Strmol 2:46:24.3 3:26:16.1 3:31:03.0 2MJ 19
1210 2429 JAPELJ KRISTJAN 1993 KD Bičikleta Korte 2:45:26.4 3:28:55.5 3:31:04.7 2MA 100
1211 2359 BOLE BORIS 1962 Slovenska vojska 2:50:00.2 3:24:59.7 3:31:08.2 2MF 153
1212 3067 GABRIEL ALEŠ 1965   2:43:53.4 3:23:41.6 3:31:13.8 2ME 199
1213 3608 ŠPRUK JANEZ 1963   2:41:58.5 3:30:09.7 3:31:17.0 2MF 154
1214 2047 KOVAČIČ DEJAN 1979 Kolesarsko društvo Butan plin 2:42:34.7 3:22:41.9 3:31:18.6 2MC 167
1215 3339 LOTRIČ TOMAŽ 1974   2:42:56.0 3:22:39.8 3:31:19.3 2MD 192
1216 3243 TRČEK MARJAN 1955 GENERALI 2:41:45.4 3:29:20.2 3:31:20.4 2MG 112
1217 5121 PETKOVŠEK JOŽE 1956   2:50:09.5 3:25:55.3 3:31:22.4 2MG 113
1218 5629 CAKUT JOVAN 1952 MEDVODE 2:46:31.2 3:25:15.4 3:31:23.9 2MH 55
1219 2774 ROPRET MATJAŽ 1979   2:42:56.1 3:27:02.3 3:31:24.6 2MC 168
1220 5659 LOVŠIN ROMAN 1972   2:46:22.2 3:30:33.7 3:31:25.9 2MD 193
1221 2339 GABROVŠEK UROŠ 1968 Slovenska vojska 2:42:20.7 3:26:03.0 3:31:26.3 2ME 200
1222 3603 ČADEŽ KLEMEN 1984   2:42:18.4 3:25:30.5 3:31:28.3 2MB 179
1223 2415 MLINAR TOMAŽ 1962 BK Ljubljana 2:44:36.0 3:28:35.3 3:31:31.5 2MF 155
1224 3474 VIDRIH IGOR 1949   2:49:33.6 3:22:53.0 3:31:31.8 2MI 38
1225 3661 RINK ZORAN 1949 FELIXI 2:46:23.3 3:28:36.4 3:31:36.4 2MI 39
1226 3943 ZAKRAJŠEK BENO 1968 SMART COM 2:43:19.5 3:28:04.9 3:31:46.5 2ME 201
1227 2712 CAFUTA BRANE 1962   2:43:52.0 3:26:16.2 3:31:50.0 2MF 156
1228 3689 JURAS PAŠKO 1952   2:42:17.7 3:29:39.4 3:32:09.6 2MH 56
1229 2887 MARINŠEK DAMIJAN 1974   2:47:14.9 3:28:37.7 3:32:12.9 2MD 194
1230 3134 ZDEŠAR STANKO 1958 / 2:50:47.5 3:31:34.8 3:32:18.6 2MG 114
1231 3647 ČARMAN IVO 1959 ŠD BTC 2:47:38.5 3:20:01.4 3:32:23.9 2MG 115
1232 3347 KAJZER ANDREJ 1957 - 2:44:20.6 3:30:15.7 3:32:28.7 2MG 116
1233 2929 KULAUZOVIĆ BAJKO 1968 Cestel 2:49:20.8 3:26:50.5 3:32:34.2 2ME 202
1234 3045 AVBELJ MATEJ 1994 radenska kdft 2:38:44.0 3:26:02.1 3:32:36.5 2MA 101
1235 2921 SAJOVIC JAN 1955 Cestel 2:46:24.9 3:27:44.6 3:32:39.4 2MG 117
1236 2958 ZUPAN NEJC 1991   2:53:40.9 3:28:34.7 3:32:40.2 2MA 102
1237 2838 KRAJČIČ JURIJ 1991 Hervis 2:53:40.9 3:28:35.3 3:32:40.4 2MA 103
1238 2989 HIŠMAN NEJC 1988   2:46:24.0 3:27:56.7 3:32:48.9 2MA 104
1239 3183 MEGLIČ BOŠTJAN 1971   2:49:50.6 3:30:41.5 3:33:00.6 2MD 195
1240 3382 ULČAR MIHA 1976   2:40:51.9 3:29:49.0 3:33:23.0 2MC 169
1241 3109 OMERČEVIČ ADNAN 1981   2:46:38.9 3:30:02.0 3:33:24.7 2MB 180
1242 6099 HABJAN LENART 1971   2:53:57.4 3:27:41.1 3:33:34.7 2MD 196
1243 2795 KRNEL ČRTOMIR 1974 / 2:46:11.6 3:27:09.4 3:33:46.0 2MD 197
1244 3789 MARKOČIČ BORIS 1961   2:54:07.1 3:27:21.8 3:33:58.6 2MF 157
1245 5156 SOTLAR BOŠTJAN 1959 ŠD MOBITEL 2:49:01.8 3:30:27.2 3:34:14.0 2MG 118
1246 3792 SUPANIČ BOJAN 1956 IPA 2:55:58.7   3:34:23.9 2MG 119
1247 2050 JOVIIŠIĆ ILIJA 1959 KONCERN KOLEKTOR 2:50:52.3 3:27:09.9 3:34:35.6 2MG 120
1248 3999 ŠMID JOŽE 1950   2:48:02.3 3:32:35.8 3:34:46.5 2MH 57
1249 3251 GAZDEK DRAGO 1962   2:50:58.1 3:24:47.0 3:34:58.9 2MF 158
1250 3376 FORNEZZI TONE 1934 BTC 2:46:29.1 3:24:07.0 3:34:59.5 2MJ 20
1251 5694 UDOVIČ VALTER 1959 CPK MODRAS PODGORJE 2:42:35.9 3:32:52.6 3:35:05.8 2MG 121
1252 2658 KORELC HENRIK 1963   2:47:40.3 3:29:00.0 3:35:09.6 2MF 159
1253 3952 BATISTIČ NEJC 1979   2:45:29.2 3:31:10.5 3:35:10.5 2MC 170
1254 2445 NOVOSEL SIMON 1982 Supergrupa 2:56:32.3 3:28:21.0 3:35:15.6 2MB 181
1255 3724 GALIČ UROŠ 1980   2:46:15.2 3:29:23.1 3:35:17.5 2MB 182
1256 5115 MIŠKEC MATJAŽ 1969 ŠD ŠMARJE SAP 2:45:55.9 3:33:08.4 3:35:18.1 2ME 203
1257 2928 NOVAK_ MARKO 1982   2:46:58.8 3:33:11.0 3:35:23.0 2MB 183
1258 2360 KOZINA BOŠTJAN 1966 Slovenska vojska 2:46:12.2 3:29:11.9 3:35:24.2 2ME 204
1259 3235 PINTAČ DAMJAN 1978   2:50:07.3 3:29:47.4 3:35:35.9 2MC 171
1260 3705 MARAŽ SERGEJ 1984 ŠD PETROL 2:47:06.0 3:33:03.8 3:35:47.7 2MB 184
1261 3097 VERK GREGA 1968 odpisani 2:42:54.4 3:29:07.2 3:35:48.2 2ME 205
1262 5132 KRIŽMANČIČ BRANKO 1964 ENDURO KLUB KOPER 2:46:26.2 3:30:14.1 3:35:48.9 2MF 160
1263 5140 PANIKO OSKAR 1982 ŠD SUPERGRUPA 2:45:35.4 3:29:00.5 3:35:49.3 2MB 185
1264 3372 LOŽAR MIRO 1940 Maxisport Čerin 2:41:11.7 3:31:23.2 3:35:55.9 2MJ 21
1265 3557 GABROVŠEK BOŠTJAN 1980 BAM.BI 2:47:47.6 3:30:13.1 3:36:07.6 2MB 186
