Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

GENERALNA UVRSTITEV 


Uvrs.Štev.Kat. Tekmovalec Klub Čas


1. 10 R2 TUREK Vojko 1964 KD MENGEŠ 0:12:48.01 2. 72 VA SLAK Boštjan 1958 KD MENGEŠ 0:13: 6.45 3. 45 R1 OMAR Bernard 1974 TROPOVCI 0:13:24.20 4. 20 R2 ANDREJKA Boris 1964 KK SOKOL 0:13:29.22 5. 7 R1 LUKAN Gorazd 1976 KD MENGEŠ 0:13:32.68 6. 23 R2 PREMRN Lucjan 1966 IZVIR VIPAVA 0:13:43.27 7. 25 R1 CERKVENIK Matej 1979 IZVIR VIPAVA 0:13:43.53 8. 6 R1 ŽELE Luka 1976 BTC BAUER 0:13:47.96 9. 37 R1 BABNIK Andrej 1978 BTC BAUER 0:14: 3.38 10. 51 R2 VESEL Peter 1965 KD UNI TEAM LJ 0:14:11.91 11. 48 VB CAR Ljubo 1955 SOKOL TIVOLI 0:14:13.12 12. 55 R1 JAKŠIČ Marko 1975 CALCIT KAMNIK 0:14:14.82 13. 40 VC SAKSIDA Marko 1947 KD BRDA 0:14:15.91 14. 3 R1 BAJDA Aleš 1975 BVG GULČ 0:14:20.05 15. 36 R1 GRKMAN Primož 1974 KD CALCIT 0:14:23.55 16. 49 VA BRECELJ Miloš 1959 IZVIR VIPAVA 0:14:24.30 17. 19 VA BOREC Janez 1960 PRO M TEAM RACING 0:14:25.85 18. 8 R1 PREŠEREN Janez 1976 KD MENGEŠ 0:14:32.54 19. 76 R2 BAJC Matjaž 1967 SOKOL TIVOLI 0:14:38.58 20. 75 VA DEBENEC Bojan 1957 ŠPICA PEKLENK 0:14:38.71 21. 46 VC ZAJC Silvo 1951 0:14:39.08 22. 50 R2 MRAMOR Marjan 1963 ŠPICA PEKLENK 0:14:40.38 23. 2 R0 KOCJAN Jure 1984 BTC BAUER 0:14:42.33 24. 4 VB POPOVIČ Ivan 1954 BTS ŠD GULČ 0:14:55.34 25. 12 R2 HVALA Oskar 1964 KD BRDA DOBROVO 0:14:57.62 26. 13 VC KACAFURA Benjamin 1949 BIŠPORT 0:14:59.76 27. 52 VB TRKMAN Andrej 1952 KD MENGEŠ 0:15: 1.11 28. 58 R1 MALOVRH Simon 1976 0:15: 2.64 29. 31 R1 JAGODIČ Aleš 1974 KK BTC BAUER 0:15: 8.44 30. 59 R2 KOVAČ Marjan 1971 ŠD ŠPICA PEKLENK 0:15:10.40 31. 60 VD ZAJC Franci 1945 HRAST DOB 0:15:13.38 32. 38 R0 HABIČ Marko 1985 RADENSKA ROG SLOV. 0:15:16.10 33. 64 R1 STRAH Danijel 1977 KOSE RADENSKA 0:15:16.19 34. 33 R2 ZORIČ Tomi 1964 RKD KRŠKO 0:15:21.34 35. 30 VD MIKUŽ Franc 1943 IZVIR VIPAVA 0:15:23.01 36. 24 VB BAJC Darko 1956 IZVIR VIPAVA 0:15:26.63 37. 42 R0 HORVAT Bojan 1983 KD KOPER 0:15:28.67 38. 35 R2 PETRIČ Slavko 1962 RKD KRŠKO 0:15:30.56 39. 66 VB KOGOVŠEK Stane 1956 SOKOL TIVOLI 0:15:30.87 40. 9 R2 MARTINČIČ Boris 1971 KD MENGEŠ 0:15:30.98 41. 69 R2 NOVAK Marjan 1965 PRO M TEAM 0:15:35.65 42. 15 R2 OTONIČAR Roman 1969 IZVIR VIPAVA 0:15:37.71 43. 54 R1 JAKŠIČ Miha 1979 BTC BAUER 0:15:38.94 44. 1 VA SUHADOLNIK Jani 1958 BTS ŠD GULČ 0:15:44.52 45. 32 R2 OŠTIR Milan 1966 RKD KRŠKO 0:15:46.95 46. 63 VA FORJANIČ Drago 1960 ŠD RADENCI 0:15:51.73 47. 26 R2 ŽORŽ Jože 1968 IZVIR VIPAVA 0:15:53.05 48. 56 R1 VOLF Aleš 1980 BTC BAUER 0:15:53.87 49. 5 R2 SEDEJ Igor 1964 ŠD BVG GULČ 0:15:55.65 50. 74 R1 OTONIČAR Domen 1974 0:15:56.16 51. 44 R1 SVETE Boštjan 1973 KK BTC BAUER 0:15:57.40 52. 18 VC ŠTRANCAR Jože 1947 IZVIR VIPAVA 0:15:58.58 53. 21 VB PIRC Roman 1955 RKD KRŠKO 0:15:58.66 54. 16 VA HORVAT Boris 1958 SOKOL TIVOLI 0:15:58.90. 55. 79 R2 LAPAJNE Marko 1969 0:15:58.98 56. 47 VB VEHAR Danijel 1953 KD BRDA 0:16: 6.44 57. 67 R1 KUSTER David 1972 ENERGIJA VELENJE 0:16:11.60 58. 17 VE ROGINA Jože 1941 RADLJE OB DRAVI 0:16:14.02 59. 82 VA EKART Viktor 1958 TRI ŠPORT 0:16:16.43 60. 39 R2 FRANCELJ Andrej 1962 TURBO M 0:16:19.76 61. 27 ŽA PREMRN-ŽORŽ Sonja 1972 IZVIR VIPAVA 0:16:24.33 62. 77 VD KONČINA Rafael 1945 KD HRASTNIK 0:16:24.37 63. 41 R2 SUČEVIČ Niko 1970 KD PAPEŽ PODGORJE 0:16:28.26 64. 71 VB BLAŽIČ Jožef 1954 KD BRDA 0:16:31.83 65. 78 ŽB KOZJEK Nada 1963 NOVICE EXTREME 0:16:54.07 66. 34 VE LEVIČAR Alojz 1938 RKD KRŠKO 0:16:55.36 67. 68 R0 STROJIN Blaž 1984 PAPEŽ PODGORJE 0:16:55.61 68. 70 ŽB KALIŠNIK Mojca 1962 KD MENGEŠ 0:17: 0.39 69. 57 VE DANEVČIČ Anton 1941 KD BRDA 0:17: 2.00 70. 61 VD RUPNIK Lojze 1943 ŠD STRAHOVICA 0:17: 5.20 71. 43 VF KEKEC Franc 1934 KK ENERGIJA VELENJE 0:17:13.00 72. 11 VE MARTINČIČ Franc 1941 KD MENGEŠ 0:17:29.28 73. 65 VD ZORENČ Branko-Marjan 1946 KK GROSUPLJE 0:17:51.55 74. 22 VE KOVAČ Đuro 1938 RKD KRŠKO 0:17:56.23 75. 73 VG BLAŽUN Stane 1930 ROG FRANEK 0:18:41.63 76. 62 VE ČESNIK Alojz 1937 IZVIR VIPAVA 0:18:53.98 77. 53 VG GRAŠIČ Franc 1930 ROG FRANEK 0:18:54.83 78. 80 ŽB POLONČIČ Ladislava 1956 PRAVNIK 0:18:58.35 79. 14 VF GEČ Blaž 1933 ORKA DOL PRI LJ. 0:19:38.24

