Ocena uporabnika: 5 / 5

Zvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivnaZvezda aktivna
 
MOŠKI DO 30LET
UVR. ŠTEV. PRIIMEK IN IME       KLUB                           ČAS      ZAOSTANEK

                      
 1.   346 ZABOVNIK DAMJAN      HORIZONTAL                03:30:11.8            
 2.   705 RAK GAŠPER           UNI TEAM                  03:33:18.3       3:06.5
 3.  1068 MIKLIČ GREGA         NOVICE EXTREM             03:33:19.1       3:07.3
 4.   506 MESEC MARJAN         ZAPRAVLJIVČEK             03:34:54.1       4:42.3
 5.  1321 KOVAČ MARJAN         ŠD ŠPICA                  03:34:55.2       4:43.4
 6.  1049 ČERNUTA LUKA         ROMBON-GURIČICA           03:38:19.0       8:07.2
 7.    19 ZUPANČIČ UROŠ        LJUBLJANA GRATIS          03:38:19.0       8:07.2
 8.  1048 KAVS GREGA           ROMBON-GURIČICA           03:38:19.0       8:07.2
 9.  1447 KLUN FRANCI          ROG                       03:38:19.0       8:07.2
10.  1894 BLAZNIK ROBERT       IDRIJA CERKNO             03:38:19.0       8:07.2
11.   256 VRANČIČ MARIO        ENERGIJA VELENJE          03:38:19.0       8:07.2
12.   562 BOLKOVIČ MIHA        TURBO M                   03:38:19.0       8:07.2
13.  1389 GRAD MARTIN          SWATCH ESTREM NOVICE      03:38:19.0       8:07.2
14.  1053 JUVAN PETER          FRI LJ                    03:38:19.0       8:07.2
15.   362 IKIČ GORAN           ETIKETA TISKARNA          03:38:19.0       8:07.2
16.   751 ROBIČ LUKA           LJUBLJANA                 03:38:19.0       8:07.2
17.  1303 TELIČ BORUT          MIZARSTVO PEKLENK         03:38:19.0       8:07.2
18.  1202 GLOBOČNIK TOMAS      ŠKOFJA LOKA               03:38:19.0       8:07.2
19.  1011 COTAR MATJAŽ         SKY STAR                  03:38:19.0       8:07.2
20.  1265 NOČ LENART           ZAVRŠNICA                 03:38:19.0       8:07.2
21.  1621 KAVŠEK SLAVKO        VIŠNJA GORA               03:38:19.0       8:07.2
22.  1778 HAFNER TOMO          SCOTT TEAM SLOVENIJA      03:42:25.0      12:13.2
23.   191 HRIBAR DOMEN         ROG                       03:42:25.0      12:13.2
24.    73 HVASTIJA PETER       SLAŠČICE HVASTIJA         03:42:44.5      12:32.7
25.   250 LUKAN GORAZD         MENGEŠ                    03:42:44.5      12:32.7
26.   597 ILAR MITJA           TURBO M                   03:42:44.5      12:32.7
27.  1016 BABNIK ANDREJ        BTC BAUER                 03:42:44.5      12:32.7
28.   606 DOLINAR ANDREJ       GRMADA                    03:42:44.5      12:32.7
29.    11 SAJOVEC  ANDREJ      BAMBI                     03:42:44.5      12:32.7
30.   578 MIKLIČ MATEJ         TURBO M                   03:42:44.5      12:32.7
31.  1515 GREGORC LOVRENC      STOP TEAM LEECOVGAN       03:42:44.5      12:32.7
32.  1872 STARMAN JAN          LJUBLJANA                 03:42:44.5      12:32.7
33.  1052 LOKAR MIHA           CREATON                   03:42:44.5      12:32.7
34.   963 HABJAN MATJAŽ        KAMIKAZE                  03:42:44.5      12:32.7
35.   601 BIZJAN ROBERT        GRMADA                    03:42:44.5      12:32.7
36.   729 ŠKOF PETER           TOPLARNA                  03:42:44.5      12:32.7
37.   952 RANT ANDRAŽ          ŠD KAMIKAZE ŽELEZNIKI     03:42:44.5      12:32.7
38.   272 JESENOVICX IGOR      TSD OLIMPIJA              03:42:44.5      12:32.7
39.   482 ŠULIGOJ GORAZD       ENERGIJA VELENJE          03:42:44.5      12:32.7
40.   917 PREMOŽE DAMJAN       ORKADOL                   03:42:44.5      12:32.7
41.   110 MARINŠEK JAKA        MOJSTRANA                 03:42:44.5      12:32.7
42.   393 PLEŠEC NEJC          TSD OLIMPIJA              03:42:44.5      12:32.7
43.   312 ŽNIDARIČ MARKO       RFK                       03:42:44.5      12:32.7
44.   931 KANEC GREGOR         LJ.                       03:42:44.5      12:32.7
45.   738 CIPERLE JANEZ        ŽABNICA                   03:45:21.9      15:10.1
46.   710 VINČEC DANIJEL       ASCI KOPER                03:45:21.9      15:10.1
47.   722 BOČKO ANŽE           TSD OLIMPIJA              03:45:21.9      15:10.1
48.  1384 MIKELJ ROBI          BOHINJ                    03:45:21.9      15:10.1
49.   335 JERKO ŽIGA           LUZ                       03:45:21.9      15:10.1
50.   661 ULIČAR TOMAŽ         KK ZAVRŠNICA              03:45:21.9      15:10.1
51.  1533 PAVLIHA ANDREJ       BELA KRAJINA              03:45:21.9      15:10.1
52.   857 BRATUŽ MARKO         IDRIJA                    03:45:21.9      15:10.1
53.   469 MAZE MARKO           ENERGIJA VELENJE          03:45:21.9      15:10.1
54.  1527 PUSTOTNIK PRIMOŽ     KAMNIK                    03:45:21.9      15:10.1
55.  1058 ŠKERLJ TOMAŽ         LJ                        03:45:21.9      15:10.1
56.  1687 BUTKOVIK HINKO       KOČEVJE                   03:45:21.9      15:10.1
57.   126 DEBELJAK ALEŠ        PODBREZJE                 03:45:21.9      15:10.1
58.  1575 TRKMAN PETER         LJUBLJANA                 03:45:21.9      15:10.1
59.  1370 KRŠAR JURE           VALKARTON                 03:45:21.9      15:10.1
60.   720 PLESNIČAR BENJAMIN   ŠD FRUCTAL                03:45:21.9      15:10.1
61.   872 KAVREČIČ ANDREJ      KK PORTOROŽ               03:45:21.9      15:10.1
62.  1176 VOJNIČ BORUT         KK PORTOROŽ               03:45:21.9      15:10.1
63.  1808 PETRAČ SAMO          ORKA                      03:50:15.6      20:03.8
64.   104 KAMPUŽ BORIS         KD SEŽANA                 03:50:15.6      20:03.8
65.   248 CAFURA BENJAMIN      MOST NA SOČI              03:50:15.6      20:03.8
66.   752 MILIVANOVIČ KLEMEN   LJUBLJANA                 03:50:15.6      20:03.8
67.  1386 ŠERNOV UROŠ          LOGATEC                   03:50:15.6      20:03.8
68.   336 KNEZ MITJA           LUZ                       03:50:15.6      20:03.8
69.   198 VELŠE PETER          KK GROSUPLJE              03:50:15.6      20:03.8
70.   604 BOKAVŠEK DEJAN       GRMADA                    03:50:15.6      20:03.8
71.   615 BATIČ ANDRAŽ         KK PORTOROŽ               03:50:15.6      20:03.8
72.  1369 PREVC MIHA           VALKARTON                 03:50:15.6      20:03.8
73.  1391 POGAČNIK PETER       ŽELEZNIKI                 03:50:15.6      20:03.8
74.   490 RUPNIK JAKA          LOGATEC                   03:50:15.6      20:03.8
75.  1779 ŠTERK MARJAN         MANDO NOVO MESTO          03:50:15.6      20:03.8
76.  1359 PLEVMIR MARTIN       ŠD MOBITEL                03:50:15.6      20:03.8
77.  1233 SPRUK SIMON          TRI SPIRT                 03:50:15.6      20:03.8
78.   746 MALOVRH SIMON        SMART-COM                 03:50:15.6      20:03.8
79.  1232 ZORE GREGA           TRI SPIRT                 03:50:15.6      20:03.8
80.  1759 OTONIČAR DOMEN       VIPAVA IZVIR              03:50:15.6      20:03.8
81.  1368 BRUS DARJAN          VALKARTON                 03:50:15.6      20:03.8
82.  1327 VILFAN MARKO         KRANJ                     03:52:35.4      22:23.6
83.   178 GUZELJ BORIS         ŠKOFJA LOKA               03:54:49.4      24:37.6
84.  1358 KRUMINA MIHA         ŠD MOBITEL                03:54:49.4      24:37.6
85.   916 MAROLT ROMAN         LJ.                       03:54:49.4      24:37.6
86.   460 GOLČMAN IZIDOR       EBERGIJA VELENJE          03:54:49.4      24:37.6
87.  1311 ROTAR MARKO          PIVKA                     03:54:49.4      24:37.6
88.  1526 KOROŠEC SIMON        KAMNIK                    03:54:49.4      24:37.6
89.   595 CERKO MATEVŽ         LJUBLJANA                 03:54:49.4      24:37.6
90.   179 MIHALIČ PRIMOŽ       ŠKOFJA LOKA               03:54:49.4      24:37.6
91.  1479 HRVATIN ALEŠ         KAMEN PAZIN               03:54:49.4      24:37.6
92.  1785 BRAJKOVIČ FILIP      PAZIN                     03:54:49.4      24:37.6
93.   365 POLJANŠEK BORUT      ETIKETA TISKARNA          03:54:49.4      24:37.6
94.  1224 ČERNUTA GORAZD       KK BRDO                   03:54:49.4      24:37.6
95.  1069 VERDNIK MIHA         LJUBLJANA                 03:54:49.4      24:37.6
96.   866 MALACKO ROBERT       TERMOFLOR VRHNIKA         03:54:49.4      24:37.6
97.  1990 PERMOZER SIMON       IDRIJA CERKNO             03:54:49.4      24:37.6
98.  1977 KENDA ZLATKO         IDRIJA CERKNO             03:54:49.4      24:37.6
99.  1093 BERGANT JURE         UNI TEAM                  03:54:49.4      24:37.6
100. 1149 ZUPANEC KLEMEN       KOPER                     03:56:52.3      26:40.5
101. 1153 POGAČAR BOGDAN       KRANJ                     03:56:52.3      26:40.5
102. 1805 GABROVEC TOMAŽ       LUKOVICA                  03:56:52.3      26:40.5
103. 1147 LEVEL MATEJ          KK PORTOROŽ               03:56:52.3      26:40.5
104.  337 EVČULJ JANEZ         LUZ                       03:56:52.3      26:40.
105. 1189 JUGOVIC DAVID        ŠKOFJA LOKA               04:00:46.3      30:34.5
106. 1387 ŠERNOV GAŠPER        LOGATEC                   04:00:46.3      30:34.5
107. 1674 ČUK DAVID            LOGATEC                   04:00:46.3      30:34.5
108.  192 NOVAK SIMON          ROG                       04:00:46.3      30:34.5
109.  650 KAVAŠ BOJAN          KK BELTINCI               04:00:46.3      30:34.5
110. 1212 REVEN SEBASTIJAN     ZAVRŠNICA                 04:00:46.3      30:34.5
111. 1893 GROŠELJ ALEŠ         IDRIJA CERKNO             04:00:46.3      30:34.5
112.  282 BOŽIČ LUKA           ŠD HOTEDRŠČICA            04:00:46.3      30:34.5
113. 1860 TESTEN MARKO         UNI-TEAM                  04:00:46.3      30:34.5
114.  957 KUTIN BERNARD        ŠD KAMIKAZE               04:00:46.3      30:34.5
115. 1158 LAVRIČ PRIMOŽ        KK MENGEŠ                 04:00:46.3      30:34.5
116. 1272 HAŽIČ ANDREJ         ŠKOFJA LOKA               04:00:46.3      30:34.5
117. 1078 HABIČ ALEŠ           GREBATOR TEAM             04:00:46.3      30:34.5
118. 1077 VIDMAR MATIJA        LJUBLJANA                 04:00:46.3      30:34.5
119.  939 GOLOB VOJKO          LJ                        04:00:46.3      30:34.5
120. 1504 BRECELJ PETER        AJDOVŠČINA                04:00:46.3      30:34.5
121.   98 MILJKOVIČ MIRAN      LJ.                       04:04:30.3      34:18.5
122. 1367 AMTIČEVIČ GAŠPER     VALKARTON                 04:04:30.3      34:18.5
123. 1625 ROTAR TONE           RADOVLJICA                04:04:30.3      34:18.5
124. 1301 IVANČIČ SANDI        ŠD CELJAN                 04:06:13.9      36:02.1
125. 1932 RUPNIK DAMIJAN       IDRIJA CERKNO             04:06:13.9      36:02.1
126. 1302 ŽNIDARŠIČ MARKO      ŠD CELJAN                 04:06:13.9      36:02.1
127. 1191 POLAJNAR CENE        ŠKOFJA LOKA               04:06:13.9      36:02.1
128. 1471 TROŠK BOŠTJAN        IZVIR VIPAVA              04:06:13.9      36:02.1
129. 1144 MAHNE ENRIK          B POINT KOPER             04:07:05.2      36:53.