1266 3553 ERŽEN DRAGO 1946 BAM.BI 2:41:43.6 3:33:39.2 3:36:09.2 2MI 40
1267 5652 KATIČ DAVID 1975   2:52:36.9 3:28:47.7 3:36:10.1 2MC 172
1268 2438 KUKMAN DIMITRIJ 1982 SUPERGRUPA 2:56:32.1 3:28:34.2 3:36:18.0 2MB 187
1269 2083 SUSSA JANEZ 1979 KONCERN KOLEKTOR 2:52:23.7 3:32:00.4 3:36:18.6 2MC 173
1270 2630 LEPŠA JURE 1982 Supergrupa 2:46:15.5 3:29:18.6 3:36:20.1 2MB 188
1271 2512 URŠIČ JANKO 1972 TEAM RODEX 2:44:38.7 3:30:42.1 3:36:22.9 2MD 198
1272 3195 OBLAK ROMAN 1984   2:50:16.4 3:34:25.2 3:36:23.0 2MB 189
1273 3912 GRAMC FRANCI 1960   2:44:09.6 3:31:08.1 3:36:32.0 2MF 161
1274 2569 NOVAK SIMON 1976 HERVIS SPORTS CLUB 2:47:34.5 3:35:01.6 3:36:39.5 2MC 174
1275 3872 ČEKE BOJAN 1976   2:47:38.0 3:33:04.5 3:37:04.9 2MC 175
1276 3360 RUTAR CIRIL 1957   2:50:30.7 3:30:21.7 3:37:06.0 2MG 122
1277 3666 RUPNIK JOŽE 1964   2:51:23.9 3:32:11.0 3:37:17.3 2MF 162
1278 2704 VRANČIČ ZLATO 1960   2:52:37.4 3:31:26.0 3:37:17.4 2MF 163
1279 2563 ČETRTIČ MIROSLAV 1951 RKD Senovo 2:52:37.4 3:33:54.7 3:37:23.1 2MH 58
1280 3214 GORIŠEK FRANC 1950 OPD KOPER 2:52:35.2 3:32:19.0 3:37:36.0 2MH 59
1281 2356 ROBLEK TOMAŽ 1984   2:50:21.0 3:30:07.8 3:37:48.6 2MB 190
1282 2793 MARTER PETER 1948   2:47:51.4 3:34:54.6 3:37:50.5 2MI 41
1283 2515 ANŽEL NEIL 1970 TEAM RODEX 2:50:43.1 3:32:12.9 3:37:53.6 2MD 199
1284 2477 TOME GREGOR 1970 Slovenska vojska 2:47:48.4 3:34:52.2 3:37:53.9 2MD 200
1285 3450 ČELAN GORAN 1980   2:43:22.7 3:32:00.3 3:37:56.2 2MB 191
1286 3350 AVSEC BRANE 1956   2:50:27.0 3:34:51.8 3:38:05.1 2MG 123
1287 5105 STOJAN GORAN 1976   2:48:06.3 3:34:18.1 3:38:08.8 2MC 176
1288 2631 MISMAŠ BOŠTJAN 1978   2:50:13.1 3:32:30.3 3:38:12.8 2MC 177
1289 2944 PETRIČ DUŠAN 1971   2:50:51.0 3:32:34.7 3:38:16.5 2MD 201
1290 3715 STRLE MIRKO 1979   2:49:49.6 3:32:34.8 3:38:16.6 2MC 178
1291 2692 TEHOVNIK MIRAN 1965 KK Medvode 2:54:06.0 3:33:15.2 3:38:18.8 2ME 206
1292 2436 BEČAN UROŠ 1985 / 2:50:51.4 3:36:48.1 3:38:24.4 2MB 192
1293 2071 FILIPIČ BOGDAN 1976 KONCERN KOLEKTOR 2:49:24.7 3:31:56.5 3:38:28.3 2MC 179
1294 2057 ČEFARIN BERNARD 1982 KONCERN KOLEKTOR 2:49:24.7 3:31:56.4 3:38:28.5 2MB 193
1295 2086 KALUŽA DOMINIK 1978 KONCERN KOLEKTOR 2:39:32.4 3:35:20.5 3:38:31.0 2MC 180
1296 5678 LENARČIČ ALOJZIJ 1969   2:58:50.4 3:30:37.7 3:38:31.9 2ME 207
1297 5136 MARINIČ SIMON 1970   2:51:32.2 3:34:07.8 3:38:34.2 2MD 202
1298 2067 RUPNIK KLEMEN 1972 KONCERN KOLEKTOR 2:57:54.0 3:36:43.2 3:38:35.6 2MD 203
1299 2482 ŽEPIČ JANEZ 1954 Karami 06 2:56:34.1 3:35:38.1 3:38:36.9 2MH 60
1300 2604 ZALOŽNIK ALEŠ 1954 Karami_06 2:56:34.4 3:37:19.4 3:38:37.5 2MH 61
1301 2939 VRBNJAK MARKO 1978   2:52:35.6 3:36:19.9 3:38:43.9 2MC 181
1302 2893 SMAILAGIĆ EMIL 1969   2:50:43.9 3:30:14.4 3:38:53.5 2ME 208
1303 2595 ŠTUKLEK MATJAŽ 1974   2:52:17.8 3:33:07.8 3:38:56.4 2MD 204
1303 3205 MURŠIČ MILAN 1964 DROGA KOLINSKA 2:50:07.3 3:33:07.6 3:38:56.4 2MF 164
1305 3269 KAC BOJAN 1960 KOSE Radenci 2:53:42.1 3:34:07.6 3:39:16.4 2MF 165
1306 3869 TOME TIM 1989   2:47:49.1 3:36:15.5 3:39:17.0 2MA 105
1307 2915 UHAN LUDVIK 1968   2:50:43.3 3:35:11.0 3:39:43.0 2ME 209
1308 3433 SKOČIR LUKA 1983 MO PD DOMŽALE 2:58:07.4 3:29:47.4 3:40:02.5 2MB 194
1309 2812 POLJANŠEK JANKO 1958 SIN VETRA 2:50:09.8 3:32:39.4 3:40:17.4 2MG 124
1310 3582 ROBINŠAK BRANKO 1955   2:54:26.7 3:29:57.9 3:40:49.9 2MG 125
1311 3200 JESENŠEK STANISLAV 1955 KK Zagorska dolina 2:53:49.1 3:38:29.5 3:40:53.9 2MG 126
1312 5663 ŽBONA TILEN 1976   2:54:27.1 3:33:06.5 3:40:54.2 2MC 182
1313 2187 FORGIARINI MARIO 1976 ASD PEDALE GEMONESE     3:41:00.0 2MC 183
1314 2726 MINOV ZVONKO 1961 AVTOTEHNA VIS 2:46:42.5 3:36:07.7 3:41:08.9 2MF 166
1315 3152 VIŠNJEVEC JERNEJ 1981 gas riders 2:54:43.1 3:35:52.5 3:41:13.1 2MB 195
1316 3238 TAVČAR MIHA 1980   2:54:42.5 3:35:53.2 3:41:13.3 2MB 196
1317 2005 KUS ROBERT 1965 MOL 2:44:23.6 3:39:00.1 3:41:14.4 2ME 210
1318 2489 GRABROVEC RUDOLF 1957 SLOVENSKA VOJSKA 2:47:32.2 3:34:46.5 3:41:25.5 2MG 127
1318 2510 CIGLIČ BOJAN 1953 SLOVENSKA VOJSKA 2:52:36.0 3:34:43.0 3:41:25.5 2MH 62
1320 3317 DOVGAN MARTIN 1983 KK POSTOJNA 2:45:12.2 3:39:09.9 3:41:32.0 2MB 197
1321 3318 GERŽELJ IGOR 1975   2:45:35.7 3:39:10.5 3:41:32.1 2MC 184