Uvrščenih 79.

Področje ŽENSKE A 1967-


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 27 PREMRN ŽORŽ Sonja IZVIR VIPAVA 0:16:24.33

Uvrščenih 1.

Področje ŽENSKE B -1966


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 78 KOZJEK Nada NOVICE EXTREME 0:16:54.07 2. 70 KALIŠNIK Mojca KD MENGEŠ 0:17: 0.39 3. 80 POLONČIČ Ladislava PRAVNIK 0:18:58.35

Uvrščenih 3.

Področje AMATERJI A 1982-1986


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 2 KOCJAN Jure BTC BAUER 0:14:42.33 2. 38 HABIČ Marko RADENSKA ROG SLOV. 0:15:16.10 3. 42 HORVAT Bojan KD KOPER 0:15:28.67 4. 68 STROJIN Blaž PAPEŽ PODGORJE 0:16:55.61

Uvrščenih 4.

Področje AMATERJI B 1972-1981


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 45 OMAR Bernard TROPOVCI 0:13:24.20 2. 7 LUKAN Gorazd KD MENGEŠ 0:13:32.68 3. 25 CERKVENIK Matej IZVIR VIPAVA 0:13:43.53 4. 6 ŽELE Luka BTC BAUER 0:13:47.96 5. 37 BABNIK Andrej BTC BAUER 0:14: 3.38 6. 55 JAKŠIČ Marko CALCIT KAMNIK 0:14:14.82 7. 3 BAJDA Aleš BVG GULČ 0:14:20.05 8. 36 GRKMAN Primož KD CALCIT 0:14:23.55 9. 8 PREŠEREN Janez KD MENGEŠ 0:14:32.54 10. 58 MALOVRH Simon 0:15: 2.64 11. 31 JAGODIČ Aleš KK BTC BAUER 0:15: 8.44 12. 64 STRAH Danijel KOSE RADENSKA 0:15:16.19 13. 54 JAKŠIČ Miha BTC BAUER 0:15:38.94 14. 56 VOLF Aleš BTC BAUER 0:15:53.87 15. 74 OTONIČAR Domen 0:15:56.16 16. 44 SVETE Boštjan KK BTC BAUER 0:15:57.40 17. 67 KUSTER David ENERGIJA VELENJE 0:16:11.60

Uvrščenih 17.