130.  451 KUSTER DAVID         ENERGIJA VELENJE          04:07:05.2      36:53.4
131. 1590 FINHAVER MIHA        GORIČANE ZAHOD            04:07:05.2      36:53.4
132. 1578 ČADEŽ TOMAŽ          INDUTEAM POLJANE          04:07:05.2      36:53.4
133.  453 BRANK TOMAŽ          ENERGIJA VELENJE          04:07:05.2      36:53.4
134. 1562 CIMPRIČ DARJAN       VRHNIKA                   04:07:05.2      36:53.4
135.  162 TRAKONJA DEJAN       GORIŠKA BRDA              04:07:05.2      36:53.4
136.  370 PIRNAT ROK           ZAGORJE OB SAVI           04:07:05.2      36:53.4
137. 1576 TITAN UROŠ           ŠKOFJA LOKA               04:07:05.2      36:53.4
138.  226 JAMBROVIČ JURE       LAVRICA                   04:07:05.2      36:53.4
139.  961 CANKAR MITJA         ŠD KAMIKAZE               04:07:05.2      36:53.4
140.   82 JUVAN MILOŠ          ŠKOFJA LOKA               04:07:05.2      36:53.4
141. 1975 ŠLABNIK URBAN        IDRIJA CERKNO             04:08:36.0      38:24.2
142. 1775 GROM ALJOŠA          VRHNIKA                   04:08:36.0      38:24.2
143. 1946 RESMAN ŽIGA          ZAVRŠNICA                 04:09:16.7      39:04.9
144.  407 JAMNIK VINKO         TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA    04:09:16.7      39:04.9
145.  967 ŠTIBELJ JANEZ        KAMIKAZE 		    04:09:16.7	 39:04.9
147. 1652 BEČ BORIS            BONESTO                   04:09:16.7      39:04.9
148.  827 PERHAVEC TADEJ       BRINJ-POVIR               04:09:16.7      39:04.9
149.  825 PRHAVEC TADEJ        BRINJ-POVIR               04:09:16.7      39:04.9
150. 1916 LIPUŽIČ MARKO        IDRIJA CERKNO             04:09:16.7      39:04.9
151.    5 OCEPEK SAŠO          DOMŽALE                   04:09:16.7      39:04.9
152.  596 HORVAR FRANCI        KD MUŠKETIRJI             04:09:16.7      39:04.9
153. 1865 TURDIČ BOŠTJAN       LJUBLJANA                 04:09:16.7      39:04.9
154. 1556 MENCINGER BOŠTJAN    JESENICE                  04:09:16.7      39:04.9
155. 1406 ŠUŠTARIČ PAVEL       SEMIČ                     04:09:16.7      39:04.9
156. 1148 MORGAN SANDI         IZOLA                     04:12:34.5      42:22.7
157. 1231 VODOŠEK DENIS        TBP LENART                04:14:01.2      43:49.4
158.   69 KEREC MATEJ          SOKOL                     04:14:01.2      43:49.4
159. 1508 TRČEK JOŽE           BOROVNICA                 04:14:01.2      43:49.4
160.  824 PRHAVEC ALEŠ         BRINJ-POVIR               04:14:01.2      43:49.4
161. 1230 VODOŠEK DEJAN        TBP LENART                04:14:01.2      43:49.4
162.  668 PREŠEREN GREGA       KK ZAVRŠNICA              04:14:01.2      43:49.4
163.  356 PERNE JURE           TRI SPORT                 04:14:01.2      43:49.4
164.  987 ZAKOTNIK JANEZ       KK MEDVODE                04:14:01.2      43:49.4
165.  436 VIDMAR ROK           ALPINA                    04:14:01.2      43:49.4
166. 1618 PARADIŽ MATEJ        SLOVEN GRADEC             04:14:01.2      43:49.4
167. 1032 KOSEM MATEJ          ŠD DOL                    04:14:01.2      43:49.4
168.  691 LAJOVIC UROŠ         MORANČE                   04:14:01.2      43:49.4
169. 1923 ŠTRAVS IVAN          IDRIJA CERKNO             04:14:01.2      43:49.4
170. 1760 LANGERHOLC BOJAN     ŠKOFJA LOKA               04:14:01.2      43:49.4
171. 1762 BERNARD PRIMOŽ       ŠKOFJA LOKA               04:14:01.2      43:49.4
172. 1388 ALBREHT TINE         LOGATEC                   04:14:01.2      43:49.4
173.  757 TRKMAN PETER         LJUBLJANA                 04:14:01.2      43:49.4
174.  109 OTER MITJA           ŠKOFJA LOKA               04:14:01.2      43:49.4
175. 1312 DOLGAN BORUT         KOŠANA                    04:14:01.2      43:49.4
176.  901 NAROBE DAVOR         LJUBLJANA                 04:15:38.7      45:26.9
177. 1623 BUH UROŠ             LJUBLJANA                 04:15:38.7      45:26.9
178.  603 PETRIČ TILEN         GRMADA                    04:15:38.7      45:26.9
179.  576 KRISTAN SLAVC        TURBO M                   04:15:38.7      45:26.9
180.  897 ŠUŠTERŠIČ ALEŠ       KAMNIK POD KRIMOM         04:15:38.7      45:26.9
181. 1114 KERŽIČ PRIMOŽ        ROG                       04:15:38.7      45:26.9
182. 1945 TOMAŽIN BLAŽ         LJ                        04:15:38.7      45:26.9
183.  253 ZUPANČIČ ROK         LJ.                       04:15:38.7      45:26.9
184. 1084 VELKOVRH ANDREJ      POL. GRADEC               04:15:38.7      45:26.9
185. 1441 GRGOVIČ ANTON        ŠENTJERNEJ                04:15:38.7      45:26.9
186.  821 MODIC ALEŠ           BRINJ-POVIR               04:15:38.7      45:26.9
187. 1464 PLOHL BOJAN          LJ                        04:15:38.7      45:26.9
188. 1821 CAFUTA GREGOR                                  04:15:38.7      45:26.9
189.  768 TOMAZINI IZDOR       KOČEVJE                   04:15:38.7      45:26.9
190. 1154 LEŠ DENIS            KRANJ                     04:18:23.4      48:11.6
191. 1660 MARTINKOVIČ SAŠO     CELJE                     04:18:53.4      48:41.6
192. 1658 KLINC SEBASTJAN      CELJE                     04:18:53.4      48:41.6
193. 1741 JERKIČ ALEŠ          DOBRAVLJE                 04:18:53.4      48:41.6
194.  433 ŽAKELJ ANŽE          ALPINA                    04:18:53.4      48:41.6
195.  642 POLJŠAK MITJA        RADOVLJICA                04:18:53.4      48:41.6
196.  865 BRATINA MARTIN       PODNANOS                  04:18:53.4      48:41.6
197. 1972 BAJT DEJAN           IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      48:41.6
198. 1973 SKOK TIN             IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      48:41.6
199. 1661 DOLINAR ROBI         GAMELJNE                  04:18:53.4      48:41.6
200.  614 FURNANČIČ JURE       KK PORTOROŽ               04:18:53.4      48:41.6
201. 1770 HOSTA DAVID          LJUBLJANA                 04:18:53.4      48:41.6
202.  135 SOBOČAN TADEJ        LJUBLJANA                 04:18:53.4      48:41.6
203. 1423 PETERNEL PETER       BRITOF                    04:18:53.4      48:41.6
204. 1927 KRAŠNA TOMAŽ         IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      48:41.6
205. 1343 RADE SIMON           MEDVODE                   04:18:53.4      48:41.6
206.  278 BRENČIČ PETER        ŠD HOTEDRŠČICA            04:18:53.4      48:41.6
207. 1190 JUGOVIC DEJAN        ŠKOFJA LOKA               04:18:53.4      48:41.6
208. 1352 JESENKO MIHA         ANVINA                    04:18:53.4      48:41.6
209.  298 OREŠNIK JAN          GORNJI GRAD               04:18:53.4      48:41.6
210.  364 MAZZINI DAMJAN       ETIKETA TISKARNA          04:18:53.4      48:41.6
211.  123 RAKAR MIHA           ŽIROVNICA                 04:18:53.4      48:41.6
212. 1878 HOMŠAK DANIEL        LJUBLJANA                 04:18:53.4      48:41.6
213. 1902 MUGERLI BORUT        IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      48:41.6
214. 1424 LESJAK BOŠTJAN       PRESKA                    04:22:22.4      52:10.6
215.  275 BRENČIČ JANEZ        ŠD HOTEDRŠČICA            04:22:22.4      52:10.6
216. 1561 FILIPČIČ JERNEJ      B-POINT KOPER             04:22:22.4      52:10.6
217. 1213 BRLAN MITJA          DRAGOMER                  04:22:22.4      52:10.6
218. 1335 KEPA MILAN           ŠK. LOKA                  04:22:22.4      52:10.6
219.  265 RODMAN TADEJ         KRKR SOVA SCOTT TEAM      04:22:22.4      52:10.6
220.  864 KLEVA DEJAN          IZOLA                     04:22:22.4      52:10.6
221.  826 PERHAVEC MATEVŽ      BRINJ.POVIR               04:22:22.4      52:10.6
222. 1063 MURN PRIMOŽ          KRANJ                     04:25:19.8      55:08.0
223. 1978 ČESNIK DAVID         IDRIJA CERKNO             04:25:19.8      55:08.0
224. 1918 ERJAVEC DEJAN        IDRIJA CERKNO             04:25:19.8      55:08.0
225. 1251 VRTAČ BORUT          DUPLJE                    04:26:26.4      56:14.6
226. 1338 VELIKONJA IGOR       LOGATEC                   04:26:26.4      56:14.6
227. 1188 URBANIJA ROK         MENGEŠ                    04:26:26.4      56:14.6
228. 1128 JEKIĆ IGOR           PULA                      04:26:26.4      56:14.6
229. 1204 STEA TOMMY           NORWAY                    04:26:26.4      56:14.6
230.  389 SPORIŠ MATJAŽ        ALPINA                    04:26:26.4      56:14.6
231. 1276 TRBIŽAN BOŠTJAN      AJDOVŠČINA                04:26:26.4      56:14.6
232. 1060 KOVAČIČ MITJA        LJ                        04:26:26.4      56:14.6
233. 1066 VUKOVIČ JAKA         KR                        04:26:26.4      56:14.6
234. 1550 RIHTAR PRIMOŽ        DOMŽALE                   04:26:26.4      56:14.6
235. 1919 BRATUŽ VITO          IDRIJA CERKNO             04:26:26.4      56:14.6
236. 1921 BRUS JURE            IDRIJA CERKNO             04:26:26.4      56:14.6
237. 1597 BEZLAJ MARKO         KOČNA                     04:26:26.4      56:14.6
238. 1289 KRAGOLNIK SANDI      LAŠKO                     04:26:26.4      56:14.6
239. 1705 PRDAN KLEMEN         ŠENČUR                    04:26:26.4      56:14.6
240. 1398 VOVK MARKO           PIVKA                     04:26:26.4      56:14.6
241.  199 FUJAN MAKS           KK GROSUPLJE              04:26:26.4      56:14.6
242.  767 KRANJČEVIČ ANDREJ    ŠD MOBITEL                04:28:05.1      57:53.3
243.  835 LEBAN BORIS          GROSUPLJE                 04:28:05.1      57:53.3
244.  847 ŠTURM GREGOR         LJ.                       04:28:05.1      57:53.3
245.  836 MEDVED ALEŠ          GROSUPLJE                 04:28:05.1      57:53.3
246.  834 ŠKULJ ROMAN          GROSUPLJE                 04:28:05.1      57:53.3
247.  291 URANKAR BOŠTJAN      KRANJ                     04:28:05.1      57:53.3
248. 1991 VIDIČ MATEJ          IDRIJA CERKNO             04:28:05.1      57:53.3
249. 1300 PREK ALEŠ            ŠD BRANIK MB              04:28:05.1      57:53.3
250. 1701 GRABLJEVEC MATJAŽ    LJ                        04:28:05.1      57:53.3
251.  207 ŽLAJPAH MATEJ        LJ                        04:28:05.1      57:53.3
252.  186 RAUTER UROŠ          EKSTREMISTI               04:28:05.1      57:53.3
253.  190 GRZINČIČ DAMIJAN     EKSTREMISTI               04:28:05.1      57:53.3
254. 1820 JELENC JURE                                    04:28:05.1      57:53.3
255. 1822 VRBOVŠEK GREGOR                                04:28:05.1      57:53.3
256.  840 ZAVASNIK ZVONKO      RK IPA LJ.                04:28:05.1      57:53.3
257.  841 DEŽELAK SREČKO       RK IPA                    04:28:05.1      57:53.3
258. 1377 ČERMELJŠ ROK         KK ROGAŠKA                04:28:05.1      57:53.3
259. 1922 ZAJC ALEŠ            IDRIJA CERKNO             04:28:05.1      57:53.3
260.  780 SOTOŠEK EDVARD       LJUBLJANA                 04:28:05.1      57:53.3
261. 1427 BOŽIČ DUŠAN          VRHNIKA                   04:28:05.1      57:53.3
262. 1565 KAOLAN ROBERT        KRŠKO                     04:28:05.1      57:53.3
263.  948 FIR ANDREJ           PRO M TEAM                04:30:06.2      59:54.4
264.  949 FIR JANEZ            PRO M TEAM                04:30:06.2      59:54.4
265.  882 KALAN BOŠTJAN        ROKOVNAČI                 04:30:06.2      59:54.4
266. 1225 KLAVŽAR ERIK         TOLMIN                    04:30:06.2      59:54.4
267. 1930 RUPNIK IZTOK         IDRIJA CERKNO             04:30:06.2      59:54.4
268.  657 GRČAR PETER          DOMIŽALE                  04:30:06.2      59:54.4
269. 1823 MAVRIČ SREČKO        ROG LJUBLJANA             04:30:06.2      59:54.4
270. 1325 GOLOB JANEZ          GORJE                     04:30:06.2      59:54.4
271.  550 KAVČIČ BLAŽ          ŠD ŠENTJOŠT               04:30:06.2      59:54.4
272. 1997 JOHANSSON STELLAN    PROM TEAM                 04:30:06.2      59:54.4
273. 1866 GOLAR MATIJA         LJUBLJANA                 04:32:32.4    1:02:20.6
274. 1317 TURK DAMIJAN         ŠENTJERNEJ                04:32:32.4    1:02:20.6
275. 1719 NOVAK PRIMOŽ         SKY STAR                  04:32:32.4    1:02:20.6
276.  227 KROTEC SIMON         GAMELJNE                  04:32:32.4    1:02:20.6
277.  183 DRAGAN UROŠ          NOVA VAS                  04:32:32.4    1:02:20.6
278.  829 UKMAR MARTIN         BRINJ-POVIR               04:32:32.4    1:02:20.6
279. 1041 ŠIMENC PETER         ŠD DOL                    04:32:32.4    1:02:20.6
280. 1729 FURLAN MARTIN        POSTOJNA                  04:32:32.4    1:02:20.6
281.  431 ZUPANČIČ IGOR        ŠD REVOZ                  04:32:32.4    1:02:20.6
282. 1761 KERŠINAR DAVOR       ŠKOFJA LOKA               04:32:32.4    1:02:20.6
283. 1933 RUPNIK VALTER        IDRIJA CERKNO             04:32:32.4    1:02:20.6
284. 1331 MUSDORFER BOŠTJAN    IZVIR VIPAVA              04:32:32.4    1:02:20.6
285.  947 JAN ANDREJ           SLAP OB IDRIJCI           04:32:32.4    1:02:20.6
286. 1557 JURATOVEC BORUT      RADOVLJICA                04:32:32.4    1:02:20.6
287.  219 PRAŠNIKAR ANDREJ     DOL                       04:32:32.4    1:02:20.6
288.  966 NIKOLIČ BRANE        KAMIKAZE                  04:32:32.4    1:02:20.6
289.  208 HRIBAR FONZI         LJ                        04:32:32.4    1:02:20.6
290. 1205 OSOLNIN DUŠAN        DOMŽALE                   04:34:25.2    1:04:13.4
291.  849 ERZNOŽIK SREČKO      ŠK. LOKA                  04:34:25.2    1:04:13.4
292. 1563 KOGOVŠEK TADEJ       VRHNIKA                   04:34:25.2    1:04:13.4
293. 1589 ŠUŠTARŠIČ TOMAŽ      GORIČANE ZAHOD            04:34:25.2    1:04:13.4
294.  143 SAKSIDA EGON                                   04:34:25.2    1:04:13.4
295.  509 OGRIN UROŠ           ZAPRAVLJIVČEK             04:34:25.2    1:04:13.4
296. 1170 KOLMANIČ ROBERT      LJUBLJANA                 04:34:25.2    1:04:13.4
297.  898 ŽLENDER ANDREJ       LJUBLJANA                 04:34:25.2    1:04:13.4
298. 1261 MEDVEŠ MIHA          JEZERO - KRAMPI           04:34:25.2    1:04:13.4
299.  279 BRENČIČ MARTIN       ŠD HOTEDRŠČICA            04:34:25.2    1:04:13.4
300.  899 KAVČIČ ALEŠ          POLHOV GRADEC             04:34:25.2    1:04:13.4
301. 1721 MARTINJAK JOŽE       KK KOMENDA                04:34:25.2    1:04:13.4
302.  152 ŽIŽMOND DANIEL                                 04:34:25.2    1:04:13.4
303. 1522 MAROLT BOŠTJAN       TRZIN                     04:34:25.2    1:04:13.4
304. 1890 KLASIČ ZDRAVKO       IDRIJA CERKNO             04:37:21.7    1:07:09.9
305.  851 NEDOH SEBATJAN       KOPER                     04:37:21.7    1:07:09.9
306.  892 TOMAŽINČIČ ROK       MEDVODE                   04:37:21.7    1:07:09.9
307.  862 SERŠEN MARKO         ŠD VPR  DOWN TEAM         04:37:21.7    1:07:09.9
308. 1736 ŠARIČ ADNAN          JESENICE                  04:37:21.7    1:07:09.9
309.  310 ANDJELIČ MATEJ       LJUBLJANA                 04:37:21.7    1:07:09.9
310.  523 MEDVED KLEMEN        GAMELJNE                  04:37:21.7    1:07:09.9
311. 1699 FINK BORUT           LJUBLJANA                 04:37:21.7    1:07:09.9
312.   16 DOLINAR ROBI         ŠD UTRIP                  04:37:21.7    1:07:09.9
313. 1662 OBADIČ DAMJAN        ŠK.LOKA                   04:37:21.7    1:07:09.9
314.  701 DEBELJAK PAVEL       PODBREZJE                 04:37:21.7    1:07:09.9
315. 1357 PUKLAVEC MATEJ       NAZARJE                   04:37:21.7    1:07:09.9
316.  558 SEVER JANEZ          TURBO M                   04:40:56.3    1:10:44.5