1322 3326 MERC MIRAN 1963 Športno društvo Nove KBM 2:50:03.0 3:35:17.5 3:41:57.4 2MF 167
1323 3864 ŠEBENIK ANTON 1948   2:56:35.5 3:31:25.6 3:42:17.4 2MI 42
1324 3223 VOLAVŠEK IGOR 1970 PEUGEOT 2:55:39.8 3:34:45.2 3:42:23.6 2MD 205
1325 2852 FATUR MARTIN 1965   2:55:57.9 3:37:51.9 3:42:59.1 2ME 211
1325 3091 TORKAR MARJAN 1966   2:53:53.7 3:37:48.6 3:42:59.1 2ME 211
1327 2513 REMS DRAGO 1988 TEAM RODEX 2:54:11.5 3:37:20.3 3:42:59.5 2MA 106
1328 3980 HRIBAR DOMEN 1983 MOTOMAT DELO REVIJE 2:58:52.2 3:38:06.5 3:43:05.0 2MB 198
1329 3782 MARCHETII ELIO 1955   2:58:55.3 3:37:30.4 3:43:05.9 2MG 128
1330 3597 TREBUŠAK BORUT 1962   2:56:40.3 3:36:52.3 3:43:06.4 2MF 168
1331 2967 ČEPIN ALEŠ 1971   2:53:58.1 3:35:39.3 3:43:08.6 2MD 206
1332 3298 LAVRENČIČ BORIS 1953 Športno društvo Nove KBM 2:50:20.6 3:36:30.3 3:43:11.9 2MH 63
1333 3107 NOVAK VIKTOR 1966 team planina 3:05:24.4 3:33:05.9 3:43:16.3 2ME 213
1334 5167 VELKAVRH FRANCI 1949   2:46:30.5 3:36:04.6 3:43:43.9 2MI 43
1335 3044 FRELIH MILAN 1954 SK ALPINA 2:57:10.9 3:37:32.1 3:44:06.8 2MH 64
1336 3884 COR JANEZ 1945   2:57:44.3 3:39:55.4 3:44:12.2 2MI 44
1337 218 KAVČIČ JOŽE 1956 KONCERN KOLEKTOR 2:59:59.2 3:36:47.9 3:44:14.6 2MG 129
1338 3275 ČERNEL STOJAN 1968 KOSE Radenci 2:26:17.5 3:42:36.9 3:44:33.1 2ME 214
1339 3618 HRIBAR FRANCI 1960   3:02:43.1 3:37:06.6 3:44:36.2 2MF 169
1339 3619 HRIBAR GREGOR 1986   3:02:43.3 3:36:55.9 3:44:36.2 2MB 199
1341 3825 BENEDIK PRIMOŽ 1974   3:05:25.3 3:38:28.9 3:44:54.0 2MD 207
1342 2435 TEMENT SIMON 1972 Trim klub Krka 2:58:11.3 3:38:14.7 3:44:57.5 2MD 208
1343 5695 PALČIČ ANDREJ 1988 CPK MODRAS PODGORJE 2:52:48.1 3:38:21.8 3:44:59.1 2MA 107
1344 5662 CESTNIK SLAVKO 1957   2:56:23.0 3:40:35.6 3:45:03.6 2MG 130
1345 3555 BRATINA VILI 1953 BAM.BI 2:59:33.4 3:41:56.6 3:45:07.8 2MH 65
1346 3556 BRATUŠA MATJAŽ 1968 BAM.BI 2:59:33.9 3:41:56.8 3:45:07.9 2ME 215
1347 5714 JOTANOVIČ DRAGO   AGENCIJA ZA ŠPORT 3:01:41.0 3:36:27.6 3:45:09.7 2MX 5
1348 3867 KREN JURIJ 1986   2:56:23.4 3:39:26.5 3:45:38.7 2MB 200
1349 2459 RIZVIČ EDIN 1974 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:34.2 3:40:25.9 3:45:41.1 2MD 209
1350 2458 RAŠPOLIČ MAURIZIJO 1970 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:34.2 3:40:23.4 3:45:41.4 2MD 210
1351 3706 VODE JERNEJ 1960   2:56:22.4 3:39:29.2 3:45:41.9 2MF 170
1352 2868 KLEVA VILI 1966 KD BIČIKLETA KORTE 2:52:33.9 3:40:29.0 3:45:42.7 2ME 216
1353 2456 MORGAN IGOR 1959 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:32.7 3:40:29.4 3:45:44.9 2MG 131
1354 2443 GRBEC ALEN 1967 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:32.6 3:39:44.3 3:45:45.4 2ME 217
1355 2457 RADOJKOVIČ KLAUDIO 1953 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:55:21.4 3:41:06.9 3:45:46.4 2MH 66
1356 2462 TUL KRISTJAN 1975 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:33.5 3:40:30.2 3:45:48.0 2MC 185
1356 2461 TORKAR BOJAN 1972 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:33.4 3:40:32.9 3:45:48.0 2MD 211
1358 2442 GRBEC EDI 1967 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:33.0 3:41:17.1 3:45:48.1 2ME 218
1359 2451 KLEVA EDVARD 1969 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:52:33.3 3:40:33.8 3:45:48.5 2ME 219
1360   VALTER SUBAN 1962   2:58:49.9 3:42:45.2 3:45:49.0 2MF 171
1361 5649 HRIBAR ANŽE 1980   3:05:24.3 3:40:11.2 3:45:50.7 2MB 201
1362 2004 REBERNIK MIRAN 1972 MOL 3:02:36.8 3:43:52.3 3:45:51.8 2MD 212
1363 3120 MANDIĆ IGOR 1966   3:02:44.6 3:33:47.2 3:45:55.1 2ME 220
1364 3137 PETERLIN ALEKSANDER 1965   2:51:01.2 3:38:19.8 3:45:57.7 2ME 221
1365 5151 BAHUN ZDENKO 1956   2:51:58.8 3:44:00.6 3:46:00.5 2MG 132
1366 2615 NOVAK DEJAN 1981 papirnica goričane 2:55:22.1 3:41:16.0 3:46:07.4 2MB 202
1367 2723 VRHOVNIK GREGA 1968 AVTOTEHNA VIS 2:56:44.3 3:41:06.3 3:46:08.6 2ME 222
1368 2734 KLEMENT ROMAN 1959 AVTOTEHNA VIS 2:58:31.7 3:36:19.6 3:46:10.0 2MG 133
1369 2996 SVEČAK ERNEST 1966   2:48:31.4 3:40:00.9 3:46:24.1 2ME 223
1370 2460 ŠUBER SEBASTJAN 1975 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:54:45.0 3:39:25.6 3:46:24.9 2MC 186
1371 3670 URANIČ BOJAN 1957 POLET 2:47:11.8 3:42:10.6 3:46:28.0 2MG 134
1372 3651 BERCE MARKO 1968 VAMPI TEAM 2:50:50.7 3:38:20.0 3:46:33.9 2ME 224
