Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

Rogaška Slatina 6.maj 2001

Mesto Št.Priimek/ime    Kraj     S.Let. Kat.  M. v s.k. Področje      Licenca         Čas                                                                                                                                      
1.   147 CVET MIRAN     HRASTNIK M 1968 001/M   1.      1965 in mlajši   N              00:33:16.85
2.   104 VRAČIČ MARIO   MARIBOR  M 1974 001/M   2.      1965 in mlajši   N              00:34:30.56
3.   198 VRAČIČ DEJAN   MARIBOR  M 1981 001/M   3.      1965 in mlajši   N              00:34:48.90
4.   362 ŠUMLAJ ALJOŠA  BREŽICE  M 1972 001/M   4.      1965 in mlajši   N              00:35:47.18
5.   156 ČEBIN ANDREJ   HRASTNIK M 1971 001/M   5.      1965 in mlajši   D              00:36:44.90
6.   511 VRHOVŠEK BORIS ŠOŠTANJ  M 1961 002/M   1.      1964 - 1955      N              00:37:22.58
7.   153 ILAR MITJA     LJ.      M 1972 001/M   6.      1965 in mlajši   N              00:37:45.82
8.   097 IVANC SIMON    BREŽICE  M 1972 001/M   7.      1965 in mlajši   N              00:37:54.06
9.   088 HVALA OSKAR    IDRIJA   M 1964 002/M   2.      1964 - 1955      N              00:38:04.16
10.  160 BOR ROMAN      VELENJE  M 1969 001/M   8.      1965 in mlajši   N              00:38:17.29
11.  128 HAZEMALIJ ZV.  HAJDINA  M 1959 002/M   3.      1964 - 1955      N              00:38:31.90
12.  174 MAFNER FRANC   ŠK. LOKA M 1949 003/M   1.      1954 - 1945      N              00:38:38.16
13.  194 KIRN MILAN     HRASTNIK M 1953 003/M   2.      1954 - 1945      N              00:38:47.22
14.  366 LAZIČ OBRAD    VELENJE  M 1951 003/M   3.      1954 - 1945      N              00:39:03.81
15.  117 LESJAK BOŠTJAN VELENJE  M 1974 001/M   9.      1965 in mlajši   N              00:40:07.74
16.  208 MERNIK BRANE   CELJE    M 1967 001/M   10.     1965 in mlajši   N              00:40:15.93
17.  094 MLAKER BORUT   MARIBOR  M 1970 001/M   11.     1965 in mlajši   N              00:40:32.96
18.  203 REZAR SABINA   ŠTORE    Ž 1977 001/Ž   1.      Ženske           N              00:40:42.62
19.  368 PRISLAN BOŽO   KRANJ    M 1951 003/M   4.      1954 - 1945      N              00:40:54.32
20.  001 ŽABJEK SIMONA  LJ.      Ž 1976 001/Ž   2.      Ženske           D              00:41:26.67
21.  361 ŠKRLEB NEŽA    MENGEŠ   Ž 1982 001/Ž   3.      Ženske           D              00:41:46.89
22.  177 KRISTAN SLAVKO LJ.      M 1957 002/M   4.      1964 - 1955      N              00:41:52.43
23.  468 KRAJNC SLAVKO  LOVRENC  M 1967 001/M   12.     1965 in mlajši   N              00:42:22.26
24.  197 NOVAK MARJAN   TRZIN    M 1965 001/M   13.     1965 in mlajši   N              00:42:27.20
25.  144 KACAFURA BENO  M.NASOČI M 1949 003/M   5.      1954 - 1945      N              00:42:34.23
26.  363 REJEC MARKO    VIPAVA   M 1937 004/M   1.      1944 in starejši D              00:43:08.23
27.  045 GERM PETER     SL. B.   M 1953 003/M   6.      1954 - 1945      N              00:43:31.30
28.  175 BRGLEZ SLAVKO  CELJE    M 1953 003/M   7.      1954 - 1945      N              00:44:00.30
29.  206 KOTNIK HERBERT TRZIN    M 1943 004/M   2.      1944 in starejši N              00:44:06.45
30.  367 ŠAMU JOSIP     MOZIRJE  M 1951 003/M   8.      1954 - 1945      N              00:44:15.07
31.  219 HABJAN VIKTOR  LOČE     M 1957 002/M   S.      1964 - 1955      N              00:44:28.15
32.  158 ŠKUFCA VLADO   BEGUNJE  M 1942 004/M   3.      1944 in starejši D              00:45:06.04