317. 1227 OBID ANDRAŽ          NOVA GORICA               04:40:56.3    1:10:44.5
318.  399 ARKO ERIK            ŠD SODRAŽICA              04:40:56.3    1:10:44.5
319.  398 ARKO MATJAŽ          PD SODRAŽICA              04:40:56.3    1:10:44.5
320. 1577 ČADEŽ KLEMAN         LJUBLJANA                 04:40:56.3    1:10:44.5
321. 1824 BURJAK BOŠTJAN       ROG LJUBLJANA             04:40:56.3    1:10:44.5
322.  869 ZADRAVEC PRIMOŽ      SWATCH EKSTREM NOVICE     04:40:56.3    1:10:44.5
323.  311 STREL JAKA           LJUBLJANA                 04:40:56.3    1:10:44.5
324. 1056 DOLINAR GREGOR       MEDVODE                   04:40:56.3    1:10:44.5
325.  276 BRENČIČ URBAN        ŠD HOTEDRŠČICA            04:40:56.3    1:10:44.5
326. 1601 ROPIČ IGOR           KAMNA GORICA              04:40:56.3    1:10:44.5
327.  585 VRŠIČ MATJAŽ         TURBO M                   04:40:56.3    1:10:44.5
328. 1434 ŠKARABOT DOMEN       STRAHOVICA                04:40:56.3    1:10:44.5
329. 1217 NOTAR BOŠTJAN        ŠD PUŠTAL                 04:40:56.3    1:10:44.5
330.  694 SOKLIČ FRANCI        TRŽIČ                     04:40:56.3    1:10:44.5
331. 1659 DEBELJEK BOŠTJAN     LJUBLJANA                 04:40:56.3    1:10:44.5
332.  703 MIHALIČ URBAN        ŠK. LOKA                  04:40:56.3    1:10:44.5
333. 1568 ROZMAN IVAN          DUPLJE                    04:40:56.3    1:10:44.5
334. 1665 HUDOLIN ANDREJ       VRHNIKA                   04:40:56.3    1:10:44.5
335. 1904 KRAPEŽ ALEŠ          IDRIJA CERKNO             04:40:56.3    1:10:44.5
336. 1528 OMAN URBAN           ŠKOFJA LOKA               04:40:56.3    1:10:44.5
337. 1546 SEKULIČ PREDRAG      LJUBLJANA                 04:40:56.3    1:10:44.5
338.  943 MALUS MIHA           LJ                        04:40:56.3    1:10:44.5
339. 1819 VIDIC PRIMOŽ         ROKOVNjAČI                04:44:21.1    1:14:09.3
340. 1008 KRSNIK KLAVDIJO      SKY STAR                  04:44:21.1    1:14:09.3
341. 1287 LUNAR PETER          NAKLO                     04:44:21.1    1:14:09.3
342.  147 MARTINUČ ALEŠ                                  04:44:21.1    1:14:09.3
343. 1691 ACMAN UROŠ           SKD FELIXI                04:44:21.1    1:14:09.3
344.  990 KOŠIR BRANE          KK MEDVODE                04:44:21.1    1:14:09.3
345. 1992 BOLČINA JANKO        IDRIJA CERKNO             04:44:21.1    1:14:09.3
346.  756 REMIC MATJAŽ         TRŽIČ                     04:44:21.1    1:14:09.3
347. 1664 LOVŠE NEJC           SOKOL LJ                  04:44:21.1    1:14:09.3
348. 1529 JENKO UROŠ           KRANJ                     04:44:21.1    1:14:09.3
349. 1203 ERČUL MARKO          LJUBLJANA                 04:44:21.1    1:14:09.3
350. 1448 BOŠTNIK PETER        SL.GRADEC                 04:44:21.1    1:14:09.3
351. 1949 PERIČ MATJAŽ         IZOLA                     04:44:21.1    1:14:09.3
352. 1689 DANE SIMON           KOČEVJE                   04:44:21.1    1:14:09.3
353. 1135 JENKO GREGOR         PODREČA                   04:47:01.7    1:16:49.9
354.  334 MRŠEK IGOR           LUZ                       04:47:01.7    1:16:49.9
355. 1376 DEŽELAK GREGOR       TRIO ADIO                 04:47:01.7    1:16:49.9
356. 1898 MIKUŽ JURE           IDRIJA CERKNO             04:47:01.7    1:16:49.9
357. 1126 POGAČAR UROŠ         TRI SPORT                 04:47:01.7    1:16:49.9
358. 1634 TOZON TILEN          SAVA                      04:47:01.7    1:16:49.9
359. 1328 BOLTA MATAŽ          LJ.                       04:47:01.7    1:16:49.9
360.  794 ULJAN DAMJAN         GRK SNEŽNIK               04:47:01.7    1:16:49.9
361. 1756 KONČAN EDO           ŠKOFJA LOKA               04:47:01.7    1:16:49.9
362. 1989 PELHAN SEBASTJAN     IDRIJA CERKNO             04:47:01.7    1:16:49.9
363. 1988 NOVAK MITJA          IDRIJA CERKNO             04:47:01.7    1:16:49.9
364. 1375 BALOH FRANJO         TRIO ADIO                 04:47:01.7    1:16:49.9
365. 1983 SVETLIK PRIMOŽ       IDRIJA CERKNO             04:47:01.7    1:16:49.9
366. 1985 VONČINA DAVID        IDRIJA CERKNO             04:47:01.7    1:16:49.9
367. 1980 LUKAN MATEJ          CERKNO IDRIJA             04:47:01.7    1:16:49.9
368. 1286 BABIČ SIMON          STRAHINJ                  04:47:01.7    1:16:49.9
369. 1826 ZAKOTNIK BLAŽ        ROG LJUBLJANA             04:47:01.7    1:16:49.9
370. 1974 HLADNIK ZORAN        IDRIJA CERKNO             04:47:01.7    1:16:49.9
371. 1943 PREZELJ LEON         IDRIJA CERKNO             04:47:01.7    1:16:49.9
372.  428 MERVIČ SLAVKO        ŠD REVOZ                  04:47:01.7    1:16:49.9
373.  204 PETAČ ROK            KAMNIK                    04:47:01.7    1:16:49.9
374.  302 KOFOLJ BOJAN         KD BRDA DOBROVO           04:47:01.7    1:16:49.9
375. 1222 MAZI JERNEJ          LJUBLJANA                 04:47:01.7    1:16:49.9
376. 1856 ROBERT BENJAMIN      KOMAR LOG                 04:47:01.7    1:16:49.9
377. 1101 FUNA FLORJAN         VIPAVA                    04:47:01.7    1:16:49.9
378.  783 ŠUŠTARŠIČ MIRKO      ŠD MOBITEL                04:52:11.4    1:21:59.6
379.  290 SUŠA MARKO           ŠMARJE-SAP                04:52:11.4    1:21:59.6
380. 1944 OČEDEK URBAN         BOROVNICA                 04:52:11.4    1:21:59.6
381. 1569 MARČUN MARKO         TRŽIČ                     04:52:11.4    1:21:59.6
382. 1667 MAJCEN PRIMOŽ        BTJ COMP.                 04:52:11.4    1:21:59.6
383.  420 GUZELJ  DENIS        ŠKOFJA LOKA               04:52:11.4    1:21:59.6
384. 1600 KETE ZORAN           DOLENJE                   04:52:11.4    1:21:59.6
385.  625 NEMEČEK DEJAN        LITIJA                    04:54:18.3    1:24:06.5
386.  493 ŠVIGELJ JERNEJ       LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:24:06.5
387.  902 HOMEC UROŠ           LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:24:06.5
388. 1282 KRVINA SREČKO        ŠKD VRH                   04:54:18.3    1:24:06.5
389.  525 NAROBE JANEZ         ŽLEBE                     04:54:18.3    1:24:06.5
390.  404 REZAR KLEMEN         RADOVLJICA                04:54:18.3    1:24:06.5
391. 1871 HRIDAR ANDREJ        LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:24:06.5
392. 1405 CERAR MATEVŽ         LUKOVICA                  04:54:18.3    1:24:06.5
393.  292 PUCELJ SANDI         LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:24:06.5
394.  773 VERBIČ ŽIVA          LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:24:06.5
395. 1431 PORENTA MARTIN       KOČEVJE                   04:54:18.3    1:24:06.5
396. 1635 KLEPEC MARTIN        SAVA                      04:54:18.3    1:24:06.5
397.  641 POLJŠAK UROŠ         RADOVLJICA                04:54:18.3    1:24:06.5
398.  146 KRIŽMAN FILIP                                  04:54:18.3    1:24:06.5
399.  639 SELJAK JERNEJ        PORTOROŽ                  04:54:18.3    1:24:06.5
400.  406 NOVAK MITJA          TRŽIČ                     04:54:18.3    1:24:06.5
401.  167 ZORENČ FLORJAN       KK GROSUPLJE              04:56:57.0    1:26:45.2
402.  168 KOZMUS KLEMEN        KRŠKO                     04:56:57.0    1:26:45.2
403. 1617 SUHADOLNIK ALEŠ      DIVAČA                    04:56:57.0    1:26:45.2
404.  243 ZABUKOVEC RAFAEL     LOŽ                       04:56:57.0    1:26:45.2
405.  736 CEDILNIK DEJAN       TACEN                     04:56:57.0    1:26:45.2
406.  297 SAJK TOMAŽ           LJUBLJANA                 04:56:57.0    1:26:45.2
407.  903 ZORAN MATEJ          LJUBLJANA                 04:56:57.0    1:26:45.2
408.  912 MARINI SEASTIJAN     LJ.                       04:56:57.0    1:26:45.2
409.  122 POLONČIČ MARKO       ŽIROVNICA                 04:56:57.0    1:26:45.2
410.  124 MADON MITJA          ŽIROVNICA                 04:56:57.0    1:26:45.2
411. 1888 DREŠČEK ANDRAŽ       IDRIJA CERKNO             04:56:57.0    1:26:45.2
412.  904 TRUDEN BLAŽ          LJ.                       04:56:57.0    1:26:45.2
413.  806 MIKLAVEC MITJA       LJUBLJANA                 04:56:57.0    1:26:45.2
414.  209 KOMAR TONE           LJ                        04:58:38.3    1:28:26.5
415. 1418 PRIJON MIHA          SOLKAN                    04:58:38.3    1:28:26.5
416. 1164 DOLINAR JOŽE         ŠKOFJA LOKA               04:58:38.3    1:28:26.5
417. 1163 PREVODNIK GREGA      ŠKOFJA LOKA               04:58:38.3    1:28:26.5
418.  496 FILIPIČ KLEMEN       ZAPRAVLJIVČEK             04:58:38.3    1:28:26.5
419.  515 ZAMEJC BOŠTJAN       ZAPRAVLJIVČEK             04:58:38.3    1:28:26.5
420. 1790 BAVEC ANTON          STARI TRG                 04:58:38.3    1:28:26.5
421.  832 ŠVAGAN TOMAŽ         TRZIN                     04:58:38.3    1:28:26.5
422.  805 FERLEŽ DANILO        LJUBLJANA                 04:58:38.3    1:28:26.5
423. 1382 MASMEC SIMON         ŠKOFJA LOKA               04:58:38.3    1:28:26.5
424. 1758 BENEDIČIČ MATEJ      ŠKOFJA LOKA               04:58:38.3    1:28:26.5
425. 1638 BEVK DUŠAN           GOR.VAS                   04:58:38.3    1:28:26.5
426.  581 SOROSCY GORAN        TURBO M                   04:59:58.2    1:29:46.4
427. 1502 PODDED BLAŽ          K                         04:59:58.2    1:29:46.4
428.  281 MIKUŽ ROBERT         ŠD HOTEDRŠČICA            04:59:58.2    1:29:46.4
429.  203 KIMOVEC GREGA        VODICE                    04:59:58.2    1:29:46.4
430.  125 BERNARD ŽARE         ŽIROVNICA                 04:59:58.2    1:29:46.4
431.  741 ČAMER ROK            LJUBLJANA                 04:59:58.2    1:29:46.4
432.   66 CERAR MIHA           DOB                       05:02:04.5    1:31:52.7
433.  274 BRENČIČ TINE         ŠD HOTEDRŠČICA            05:02:04.5    1:31:52.7
434. 1753 JAVORŠČAK TOMI       LJUBLJANA                 05:02:04.5    1:31:52.7
435. 1022 CIMERMAN GREGOR      KRANJ                     05:05:13.0    1:35:01.2
436. 1602 VEBEN ZLATKO         LJUBLJANA                 05:05:13.0    1:35:01.2
437.  455 NASTRAN ANDREJ       ENERGIJA VELENJE          05:05:13.0    1:35:01.2
438.  514 SADAR JOŽE           ZAPRAVLJIVČEK             05:05:13.0    1:35:01.2
439. 1274 TRČEK MITJA          ŽIRI                      05:05:13.0    1:35:01.2
440.  332 RAMOVŽ BOŠTJAN       LUZ                       05:05:13.0    1:35:01.2
441. 1862 BULC MATEJ           ČRNUČE                    05:05:13.0    1:35:01.2
442. 1075 PETAČ ŽIGA           KAMNIK                    05:05:13.0    1:35:01.2
443.  252 FERJAN EVA           LJUBLJANA                 05:05:13.0    1:35:01.2
444. 1863 ŽEAJNAR MIHA         ČRNUČE                    05:05:13.0    1:35:01.2
445. 1009 GRAHEK JOŽE          SKY STAR                  05:05:13.0    1:35:01.2
446.  239 GRČAR MARTIN         VODICE                    05:06:56.2    1:36:44.4
447. 1165 SOKOL TOMAŽ          ŠKOFJA LOKA               05:06:56.2    1:36:44.4
448. 1061 ŽITKO MIHA           LJ                        05:06:56.2    1:36:44.4
449. 1574 KOŠIR LUKA           TRZIN                     05:06:56.2    1:36:44.4
450.  382 BURJEK NIK           ALPINA                    05:06:56.2    1:36:44.4
451. 1275 MRAVLJE JAKA         ŽIRI                      05:06:56.2    1:36:44.4
452.  188 KOŽMAN MARKO         EKSTREMISTI               05:09:05.7    1:38:53.9
453. 1472 LIKAR TOMAS          ZAGORJE                   05:09:05.7    1:38:53.9
454. 1486 KOMAN SEBASTJAN      KRŠKO                     05:09:05.7    1:38:53.9
455.  619 NOVAK KLEMEN         TRŽIČ                     05:09:05.7    1:38:53.9
456. 1769 ŽAGAR DEJAN          AO RIBNICA                05:09:05.7    1:38:53.9
457.  215 OBLAK UROŠ           MEDVODE                   05:09:05.7    1:38:53.9
458.  284 TOMAŽIN CVETO        ŠD HOTEDRŠČICA            05:09:05.7    1:38:53.9
459.  986 DERLINK JANKO        KK MEDVODE                05:09:05.7    1:38:53.9
460. 1166 POLJANEC FRANCI      NADGORICA                 05:09:05.7    1:38:53.9
461.  906 BIDOVEC BLAŽ         LJUBLJANA                 05:09:05.7    1:38:53.9
462.  626 ČEBULJ URBAN         ČRNUČE                    05:09:05.7    1:38:53.9
463.  744 RAJNER PRIMOŽ        BISTRICA OB SOTLI         05:10:43.9    1:40:32.1
464. 1514 NAGODE MARKO         ŠD POLŽ                   05:10:43.9    1:40:32.1
465. 1159 BAN ANDREJ           BREŽICE                   05:10:43.9    1:40:32.1
466. 1285 LUNAR JURE           NAKLO                     05:10:43.9    1:40:32.1
467. 1102 CUNK MIRAN           LJUBLJANA                 05:10:43.9    1:40:32.1
468. 1947 TUČKA BORUT          IZOLA                     05:10:43.9    1:40:32.1
469.  267 ŽITNIK DEJAN         PTUJ                      05:10:43.9    1:40:32.1
470.   14 PORN GORAZD          ŠD UTRIP                  05:10:43.9    1:40:32.1
471. 1636 TEPINA URBAN         SAVA                      05:10:43.9    1:40:32.1
472. 1319 STARČEVIČ SEBASTIJAN RIBNICA                   05:13:25.7    1:43:13.9
473.  792 URBANČIČ MATEJ       GKK SNEŽNIK               05:13:25.7    1:43:13.9
474.  813 LEVIČNIK TOMAŽ       LJUBLJANA                 05:13:25.7    1:43:13.9
475.  956 BENEDIK ANDREJ       ŠD KEMIKAZE               05:13:25.7    1:43:13.9
476.  793 BRADIČIČ EDI         GRK SNEŽNIK               05:13:25.7    1:43:13.9
477.   15 ŠUBIC BOŠTJAN        ŠD UTRIP                  05:13:25.7    1:43:13.9
478. 1993 BRELIH TOMAŽ         IDRIJA CERKNO             05:13:25.7    1:43:13.9
479.  795 PERUZIN SIMON        GRK SNEŽNIK               05:13:25.7    1:43:13.9
480. 1710 KOTAR MATJAŽ         KGK LITIJA                05:13:25.7    1:43:13.9
481. 1228 KRANJC ROMAN         BRESTANICA                05:13:25.7    1:43:13.9
482. 1986 LEBAN BORUT          IDRIJA CERKNO             05:13:25.7    1:43:13.9
483.  796 GRŽINA TONI          GRK SNEŽNIK               05:13:25.7    1:43:13.9
484.  618 RESMAN KLEMEN        TRŽIČ                     05:13:25.7    1:43:13.9
485. 1161 TOME JAKOB           LJUBLJANA                 05:13:25.7    1:43:13.9
486.  333 STARC MARTIN         LUZ                       05:13:25.7    1:43:13.9
487.  228 FIJAVŽ GAŠPER        GAMELJNE                  05:13:25.7    1:43:13.9
488. 1185 MEDEN ERIK                                     05:13:25.7    1:43:13.9
489. 1655 ZUPANČIČ TADEJ       STRAŽA                    05:15:42.5    1:45:30.7
490. 1998 BRICELJ JURE         LJ                        05:15:42.5    1:45:30.7
491. 1755 SVOLJŠAK GREGOR      ŠKOFJA LOKA               05:15:42.5    1:45:30.7
492.   64 SOVA MATJAŽ          LJUBLJANA                 05:15:42.5    1:45:30.7
493.   31 KEŠ ANTON            ROG LJUBLJANA             05:15:42.5    1:45:30.7
494. 1981 JEREB BOŠTJAN        IDRIJA CERKNO             05:18:20.9    1:48:09.1
495. 1420 BAMBIČ LUKA          SOLKAN                    05:18:20.9    1:48:09.1
496.  187 ČERNELIČ BOŠTJAN     EKSTREMISTI               05:18:20.9    1:48:09.1
497. 1412 PETROVŠIČ MATJAŽ     RESPEX                    05:18:20.9    1:48:09.1
498. 1573 ŠVAGELJ ŽIGA         LJUBLJANA                 05:18:20.9    1:48:09.1
499.  189 SITAR ALEŠ           EKSTREMISTI               05:18:20.9    1:48:09.1
500. 1413 RESNIK ANŽE          RESPEX                    05:18:20.9    1:48:09.1
501. 1410 TRČEK JANEZ          ŽIRI                      05:18:20.9    1:48:09.1
502.  704 KOGOVŠEK MATIC       NAKLO                     05:18:20.9    1:48:09.1
503.   65 WAGNER MATJAŽ        LJUBLJANA                 05:20:53.4    1:50:41.6