1373 3649 TOMŠE TOMI 1966 VAMPI TEAM 2:50:51.3 3:38:21.1 3:46:34.1 2ME 225
1373 3650 DRAKULIĆ IGOR 1965 VAMPI TEAM 2:52:07.9 3:38:20.3 3:46:34.1 2ME 225
1375 3445 ZUPANČIČ BORIS 1936 AZUR 2:56:35.7 3:42:29.7 3:46:42.8 2MJ 22
1376 2919 KOKOŠAR JANEZ 1984   2:59:06.0 3:44:39.8 3:46:52.1 2MB 203
1377 2060 LAPAJNE GREGOR 1979 KONCERN KOLEKTOR 3:01:31.4 3:39:27.2 3:46:53.0 2MC 187
1378 3144 PETEH LOVRO 1989   2:51:24.0 3:38:34.9 3:47:27.6 2MA 108
1379 3928 JURCA DARKO 1954   2:51:56.5 3:46:35.5 3:47:33.8 2MH 67
1380 2416 KRAPEŽ MITJA 1978   3:02:30.9 3:43:19.4 3:47:55.7 2MC 188
1381 6539 POLO ŠTEFAN 1969   2:48:21.0 3:44:21.4 3:48:05.9 2ME 227
1382 2463 VEŠKOVO SANDI 1965 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 2:55:21.5 3:43:41.8 3:48:31.4 2ME 228
1383 3613 BENKOLIČ BOŠTJAN 1975   2:53:39.7 3:41:35.5 3:48:42.7 2MC 189
1384 5713 PEJAK ŽELJKO 1973   3:01:43.8 3:40:15.3 3:48:51.8 2MD 213
1385 2808 SOPOTNIK STOJAN 1966 KD Radenska KD Finančna točka 3:02:01.9 3:45:10.5 3:48:57.6 2ME 229
1386 2543 KONČAR DAMJAN 1974   2:58:30.5 3:43:16.7 3:49:04.6 2MD 214
1387 3413 ŠISTEK AMIR 1983   3:04:38.9 3:41:22.4 3:49:06.5 2MB 204
1388 3190 MATIČIČ IGOR 1966 GAD MIKS 3:01:44.2 3:44:37.4 3:49:17.5 2ME 230
1389 3189 KRALJ ALEKSANDER 1969 KK ROGAŠKA 3:01:27.8 3:41:43.7 3:49:24.2 2ME 231
1390 3620 HRIBAR SLAVC 1956   3:04:17.1 3:41:59.5 3:49:29.0 2MG 135
1391 2375 KOVAČ KRISTJAN 1977   2:54:52.6 3:44:51.0 3:49:31.6 2MC 190
1392 3933 VIDMAR MIRKO 1966   2:59:23.6 3:46:49.3 3:49:35.3 2ME 232
1393 3779 MLAKAR ZDRAVKO 1961   3:12:26.4 3:46:42.4 3:49:37.1 2MF 172
1394 2063 BOGATAJ MIRAN 1976 KONCERN KOLEKTOR 2:56:32.9 3:48:03.3 3:49:44.9 2MC 191
1395 3508 POTOKAR ZDRAVKO 1963 BAM.BI 2:57:32.8 3:45:38.0 3:50:20.4 2MF 173
1396 2905 KOMUČAR JANEZ 1962 NLB 2:57:30.9 3:46:16.5 3:50:22.9 2MF 174
1397 2881 MRKUN DEJAN 1977   3:04:02.8 3:42:43.4 3:50:26.1 2MC 192
1398 2900 NOVAK ANDREJ 1974   2:59:05.4 3:44:34.9 3:50:32.6 2MD 215
1399 6533 ŽVAN JOŽE 1928   2:59:45.2 3:43:44.5 3:50:32.8 2MJ 23
1400 6513 MARKIČ ANDREJ 1948 K.K. LUZ 2:59:48.0 3:48:26.3 3:50:36.0 2MI 45
1401 3185 ŠIMENC TOMAŽ 1955   2:59:24.5 3:47:58.1 3:50:57.3 2MG 136
1402 2883 KUHELJ TONI 1972   3:04:01.7 3:43:37.5 3:51:19.5 2MD 216
1403 3106 MARKUTA BOJAN 1976 team planina 3:08:28.6 3:41:52.5 3:52:02.6 2MC 193
1404 3108 BODLAJ UROŠ 1985 team planina 3:09:15.3 3:42:00.3 3:52:11.1 2MB 205
1405 2531 TOMAŽIČ BOJAN 1954   2:58:44.8 3:47:10.8 3:52:12.5 2MH 68
1406 3972 FLORJANČIČ JAKA 1981   3:01:06.7 3:45:48.8 3:52:27.3 2MB 206
1407 3643 GOSAR MARJAN 1980   3:07:04.1 3:42:44.4 3:52:33.2 2MB 207
1408 3644 ČORALIČ ANDRAŽ 1983   3:07:04.4 3:42:46.0 3:52:33.3 2MB 208
1409 2938 ČEPON JANEZ 1969 KK ZAPRAVLJIVČEK HORJUL 3:05:02.7 3:48:48.5 3:52:38.3 2ME 233
1410 6096 MILER IVAN 1960   3:04:24.4 3:48:17.9 3:52:39.4 2MF 175
1411 3694 LESKOVEC JANEZ 1974   3:02:40.7 3:47:23.0 3:52:45.8 2MD 217
1412 2081 MEHANOVIČ RAJKO 1972 KONCERN KOLEKTOR 3:02:38.1 3:49:16.3 3:52:51.1 2MD 218
1413 3717 GOLIČNIK STANKO 1977   3:08:35.8 3:43:37.4 3:52:52.0 2MC 194
1414 2055 KUTIN GREGOR 1977 KONCERN KOLEKTOR 2:54:40.3 3:46:21.3 3:52:52.3 2MC 195
1415 3642 LENARŠIČ BINE 1941 ŠK BRDO 3:02:25.4 3:48:37.6 3:53:05.7 2MJ 24
1416 3939 MEDVED FRANCI 1969   3:04:15.9 3:50:25.5 3:53:13.0 2ME 234
1417 3403 ZORJAN BRANE 1965   3:00:47.0 3:46:52.9 3:53:19.2 2ME 235
1418 3788 GORŠIČ TOMAŽ 1945   2:54:32.1 3:50:40.0 3:53:24.6 2MI 46
1419 3970 ZAVRL TOMAŽ 1972   2:48:26.8 3:47:19.6 3:53:31.3 2MD 219
1420 3716 LENIČ JERNEJ 1980   2:49:02.0 3:47:19.6 3:53:31.4 2MB 209
1421 3477 GOLMAJER NEJC 1998   3:09:16.7 3:47:06.6 3:53:36.6 2MA 109
1422 2555 ROGAČ FRANKO 1963   3:04:31.5 3:43:10.1 3:53:44.1 2MF 176
1423 2324 CUDERMAN PETER 1974 SLOVENSKA VOJSKA 3:08:33.5 3:45:04.7 3:53:45.2 2MD 220
1424 2367 LESKOVAR BOJAN 1971   3:08:33.9 3:45:13.1 3:53:53.4 2MD 221
1425 3377 OPEC MILAN 1967 Cestel 3:02:45.4 3:48:19.5 3:53:55.1 2ME 236
1426 2524 VELEPIC MITJA 1944   3:08:08.2 3:41:35.3 3:53:57.7 2MJ 25
1427 2525 ZORMAN MARKO 1966 Slovenska vojska 2:54:10.6 3:53:55.3 3:54:36.3 2ME 237
1428 3828 TURNŠEK TILEN 1984   3:06:58.5 3:52:53.1 3:54:38.4 2MB 210
1429 537 BOMBEK BRANKO 1963   3:07:07.7 3:48:22.2 3:54:51.0 2MF 177