33.  042 KALIŠNIK MOJCA RADOMLJE Ž 1962 001/Ž   4.      Ženske           N              00:45:28.18
34.  154 DAMIŠ MARJAN   LENART   M 1961 002/M   6.      1964 - 1955      N              00:45:50.42
35.  365 BEDOK JANEZ    PUCONCI  M 1957 002/M   7.      1964 - 1955      N              00:45:56.85
36.  180 IVANIČ TOMAŽ   KRIŽEVCI M 1973 001/M   14.     1965 in mlajši   N              00:46:03.66
37.  075 PLEVČAK FLOR.  CELJE    M 1984 001/M   15.     1965 in mlajši   N              00:46:47.93
38.  212 PAJTLER ALOJZ  ZG.KUNG. M 1963 002/M   8.      1964 - 1955      N              00:47:04.68
39.  369 ŠEGOVC MILAN   TURNIŠČE M 1966 001/M   16.     1965 in mlajši   N              00:47:56.70
40.  152 BOHAK BOJAN    ZG.LOŽ.  M 1962 002/M   9.      1964 - 1955      N              00:48:15.70
41.  358 ŠINKOVEC BORUT LJ.      M 1959 002/M   10.     1964 - 1955      N              00:48:30.75
42.  516 KRALJ ROMAN    LIMBUŠ   M 1940 004/M   4.      1944 in starejši D              00:48:44.87
43.  183 KUSTER DAVID   VODICE   M 1972 001/M   17.     1965 in mlajši   N              00:48:58.22
44.  108 TRATNIK RUDI   ŠOŠTANJ  M 1957 002/M   11.     1964 - 1955      N              00:49:08.49
45.  357 SELŠEK ANDREJ  DOL LJ.  M 1972 001/M   18.     1965 in mlajši   N              00:50:15.44
46.  211 MEŠIČEK FRANC  R.SLAT.  M 1957 002/M   12.     1964 - 1955      N              00:51:02.29
47.  202 KAGER JOŽE     RADENCI  M 1964 002/M   13.     1964 - 1955      N              00:51:13.66
48.  168 HERVOL MIRAN   KRŠKO    M 1955 002/M   14.     1964 - 1955      N              00:51:52.33
49.  126 MAROVT RADO    ŠENTJUR  M 1955 002/M   15.     1964 - 1955      N              00:52:09.63
50.  164 SLAK LEON      LIMBUŠ   M 1964 002/M   16.     1964 - 1955      N              00:52:46.87
51.  209 ŠOMAR VOJKO    HAJDINA  M 1959 002/M   17.     1964 - 1955      N              00:53:05.65
52.  375 LEŠNIK BORIS   RADENCI  M 1957 002/M   18.     1964 - 1955      N              00:54:07.34
53.  204 SEKOLJ ZLATKO  OPLOT.   M 1969 001/M   19.     1965 in mlajši   N              00:55:18.57
54.  666 MOM ANTON      MARIBOR  M 1942 004/M   5.      1944 in starejši N              00:55:30.69
55.  004 MAVRIČ SREČKO  R.TOPL.  M 1982 001/M   20.     1965 in mlajši   N              00:55:42.80
56.  116 ROJKO ZDENKO   ZG.KUNG. M 1953 003/M   9.      1954-1945        N              00:56:08.94
57.  187 JANEŽIČ JANI   ŠENTJUR  M 1933 004/M   6.      1944 in starejši N              00:56:33.33
58.  149 VALONTE LEON   ZG.KUNG. M 1951 003/M   10.     1954-1943        N              00:57:08.81
59.  163 MALAČIČ ALEKS  M.SOBOTA M 1949 003/M   11.     1954-1945        N              00:57:11.39
60.  207 AMON TOMAŽ     R.SLAT.  M 1978 001/M   21.     1965 in mlajši   N              00:57:29.96
61.  096 SELAN ANTON    KOSTEL   M 1960 002/M   19.     1964-1955        N              00:59:12.34
62.  129 ŽVARC ROBERT   MARIBOR  M 1971 001/M   22.     1965 in mlajši   N              01:02:51.32
63.  074 JELENC JURIJ   R.TOPL.  M 1984 001/M   23.     1965 in mlajši   N              01:08:41.20
64.  138 VALONTE MILENA ZG.KUNG. Ž 1955 001/Ž   5.      Ženske           N              01:14:55.46
65.  444 FIRBAS MILAN   HAJDINAK M 1958 002/M   20.     1964-1935        N              01:15:11.69
66.  084 ŽIST STANA     ZG.KUNG. Ž 1966 001/Ž   6.      Ženske           N              01:15:27.92
Kriteriji izpisa:
S.=S
Kat.=1 ženska in 4 moške
Licenca D-N=licenca Da-Ne
Št.=štartna številka
Let.=leto rojstva
M. v s.k.=mesto v svoji kategoriji 
.

Ta mesec

Ni dogodkov