504. 1194 PEROVŠEK ANDREJ      TRZIN                     05:20:53.4    1:50:41.6
505. 1209 LAURA GREGOR         LJUBLJANA                 05:20:53.4    1:50:41.6
506. 1937 BRATUŽ DEJAN         IDRIJA CERKNO             05:20:53.4    1:50:41.6
507. 1979 BEGIČ ALEŠ           IDRIJA CERKNO             05:20:53.4    1:50:41.6
508. 1457 VELIKONJA TOMAŽ      AJDOVŠČINA                05:20:53.4    1:50:41.6
509. 1360 KAJMIN GREGA         KAMNIK                    05:20:53.4    1:50:41.6
510.  742 KOCJAN JURE          LJUBLJANA                 05:20:53.4    1:50:41.6
511. 1987 POLJANEC SEBASTJAN   IDRIJA CERKNO             05:20:53.4    1:50:41.6
512.  108 GARTNER KLEMEN       GORENJA VAS               05:20:53.4    1:50:41.6
513. 1512 ŠEBALJ MARKO         ROVTE                     05:20:53.4    1:50:41.6
514.  766 KRANJČEVIČ UROŠ      ŠR MOBITEL                05:20:53.4    1:50:41.6
515.  513 RESNIK TOMAŽ         ZAPRAVLJIVČEK             05:20:53.4    1:50:41.6
516. 1092 BUKOVEC JERNEJ       LJUBLJANA                 05:20:53.4    1:50:41.6
517.  745 ALEVIČ ALEŠ          MARIBOR                   05:20:53.4    1:50:41.6
518. 1765 MAKOVEC IGOR         LGB, D.D.                 05:20:53.4    1:50:41.6
519. 1716 ROZINA ROK           KK ZAGORSKA DOLINA        05:23:32.6    1:53:20.8
520.   51 REPOVŽ FRANC         RADOMLJE                  05:23:32.6    1:53:20.8
521. 1731 JENKO ALEŠ           VRHOVCI                   05:23:32.6    1:53:20.8
522. 1100 TRČEK MATEJ          LIPA                      05:25:28.7    1:55:16.9
523.  684 KOCJANČIČ BOŠTJAN    TOPLARNA                  05:25:28.7    1:55:16.9
524. 1586 PERGAR JANEZ         MORAVČE                   05:25:28.7    1:55:16.9
525.  285 NAGODE BRANKO        ŠD HOTEDRŠČICA            05:25:28.7    1:55:16.9
526. 1587 PERGAR PETER         MORAVČE                   05:25:28.7    1:55:16.9
527.   32 ZUPANC ANDREJ        ROG LJUBLJANA             05:25:28.7    1:55:16.9
528. 1666 SIBILJA DEJAN        BREŽICE                   05:27:28.8    1:57:17.0
529.  895 GRUDEN ALEŠ          LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:57:17.0
530.  896 GRUDEN DAMJAN        LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:57:17.0
531.  815 JUVANC ALEŠ          EKIPA                     05:27:28.8    1:57:17.0
532.  935 JAZBEC ANDREJ        LJUBJANA                  05:27:28.8    1:57:17.0
533.  804 VRVIŠČAR MARKO       LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:57:17.0
534.  878 LASIČ SREČKO         ROKOVJNAČI                05:27:28.8    1:57:17.0
535. 1219 BENEDIK ALEŠ         ŠD PUŠTAL                 05:27:28.8    1:57:17.0
536.  112 MOHORIČ MATJAŽ       ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:57:17.0
537. 1812 BREGUŠ BOJAN         ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:57:17.0
538.  958 BENEDIČIČ BORIS      ŠD KAMIKAZE               05:27:28.8    1:57:17.0
539.  390 POLJANŠEK ANDRAŽ     ALPINA                    05:27:28.8    1:57:17.0
540. 1354 MIŠIC GREGOR         LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:57:17.0
541. 1355 KOMPARE GORAZD       LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:57:17.0
542.  928 SMOLJO GOJKO         BAR ACAPULCO              05:27:28.8    1:57:17.0
543. 1825 ZAVRŠNIK GREGOR      ROG LJUBLJANA             05:27:28.8    1:57:17.0
544.  438 PAPEŽ BOŠTJAN        ŠENTVID                   05:32:10.0    2:01:58.2
545. 1971 LAHARNAR JURE        IDRIJA CERKNO             05:32:10.0    2:01:58.2
546. 1976 KUŠTRIN MAKSIMILJAN  IDRIJA CERKNO             05:32:10.0    2:01:58.2
547.  439 PAPEŽ PRIMOŽ         ŠENTVID                   05:32:10.0    2:01:58.2
548. 1379 ZIMIC TADEJ          LJ.                       05:32:10.0    2:01:58.2
549. 1709 FEČUR TOMAŽ          LOGATEC                   05:32:10.0    2:01:58.2
550.  750 MARIN ŽIGA           SMART-COM                 05:34:11.8    2:04:00.0
551. 1082 ZUPAN JERNEJ         ŠD POLICIST KAMNIK        05:34:11.8    2:04:00.0
552. 1378 JERALA UROŠ          LJUBLJANA                 05:34:11.8    2:04:00.0
553. 1732 GORENC PRIMOŽ        LJUBLJANA                 05:34:11.8    2:04:00.0
554.  918 KERŠMANC ŽIGA        KRANJ                     05:36:40.6    2:06:28.8
555. 1218 ŠMID MARKO           ŠD PUŠTAL                 05:36:40.6    2:06:28.8
556.  762 BIRUŠ ANDREJ         ŠD MOBITEL                05:36:40.6    2:06:28.8
557. 1690 LJUBIŠEK ANDREJ      SKD FELIXI                05:36:40.6    2:06:28.8
558. 1385 ŽVAB TADEJ           BOHINJ                    05:36:40.6    2:06:28.8
559. 1885 BABIČ SAŠO           IDRIJA CERKNO             05:36:40.6    2:06:28.8
560. 1323 HRIBERNIK ZORAN      HRAŠE                     05:39:11.8    2:09:00.0
561.  929 GOMILAR BORIS        BAR ACAPULCO              05:39:11.8    2:09:00.0
562.  893 HATIČ MURIS          TACEN                     05:39:11.8    2:09:00.0
563. 1064 PAJNTAR DAMIR        KRANJ                     05:39:11.8    2:09:00.0
564. 1073 BAMBIČ GORAN         KR                        05:41:43.5    2:11:31.7
565. 1873 BOGATAJ ŠTEFAN       LJUBLJANA                 05:41:43.5    2:11:31.7
566.  220 ZAVRŠNIK SANDI       LJ                        05:41:43.5    2:11:31.7
567. 1197 BERGLEZ MARJAN       NOVA GORICA               05:41:43.5    2:11:31.7
568.  449 FRLEŽ DANILO         JESENICE                  05:45:03.4    2:14:51.6
569.  818 KOMAC IGOR           KRANJ                     05:45:03.4    2:14:51.6
570.  271 ŽAGAR MARKO          LJUBLJANA                 05:45:03.4    2:14:51.6
571. 1751 KERŽAN JANEZ         ŠD SEL                    05:45:03.4    2:14:51.6
572.  294 RUKAVINA MATEJ       LJUBLJANA                 05:45:03.4    2:14:51.6
573. 1019 PEČAVER MIKLAVŽ      LJ                        05:45:03.4    2:14:51.6
574.  858 BABIČ GREGOR         VIDEM                     05:48:38.8    2:18:27.0
575.  728 CEJ TOMAŽ            ŠGM-DOMIŽALE              05:50:34.1    2:20:22.3
576.  727 MAJHNEMIČ SAMO       ŠGM DOMIŽALE              05:50:34.1    2:20:22.3
577. 1951 MOHAR MARE           ŠGM DOMŽALE               05:50:34.1    2:20:22.3
578.  645 ZUPAN GREGOR         ŠGM DOMŽALE               05:50:34.1    2:20:22.3
579. 1488 ŠPELKO TOMAŽ         ROG FRANEK                05:50:34.1    2:20:22.3
580. 1793 TRILAR VIKI          KRANJ                     05:50:34.1    2:20:22.3
581.  772 SEČNIK MATEJ         ZAPRAVLJIVČEK             05:52:05.2    2:21:53.4
582.  489 ŠMAJGERT SEBASTJAN   LOG                       05:52:05.2    2:21:53.4
583.  452 KAVNIK MATEJ         MB                        05:52:05.2    2:21:53.4
584.  293 REBSELJ ANDREJ       LJUBLJANA                 05:52:05.2    2:21:53.4
585.  927 KOŠIR DAMJAN         BAR ACAPULCO              05:52:05.2    2:21:53.4
586.  889 PARADIŽ PETRA        LJUBLJANA                 05:52:05.2    2:21:53.4
587. 1698 KRANJC MATIJA        LJUBLJANA                 05:53:37.2    2:23:25.4
588. 1777 MUR BRANKO           GORENJA VAS               05:53:37.2    2:23:25.4
589.  617 GREGORČIČ FRANCI     MOKRONOG                  05:53:37.2    2:23:25.4
590. 1548 GRASSELLI LUKA       LJUBLJANA                 05:53:37.2    2:23:25.4
591.  936 SMOLE DOMEN          LJUBLJANA                 05:56:40.9    2:26:29.1
592.  338 VRAČAR VIKTOR        SCHINDLER                 05:58:21.6    2:28:09.8
593. 1553 PETERLIN BOŠTJAN     ŠEST                      05:58:21.6    2:28:09.8
594. 1440 ŠIMENC ROMAN         VODICE                    05:58:21.6    2:28:09.8
595.  444 JAPELJ ANDREJ        LJUBLJANA                 05:58:21.6    2:28:09.8
596. 1854 MOLE BORUT           KOMAR LOG                 05:58:21.6    2:28:09.8
597.  778 KOŠMERL LOVRO        LJ.                       05:58:21.6    2:28:09.8
598.  779 ZORENČ ERAZEM        GROSUPLJE                 05:58:21.6    2:28:09.8
599.  571 JUVAN TOMAŽ          TURBO M                   05:58:21.6    2:28:09.8
600. 1650 BOHINC MIRAN         KRIŽE                     05:58:21.6    2:28:09.8
601. 1912 RUPNIK MIRKO         IDRIJA CERKNO             06:02:12.0    2:32:00.2
602.   41 KUZMAN PRIMOŽ        SLOVENICA                 06:02:12.0    2:32:00.2
603.  907 RIBIČ BOŠTJAN        TRŽIČ                     06:02:12.0    2:32:00.2
604. 1124 FRANTAR ROBERT       SMLEDNIK                  06:02:12.0    2:32:00.2
605.  774 TURK JOŽE            LJUBLJANA                 06:02:12.0    2:32:00.2
606.  775 HORVAT BOŠTJAN       LJ.                       06:02:12.0    2:32:00.2
607.  527 BOUHA GREGOR         FERRARI                   06:05:37.5    2:35:25.7
608.  231 POLJANŠEK IZTOK      OMICROM                   06:05:37.5    2:35:25.7
609.  230 POLJANŠEK ROBERT     OMICROM                   06:05:37.5    2:35:25.7
610. 1708 LESKOVEC KLEMEN      LOGATEC                   06:05:37.5    2:35:25.7
611. 1432 HRIBAR URBAN         KAMNIK                    06:05:37.5    2:35:25.7
612.  343 KRIŽNAR IGOR         SCHINDLER                 06:05:37.5    2:35:25.7
613. 1510 SLAPAR IGOR          KAMNIK                    06:05:37.5    2:35:25.7
614.  528 SLAVEC JAKA          ŠD VRHNIKA                06:05:37.5    2:35:25.7
615.  530 KASTELIC JANEZ       AH CLAAS                  06:09:08.6    2:38:56.8
616.  860 POŽAR VOJKO          IZOLA                     06:09:08.6    2:38:56.8
617.  861 KALISTEK GORAN       KOPER                     06:09:08.6    2:38:56.8
618. 1875 JARC URBAN           LJUBLJANA                 06:09:08.6    2:38:56.8
619.   60 ŠTETNER MARKO        LJUBLJANA                 06:12:30.6    2:42:18.8
620.  624 LEBAN MATJAŽ         LJUBLJANA                 06:15:58.4    2:45:46.6
621. 1706 ROPRET MARE          ŠENČUR                    06:15:58.4    2:45:46.6
622. 1725 PŠENIČNIK MARKO      DREM TEAM                 06:24:15.4    2:54:03.6
623. 1877 KRUŠIČ SEBASTJAN     TEMARK                    06:24:15.4    2:54:03.6
624. 1726 SAVNIK MATIJA        DREM TEAM                 06:24:15.4    2:54:03.6
625. 1653 BERGELJ MATJAŽ       KRANJ                     06:28:16.1    2:58:04.3
626.  445 PRAPROTNIK BOŠTJAN   LJUBLJANA                 06:28:16.1    2:58:04.3
627. 1780 LUPŠE ROBERT         DOMŽALE                   06:28:16.1    2:58:04.3
628. 1281 SELAK MATJEŽ         GOR. VAS                  06:34:11.4    3:03:59.6
629. 1684 SKOK TOMAŽ           VELENJE                   06:34:11.4    3:03:59.6
630. 1320 POJE BERNARD         RIBNICA                   06:36:01.8    3:05:50.0
631. 1646 KOŠIR JERNEJ         VEL.LAŠČE                 06:36:34.1    3:06:22.3
632.  129 SAVKOVIČ TINA        MORAVČE                   06:38:52.3    3:08:40.5
633. 1633 PRODAN GREGOR        OPD KOPER                 06:39:17.7    3:09:05.9
634. 1192 PIRC MARJAN          ŠKOFJA LOKA               06:43:38.5    3:13:26.7
635.  940 PIPAN MATIC          LJ                        06:47:19.6    3:17:07.8
636. 1536 PUSTOVRH URBAN       GABERG                    06:54:51.8    3:24:40.0
637.  342 OKROŽNIK DAVOR       SCHINDLER                 06:59:47.7    3:29:35.9
638. 1564 GLUŠIČ GREGOR        LJUBLJANA                 06:59:47.7    3:29:35.9
 
 
 MOŠKI DO 45 LET
 UVR. ŠTEV. PRIIMEK IN IME       KLUB                           ČAS      ZAOSTANEK

                      
 1.     3 ROBIČ JURE                                     03:33:00.8             
 2.  1733 SMOLE JOŽE           ŠD SMOLE                  03:38:19.0       5:18.2
 3.   394 JELER MILAN          ŠD BAMBI                  03:38:19.0       5:18.2
 4.   103 KORDIŠ JOŽE          ŠKOFJA LOKA               03:38:19.0       5:18.2
 5.  1870 DERIČ RAJKO          CASINO LIPICA             03:38:19.0       5:18.2
 6.  1869 DINIČ JADRAN         CASINO LIPICA             03:38:19.0       5:18.2
 7.   555 POZNIČ ALEŠ          TURBO M                   03:41:00.7       7:59.9
 8.   171 CIGLER GREGOR        LJUBLJANA                 03:42:25.0       9:24.2
 9.     1 KALAN ALEŠ           BAMBI                     03:42:44.5       9:43.7
10.     2 GLOBOČNIK UROŠ       BAMBI                     03:42:44.5       9:43.7
11.   181 TRLE RUDIN           ZMAJ BIH                  03:42:44.5       9:43.7
12.  1200 TOMŠIČ VALTER        MTB LAVRICA               03:42:44.5       9:43.7
13.   565 OSOJNIK BORUT        TURBO M                   03:42:44.5       9:43.7
14.  1156 BRECELJ MILOŠ        VIPAVA IZVIR              03:42:44.5       9:43.7
15.   944 VODOVNIK JOŽE        KARANTANIJA               03:42:44.5       9:43.7
16.   213 KALČIČ ANDREJ        KARANTANIJA               03:42:44.5       9:43.7
17.  1407 HAMUN DUŠAN          HITRI POLŽI               03:42:44.5       9:43.7
18.  1264 ZUPAN TINE           SCOTT TEAM                03:42:44.5       9:43.7
19.   653 ROZMAN DUŠAN         KRANJ                     03:42:44.5       9:43.7
20.   511 RAKOŠ DRAGO          ZAPRAVLJIVČEK             03:45:21.9      12:21.1
21.   807 JERMAN ANDREJ        KD GROSUPLJE              03:45:21.9      12:21.1
22.   730 VIRČIČ MIHA          TOPLARNA                  03:45:21.9      12:21.1
23.  1245 ŽORŽ JOŽE            VIPAVA IZVIR              03:45:21.9      12:21.1
24.  1810 SELAK UROŠ           ČARMAN ŠPORT              03:45:21.9      12:21.1
25.   553 PIRNAR JANEZ         TURBO M                   03:45:21.9      12:21.1
26.  1103 LIČER ANDREJ         LJUBLJANA                 03:45:21.9      12:21.1
27.   563 GIRANDON JANEZ       TURBO M                   03:45:21.9      12:21.1
28.  1040 TORKAR DARKO         LJUBLJANA                 03:45:21.9      12:21.1
29.   808 HREN TONE            KD GROSUPLJE              03:45:21.9      12:21.1
30.   486 VRHOVŠEK BORIS       ENERIJA VELENJE           03:45:21.9      12:21.1
31.   809 ŽITNIK VINKO         KD GROSUPLJE              03:45:21.9      12:21.1
32.  1784 ERŽEN MARJAN         PARTIZAN VIČ              03:45:21.9      12:21.1
33.   131 TRAMPUŠ ROBERT       BI-SPORT                  03:45:21.9      12:21.1
34.  1501 VRŠIČ VILI           BISPORT NG                03:45:21.9      12:21.1
35.   616 ČIBEJ BRUNO          BOVEC                     03:45:21.9      12:21.1
36.   244 GNEDE ALEŠ           KRANJ                     03:45:21.9      12:21.1
37.   423 PRETNAR MARJAN       TRENTA                    03:45:21.9      12:21.1
38.  1408 ERČULJ JOŽE          HITRI POLŽI               03:45:21.9      12:21.1
39.   573 ŠVAB VINKO           TURBO M                   03:45:21.9      12:21.1
40.  1925 ČESNIK DABILO        IDRIJA CERKNO             03:45:21.9      12:21.1
41.    12 OMEJC  SREČKO        BAMBI                     03:45:21.9      12:21.1
42.   781 MARKOVIČ BORIS       LJUBLJANA                 03:45:21.9      12:21.1
43.   264 LUZNAR ALEŠ          KRK SOVA SCOTT TEAM       03:45:21.9      12:21.1
44.   499 JEROMEN JANEZ        ZAPRAVLJIVČEK             03:48:54.1      15:53.3
45.  1657 PIRC FRANCI          EX.NOVICE                 03:50:15.6      17:14.8
46.    30 ŠMID TOMAŽ           ŠKOFJA LOKA               03:50:15.6      17:14.8
47.   564 KRANJC TOMAŽ         TURBO M                   03:50:15.6      17:14.8
48.  1675 CIGALE JANEZ         LOGATEC                   03:50:15.6      17:14.8
49.  1809 JUGOVIC SANDI        ČARMAN ŠPORT              03:50:15.6      17:14.8