1430 3420 KOS ANTON 1957   3:02:37.5 3:49:33.0 3:54:58.3 2MG 137
1431 3092 KIRN GAŠPER 1990   3:02:46.1 3:50:58.6 3:55:00.0 2MA 110
1432 2321 PAJNIČ RAJKO 1957 Klub Polet 2:56:13.4 3:51:01.7 3:55:02.8 2MG 138
1433 2452 KOMOČAR STANISLAV 1967 slovenska vojska 3:12:29.7 3:48:53.5 3:55:50.5 2ME 238
1434 2642 DEMŠAR JURE 1983 KLUB POLET 3:01:28.9 3:51:54.6 3:56:04.8 2MB 211
1435 2843 PISTOTNIK MARKO 1967 KONCERN KOLEKTOR 3:02:35.3 3:44:14.8 3:56:44.1 2ME 239
1436 2732 PETROVIČ ENIS 1968 AVTOTEHNA VIS 3:07:52.3 3:48:17.9 3:56:52.3 2ME 240
1437 3114 FRECE FERDINAND 1959   3:03:25.0 3:50:42.1 3:57:30.6 2MG 139
1438 2381 KOVAČIČ ANTON 1953   3:05:05.6 3:56:10.3 3:57:53.4 2MH 69
1439 2839 CVETKO STOJAN 1955   3:07:10.6 3:56:12.6 3:57:53.6 2MG 140
1440 3343 GAVRIČ DARKO 1970   3:05:42.3 3:52:47.3 3:58:09.4 2MD 222
1441 2511 POGAČAR MARJAN 1959 SLOVENSKA VOJSKA 3:07:07.4 3:51:05.0 3:58:10.9 2MG 141
1442 3942 VENGUST ROBERT 1969   3:08:21.6 3:54:18.0 3:58:11.2 2ME 241
1443 3304 BENKOVIČ MATEJ 1979 HERVIS 3:07:04.8 3:50:07.1 3:58:40.6 2MC 196
1444 2024 JERAJ MATJAŽ 1953 ŠD BTC 3:04:50.4 3:49:02.4 3:58:53.1 2MH 70
1445 3914 JERAJ FRANC 1951 DVIG 2:57:41.4 3:56:19.0 3:58:57.1 2MH 71
1445 3921 JERAJ MATJAŽ 1962 DVIG 2:58:00.3 3:56:07.4 3:58:57.1 2MF 178
1447 3927 JERAJ DAMJAN 1969   3:10:16.1 3:53:37.7 3:59:02.4 2ME 242
1448 3696 PEČNIK BOŠTJAN 1981   3:00:59.4 3:48:37.1 3:59:07.3 2MB 212
1449 2023 RIJAVEC ZVONE 1953 ŠD BTC 3:05:31.3 3:50:27.6 3:59:07.5 2MH 72
1450 2496 KOKORAVEC MATJAŽ 1971 slovenska vojska 3:09:17.5 3:49:28.3 3:59:16.4 2MD 223
1451 3306 MALI TOMAŽ 1981 HERVIS 3:07:00.9 3:51:37.3 3:59:20.6 2MB 213
1452 3899 REPE BORIVOJ 1940       3:59:47.0 2MJ 26
1453 2627 BLIZNAC LUKA 1964 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 3:05:32.4 3:54:35.8 3:59:52.7 2MF 179
1454 3903 BRAZDA BOŠTJAN 1968   3:06:37.6 3:54:18.3 3:59:55.8 2ME 243
1455 3685 ŽURAJ ANDREJ 1944   2:51:09.6 3:51:58.6 4:00:17.6 2MJ 27
1456 6097 MILER MATIJA 1984   3:05:23.2 3:56:12.8 4:00:33.6 2MB 214
1457 3169 JUDNIČ MATEJ 1982   3:04:34.2 3:57:02.2 4:00:38.2 2MB 215
1458 3260 BUNDERLA FRANC 1952   3:09:02.8 3:55:34.5 4:00:42.7 2MH 73
1459 5631 ČERNOŠA GREGOR 1979   2:56:47.1 3:55:19.9 4:01:13.4 2MC 197
1460 3361 JUŽNA JERNEJ 1980 MO PD Domžale 3:03:46.1 3:52:43.6 4:01:34.9 2MB 216
1461 3399 FABIJAN STOJAN 1948   3:06:51.8 3:59:43.9 4:01:46.4 2MI 47
1462 3438 MARINŠEK MIHA 1956   3:11:16.8 3:50:57.8 4:01:54.4 2MG 142
1463 2587 VIRIJANT TOMAŽ 1992   3:06:07.8 3:58:31.4 4:02:03.5 2MA 111
1464 2586 VIRIJANT DUŠAN 1966   3:04:20.3 3:57:53.0 4:02:04.0 2ME 244
1465 2825 PODREKAR TOMAŽ 1963   3:08:12.6 3:58:13.3 4:02:10.8 2MF 180
1466 2488 RAJH BOJAN 1960 KK Tondach 3:11:01.4 3:58:02.0 4:02:49.6 2MF 181
1467 3599 GOSTINČAR ALEŠ 1982   3:24:12.0 3:53:53.3 4:03:27.9 2MB 217
1468 2070 WAHL MIRAN 1952 KONCERN KOLEKTOR 3:09:58.9 3:57:32.1 4:03:32.6 2MH 74
1469 3180 SAJE MATEVŽ 1982   3:03:48.6 3:53:30.6 4:03:50.0 2MB 218
1470 5692 FLERE JANEZ 1976   3:09:15.5 3:56:36.1 4:04:01.1 2MC 198
1471 2414 JEVŠENAK TOMAŽ 1965 Polet 2:54:26.7 4:01:37.7 4:04:46.2 2ME 245
1472 3049 ŽITKO TOMISLAV 1950 ŠD FE in FRI 3:03:09.2 4:03:27.5 4:04:47.6 2MH 75
1473 3749 BREŠAR ANDREJ 1962   3:15:08.6   4:04:49.2 2MF 182
1474 3959 VUGA TOMAŽ 1965   3:13:15.0 4:00:44.0 4:05:02.7 2ME 246
1474 3957 ZORE ŽELJKO 1961   3:14:20.8 4:00:24.5 4:05:02.7 2MF 183
1476 3451 HOČEVAR DEJAN 1977   2:57:18.0 3:59:14.6 4:05:11.7 2MC 199
1477 6100 GLAVAČ MARKO 1958 TRIM KLUB KRKA 3:10:35.8 3:59:17.2 4:05:32.1 2MG 143
1478 3310 LIKAR IGOR 1981   3:11:21.1 3:58:51.1 4:05:36.8 2MB 219
1478 3645 BIZILJ BINE 1981   3:11:20.9 3:58:51.1 4:05:36.8 2MB 219
1480 3762 ROGELJA KARLO 1965   3:12:35.3 4:03:45.8 4:05:39.1 2ME 247
1481 3638 KOŠIR MIHAEL 1953 - 3:02:00.5 3:58:06.0 4:05:43.8 2MH 76
1482 2754 DOLENC GAŠPER 1985   3:17:58.6 4:01:46.9 4:06:20.9 2MB 221
1483 3876 MEDVED JANKO 1964   3:09:49.2 3:57:06.2 4:06:56.1 2MF 184
1484 3284 GLAVAN STANISLAV 1964   3:10:37.3 4:04:40.9 4:07:11.5 2MF 185
1485 3237 ANDRIŠEVIČ MARKO 1983 Šmucig Švanc 3:13:37.6 3:59:43.6 4:07:18.5 2MB 222
1485 2556 KOSMAČ MIHA 1982   3:13:37.8 3:59:41.8 4:07:18.5 2MB 222