Področje AMATERJI C1962-1971


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 10 TUREK Vojko KD MENGEŠ 0:12:48.01 2. 20 ANDREJKA Boris KK SOKOL 0:13:29.22 3. 23 PREMRN Lucjan IZVIR VIPAVA 0:13:43.27 4. 51 VESEL Peter KD UNI TEAM LJ 0:14:11.91 5. 76 BAJC Matjaž SOKOL TIVOLI 0:14:38.58 6. 50 MRAMOR Marjan ŠPICA PEKLENK 0:14:40.38 7. 12 HVALA Oskar KD BRDA DOBROVO 0:14:57.62 8. 59 KOVAČ Marjan ŠD ŠPICA PEKLENK 0:15:10.40 9. 33 ZORIČ Tomi RKD KRŠKO 0:15:21.34 10. 35 PETRIČ Slavko RKD KRŠKO 0:15:30.56 11. 9 MARTINČIČ Boris KD MENGEŠ 0:15:30.98 12. 69 NOVAK Marjan PRO M TEAM 0:15:35.65 13. 15 OTONIČAR Roman IZVIR VIPAVA 0:15:37.71 14. 32 OŠTIR Milan RKD KRŠKO 0:15:46.95 15. 26 ŽORŽ Jože IZVIR VIPAVA 0:15:53.05 16. 5 SEDEJ Igor ŠD BVG GULČ 0:15:55.65 17. 79 LAPAJNE Marko 0:15:58.98 18. 39 FRANCELJ Andrej TURBO M 0:16:19.76 19. 41 SUČEVIČ Niko KD PAPEŽ PODGORJE 0:16:28.26

Uvrščenih 19.

Področje MASTERS A 1957-1961


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 72 SLAK Boštjan KD MENGEŠ 0:13: 6.45 2. 49 BRECELJ Miloš IZVIR VIPAVA 0:14:24.30 3. 19 BOREC Janez PRO M TEAM RACING 0:14:25.85 4. 75 DEBENEC Bojan ŠPICA PEKLENK 0:14:38.71 5. 1 SUHADOLNIK Jani BTS ŠD GULČ 0:15:44.52 6. 63 FORJANIČ Drago ŠD RADENCI 0:15:51.73 7. 16 HORVAT Boris SOKOL TIVOLI 0:15:58.90 8. 82 EKART Viktor TRI ŠPORT 0:16:16.43

Uvrščenih 8.

Področje MASTERS B 1952-1956


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 48 CAR Ljubo SOKOL TIVOLI 0:14:13.12 2. 4 POPOVIČ Ivan BTS ŠD GULČ 0:14:55.34 3. 52 TRKMAN Andrej KD MENGEŠ 0:15: 1.11 4. 24 BAJC Darko IZVIR VIPAVA 0:15:26.63 5. 66 KOGOVŠEK Stane SOKOL TIVOLI 0:15:30.87 6. 21 PIRC Roman RKD KRŠKO 0:15:58.66 7. 47 VEHAR Danijel KD BRDA 0:16: 6.44 8. 71 BLAŽIČ Jožef KD BRDA 0:16:31.83

Uvrščenih 8.

Področje MASTERS C 1947-1951


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 40 SAKSIDA Marko KD BRDA 0:14:15.91 2. 46 ZAJC Silvo 0:14:39.08 3. 13 KACAFURA Benjamin BIŠPORT 0:14:59.76 4. 18 ŠTRANCAR Jože IZVIR VIPAVA 0:15:58.58

Uvrščenih 4.

Področje MASTERS D 1942-1946


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 60 ZAJC Franci HRAST DOB 0:15:13.38 2. 30 MIKUŽ Franc IZVIR VIPAVA 0:15:23.01 3. 77 KONČINA Rafael KD HRASTNIK 0:16:24.37 4. 61 RUPNIK Lojze ŠD STRAHOVICA 0:17: 5.20 5. 65 ZORENČ Branko-Marjan KK GROSUPLJE 0:17:51.55

Uvrščenih 5.

Področje MASTERS E 1937-1941


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 17 ROGINA Jože RADLJE OB DRAVI 0:16:14.02 2. 34 LEVIČAR Alojz RKD KRŠKO 0:16:55.36 3. 57 DANEVČIČ Anton KD BRDA 0:17: 2.00 4. 11 MARTINČIČ Franc KD MENGEŠ 0:17:29.28 5. 22 KOVAČ Đuro RKD KRŠKO 0:17:56.23 6. 62 ČESNIK Alojz IZVIR VIPAVA 0:18:53.98

Uvrščenih 6.

Področje MASTERS F 1932-1936


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 43 KEKEC Franc KK ENERGIJA VELENJE 0:17:13.00 2. 14 GEČ Blaž ORKA DOL PRI LJ. 0:19:38.24

Uvrščenih 2.

Področje MASTERS G -1931


Uvrs.Start Tekmovalec Klub Čas


1. 73 BLAŽUN Stane ROG FRANEK 0:18:41.63 2. 53 GRAŠIČ Franc ROG FRANEK 0:18:54.83

Uvrščenih 2.
.

Ta mesec

Ni dogodkov