50.     6 PAULUZZI GINANFRANCO TRST                      03:50:15.6      17:14.8
51.  1831 SKUKAN IVAN          ROG LJUBLJANA             03:50:15.6      17:14.8
52.   666 JUSTIN JANEZ         KK ZAVRŠNICA              03:50:15.6      17:14.8
53.  1373 NOVAK MARJAN         TRZIN                     03:50:15.6      17:14.8
54.  1057 KADIVEC MARE         MEDVODE                   03:50:15.6      17:14.8
55.  1239 ŽBOGAR FRANCI        ŠD KRANJSKA GORA          03:50:15.6      17:14.8
56.   632 ŽNIDARIČ FRANCI      TRŽIČ                     03:50:15.6      17:14.8
57.  1109 HORVAT BORIS         SOKOL TIVOLI              03:50:15.6      17:14.8
58.   567 LANGOF LADO          TURBO M                   03:50:15.6      17:14.8
59.   102 VIŽINTIN EVGEN       ITSK KOPER                03:50:15.6      17:14.8
60.  1229 PIVEC JOŽE           TBP LENART                03:50:15.6      17:14.8
61.   709 NOVAK SAMO           ASCI KOPER                03:50:15.6      17:14.8
62.   823 MODIC MIRAN                                    03:50:15.6      17:14.8
63.   731 RATOVTIČ ALEKSANDER  TOPLARNA                  03:50:15.6      17:14.8
64.   422 SUČEVIČ NIKO         NOVO MESTO                03:50:15.6      17:14.8
65.   368 BRKIČ GORAN          ETIKETA TISKARNA          03:50:15.6      17:14.8
66.  1903 MUGERLI BORIS        IDRIJA CERKNO             03:50:15.6      17:14.8
67.  1298 FUNA IVAN            VIPAVA IZVIR              03:50:15.6      17:14.8
68.  1262 HAFNER JOŽE          ŠKOFJA LOKA               03:50:15.6      17:14.8
69.    18 ČERIN PRIMOŽ         LJUBLJANA GRATIS          03:50:15.6      17:14.8
70.  1271 KALAN NIKO           ŠKOFJA LOKA               03:50:15.6      17:14.8
71.     7 RUPENA BRUNO         TRST                      03:54:49.4      21:48.6
72.  1467 PIRC MARTIN          KD KRŠKO                  03:54:49.4      21:48.6
73.   799 LIKAR SREČKO         KK LOGATEC                03:54:49.4      21:48.6
74.  1449 ŠTIH BOJAN           KRKA                      03:54:49.4      21:48.6
75.  1399 MEZE BORIS           LOGATEC                   03:54:49.4      21:48.6
76.   180 ROPRET BOJAN         ŠENČUR                    03:54:49.4      21:48.6
77.  1349 LAMBERGER VILI       VALY                      03:54:49.4      21:48.6
78.   659 ŠILC GREGA           KK ZAVRŠNICA              03:54:49.4      21:48.6
79.   156 BERDON MATJAŽ        GORIŠKA BRDA              03:54:49.4      21:48.6
80.  1039 NOVAK JURE           LJ                        03:54:49.4      21:48.6
81.  1788 RADMANOVIĆ DARIO     PAZIN                     03:54:49.4      21:48.6
82.   719 KODELJA BRANKO       ŠD FRUCTAL                03:54:49.4      21:48.6
83.  1505 BLAŽKO MILOŠ         YOVILAND                  03:56:52.3      23:51.5
84.  1682 VALIČ EDI            YOVILAND                  03:56:52.3      23:51.5
85.   424 ČUFER STANKO         DOBRAVLJE                 03:56:52.3      23:51.5
86.  1013 KEPIC ANTON          POEM TEAM                 03:56:52.3      23:51.5
87.   800 RUPNIK DAMJAN        KK LOGATEC                03:56:52.3      23:51.5
88.  1330 SEMPRIMOŽNIK ROBI    VELENJE                   04:00:46.3      27:45.5
89.  1179 JURKIČ BORO          SAVA                      04:00:46.3      27:45.5
90.   233 BRATUŽ SIMON         KOZALŠČE                  04:00:46.3      27:45.5
91.  1184 LAPAJNE MARKO        LOGATEC                   04:00:46.3      27:45.5
92.    23 SIMONIŠEK POLDE      LOGATEC                   04:00:46.3      27:45.5
93.   554 MESOJEDEC MATJAŽ     TURBO M                   04:00:46.3      27:45.5
94.   660 REVEN ALJOŠA         KK ZAVRŠNICA              04:00:46.3      27:45.5
95.  1882 GROŠELJ IGOR         IDRIJA CERKNO             04:00:46.3      27:45.5
96.   644 PAJK MLADEN          GEOPLIN                   04:00:46.3      27:45.5
97.   503 KOGOVŠEK ROBERT      ZAPRAVLJIVČEK             04:00:46.3      27:45.5
98.  1105 ŠEGOVC MILAN         MURSKA SOBOTA             04:00:46.3      27:45.5
99.  1798 BEDUK JANEZ          PUCONCI                   04:00:46.3      27:45.5
100. 1195 DOLENC JANEZ         TCG UNITECH               04:00:46.3      27:45.5
101. 1520 CUKR DAVORIN         IZVIR VIPAVA              04:00:46.3      27:45.5
102. 1567 PEČAR DAMJAN         LJUBLJANA                 04:00:46.3      27:45.5
103.  392 ŽAKELJ LADO          ALPINA                    04:00:46.3      27:45.5
104.  502 KOGOVŠEK BORIS       ZAPRAVJLIVČEK             04:00:46.3      27:45.5
105.  814 BODNIK FRANCI        DOL                       04:00:46.3      27:45.5
106. 1900 RUPNIK MARKO         IDRIJA CERKNO             04:00:46.3      27:45.5
107. 1737 KALTAK ASIM          ITALJANSKA SK. KOPER      04:00:46.3      27:45.5
108.  658 GRILC ROK            KK ZAVRŠNICA              04:04:30.3      31:29.5
109. 1201 GALOF TOMO           ŠKOFJA LOKA               04:04:30.3      31:29.5
110. 1115 ŠKERELJ IGOR         MEDANA                    04:06:13.9      33:13.1
111. 1396 MARTIČ IGOR          KOČEVJE                   04:07:05.2      34:04.4
112. 1728 PETRIČ SLAVKO        RKD KRŠKO                 04:07:05.2      34:04.4
113.  411 CIGLAR NENAD         ČAKOVAC                   04:07:05.2      34:04.4
114. 1935 PETROVČIČ TONI       IDRIJA CERKNO             04:07:05.2      34:04.4
115. 1742 HRAST EDI            SEŽANA                    04:07:05.2      34:04.4
116.  599 ŠIMENC ROMAN         LJUBLJANA                 04:07:05.2      34:04.4
117.  708 VOVK EDI             LESCE                     04:07:05.2      34:04.4
118. 1160 JURJAVČIČ FRANKO     IDRIJA                    04:07:05.2      34:04.4
119.  456 BOR ROMAN            ENERGIJA VELENJE          04:07:05.2      34:04.4
120.  894 KRANJC DUŠAN         LJUBLJANA                 04:07:05.2      34:04.4
121.   53 VARGA RAJKO          KD GROSUPLJE              04:07:05.2      34:04.4
122.  970 BLANUŠA DRAGO        KR                        04:07:05.2      34:04.4
123.  810 IGLIČAR ZDRAVKO      KD GROSUPLJE              04:07:05.2      34:04.4
124.  942 HVASTJA PETER        LJ                        04:08:36.0      35:35.2
125.  237 MEDVEŠČEK BOŠTJAN    CELJE                     04:08:36.0      35:35.2
126.  304 ŽNIDA DANIJEL        KD BRDA DOBROVO           04:09:16.7      36:15.9
127. 1206 STARBEK FRANCI       DOMŽALE                   04:09:16.7      36:15.9
128. 1530 MLAKER BORUT         MARIBOR                   04:09:16.7      36:15.9
129.  879 BRENKUŠ VILI         ROKOVNAČI                 04:09:16.7      36:15.9
130. 1629 FILIPIČ MARJAN       VBM TEAM-BOROVNICA        04:09:16.7      36:15.9
131.  560 MALI SAMO            TURBO M                   04:09:16.7      36:15.9
132. 1342 ŠMID MARJAN          KRANJ                     04:09:16.7      36:15.9
133. 1712 HUDOMAL MILAN        KK ZAGORSKA DOLINA        04:09:16.7      36:15.9
134. 1121 POŽAR SAŠO           ŠD KRAŠNJA                04:09:16.7      36:15.9
135.  850 BURGAR BRANE         CERKLJE                   04:09:16.7      36:15.9
136.  569 BERCE CHRISTIAN      TURBO M                   04:09:16.7      36:15.9
137.  680 KARPE MARJAN         LJUBLJANA                 04:09:16.7      36:15.9
138. 1362 BAUDEZ DANE          VRHNIKA                   04:09:16.7      36:15.9
139.   78 PRIJATELJ BOJAN      ŠD LGB VZDRŽLJIVOSTI      04:09:16.7      36:15.9
140.  811 HRVATIN MAURO        KOPER                     04:09:16.7      36:15.9
141.  222 KOVAČIČ TOMAŽ        BAMBI                     04:09:16.7      36:15.9
142. 1172 KONTELJ MATJAŽ       PIVKA                     04:09:16.7      36:15.9
143.  328 TURŠIČ TONE          LUZ                       04:09:16.7      36:15.9
144.  163 MARKOČIČ ROBERT      GORIŠKA BRDA              04:12:34.5      39:33.7
145. 1913 KRŽIŠNIK VALTER      IDRIJA CERKNO             04:12:34.5      39:33.7
146.  266 MEŠKO PRIMOŽ         PTUJ                      04:12:34.5      39:33.7
147.  570 KRIVEC SILVESTER     TURBO M                   04:14:01.2      41:00.4
148. 1076 VIDMAR GORAZD        LJUBLJANA                 04:14:01.2      41:00.4
149. 1415 BEMEC JOŽE           POSTOJNA-DILCE            04:14:01.2      41:00.4
150.  400 RIGLER DAVID         ŠD SODRAŽICAA             04:14:01.2      41:00.4
151. 1173 ROTAR DEJAN          PIVKA                     04:14:01.2      41:00.4
152.  145 FAJT RENATO                                    04:14:01.2      41:00.4
153. 1495 MAKUC ROMAN          KOPER                     04:14:01.2      41:00.4
154. 1960 HVALA BORIS          IDRIJA CERKNO             04:14:01.2      41:00.4
155. 1955 TUŠAR SIMON          IDRIJA CERKNO             04:14:01.2      41:00.4
156.  429 KRUŠIČ MARKO         ŠD REVOZ                  04:14:01.2      41:00.4
157.  351 DVORNIK ROBERT       RADOMLJE                  04:14:01.2      41:00.4
158.  510 PRAZNIK MILAN        ZAPRAVLJIVČEK             04:14:01.2      41:00.4
159. 1455 SKOK LENARD          TURBO M                   04:14:01.2      41:00.4
160.  512 RAKOŠ IVICA          ZAPRAVLJIVČEK             04:14:01.2      41:00.4
161.  255 ŽAGAR JOŽE           PAPEŽ PODGORJE            04:14:01.2      41:00.4
162. 1892 HRAH ANDREJ          IDRIJA CERKNO             04:15:38.7      42:37.9
163. 1177 HOLMEC MARJAN        IHAN                      04:15:38.7      42:37.9
164.  522 VODOPIVEC TADEJ      LJUBLJANA                 04:15:38.7      42:37.9
165.  591 BLAŽIN LEON          LJUBLJANA                 04:15:38.7      42:37.9
166.  134 MIHELJ RAJKO         RADIO DUR                 04:15:38.7      42:37.9
167.  669 PREŠEREN JURE        KK ZAVRŠNICA              04:15:38.7      42:37.9
168. 1799 LIPIČ JANI           MURSKA SOBOTA             04:15:38.7      42:37.9
169.  396 HOMEC STANE          GORENJA VAS               04:15:38.7      42:37.9
170.  374 TAVČAR TONE          ALPINA                    04:15:38.7      42:37.9
171.   67 KERN ROMAN           TRI SPORT KAMNIK          04:15:38.7      42:37.9
172.  367 SPOMŠ MIRO           ETIKETA TISKARNA          04:15:38.7      42:37.9
173.  150 SULIČ ROBERT                                   04:15:38.7      42:37.9
174.   27 KNEZI TOMAŽ          LJUBLJANA                 04:15:38.7      42:37.9
175. 1051 ANTONČIČ STANE       LJ                        04:15:38.7      42:37.9
176.  559 KOSEC DUŠAN          TURBO M                   04:18:53.4      45:52.6
177. 1676 BAHAR MILAN          ŠENTVID                   04:18:53.4      45:52.6
178. 1397 KERN TOMAŽ           LJ                        04:18:53.4      45:52.6
179.  900 RIHAR VINKO          BVG GULČ                  04:18:53.4      45:52.6
180.  592 GJEREK SREČO         KD GROSUPLJE              04:18:53.4      45:52.6
181.  566 BOGOVIČ BOŠTJAN      TURBO M                   04:18:53.4      45:52.6
182. 1773 ŠINKOVEC BORUT       KK HRASTNIK               04:18:53.4      45:52.6
183. 1627 SELIČ FRANC          ŠENTJUR                   04:18:53.4      45:52.6
184. 1167 ZAJELŠNIK MATJAŽ     LANČTRANS KOSTANJEVICA    04:18:53.4      45:52.6
185. 1969 BAJT RAJKO           IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      45:52.6
186.   70 KEREZOVIČ PERO       TRIXIN                    04:18:53.4      45:52.6
187. 1146 VERGLEZ PETER        B POINT KOPER             04:18:53.4      45:52.6
188. 1994 HVALA VALTER         IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      45:52.6
189. 1445 MENCINGER MIRAN      BEGUNJE                   04:18:53.4      45:52.6
190. 1168 JORDAN ANDREJ        LANČTRANS KOSTANJEVICA    04:18:53.4      45:52.6
191. 1647 VENTIN MARKOS        KOPER                     04:18:53.4      45:52.6
192. 1956 RAZPET IGOR          IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      45:52.6
193. 1428 MOČ IZTOK            BLEJSKA DOBRAVA           04:18:53.4      45:52.6
194.  724 JELOVČAN KLEMEN      LJ.                       04:18:53.4      45:52.6
195.  457 CIGLER EDI           ENERGIJA VELENJE          04:18:53.4      45:52.6
196.   13 PRŠA LOJZE           LJUBLJANA                 04:18:53.4      45:52.6
197.  202 MOHORČIČ SLAVKO      LJ                        04:18:53.4      45:52.6
198. 1901 BATISTIČ SIMON       IDRIJA CERKNO             04:18:53.4      45:52.6
199. 1968 POLJANEC IVAN        IDRIJA CERKNO             04:22:22.4      49:21.6
200. 1437 PEČKO ZDENKO         VELENJE                   04:22:22.4      49:21.6
201. 1703 MESNEL DUŠAN         VIPAVA                    04:22:22.4      49:21.6
202. 1620 ŠTANGELJ JANEZ       GROSUPLJE                 04:22:22.4      49:21.6
203.  828 PIFAR VLADO          BRINJ-POVIR               04:22:22.4      49:21.6
204.  790 REMIC IZTOK          MILJE                     04:22:22.4      49:21.6
205.  363 JEREB SAMO           ETIKETA TISKATNA          04:22:22.4      49:21.6
206.  300 RESNIK MIHA          LJUBLJANA                 04:22:22.4      49:21.6
207.  372 KRČ JANEZ            JEZERSKO                  04:22:22.4      49:21.6
208. 1178 BAUMAN ROBERT        KRANJ                     04:25:19.8      52:19.0
209.  161 SIMONČIČ MARJAN      GORIŠKA BRDA              04:25:19.8      52:19.0
210. 1234 MESENEL DAVORIN      ŠTANJEL                   04:25:19.8      52:19.0
211. 1305 DRAGAR JURIJ         LJUBLJANA                 04:26:26.4      53:25.6
212. 1390 VRABELJ EDO          KRANJ                     04:26:26.4      53:25.6
213. 1215 KALČIČ MILAN         KOBARID                   04:26:26.4      53:25.6
214. 1868 BERVETIČ MILJAN      CASINO LIPICA             04:26:26.4      53:25.6
215.  687 HIRKIČ DARE          TOPLARNA                  04:26:26.4      53:25.6
216.  352 TREVEN FRANC         AVTOHIŠA REAL             04:26:26.4      53:25.6
217.  308 JERIČ SANDI          BOROVNICA                 04:26:26.4      53:25.6
218.  688 VERŽE JOŽE           TOPLARNA                  04:26:26.4      53:25.6
219.  240 ŽIGON ROBERT         B-POINT                   04:26:26.4      53:25.6
220. 1430 BABIČ SLAVKO         BTS COMPANY               04:26:26.4      53:25.6
221.  600 POTREBUJEŠ ANDREJ    GRMADA                    04:26:26.4      53:25.6
222. 1290 ŠKORJA TOMAŽ         LAŠKO                     04:26:26.4      53:25.6
223.  376 NOVAK MARKO          ALPINA                    04:28:05.1      55:04.3
224. 1454 PLESTENJAK JANI      TURBO M                   04:28:05.1      55:04.3
225. 1456 GREGORČIČ GREGOR     LJ                        04:28:05.1      55:04.3
226. 1834 DEMŠAR ANDREJ                                  04:28:05.1      55:04.3
227.  551 ŠKOF IVAN            ŠD ŠENTJOŠT               04:28:05.1      55:04.3
228. 1483 CUK STANE            KOČEVJE                   04:28:05.1      55:04.3
229. 1277 STIBILJ JURIJ        AJDOVŠČINA                04:28:05.1      55:04.3
230. 1538 SLUGA ROBERT         VRHNIKA                   04:28:05.1      55:04.3
231.  786 PIKL ANTON           LITIJA                    04:28:05.1      55:04.3
232. 1459 DOLENC JANEZ         ŠD KAMIKAZE               04:28:05.1      55:04.3
233.  418 STARMAN ROMAN        ITS KOPER                 04:28:05.1      55:04.3
234.  326 KOGOVŠEK MARKO       LUZ                       04:28:05.1      55:04.3
235.  218 LOŽAR MILOŠ          DOL                       04:28:05.1      55:04.3
236. 1050 ROBAS ROMAN ML.      MEDVODE                   04:28:05.1      55:04.3