1487 3725 FUNTEK IVAN 1954   3:09:01.9 4:01:44.6 4:07:31.2 2MH 77
1488 2910 RUSTJA BOZO 1955 Danfoss Trata 3:04:35.1 4:02:55.9 4:07:31.5 2MG 144
1489 2849 ŽENKO BOJAN 1964 KONCERN KOLEKTOR 3:09:05.4 4:01:34.9 4:07:48.3 2MF 186
1490 2453 KLEVA MARINO 1977 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 3:15:23.7 4:02:51.0 4:08:06.8 2MC 200
1491 2863 ERTL IVAN 1943   3:06:38.4 4:04:32.2 4:08:09.6 2MJ 28
1492 5161 KRAJNC LUKA 1978 CPK MODRAS PODGORJE 3:11:48.3 4:04:02.0 4:08:10.3 2MC 201
1493 3637 DVORŠAK TOMAŽ 1981 ŠD STRELCI 3:10:19.2 4:00:58.1 4:08:12.9 2MB 224
1494 5160 STARC ČRT 1979   3:13:22.6 4:00:58.8 4:08:14.4 2MC 202
1495 3774 KUNAVAR VILI 1969   3:12:28.9 3:59:12.4 4:08:22.4 2ME 248
1496 3809 ČEHOVIN BOJAN 1966   3:13:33.7 3:58:20.2 4:08:32.9 2ME 249
1497 3807 HRVATIN ZLATAN 1968 OPD Koper 3:13:59.1 3:58:21.1 4:08:33.3 2ME 250
1498 2783 DULAR DEJAN 1979 dSolutions SI 3:12:23.1 4:02:17.5 4:08:33.5 2MC 203
1499 5697 KUHAR TOMAŽ 1975   3:17:58.0 4:05:20.9 4:08:35.4 2MC 204
1500 3690 LONČARIČ MLADEN 1966   3:13:32.8 4:02:03.2 4:09:21.2 2ME 251
1501 2781 ZUPAN PRIMOŽ 1980   3:12:29.3 4:03:05.7 4:09:38.1 2MB 225
1502 2756 JURJEVČIČ JANEZ 1973   2:48:53.0 4:02:20.9 4:09:49.6 2MD 224
1503 2427 DRAGAN CVETKO 1956 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 3:15:23.3 4:04:02.8 4:09:52.2 2MG 145
1504 2690 ČEFARIN ALEŠ 1982   3:11:58.2 4:03:19.6 4:09:54.9 2MB 226
1505 3856 JESENKO DANIJEL 1976   3:08:13.4 4:03:07.3 4:10:03.6 2MC 205
1506 3855 REMŠKAR MARKO 1971   3:08:24.8 4:03:07.1 4:10:04.7 2MD 225
1507 3430 MARIN IGOR 1966   3:12:36.6 3:57:04.2 4:10:14.1 2ME 252
1508 3353 STIBELJ FRANC 1977   3:10:49.3 4:03:49.0 4:10:14.3 2MC 206
1509 3206 VOLKAR BLAŽ 1983   3:13:59.5 4:07:40.6 4:10:22.2 2MB 227
1510 2653 PETROVIČ BLAŽ 1996 orientacijski klub polaris 3:21:39.7 4:04:19.6 4:10:25.2 2MA 112
1511 2655 PETROVIČ DUŠAN 1969 orientacijski klub polaris 3:21:39.5 4:04:20.4 4:10:25.9 2ME 253
1512 412 HREN PRIMOŽ 1979 Klub Polet 32489494 3:29:03.7 4:03:57.4 4:10:56.8 2MC 207
1513 2596 STELE MIHA 1981 Pobegli 3:29:28.2 4:03:56.6 4:10:56.9 2MB 228
1514 2386 PLUT EDO 1968 TEAM MÜLLER 3:25:37.6 4:06:21.3 4:11:17.8 2ME 254
1515 3489 PAVLIN SEBASTIJAN 1970 ČMRLJI 3:25:33.6 4:06:24.7 4:11:18.7 2MD 226
1516 2323 PANGERŠIČ DEJAN 1963   3:27:00.9 4:05:15.5 4:11:18.9 2MF 187
1517 3491 BOBNAR JURE 1978 ČMRLJI 3:25:38.0 4:06:25.3 4:11:19.2 2MC 208
1518 3502 SINIGOJ DAMJAN 1979   3:25:34.1 4:06:22.5 4:11:20.7 2MC 209
1519 2449 JUGOVAC VALTER 1970 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 3:15:23.3 4:04:34.0 4:11:26.2 2MD 227
1520 2400 TUL FRANKO 1953 KD Bičikleta Korte 3:15:24.1 4:04:33.4 4:11:26.3 2MH 78
1521 2466 JEREBICA VALTER 1966 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 3:15:24.4 4:04:32.3 4:11:26.4 2ME 255
1522 5687 NOVAK ROŽO 1957 USTYLE 3:19:18.5 4:06:38.6 4:11:27.2 2MG 146
1523 3835 KRAMER ANDREJ 1977   3:21:16.1 4:06:50.7 4:11:48.6 2MC 210
1524 3836 ŠKERJANC ALEŠ 1974   3:21:15.6 4:06:51.3 4:11:48.7 2MD 228
1525 5622 LAMPRET MATEJ 1971   3:09:16.9 4:03:39.5 4:12:20.8 2MD 229
1526 6120 PREMRL TOMAŽ 1977   2:37:14.8 4:09:19.6 4:12:29.7 2MC 211
1527 2316 DOBRANIĆ BORIS 1976   3:15:46.4 4:08:17.9 4:12:48.1 2MC 212
1528 3337 PREBIL JANEZ 1952   3:15:56.6 4:07:42.0 4:12:48.5 2MH 79
1529 3734 ČARMAN JOŽE 1957 KLUB POLET 3:22:38.1 4:11:56.5 4:12:59.1 2MG 147
1530 2552 HRIBERŠEK JANKO 1965 Polet 3:16:07.2 4:09:17.7 4:13:14.6 2ME 256
1531 6125 GERL JANEZ 1968   3:16:59.6 4:08:32.5 4:13:18.3 2ME 257
1532 2700 ALEKSOVSKI IGOR 1969 SD HSL 3:25:31.2 3:59:44.0 4:13:57.9 2ME 258
1533 2701 PAVLOVIČ RAŠKO 1974 SD HSL 3:20:46.9 3:59:46.1 4:13:58.4 2MD 230
1534 3132 POPOVIĆ ŽELJKO 1976   3:23:49.8 4:02:19.8 4:15:28.8 2MC 213
1535 2946 POGAČAR ANDREJ 1985 HERVIS 3:24:35.5 4:14:15.0 4:15:30.7 2MB 229
1536 1761 ČUČEK TILEN 1994   3:25:06.9 4:10:13.0 4:16:02.8 2MA 113
1537 2927 OŠTIR VLADO 1960 Cestel 3:10:49.8 4:05:26.1 4:16:08.1 2MF 188
1538 2925 BROZOVIČ ROBERT 1967 Cestel 3:09:16.2 4:05:26.1 4:16:08.3 2ME 259
1539 3854 ŠEGA ANDREJ 1981   3:06:24.1 4:09:15.1 4:16:11.4 2MB 230
1540 3436 PORENTA ANTON 1943 ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 3:25:35.0 4:06:57.0 4:16:12.5 2MJ 29