237. 1284 ČEBOKLI IVAN         KK SOČA KOBARID           04:28:05.1      55:04.3
238. 1255 AVBAR FRANCI         STRAŽA                    04:28:05.1      55:04.3
239.  568 PAZDIR GORAZD        TURBO M                   04:28:05.1      55:04.3
240.  151 BRATINA MARJAN       GORIŠKA BRDA              04:28:05.1      55:04.3
241.  426 KRAŠNA RAJKO         ŠD LUKA KOPER             04:28:05.1      55:04.3
242. 1899 RUPNIK BENO          IDRIJA CERKNO             04:28:05.1      55:04.3
243. 1175 PINTAR DARKO         KRANJ                     04:30:06.2      57:05.4
244. 1174 KRT MATJAŽ           KRANJ                     04:30:06.2      57:05.4
245. 1911 MUROVEC EGON         IDRIJA CERKNO             04:30:06.2      57:05.4
246. 1850 MOHORIČ DAMJAN       IDRIJA CERKNO             04:30:06.2      57:05.4
247.   56 MLAKAR LADO          GROSUPLJE                 04:30:06.2      57:05.4
248. 1906 SEDEJ LADO           IDRIJA CERKNO             04:30:06.2      57:05.4
249. 1909 MOHORIČ ROMAN        IDRIJA CERKNO             04:30:06.2      57:05.4
250. 1476 MIKLIČ DEJAN         LJUBLJANA                 04:30:06.2      57:05.4
251. 1122 TOMADONI ALEKSANDRO  CORMONS                   04:30:06.2      57:05.4
252.  761 DEBELJAK IVAN        CERKNO                    04:30:06.2      57:05.4
253.    9 OMAN JANEZ           ŠD UTRIP                  04:30:06.2      57:05.4
254.   10 CANKAR JANEZ         ŠD UTRIP                  04:30:06.2      57:05.4
255.  974 BARBIČ BENJAMIN      KK MEDVODE                04:30:06.2      57:05.4
256.  494 BAHAR MATJAŽ         ZAPRAVLJIVČEK             04:30:06.2      57:05.4
257. 1713 RASPET FRANCI        KK ZAGORSKA DOLINA        04:30:06.2      57:05.4
258. 1208 BOHAK BOJAN          KD SLOVENSKA BISTRICA     04:32:32.4      59:31.6
259. 1519 BOBEN ALEŠ           LJUBLJANA                 04:32:32.4      59:31.6
260.  914 STOJNIČ JOŽE         PEDALARJI 2000            04:32:32.4      59:31.6
261. 1079 GRIS FRANCI          ŠD BELINKA                04:32:32.4      59:31.6
262. 1654 MAVŠER TOMAŽ         DOMŽALE                   04:32:32.4      59:31.6
263.  384 BENEDIK SILVO        ALPINA                    04:32:32.4      59:31.6
264.  926 GLAVAN VLADO         LJ.                       04:32:32.4      59:31.6
265. 1350 FERJAN FRANC         GORJE                     04:32:32.4      59:31.6
266.  885 LEDINEK SREČKO       VELENJE                   04:32:32.4      59:31.6
267.  647 BUBOLA ALBERT        PORTOROŽ                  04:32:32.4      59:31.6
268. 1835 CAFUTA MARJAN        ROG LJUBLJANA             04:32:32.4      59:31.6
269.  965 KALAN ANTON          KAMIKAZE                  04:32:32.4      59:31.6
270.  545 NOSE ROMAN           PEDALARJI 2000            04:34:25.2    1:01:24.4
271.  353 MIHEVC IGOR          AVTOHIŠA REAL             04:34:25.2    1:01:24.4
272.   86 GROM ROBERT          ŠD POVŽ                   04:34:25.2    1:01:24.4
273.  348 BOŽIČ JOŽE           GORIŠKA BRDA              04:34:25.2    1:01:24.4
274. 1017 DRAKSLAR FRANC       KRANJ                     04:34:25.2    1:01:24.4
275. 1637 DOLINAR MARE         VRHNIKA                   04:34:25.2    1:01:24.4
276. 1628 GOBEC SILVESTER      ŠENTJUR                   04:34:25.2    1:01:24.4
277. 1383 URŠIČ MARTIN         UNITECH                   04:34:25.2    1:01:24.4
278.  655 GAČNIK BOŠTJAN       KD PRELET                 04:34:25.2    1:01:24.4
279. 1489 REPIČ MATJAŽ         LJUBLJANA                 04:34:25.2    1:01:24.4
280. 1226 OBID DARKO           NOVA GORICA               04:34:25.2    1:01:24.4
281. 1928 ERJAVEC MARJAN       IDRIJA CERKNO             04:34:25.2    1:01:24.4
282. 1852 GANTAR ZLATKO        IDRIJA CERKNO             04:34:25.2    1:01:24.4
283.  263 VIRANT MARJAN        ŠKOCJAN                   04:34:25.2    1:01:24.4
284.  462 HRIBAR DUŠAN         EBERGIJA VELENJE          04:37:21.7    1:04:20.9
285. 1853 KRIVEC LEOPOLD       IDRIJA CERKNO             04:37:21.7    1:04:20.9
286. 1513 JENKO ŠTEFAN         CORONA RATEČE             04:37:21.7    1:04:20.9
287. 1641 ŠTEFE BENJAMIN       TOMYCO                    04:37:21.7    1:04:20.9
288.   34 LAMPRET MARJAN                                 04:37:21.7    1:04:20.9
289. 1579 KOČEVAR ERIK         CERKNICA                  04:37:21.7    1:04:20.9
290. 1243 DEBELJEK TONE        CORONA                    04:37:21.7    1:04:20.9
291.  325 PERŠOLJA IGOR        LUZ                       04:37:21.7    1:04:20.9
292.  542 OUČAK MIHA           TACEN                     04:37:21.7    1:04:20.9
293.  329 DOVČ BOJAN           LUZ                       04:37:21.7    1:04:20.9
294.  726 ŠTEFE VILKO          LJ.                       04:37:21.7    1:04:20.9
295. 1745 ZAVRŠNIK BOJAN       ŠD SEL                    04:37:21.7    1:04:20.9
296. 1622 NEČEMER MARJAN       LJUBLJANA                 04:37:21.7    1:04:20.9
297.  100 KOSMAČ PETER         VALKARTON                 04:37:21.7    1:04:20.9
298.  577 KAPLAN UROŠ          TURBO M                   04:40:56.3    1:07:55.5
299.  519 ZAJC MIRAN           MORAVČE                   04:40:56.3    1:07:55.5
300. 1910 BONČINA IZIDOR       IDRIJA CERKNO             04:40:56.3    1:07:55.5
301. 1458 DROFENIK ZLATKO      LJ                        04:40:56.3    1:07:55.5
302.  136 FERKO JOŽE                                     04:40:56.3    1:07:55.5
303.  968 JENSTERLE FRANCI     KAMIKAZE                  04:40:56.3    1:07:55.5
304. 1067 MAČEK JURIJ          KR                        04:40:56.3    1:07:55.5
305.  985 SUŠNIK JANEZ         KK MEDVODE                04:40:56.3    1:07:55.5
306.  602 ROZMAN ROMAN         GRMADA                    04:40:56.3    1:07:55.5
307.  450 FRLEŽ DUŠAN          LESCE                     04:40:56.3    1:07:55.5
308.  174 KRAŠEVEC JANEZ       DOBROVA                   04:40:56.3    1:07:55.5
309. 1611 KARBA SREČKO         KS RADENSKA               04:40:56.3    1:07:55.5
310.  185 ZORKO DUŠAN          LJ                        04:40:56.3    1:07:55.5
311. 1613 ROŠKAR SAMO          KS RADENSKA               04:40:56.3    1:07:55.5
312. 1610 ČERNELJ STOJAN       KS RADENSKA               04:40:56.3    1:07:55.5
313.  114 MOHORIČ MARJANAR     ROKOVNJAČI                04:40:56.3    1:07:55.5
314.  116 ČAVC ALEŠ            ROKOVNJAČI                04:40:56.3    1:07:55.5
315. 1183 KOŠIR MATEJ          DOMŽALE                   04:40:56.3    1:07:55.5
316. 1133 KOMAC ZORAN          SOČA                      04:40:56.3    1:07:55.5
317.  443 KNAP TOMAŽ           LJUBLJANA                 04:40:56.3    1:07:55.5
318. 1249 BRUNEC JOŽE          GOR. RADGONA              04:40:56.3    1:07:55.5
319. 1171 DUNDE DUŠAN          MURSKA SOBOTA             04:40:56.3    1:07:55.5
320.  613 MARKOČIČ BORIS       LJ.                       04:40:56.3    1:07:55.5
321. 1241 JERAJ MARKO          GRČARIVEC                 04:40:56.3    1:07:55.5
322. 1442 JORDAN MATJAŽ        MULJAVA                   04:40:56.3    1:07:55.5
323. 1535 BASTJANČIČ DEAN      KOPER                     04:44:21.1    1:11:20.3
324. 1838 PETKOVŠEK JANEZ      ROG LJUBLJANA             04:44:21.1    1:11:20.3
325. 1702 PRELOŽNIK ROBERT     ŠMARTNO OB PAKI           04:44:21.1    1:11:20.3
326.  976 KOŠIR MATEJ          KK MEDVODE                04:44:21.1    1:11:20.3
327. 1220 OTER STANE           ŠKOFJA LOKA               04:44:21.1    1:11:20.3
328.  259 JANJATOVIČ VOJKO     VOJNI VETERANI            04:44:21.1    1:11:20.3
329.  355 NAGODE FRANC         JAKOVICA                  04:44:21.1    1:11:20.3
330. 1394 JUSTIN DARE          LJ                        04:44:21.1    1:11:20.3
331. 1435 ŠEŠKO MIRAN          CELJE                     04:44:21.1    1:11:20.3
332.  875 KEBER BORIS          ROKOVNJAČI                04:44:21.1    1:11:20.3
333. 1828 VARAGIČ PETER                                  04:44:21.1    1:11:20.3
334.  991 OKORN SILVO          KK MEDVODE                04:44:21.1    1:11:20.3
335.  992 KRIŽAJ IGOR          KK MEDVODE                04:44:21.1    1:11:20.3
336.  718 ČERNIGOJ CIRIL       ŠD FRUCTAL                04:44:21.1    1:11:20.3
337. 1380 PRIMOŽIČ IZTOK       ŽIRI                      04:44:21.1    1:11:20.3
338. 1881 SKOK JOŽE            IDRIJA CERKNO             04:44:21.1    1:11:20.3
339.  695 UZAR BOŠTJAN         TRŽIČ                     04:44:21.1    1:11:20.3
340.  667 PREŠENER MATEJA      KK ZAVRŠNICA              04:44:21.1    1:11:20.3
341. 1315 FRANKO JANEZ         BREŽICE                   04:44:21.1    1:11:20.3
342.  473 PODRIŽNIK ZVONE      ENERGIJA VELENJE          04:44:21.1    1:11:20.3
343. 1917 MOHORIČ KLAVDIJ      IDRIJA CERKNO             04:44:21.1    1:11:20.3
344. 1283 LEŠNIK RENATO        ŠD GAMS - KOBARID         04:47:01.7    1:14:00.9
345. 1268 PRŠA NACE            ŠKOFJA LOKA               04:47:01.7    1:14:00.9
346.  777 KABLAR BOJAN         VRHNIKA                   04:47:01.7    1:14:00.9
347. 1816 LINDIČ MATJAŽ        ROKOVNJAČI                04:47:01.7    1:14:00.9
348. 1864 ROJEC PRIMOŽ         DOMŽALE                   04:47:01.7    1:14:00.9
349. 1763 LAH MIRAN            ŠKOFJA LOKA               04:47:01.7    1:14:00.9
350.  797 NEKIČ ROBERT         GRK SNEŽNIK               04:47:01.7    1:14:00.9
351.  713 BONŠEK MIRO          LJ.                       04:47:01.7    1:14:00.9
352. 1531 POGORELC BOŠTJAN     LJUBLJANA                 04:47:01.7    1:14:00.9
353.  454 PODVORŠEK MIHA       ENERGIJA VELENJE          04:47:01.7    1:14:00.9
354. 1802 ŠARDI JOŽE           LENDAVA                   04:47:01.7    1:14:00.9
355. 1813 PEGAM DARE           ROKOVNJAČI                04:47:01.7    1:14:00.9
356.  636 POLJŠAK BOŠTJAN      NOVO MESTO                04:47:01.7    1:14:00.9
357.  205 PETAČ ROBERT         KAMNIK                    04:47:01.7    1:14:00.9
358.  816 JURATOVAC DUŠAN      LJUBLJANA                 04:47:01.7    1:14:00.9
359. 1474 MISLEJ STANKO        VIPAVA IZVIR              04:47:01.7    1:14:00.9
360. 1470 AVDUVOVEC BENJAMIN   IVIR VIPAVA               04:47:01.7    1:14:00.9
361.  622 ŠTRUKELJ ŽARE        TRŽIČ                     04:47:01.7    1:14:00.9
362.  675 ŠTRUBEJ MARJAN       TOPLARNA                  04:47:01.7    1:14:00.9
363. 1297 RIBIČ JURE           SKB BANKA                 04:47:01.7    1:14:00.9
364. 1027 CUGELJ ROBERT        LJUBLJANA                 04:47:01.7    1:14:00.9
365.  698 KOSELJ MARKO         RIBNO                     04:47:01.7    1:14:00.9
366. 1247 VATOVEC BOŽO         LOGATEC                   04:52:11.4    1:19:10.6
367. 1244 LESKOVEC ROMAN       LOGATEC                   04:52:11.4    1:19:10.6
368.  913 TEPINA ANTON         LJ.                       04:52:11.4    1:19:10.6
369.  714 LOZEJ IGOR           LJ.                       04:52:11.4    1:19:10.6
370. 1668 MAJCEN BRANKO        BTJ COMP.                 04:52:11.4    1:19:10.6
371. 1896 HOMOVEC MILAN        IDRIJA CERKNO             04:54:18.3    1:21:17.5
372.  627 VOZELJ MARJAN        LITIJA                    04:54:18.3    1:21:17.5
373.   58 ANTONIJEVIČ DARKO    ŠIŠKA                     04:54:18.3    1:21:17.5
374. 1162 ZALAZNIK ANDREJ      LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:21:17.5
375. 1680 CIKAR VALTER         VIPAVA                    04:54:18.3    1:21:17.5
376.  964 PRIMOŽIČ SAMO        KAMIKAZE                  04:54:18.3    1:21:17.5
377.  139 KRAJNER MATJAŽ       LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:21:17.5
378.  677 ANŽEL BORIS          TOPLARNA                  04:54:18.3    1:21:17.5
379. 1924 GNEZDA UROŠ          IDRIJA CERKNO             04:54:18.3    1:21:17.5
380.  556 FRANCELJ ANDREJ      TURBO M                   04:54:18.3    1:21:17.5
381.  848 JANČAR MATJAŽ        KOPER                     04:54:18.3    1:21:17.5
382. 1070 FERLUGA IGOR         LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:21:17.5
383.  182 DRAGAN BRANKO        NOVA VAS                  04:54:18.3    1:21:17.5
384. 1649 TAVČAR MATJAŽ        DRULOVKA                  04:54:18.3    1:21:17.5
385.  978 KUS DUŠAN            KK MEDVODE                04:54:18.3    1:21:17.5
386. 1429 SVETINA IGOR         BLEJSKA DOBRAVA           04:54:18.3    1:21:17.5
387. 1409 DOLINAR TOMAŽ        ŠL                        04:54:18.3    1:21:17.5
388. 1371 VELIKANJE BORIS      KRANJ                     04:54:18.3    1:21:17.5
389.  886 ERCEG ALEŠ           PAP-TELEMATIKA            04:54:18.3    1:21:17.5
390. 1339 ERCE TINE            VODICE                    04:54:18.3    1:21:17.5
391. 1034 BERTONCELJ MARTIN    LJ                        04:54:18.3    1:21:17.5
392. 1035 ŠENK GAŠPER          LJ                        04:54:18.3    1:21:17.5
393. 1673 GARDADOLNIK MARJAN   LOGATEC                   04:54:18.3    1:21:17.5
394.  414 REPIČ JURIJ          HRPELJE                   04:54:18.3    1:21:17.5
395. 1417 ŠPACAPAN IGOR        SOLKAN                    04:54:18.3    1:21:17.5
396. 1506 TIŠMA VASO           SAVA KRANJ                04:54:18.3    1:21:17.5
397.  638 SELJAK DANIJEL       PORTOROŽ                  04:54:18.3    1:21:17.5
398.  508 NAROBE ROBI          ZAPRAVLJIVČEK             04:54:18.3    1:21:17.5
399. 1740 RUPNIK PETER         ZADLOG                    04:56:57.0    1:23:56.2
400.  707 MIHELIČ VLADIMIR     LJ.                       04:56:57.0    1:23:56.2
401. 1797 BEČAN TOMAŽ          MEDVODE                   04:58:38.3    1:25:37.5
402.  833 LEVPUŠČEK MATJAŽ     LAVRICA                   04:58:38.3    1:25:37.5
403. 1131 KOBAL JURE           KK IZVIR                  04:58:38.3    1:25:37.5
404. 1789 BAVEC FRANC          MARKOVEC                  04:58:38.3    1:25:37.5
405.  492 ŠVIGELJ RADO         LJUBLJANA                 04:58:38.3    1:25:37.5
406. 1498 MOHORČIČ JANKO       KOPER                     04:58:38.3    1:25:37.5
407. 1259 KOVAČEK MIRAN        IVA. GORICA               04:59:58.2    1:26:57.4
408.  623 ŽLIDRA JANI          TRŽIČ                     04:59:58.2    1:26:57.4
409.  621 SREČNIK DRAGO        TRŽIČ                     04:59:58.2    1:26:57.4
410.  874 SVETEK TOMAŽ         ROKOVNJAČI                04:59:58.2    1:26:57.4
411. 1021 AVSEC CIRIL          LJ                        04:59:58.2    1:26:57.4
412.  133 BAJEC DUŠAN          POSTOJNA                  04:59:58.2    1:26:57.4
413.  969 STARC MILAN          ZAVRH                     04:59:58.2    1:26:57.4
414. 1236 LIKAR DARKO          HOTAVLJE                  04:59:58.2    1:26:57.4
415.  241 MLAKAR UROŠ          LOŽ                       04:59:58.2    1:26:57.4
416.  242 TERZIČ EDO           LOŽ                       04:59:58.2    1:26:57.4
417. 1715 KLOBČIČ SEBASTIJAN   KK ZAGORSKA DOLINA        04:59:58.2    1:26:57.4
418. 1711 VRTOVŠEK METOD       KK ZAGORSKA DOLINA        04:59:58.2    1:26:57.4
419. 1714 KUDER MIRO           KK ZAGORSKA DOLINA        04:59:58.2    1:26:57.4
420. 1559 FILIP MIHA           LJUBLJANA                 04:59:58.2    1:26:57.4
421.  612 GODNIČ IVAN          POSTOJNA                  04:59:58.2    1:26:57.4
422.  371 TONEJC IZTOK         JEZERSKO                  04:59:58.2    1:26:57.4
423.  498 GRADOLNIK TOMAŽ      ZAPRAVLJIVČEK             04:59:58.2    1:26:57.4
424.  785 MLINAR TOMI          ŠD MOBITEL                05:02:04.5    1:29:03.7
425. 1005 KOPRČINA ZDRAVKO     SKY STAR                  05:02:04.5    1:29:03.7
426. 1003 HLEBEC ŠTEFAN        SKY STAR                  05:02:04.5    1:29:03.7
427.  225 JAMBROVIČ RAJKO      LAVRICA                   05:02:04.5    1:29:03.7
428. 1344 ZDEŠAR JANEZ         HRUŠEVO                   05:02:04.5    1:29:03.7
429.  120 MARINČ VASJA         KOČEVJE                   05:02:04.5    1:29:03.7
430. 1018 JELOVŠEK JANI        LJ                        05:02:04.5    1:29:03.7
431.  223 MIS TOMAŽ            ZAVRH                     05:02:04.5    1:29:03.7
432. 1791 KORAČIN VLADIMIR     GORENJA VAS               05:05:13.0    1:32:12.2
433. 1099 KOŽELJ DEJAN         LJUBLJANA                 05:05:13.0    1:32:12.2
434.  605 VRBEC ANDREJ         GRMADA                    05:05:13.0    1:32:12.2
435.  505 KUMP TOMO            ZAPRAVLJIVČEK             05:05:13.0    1:32:12.2
436.  381 BURJEK MIRKO         ALPINA                    05:05:13.0    1:32:12.2
437.  516 ZUPANČIČ MILAN       ZAPRAVLJIVČEK             05:05:13.0    1:32:12.2
438.  919 KELHER ANTON         PEDALARJI 2000            05:06:56.2    1:33:55.4
439.  920 RAČIČ RUDI           LJ.                       05:06:56.2    1:33:55.4
440.  434 FORTUNA TONE         ALPINA                    05:06:56.2    1:33:55.4
441.  693 MIHELIČ JOŽE         ŠD SODRAŽICA              05:06:56.2    1:33:55.4
442.  497 GABROVŠEK PETER      ZAPRAVLJIVČEK             05:06:56.2    1:33:55.4
443. 1884 LAHAJNAR MILAN       IDRIJA CERKNO             05:06:56.2    1:33:55.4
444.  838 BURILOV MIHAEL       RK IPA                    05:06:56.2    1:33:55.4
445.  937 STANOVNIK ROMAN      LJUBLJANA                 05:06:56.2    1:33:55.4
446. 1616 PRISTOPNIK MATJAŽ    MAJŠPERK                  05:09:05.7    1:36:04.9
447.  416 PIRC FRANC           KRANJ                     05:09:05.7    1:36:04.9
448.    8 GOVEKAR SAŠO         ŠENTVID                   05:09:05.7    1:36:04.9
449.  366 PRIMOŽIČ SIMON       ETIKETA TISKARNA          05:09:05.7    1:36:04.9
450. 1806 CANKAR ROMAN         LJUBLJANA                 05:09:05.7    1:36:04.9
451. 1450 KORBAR DANILO        ZAGORJE                   05:09:05.7    1:36:04.9
452. 1029 PREDALIČ IGOR        MIZARSTVO PEKLENK         05:09:05.7    1:36:04.9
453. 1030 PREDALIČ ZVONE ML.   MIZARSTVO PEKLENK         05:09:05.7    1:36:04.9
454. 1031 ERŽEN MATJAŽ         MIZARSTVO PEKLENK         05:09:05.7    1:36:04.9
455.  541 GALE ZORAN           CERKNICA                  05:09:05.7    1:36:04.9
456. 1351 STRNŠEK ZLATO        DOMIŽALE                  05:09:05.7    1:36:04.9
457. 1959 DEŽELA FRANCI        IDRIJA CERKNO             05:09:05.7    1:36:04.9
458.  500 JEROMEL BRANE        ZAPRAVLJIVČEK             05:09:05.7    1:36:04.9
459. 1734 BLATNIK DAMJAN       LJUBLJANA                 05:09:05.7    1:36:04.9
460.  258 MALOVRH PETER        ŠK. LOKA                  05:09:05.7    1:36:04.9
461. 1624 KRAMPAČ MIRAN        VRHNIKA                   05:09:05.7    1:36:04.9
462.  323 LAUTAR FRANCI        LUZ                       05:09:05.7    1:36:04.9
463. 1306 FAJAFAR TOMAŽ        KRANJ                     05:09:05.7    1:36:04.9
464. 1599 BAVČAR DARKO         BUDANJE                   05:10:43.9    1:37:43.1
465. 1187 KAVČIČ LJUBO         KRANJ                     05:10:43.9    1:37:43.1
466.  633 HAUPTMAN DARKO       ŠK. LOKA                  05:10:43.9    1:37:43.1
467. 1584 ŽUBELJ PAVEL         JESENICE                  05:10:43.9    1:37:43.1
468. 1186 ZALOKAR ANDREJ       STUDIO OREH               05:10:43.9    1:37:43.1
469. 1861 MIHELIČ MARKO        KIDRIČEVO                 05:10:43.9    1:37:43.1
470. 1948 FRANČESKIN BOJAN     KOPER                     05:10:43.9    1:37:43.1
471. 1490 SUBAN SILVESTER      LJAUBLJANA                05:10:43.9    1:37:43.1
472. 1754 SVOLJŠAK BOJAN       ŠKOFJA LOKA               05:10:43.9    1:37:43.1
473. 1782 VOVK ANDREJ          ČRNIVEC                   05:10:43.9    1:37:43.1
474. 1566 ZUPAN RADO           LJUBLJANA                 05:10:43.9    1:37:43.1
475. 1829 BOŽIČ RUDI           ROG LJUBLJANA             05:10:43.9    1:37:43.1
476.  758 RAMOVŠ TOMAŽ         LJUBLJANA                 05:10:43.9    1:37:43.1
477.  972 PEČELIČ MARKO        LJ                        05:10:43.9    1:37:43.1
478.  246 KRAMPF ROBIN         IZOLA                     05:10:43.9    1:37:43.1
479.  113 POTOČNIK ANDRAŽ      ROKOVNJAČI                05:10:43.9    1:37:43.1
480. 1221 KARIČ DUŠAN          SKD FELIXI                05:10:43.9    1:37:43.1
481.  971 REICHMANN DEJAN      LJ                        05:10:43.9    1:37:43.1
482. 1614 BRESKNAR BORIS       LJUBLJANA                 05:13:25.7    1:40:24.9
483.  977 KOŠIR MAVRICIJ       KK MEDVODE                05:13:25.7    1:40:24.9
484.  975 KOLENC EDVARD        KK MEDVODE                05:13:25.7    1:40:24.9
485.  540 VESELIČ IGOR         LJUBLJANA                 05:13:25.7    1:40:24.9
486.  979 ROKAVEC DRAGO        KK MEDVODE                05:13:25.7    1:40:24.9
487.  700 KUTIN SILVO          KRANJ                     05:13:25.7    1:40:24.9
488. 1681 GROZNIK FRANCI       PEKLENK                   05:13:25.7    1:40:24.9
489.  593 ZELKO MARJAN         LJUBLJANA                 05:13:25.7    1:40:24.9
490.  725 ŠTEFE MARTIN         LJ.                       05:13:25.7    1:40:24.9
491.  723 MESEC VILI           KRANJ                     05:13:25.7    1:40:24.9
492.  699 LOTRIČ JOŽA          KRANJ                     05:13:25.7    1:40:24.9
493.  405 REZAR DANIJEL        RADOVLJICA                05:13:25.7    1:40:24.9
494. 1953 ŠINKOVEC MATEJ       IDRIJA-CERKNO             05:13:25.7    1:40:24.9
495. 1685 SUZNIK JANEZ         MB-LJ                     05:13:25.7    1:40:24.9
496. 1704 PLATIŠA IGOR         KRANJ                     05:13:25.7    1:40:24.9
497.  286 ČUK PETER            ŠD HOTEDRŠČICA            05:13:25.7    1:40:24.9
498.  521 PODREKA RAMON        IZOLA                     05:13:25.7    1:40:24.9
499. 1138 TROHA JOŽE           VIČ                       05:13:25.7    1:40:24.9
500.  678 ZUPAN PETER          TOPLARNA                  05:13:25.7    1:40:24.9
501.  791 AVBELJ TOMAŽ         LJ.                       05:13:25.7    1:40:24.9
502. 1014 DIMC DARO            KK MENGEŠ                 05:13:25.7    1:40:24.9
503. 1679 BONČA IGOR           VIPAVA                    05:13:25.7    1:40:24.9
504.  313 ISTENIČ GREGOR       LJUBLJANA                 05:13:25.7    1:40:24.9
505.  427 ŽUŽEK ANTON          VELIKE LAŠČE              05:13:25.7    1:40:24.9
506. 1336 STARMAN STANE        POLET VIRMAŠE             05:15:42.5    1:42:41.7
507. 1642 ŠTEFE TOMAŽ          TOMYCO                    05:15:42.5    1:42:41.7
508. 1157 KETE IVO,            AJDOVŠČINA                05:15:42.5    1:42:41.7
509. 1803 ŽILAVEC ALEN         LENDAVA                   05:15:42.5    1:42:41.7
510.  184 LIPANOVIČ SREČKO     KR                        05:15:42.5    1:42:41.7
511.  765 JANJIČ PETER         ŠD MOBITEL                05:15:42.5    1:42:41.7
512. 1007 BOJOVIČ MIKI         SKY STAR                  05:18:20.9    1:45:20.1
513. 1839 ZALAR BRANE          ROG LJUBLJANA             05:18:20.9    1:45:20.1
514. 1307 JERMAN TOMAŽ         ZAPOGE                    05:18:20.9    1:45:20.1
515. 1257 JERAS JANEZ          TUHINJ                    05:18:20.9    1:45:20.1
516.  137 ROGELJ BOJAN         KAMNIK POD KRIMOM         05:18:20.9    1:45:20.1
517. 1411 PETROŠIČ JOŽE        RESPEX                    05:18:20.9    1:45:20.1
518.  289 MENART ANTON         HOTEDRŠČICA               05:18:20.9    1:45:20.1
519.  697 SITAR FRANC          GODIČ                     05:20:53.4    1:47:52.6
520.   21 KERŠMANC SLAVKO      MEDIS                     05:20:53.4    1:47:52.6
521. 1169 PICULIN ADRIJAN      SOLKAN                    05:20:53.4    1:47:52.6
522. 1364 KOVAČIČ MATJAŽ       VRHNIKA                   05:20:53.4    1:47:52.6
523.  175 PIRC RAJKO           KK ŠENČUR                 05:20:53.4    1:47:52.6
524.  830 ZOBARIČ DENIS        BRINJ-POVIR               05:20:53.4    1:47:52.6
525. 1630 TREVEN ROBERT        ŠD KOVK ROVTE             05:20:53.4    1:47:52.6
526. 1833 BROVČ MATJAŽ                                   05:20:53.4    1:47:52.6
527. 1999 BUČAN EDO            RADLER                    05:20:53.4    1:47:52.6
528. 1318 KOPRIVEC DUŠAN       RIBNICA                   05:20:53.4    1:47:52.6
529. 1361 BREMČIČ MIRO         VRHNIKA                   05:20:53.4    1:47:52.6
530. 1631 SLABE BRANKO         ŠD KOVK ROVTE             05:20:53.4    1:47:52.6
531.  107 GARTNER SAMO         GORENJA VAS               05:20:53.4    1:47:52.6
532. 1365 GOMBOC BOJAN         VRHNIKA                   05:20:53.4    1:47:52.6
533. 1537 GUŠTIN MARTIN        BOROVNICA                 05:20:53.4    1:47:52.6
534.  504 KRVINA ZDRAVKO       ZAPRAVLJIVČEK             05:20:53.4    1:47:52.6
535. 1970 KACIN ROLAND         IDRIJA CERKNO             05:23:32.6    1:50:31.8
536. 1421 STREHOVEC DARE       VOGLJE                    05:23:32.6    1:50:31.8
537.  229 VOLČINI BRANE        FARMA IHAN                05:23:32.6    1:50:31.8
538.  141 IVANSEK LADO                                   05:23:32.6    1:50:31.8
539. 1108 NOVAK ANDREJ         ŠD IZLAKE                 05:23:32.6    1:50:31.8
540. 1107 NOVAK MARJAN         VRANSKO                   05:23:32.6    1:50:31.8
541.  235 MAČEK DARKO          KD LOGATEC                05:25:28.7    1:52:27.9
542. 1403 KVEDER GREGOR        LUKOVICA                  05:25:28.7    1:52:27.9
543. 1551 ZAKRAJŠEK BENO       SMARTCOM                  05:25:28.7    1:52:27.9
544. 1046 CVEK IVAN            LJUBLJANA                 05:25:28.7    1:52:27.9
545. 1045 PROJE MITJA          JD POTEPUH                05:27:28.8    1:54:28.0
546. 1043 ŠTEBLAJ IGOR         JD POTEPUH                05:27:28.8    1:54:28.0
547.  883 KATRAŠNIK LOJZE      ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
548.  884 RAKOVEC ERNEST       ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
549.  419 FURST IRENA          KRŠKO                     05:27:28.8    1:54:28.0
550. 1414 GRKMAN FRANCI        RESPEX                    05:27:28.8    1:54:28.0
551. 1347 VUČKO MIROSLAV       NOVO MESTO                05:27:28.8    1:54:28.0
552.  385 PIŠLAR SILVO         ALPINA                    05:27:28.8    1:54:28.0
553.  386 PIŠLAR LOJZE         ALPINA                    05:27:28.8    1:54:28.0
554. 1332 SEMENIČ ERIK         IZVIR VIPAVA              05:27:28.8    1:54:28.0
555.  881 OŠTIR ROMAN          ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
556.  877 FLAJS ROBERT         ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
557. 1235 RAZUMIČ IVAN         BLED                      05:27:28.8    1:54:28.0
558.  685 OMERCA GREROR        TOPLARNA                  05:27:28.8    1:54:28.0
559.  269 BREZAR BORO          ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
560. 1814 TUNIČ DARE           ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
561.  142 SEDLAR MATJAŽ        LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:54:28.0
562.  517 JELENC JOC           LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:54:28.0
563. 1074 PETAČ SANDI          KAMNIK                    05:27:28.8    1:54:28.0
564.  270 GRAŠIČ MIRO          ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
565.  876 SUŠNIK MARKO         ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:54:28.0
566.  763 BOJOVIČ MOJCA        ŠD MOBITEL                05:27:28.8    1:54:28.0
567.  905 DOLAMIČ BRANE        LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:54:28.0
568.  247 SOMOTORČAN SLAVKO    IZOLA                     05:27:28.8    1:54:28.0
569.  852 VINOVRŠKI BORIS      KOPER                     05:27:28.8    1:54:28.0
570. 1129 KOVAČ JANEZ          VRHNIKA                   05:27:28.8    1:54:28.0
571. 1543 FAZARING GREGOR      ELIKS                     05:27:28.8    1:54:28.0
572. 1858 MERHAR IGOR          LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:54:28.0
573. 1539 PETRIČ METOD         BTS COMPANY               05:27:28.8    1:54:28.0
574. 1593 SLATINŠEK JOŽE       ŠKD TEŽ ŠOŠTANJ           05:27:28.8    1:54:28.0
575.   52 VENGUST IVAN         TRZIN                     05:27:28.8    1:54:28.0
576. 1119 JEREB STOJAN         ŽIRI                      05:27:28.8    1:54:28.0
577. 1492 BRECELJ DANILO       ŠENTVID                   05:27:28.8    1:54:28.0
578.  671 ŠTEBE GORAZD         KRANJ                     05:32:10.0    1:59:09.2
579. 1766 MLAKAR ROMAN         PEKS ŠKOFJA LOKA          05:32:10.0    1:59:09.2
580. 1090 NOVAK ANDREJ         REMARK                    05:32:10.0    1:59:09.2
581.  690 ŠULIGOJ IZIDOR       NOVA GORICA               05:32:10.0    1:59:09.2
582.  740 NEMEC MATIJA         RADIO DUR                 05:32:10.0    1:59:09.2
583.  998 MARINČIČ BRANKO      ZAGORJE                   05:32:10.0    1:59:09.2
584. 1764 OBID TONI            GRAHOVO OB BAČI           05:32:10.0    1:59:09.2
585. 1037 POHLIN MARJAN        METAL PROFIL              05:32:10.0    1:59:09.2
586. 1118 JURIČ FRANCI         KOSTREVNICA               05:32:10.0    1:59:09.2
587. 1145 ČRTALIČ FRANCI       TRŽIČ                     05:34:11.8    2:01:11.0
588. 1080 LAVRIČ BRANE         ŠD POLICIST KAMNIK        05:34:11.8    2:01:11.0
589. 1081 HRIBAR BRANE         ŠD POLICIST KAMNIK        05:34:11.8    2:01:11.0
590. 1000 DERGAN TONI          ZAGORJE                   05:34:11.8    2:01:11.0
591. 1794 SVEČAK IGOR          KRANJ                     05:34:11.8    2:01:11.0
592.   88 KAVŠEK SAŠO          LJUBLJANA                 05:36:40.6    2:03:39.8
593.  324 KLAVŽAR BORIS        LUZ                       05:36:40.6    2:03:39.8
594.  782 STRAH DANE           ŠD MOBITEL                05:36:40.6    2:03:39.8
595.   55 JUDNIČ DUŠAN         LJUBLJANA                 05:36:40.6    2:03:39.8
596.  672 KORELC IGOR          LJUBLJANA                 05:36:40.6    2:03:39.8
597. 1963 MIHEVC ROBI          IDRIJA CERKNO             05:36:40.6    2:03:39.8
598.  933 BIZJAN TOMO          KRANJ                     05:36:40.6    2:03:39.8
599. 1962 BAJT DARJO           IDRIJA CERKNO             05:36:40.6    2:03:39.8
600.  544 FERKULJ ALEKSANDER   PEDALARJI 2000            05:36:40.6    2:03:39.8
601. 1967 KAVČIČ MILAN         IDRIJA CERKNO             05:36:40.6    2:03:39.8
602. 1404 UNTERVEGER MARJAN    VIDEM                     05:36:40.6    2:03:39.8
603.  572 JUVAN ALEŠ           TURBO M                   05:36:40.6    2:03:39.8
604. 1792 MRAZ LADO            KRANJ                     05:39:11.8    2:06:11.0
605.  737 JERIN MARJAN         LOGATEC                   05:39:11.8    2:06:11.0
606.  635 MELE TONI            LJUBLJANA                 05:39:11.8    2:06:11.0
607.  801 KOŠIR HINKO          KK LOGATEC                05:39:11.8    2:06:11.0
608.  686 PANČE MILAN          TOPLARNA                  05:39:11.8    2:06:11.0