1541 3583 LOŽAR MIHA 1982   3:24:46.9 4:11:00.0 4:16:16.3 2MB 231
1542 3584 DOKL ROMAN 1957   3:24:46.9 4:11:00.1 4:16:16.6 2MG 148
1543 3175 ŠVEGL DRAGO 1940 KOLINDENA 3:23:00.5 4:06:03.8 4:16:56.4 2MJ 30
1544 3179 ZALAR JANEZ 1954 KOLINDENA 3:23:12.6 4:06:04.6 4:16:57.5 2MH 80
1545 3141 SIMERL JOŽEF 1943 TRMASTI ODRED DRANJA 3:25:36.0 4:08:47.2 4:17:03.7 2MJ 31
1546 49 ŽAGAR STANISLAV 1957 ŠRC PRESKA 3:25:36.0 4:08:52.3 4:17:04.0 2MG 149
1547 2649 TAVČAR BLAŽ 1980 - 3:24:46.3 4:07:25.5 4:17:14.3 2MB 232
1548 3682 KRANJČEVIČ ANDREJ 1980   3:24:46.3 4:07:27.0 4:17:14.4 2MB 233
1549 3818 LAPAJNE MIHA 1982   3:25:36.8 4:07:59.6 4:17:16.5 2MB 234
1550 3709 FAJT ANDREJ 1958   3:20:41.1 4:09:48.9 4:17:19.3 2MG 150
1551 2820 ERJAVEC MARJAN 1969 NLB klub 3:19:21.4 4:11:47.3 4:17:31.7 2ME 260
1551 2941 PRIMOŽ KRAŠEVEC 1972 NLB klub 3:19:21.3 4:11:43.8 4:17:31.7 2MD 231
1553 2916 ŠKOF JOŽE 1966 NLB 3:19:26.6 4:11:47.2 4:17:31.8 2ME 261
1554 2566 TREBŠE TOMAŽ 1965 Postojnska godba 1808 3:19:30.5 4:11:42.1 4:17:32.1 2ME 262
1555 7024 BIZJAK DRAGO 1963 RONIK 3:24:34.0 4:05:08.0 4:17:36.8 2MF 189
1556 2730 NEGRIESKI MARKO 1968 AVTOTEHNA VIS 3:31:45.6 4:11:27.6 4:17:38.0 2ME 263
1557 3059 VELKOV SAŠKO 1964   3:30:27.7 4:16:44.0 4:17:42.2 2MF 190
1558 3500 NAGODE KLEMEN 1971   3:20:19.7 4:12:57.7 4:18:26.5 2MD 232
1559 2597 STELE UROŠ 1985 Klub Polet 3:29:38.8 4:12:14.7 4:19:13.5 2MB 235
1560 3839 DRAŽIĆ VINKO 1952   3:26:22.3 4:12:42.0 4:19:13.9 2MH 81
1561 393 MAJCEN FRENK 1968 SLOVENSKA VOJSKA 3:20:38.1 4:14:33.5 4:19:53.1 2ME 264
1562 3199 ČREŠNJOVEC BRANE 1962 vampi 3:32:44.1 4:13:10.4 4:20:06.5 2MF 191
1563 5164 BULC ALEŠ 1960   3:24:08.5 4:11:50.6 4:20:07.0 2MF 192
1564 2657 PINTARIČ FRANCI 1962   3:25:21.0 4:05:44.1 4:20:36.8 2MF 193
1565 2659 BALTIĆ SUAD 1968   3:25:19.7 4:05:45.4 4:20:36.9 2ME 265
1566 48 MIKLAVČIČ BLAŽ 1988   3:18:32.2 4:17:02.7 4:21:09.2 2MA 114
1567 2654 PETROVIČ UROŠ 1973 orientacijski klub polaris 3:21:53.8 4:14:49.9 4:21:12.1 2MD 233
1568 2685 PAVŠIČ MIRKO 1951 polet 3:24:17.0 4:12:31.1 4:22:05.5 2MH 82
1569 3322 VADNOV FRANC 1965   3:19:31.8 4:16:16.9 4:22:05.9 2ME 266
1570 2691 VEHAR MIRAN 1984   3:24:34.3 4:15:37.9 4:22:09.7 2MB 236
1571 2930 MAVRIČ MATIJA 1970 Cestel 3:20:40.6 4:15:38.6 4:22:11.2 2MD 234
1572 3851 ČELIK ŽIGA 1974   3:24:27.7 4:17:41.3 4:22:42.3 2MD 235
1573 3852 MERC TOMAŽ 1974   3:18:59.4 4:17:41.8 4:22:42.8 2MD 236
1573 3850 DRENIK ROBERT 1973   3:22:33.4 4:17:56.4 4:22:42.8 2MD 236
1573 3849 ŠIRONJIČ DARKO 1974   3:24:46.6 4:17:56.1 4:22:42.8 2MD 236
1576 3718 GOLIČNIK MARKO 1975   3:12:41.2 4:13:31.7 4:22:46.5 2MC 214
1577 2719 MILEC BOJAN 1977 AVTOTEHNA VIS 3:31:45.6 4:17:16.6 4:23:09.0 2MC 215
1577 2725 VERLIČ STANE 1951 AVTOTEHNA VIS 3:31:45.0 4:17:16.9 4:23:09.0 2MH 83
1579 3422 TREVEN BOŠTJAN 1967 IMMERGAS TEAM 3:11:49.6 4:14:52.7 4:23:23.9 2ME 267
1580 2046 NEUBAUER JERNEJ 1980 Kolesarsko društvo Butan plin 3:28:55.3 4:14:52.1 4:24:03.9 2MB 237
1581 2980 ČEBULJ DANI 1964   3:25:35.4 4:18:59.0 4:24:29.3 2MF 194
1582 2981 PODOBNIKAR MARKO 1959   3:25:36.9 4:18:59.9 4:24:29.4 2MG 151
1583 5666 HROVATIN DAMJAN 1971   3:25:31.9 4:19:55.1 4:24:33.8 2MD 239
1584 3400 KOROŠEC LUDVIK 1959   3:29:18.0 4:14:55.4 4:25:11.7 2MG 152
1584 3002 PAVLIČ DAMIJAN 1966   3:29:20.4 4:13:27.4 4:25:11.7 2ME 268
1586 2986 BOR GOJKO 1974   3:29:18.4 4:13:24.5 4:25:12.0 2MD 240
1587 3186 KOTAR BOJAN 1955   3:33:49.0 4:18:39.9 4:25:26.5 2MG 153
1588 3683 GOŠNJAK GORAZD 1973 AIRCON RACING 3:24:47.3 4:21:25.6 4:26:13.3 2MD 241
1589 2607 PANGERŠIČ BOJAN 1954   3:27:01.3 4:20:08.8 4:26:16.9 2MH 84
1590 2829 JAGER ERIK 1960   3:25:38.6 4:22:17.9 4:26:39.3 2MF 195
1591 2729 BORIS BOŽIČ 1973 AVTOTEHNA VIS 3:31:45.0 4:20:53.8 4:26:46.2 2MD 242
1592 3639 DVORŠAK STANE 1951 ŠD STRELA 3:26:40.1 4:19:16.2 4:27:00.1 2MH 85
1593 2798 BIZJAK JOŽE 1957 Klub Polet 3:29:46.5 4:21:39.9 4:27:02.9 2MG 154
1594 3662 ĐUKIĆ DUŠAN 1978   3:29:12.7 4:16:16.3 4:27:11.8 2MC 216
1595 3663 GIRANDON ROK 1979   3:29:09.8 4:16:18.4 4:27:12.9 2MC 217
1596 2671 HABAT DUŠAN 1962 KD Mengeš 3:33:08.6 4:21:03.7 4:27:29.6 2MF 196
1597 3778 REKARA VILI 1958   3:22:48.4 4:25:33.6 4:28:29.0 2MG 155
1598 2342 LENART ŽIGA 1992 ŠKD Termoelektrarne Šoštanj 3:36:13.1 4:15:59.0 4:28:40.1 2MA 115
1599 2991 NAGODE MITJA 1962   3:25:39.2 4:13:56.8 4:28:48.7 2MF 197
1600 3688 DURONJIČ BOŠTJAN 1980 Amaterji 0000001 3:29:04.8 4:24:05.4 4:28:53.3 2MB 238
1601 3687 FIDLER MILOŠ 1980 Amaterji 0000001 3:29:02.6 4:24:06.1 4:28:54.1 2MB 239
1602 3388 ŽAN GREGOR 1968 Polet 3:32:38.2 4:22:55.5 4:31:41.9 2ME 269
1603 3299 BAJRAKTARI BESIM 1982 HERVIS 3:26:03.3 4:24:21.1 4:32:05.6 2MB 240
1604 3617 PRIJATELJ SANDI 1979 HITRI IN ŽEJNI 3:32:57.4 4:24:57.6 4:32:38.0 2MC 218
1605 2678 RADOLOVIČ SANDI 1967 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 3:37:38.0 4:25:46.3 4:32:40.4 2ME 270
1606 2454 KLEVA MARINO 1952 Kolesarsko društvo Bičikleta Korte 3:37:36.6 4:26:05.6 4:32:41.4 2MH 86
1607 3679 MATTELAER FRANCOIS 1959   3:26:20.7 4:27:59.9 4:32:55.5 2MG 156
1608 3733 KUŠAR BOŽIDAR A. 1944   3:26:19.9 4:24:28.3 4:32:57.2 2MJ 32
1609 3838 SUŠNIK MARJAN 1948   3:42:52.3 4:27:12.2 4:33:14.7 2MI 48
1610 849 LOPARNIK IZTOK 1968   3:35:05.0 4:23:04.4 4:33:51.1 2ME 271
1611 2494 MAVER CIRIL 1979 slovenska vojska 3:35:05.8 4:23:04.7 4:33:51.4 2MC 219
1612 3156 PRIMOŽIČ IZTOK 1968   3:41:40.0 4:28:42.0 4:35:48.1 2ME 272
1613 3833 PETKOVŠEK LOJZE 1959   3:16:09.8 4:33:06.8 4:35:48.7 2MG 157
1614 3880 DRAŠLER ANDREJ 1966   3:33:11.0 4:27:20.2 4:36:07.6 2ME 273
1615 3402 KOLEŠA TOMAŽ 1963   3:00:47.8 4:31:40.5 4:38:06.7 2MF 198
1616 2711 LOZEJ MATJAŽ 1968   3:35:44.5 4:32:48.7 4:38:22.4 2ME 274
1617 2088 STAVANJA MATEJ 1977 KONCERN KOLEKTOR 3:44:11.7 4:28:13.5 4:38:27.8 2MC 220
1618 263 PAVLOVIC MITJA 1986 KONCERN KOLEKTOR 3:44:11.4 4:28:14.7 4:38:28.9 2MB 241
1619 2842 REDNAK ROBERT 1966 KONCERN KOLEKTOR 3:35:08.3 4:26:13.2 4:38:43.4 2ME 275
1620 2683 KOZAR FRANCI 1951   3:36:46.0 4:34:13.5 4:39:40.3 2MH 87
1621 2897 ZAJC DANILO 1954   3:41:20.2 4:28:26.3 4:39:43.6 2MH 88
1622 2866 MARKOVIČ ZVONE 1950   3:43:13.6 4:35:45.5 4:42:32.1 2MH 89
1623 2823 KODERMAN TADEJ 1975   3:41:26.0 4:38:02.7 4:43:02.2 2MC 221
1624 3865 OVČAK JAKOB 1980   3:42:01.4 4:34:13.4 4:43:50.4 2MB 242
1625 3674 PINTAR MIRO 1961   3:56:54.5 4:37:08.9 4:45:15.5 2MF 199
1626 2575 ŠIMUNOVIĆ GIOVANNI 1969   3:56:54.8 4:37:09.8 4:45:15.6 2ME 276
1627 2696 BOGATAJ IZTOK 1970   3:29:21.4 4:42:34.2 4:45:16.7 2MD 243
1628 2987 PETRETIČ MLADEN 1962   3:54:07.4 4:33:18.5 4:45:48.0 2MF 200
1629 3401 DOVJAK ANTON 1942 KLUB DOBROVO 3:47:24.9 4:35:38.6 4:47:23.2 2MJ 33
1630 3233 PIRC DRAGO 1962   3:49:56.9 4:42:12.2 4:50:47.8 2MF 201
1631 3821 TEREZIČ LJUBO 1949 ZA ŽIVLJENJE 3:52:48.0 4:40:23.3 4:51:26.9 2MI 49
1632 2433 PUHAR BRANKO 1959 SV 3:46:21.4 4:37:03.3 4:51:59.2 2MG 158
1633 3586 HOLOŠ MARIO 1988   3:52:38.1 4:38:56.5 4:52:05.3 2MA 116
1634 3881 KUŠAR TINE 1957   3:50:05.4 4:41:11.4 4:52:09.3 2MG 159
1635 5149 ČAS PETER 1976   3:55:41.8 4:40:07.3 4:53:12.3 2MC 222
1636 5148 TOVŠAK JERNEJ 1976   3:57:05.2 4:40:07.0 4:53:12.5 2MC 223
1637 3034 FAJDIGA GREGOR 1979   3:44:42.7 4:44:05.3 4:53:39.5 2MC 224
1638 2332 JOST IGOR 1976 BUTAN PLIN 4:07:07.4 4:53:11.3 5:03:25.6 2MC 225
1639 3751 ČEMAŽAR DARKO 1977   4:11:44.0 5:00:33.2 5:08:48.1 2MC 226
1640 3261 BOŽIČ DEJAN 1978 Kolesarsko društvo Butan plin 4:07:25.6 4:59:00.3 5:09:12.1 2MC 227
1641 2365 TOMAŽIČ VITOMIR 1957 Slovenska vojska 3:58:19.3 5:03:55.8 5:10:12.5 2MG 160
1642 2975 BREZNIK DEAN 1984   4:03:37.6 5:00:18.2 5:13:09.1 2MB 243
1643 3974 KRŽIČ LEON 1955       5:18:26.7 2MG 161
1644 5150 ZOREC STANISLAV 1942   4:09:59.0 5:11:02.0 5:22:20.8 2MJ 34
1645 2344 KRANJC GAŠPER 1980 ŠD ACTIONMAMA 4:19:53.0 5:15:10.9 5:30:16.6 2MB 244
1646 3473 SINČIČ MIHA 1977   4:19:51.0 5:15:10.0 5:30:16.7 2MC 228
1647 3931 HERLE DAVOR 1970   4:16:35.4 5:20:35.3 5:30:18.3 2MD 244
1648 3906 GANEZ VOJKO 1962   4:34:32.1 5:39:29.6 5:48:20.1 2MF 202
1649 3905 PELC BOJAN 1964   4:34:22.9 5:39:10.0 5:48:25.2 2MF 203
1650 2736 MIKLAVC BOJAN 1959 AVTOTEHNA VIS 4:21:08.8 5:42:49.2 5:55:48.6 2MG 162
  3456 OGRIN ADO 1962 AVTOTEHNA VIS 4:21:06.6   DNF 2MF  
  2240 PELIZZARI LUCA 1976 PEDALE MANZANESE 1:39:44.3   DNF 2MC  
  2016 ROME IVO 1952 MOL 2:10:12.6   DNF 2MH  
  2118 BERLASSO BRUNO 1950 TEAM GRANZON 1:39:45.4   DNF 2MH  
.

Ta mesec

Ni dogodkov