609.  681 LENIČ UROŠ           TOPLARNA                  05:39:11.8    2:06:11.0
610. 1059 MLINAR SAŠO          KR                        05:39:11.8    2:06:11.0
611.  283 BOŽIČ MARJAN         ŠD HOTEDRŠČICA            05:39:11.8    2:06:11.0
612. 1644 ŠINKO MILAN          RADOMLJE                  05:39:11.8    2:06:11.0
613.  921 JELENC MATEVŽ        LJ.                       05:39:11.8    2:06:11.0
614.  891 SMOLE DRAGO          REMARK                    05:39:11.8    2:06:11.0
615.  589 BEZJAK ANDREJ        LJUBLJANA                 05:39:11.8    2:06:11.0
616.  854 KORSIČ VALTER        IZOLA                     05:41:43.5    2:08:42.7
617. 1242 FRIŠKOVEC FRANCI     ŠD DREN                   05:41:43.5    2:08:42.7
618. 1818 BETON MARJAN         ROKOVNJAČI                05:41:43.5    2:08:42.7
619. 1914 KERŠMANC ZDRAVKO     IDRIJA CERKNO             05:41:43.5    2:08:42.7
620. 1572 LIPEJ ANDREJ         STANEŽIČE                 05:41:43.5    2:08:42.7
621. 1541 TRAVNIKAR MITJA      ELIKS                     05:41:43.5    2:08:42.7
622.  941 LOJTRIČ BOJAN        LJ                        05:41:43.5    2:08:42.7
623.  491 BARTELJ DUŠAN        ISKRA FERITY              05:41:43.5    2:08:42.7
624.   33 ZATLER VINKO         ROG LJUBLJANA             05:41:43.5    2:08:42.7
625. 1416 BIJUKLIČ VLADIMIR    SOLKAN                    05:41:43.5    2:08:42.7
626.  817 ČEBAŠEK TOMAŽ        KRANJ                     05:41:43.5    2:08:42.7
627. 1132 ŠORN MILAN           KAMNIK                    05:41:43.5    2:08:42.7
628. 1542 URŠIČ MATJAŽ         ELIKS                     05:41:43.5    2:08:42.7
629. 1540 TRAVNIKAR BRANKO     ELIKS                     05:41:43.5    2:08:42.7
630. 1278 PETRIČ ZMAGO         AJDOVŠČINA                05:41:43.5    2:08:42.7
631.  819 BEGELJ BORIS         KRANJ                     05:41:43.5    2:08:42.7
632.  784 ŽITNIK ROMAN         ŠD MOBITEL                05:41:43.5    2:08:42.7
633. 1747 PIRJEVEC SAMO        ŠD SEL                    05:45:03.4    2:12:02.6
634.  579 MLAKAR TOMAŽ         TURBO M                   05:45:03.4    2:12:02.6
635. 1443 BABNIK ROK           LJ                        05:45:03.4    2:12:02.6
636. 1549 HRIBAR BOGDAN        DOMŽALE                   05:45:03.4    2:12:02.6
637.  446 NOSE TOMAŽ           LJUBLJANA                 05:45:03.4    2:12:02.6
638. 1931 PELHAN SAMO          IDRIJA CERKNO             05:45:03.4    2:12:02.6
639. 1619 KUŠAR ELVIN          LJUBLJANA                 05:45:03.4    2:12:02.6
640.  631 VEROHEC MILAN        ČRNUČE                    05:45:03.4    2:12:02.6
641.  101 TURŠIČ PETER         BREZOVICA                 05:45:03.4    2:12:02.6
642.  630 VEHOVEC IGOR         TRBOJE                    05:45:03.4    2:12:02.6
643.  295 RUKAVINA JERNEJ      LJUBLJANA                 05:45:03.4    2:12:02.6
644.  721 ZVONKELJ MILOŠ       ŠD FRUCTAL                05:45:03.4    2:12:02.6
645.  853 POROBNIK EDVARD      KALCE                     05:45:03.4    2:12:02.6
646.  859 BABIČ BOJAN          VIDEM                     05:48:38.8    2:15:38.0
647. 1776 ŠESEK UROŠ           ŠKOFJA LOKA               05:48:38.8    2:15:38.0
648.  676 REGINA MARJAN        TOPLARNA                  05:48:38.8    2:15:38.0
649. 1214 BOGDAN RUDI          KIDRIČEVO                 05:50:34.1    2:17:33.3
650. 1496 BLAŠKO MATJAŽ        IZOLA                     05:50:34.1    2:17:33.3
651.  747 LOKAR DUŠAN          SMART-COM                 05:50:34.1    2:17:33.3
652. 1485 JAMNIK DARKO         LJUBLJANA                 05:50:34.1    2:17:33.3
653.  543 ANŽLOVAR ANDREJ      LJUBLJANA                 05:52:05.2    2:19:04.4
654.  733 KOPAČ MIHAEL         DOBRAVA                   05:52:05.2    2:19:04.4
655. 1905 PAGON IVAN           IDRIJA CERKNO             05:52:05.2    2:19:04.4
656.  999 DRGAN RENATO         ZAGORJE                   05:52:05.2    2:19:04.4
657.  760 SUSSINGER EGON       LJUBLJANA                 05:52:05.2    2:19:04.4
658.  287 SLABE DRAGO          ŠD HOTEDRŠČICA            05:53:37.2    2:20:36.4
659.  379 TREVEN MIHA          ALPINA                    05:53:37.2    2:20:36.4
660. 1744 BENEDIK DUŠAN        ŽIRI                      05:53:37.2    2:20:36.4
661.  377 KOPAČ ROBERT         ALPINA                    05:53:37.2    2:20:36.4
662.  973 ŠORLI BORUT          LJ                        05:53:37.2    2:20:36.4
663.  380 ERZNOŽNIK JURE       ALPINA                    05:53:37.2    2:20:36.4
664.  442 KUNAVAR JANEZ        LJUBLJANA                 05:53:37.2    2:20:36.4
665.  802 GANTER BOJAN         KK LOGATEC                05:53:37.2    2:20:36.4
666. 1615 NOVAK IGOR           LJUBLJANA                 05:53:37.2    2:20:36.4
667.  759 TRTNIK MARJAN        LJUBLJANA                 05:53:37.2    2:20:36.4
668. 1484 LESKO STANOJEVIČ     LJUBLJANA                 05:53:37.2    2:20:36.4
669.  934 DRAKSLER BOJAN       KRANJ                     05:53:37.2    2:20:36.4
670.  378 KROLNIK DRAGO        ALPINA                    05:53:37.2    2:20:36.4
671.  373 CAPUDER SAMO         ALPINA                    05:53:37.2    2:20:36.4
672. 1478 DELLABERNARDINA      YTONG                     05:56:40.9    2:23:40.1
673.  435 POVŠIČ PRIMOŽ        ALPINA                    05:56:40.9    2:23:40.1
674. 1199 KALAN TOMAŽ          ŠKOFJA LOKA               05:56:40.9    2:23:40.1
675.  344 GALJOT JANEZ         SCHINDLER                 05:56:40.9    2:23:40.1
676. 1752 AKSETIČ IZTOK        ŠD SEL                    05:56:40.9    2:23:40.1
677. 1746 BOHINC JANI          ŠD SEL                    05:56:40.9    2:23:40.1
678. 1907 PRIMOŽIČ JOŽE        IDRIJA CERKNO             05:56:40.9    2:23:40.1
679. 1908 PLESNIČAR ALOJZ      IDRIJA CERKNO             05:56:40.9    2:23:40.1
680.  548 KONČAN ANDREJ        LJUBLJANA                 05:56:40.9    2:23:40.1
681.  341 KOVAČIČ MATJAŽ       SCHINDLER                 05:58:21.6    2:25:20.8
682.  339 SREBOT BOJAN         SCHINDLER                 05:58:21.6    2:25:20.8
683. 1757 KRAŠOVEC MARKO       VRHNIKA                   05:58:21.6    2:25:20.8
684.  820 MAHNIČ DARJO         BRINJ-POVIR               05:58:21.6    2:25:20.8
685. 1552 VIDMAR MATJAŽ        ŠEST                      05:58:21.6    2:25:20.8
686. 1883 URŠIČ MARTIN         UMITECH                   05:58:21.6    2:25:20.8
687. 1419 BAMBIČ ERVIN         SOLKAN                    05:58:21.6    2:25:20.8
688.  845 JUSTIN ROMAN         RK IPA                    05:58:21.6    2:25:20.8
689. 1750 KOROŠEC DARKO        ŠD SEL                    05:58:21.6    2:25:20.8
690. 1292 ZMRZLIKAR TONE       SD STRAHOVICA             05:58:21.6    2:25:20.8
691. 1855 MOLE BORIS           KOMAR LOG                 05:58:21.6    2:25:20.8
692. 1648 NUČKOVSKI BENKO      BESNICA                   05:58:21.6    2:25:20.8
693.  870 VIDMAR LJUBO         B-POINT                   05:58:21.6    2:25:20.8
694. 1500 CER MARJAN           KOPER                     05:58:21.6    2:25:20.8
695. 1240 ČORIČ FETAN          ŠD GORJE                  06:02:12.0    2:29:11.2
696. 1517 REČNIK JANEZ         CELJE                     06:02:12.0    2:29:11.2
697. 1598 ZAVAŠNIK ANDREJ      LJUBLJANA                 06:02:12.0    2:29:11.2
698. 1096 JUSTIN BORIS         TRBOVLJE                  06:02:12.0    2:29:11.2
699.   89 KONTELJ TADEJ        LJUBLJANA                 06:05:37.5    2:32:36.7
700. 1044 GRUDEN JANI          JD POTEPUH                06:05:37.5    2:32:36.7
701.  437 OGRIN DARKO          LJUBLJANA                 06:05:37.5    2:32:36.7
702. 1299 BOHMEC IVAN          VRHOVCI                   06:05:37.5    2:32:36.7
703. 1509 SLAPAL BRANKO        DOMŽALE                   06:05:37.5    2:32:36.7
704. 1497 VEHOVAR DUŠAN        LJUBLJANA                 06:05:37.5    2:32:36.7
705.  153 ŽIŽMOND MILAN                                  06:05:37.5    2:32:36.7
706.  447 LUNDER BORUT         LJUBLJANA                 06:05:37.5    2:32:36.7
707.  529 MAČEK STANKO         ŠD ADERGAS                06:09:08.6    2:36:07.8
708.   81 HERMAN POLONA        LJUBLJANA                 06:09:08.6    2:36:07.8
709.  873 POŽAR IZIDOR         POSTOJNA                  06:09:08.6    2:36:07.8
710.  518 RUČIGAJ JANEZ        MENGEŠ                    06:09:08.6    2:36:07.8
711.  412 DEBEVEC IGOR         BOROVNICA                 06:09:08.6    2:36:07.8
712. 1965 LIKAR DARKO          IDRIJA CERKNO             06:09:08.6    2:36:07.8
713. 1446 ČAKŠ ROMAN           PICERIJA FOXUS            06:12:30.6    2:39:29.8
714. 1444 PERUŠIČ ANTON        PICERIJA FOXUS            06:12:30.6    2:39:29.8
715.  702 ŽGALIN BOJAN         KAMNIK                    06:12:30.6    2:39:29.8
716. 1836 VOGRINČIČ BRANE      ROG LJUBLJANA             06:12:30.6    2:39:29.8
717.  843 VRAZ ROBERT          RK IPA                    06:12:30.6    2:39:29.8
718. 1767 OBLAK MATJAŽ         PEKS ŠKOFJA LOKA          06:15:58.4    2:42:57.6
719. 1830 OBRAČUNČ RUDI        ROG LJUBLJANA             06:15:58.4    2:42:57.6
720.  924 PONIKVAR IZTOK       LJ.                       06:15:58.4    2:42:57.6
721. 1670 KODELJA LEON         KOPER                     06:15:58.4    2:42:57.6
722.   45 ZGONC STANE          SLOVENICA                 06:15:58.4    2:42:57.6
723.   42 ŠERUGA ANDREJ        SLOVENICA                 06:15:58.4    2:42:57.6
724. 1795 KONDA ANDREJ         ŽUŽEMBERK                 06:15:58.4    2:42:57.6
725. 1596 INAMO IGOR           BUDANJE                   06:19:51.1    2:46:50.3
726.  812 KOS TONE             DOMIŽALE                  06:19:51.1    2:46:50.3
727. 1605 KUZELE TONI          PIRNIČE                   06:19:51.1    2:46:50.3
728. 1982 KRIVEC ALEŠ          IDRIJA CERKNO             06:19:51.1    2:46:50.3
729. 1942 REJC VINKO           IDRIJA CERKNO             06:19:51.1    2:46:50.3
730. 1815 JERAS ALEŠ           ROKOVNAČI                 06:19:51.1    2:46:50.3
731. 1071 BURGER JANEZ         TRZIN                     06:19:51.1    2:46:50.3
732. 1106 DRNOVŠEK TADEJ       ŠD IZLAKE                 06:19:51.1    2:46:50.3
733.  925 BERNIK JURE          LJ.                       06:24:15.4    2:51:14.6
734. 1237 GOSTIŠA BORUT        LOGATEC                   06:24:15.4    2:51:14.6
735.  172 PEZDIRC TOMAŽ        LJUBLJANA                 06:24:15.4    2:51:14.6
736.  173 POTOKAR TONE         ŠKOFLJICA                 06:24:15.4    2:51:14.6
737.  980 GNEZDA EMIL          KK MEDVODE                06:28:16.1    2:55:15.3
738. 1555 US MIRAN             ŠEST                      06:28:16.1    2:55:15.3
739. 1554 STRNAD JURE          ŠEST                      06:28:16.1    2:55:15.3
740.  391 POLJANŠEK ANDREJ     ALPINA                    06:28:16.1    2:55:15.3
741. 1198 ČLOŠER JANEZ         MARIBOR                   06:30:31.8    2:57:31.0
742. 1139 ŠAVLI IVAN           CERKNO                    06:34:11.4    3:01:10.6
743. 1140 ŠAVLI BOŠTJAN        CERKNO                    06:34:11.4    3:01:10.6
744. 1743 CAFUN TOMAŽ          ČRNUČE                    06:36:34.1    3:03:33.3
745.  546 GLUŠIČ JOŽE          PEDALARJI 2000            06:38:52.3    3:05:51.5
746.   35 PETAUER ROMAN                                  06:40:51.6    3:07:50.8
747.  537 LJUBIČ FRANJO        LJUBLJANA                 06:42:09.1    3:09:08.3
748. 1023 ZOMER MIRAN          LJ                        06:42:09.1    3:09:08.3
749.  115 MOHORIČ EMIL         ROKOVNJAČI                06:52:58.5    3:19:57.7
750.  327 ČARGO EVGEN          LUZ                       06:52:58.5    3:19:57.7
751. 1774 BORŠTNIK IGOR        DOBRO POLJE               06:52:58.5    3:19:57.7
752. 1273 PINTAČ IGOR          LJUBLJANA                 06:54:51.8    3:21:51.0
753.  130 KOLEŠA ROBERT        ŠIŠKA                     06:59:47.7    3:26:46.9
754.  583 VRŠIČ MARJAN         TURBO M                   06:59:47.7    3:26:46.9
755.  441 PERŠIN ANDREJ        ŠENTVID                   06:59:47.7    3:26:46.9
756.  331 FATUR MARKO          LUZ                       06:59:47.7    3:26:46.9
757. 1324 ŽNIDARIČ MIRKO       JESENICE                  06:59:47.7    3:26:46.9
758.  532 KAVNIK MIRAN         NOTRANJE GORICE           06:59:47.7    3:26:46.9
759.  307 HABLJAN ANŽE         LJUBLJANA                 06:59:47.7    3:26:46.9
760.  309 MAROLT MARKO         KRANJ                     06:59:47.7    3:26:46.9
761.  535 ALEŠ MIRAN           B.V.G. GULČ               06:59:47.7    3:26:46.9
762. 1094 HOČEVAR MARKO        LJUBLJANA                 06:59:47.7    3:26:46.9


MOŠKI DO 55 LET  
UVR. ŠTEV. PRIIMEK IN IME       KLUB                           ČAS      ZAOSTANEK

                      
 1.   217 ZAJC SILVO           HRAST DOB                 03:38:19.0             
 2.    20 OBLAK LOJZE          ALPINA                    03:42:44.5       4:25.5
 3.  1669 ROGELJ JOŽE          BTC BAUER                 03:45:21.9       7:02.9
 4.  1781 KARU TINE            LJUBLJANA                 03:45:21.9       7:02.9
 5.  1054 LOKAR ROK            CREATON                   03:45:21.9       7:02.9
 6.   403 VALENČIČ PAVEL       POSTOJNA                  03:50:15.6      11:56.6
 7.   154 KRAPEŽ ERIK                                    03:50:15.6      11:56.6
 8.   421 SITAR BOJAN          RADOMLJE                  03:54:49.4      16:30.4
 9.   322 ZRIMŠEK LOJZE        LUZ                       03:54:49.4      16:30.4
10.  1739 DOJIN NENAD          BISPORT                   03:54:49.4      16:30.4
11.   628 RAPPL MARE           LITIJA                    03:54:49.4      16:30.4
12.   938 VADNOV VLADO         LJUBLJANA                 03:54:49.4      16:30.4
13.  1783 BRINCE VLADIMIR      PARTIZAN VIČ              03:56:52.3      18:33.3
14.  1313 OSTERC ZORAN         PARTIZANI                 03:56:52.3      18:33.3
15.    99 PERGOVNIK IVAN       VALKARTON                 03:56:52.3      18:33.3
16.    95 PRISLAN BOŽIDAR      KD ŠENČUR                 04:00:46.3      22:27.3
17.  1258 HROVAT ŠTEFAN        KOM AGENS                 04:00:46.3      22:27.3
18.   359 RUS JOŽE             ŠPRINTER                  04:04:30.3      26:11.3
19.   358 HRVAT MATIJA         ŠPRINTER                  04:04:30.3      26:11.3
20.  1216 REGINA JOŽE          ŠENČUR                    04:07:05.2      28:46.2
21.    25 BRAJNIK DAMJAN       LJUBLJANA                 04:09:16.7      30:57.7
22.   580 LAMPE BOJAN          TURBO M                   04:09:16.7      30:57.7
23.  1840 LEBEN DUŠAN          ROG LJUBLJANA             04:09:16.7      30:57.7
24.   468 LAZIČ OBRAD          ENERGIJA VELENJE          04:09:16.7      30:57.7
25.  1639 DOBRAVEC MIRAN       KNEŽA                     04:09:16.7      30:57.7
26.   993 LAVRIŠA STANE        KK MEDVODE                04:09:16.7      30:57.7
27.   526 DOVŽAN JOŽE          LJUBLJANA                 04:09:16.7      30:57.7
28.   157 TREBIŽAN ADRIJAN                               04:09:16.7      30:57.7
29.  1845 MERLAK KONRAD                                  04:09:16.7      30:57.7
30.   194 OBLAK LJUBO          LJUBLJANA                 04:09:16.7      30:57.7
31.   640 MGAJNA MARJAN        PORTOROŽ                  04:12:34.5      34:15.5
32.  1843 TRKMAN ANDREJ                                  04:14:01.2      35:42.2
33.   345 FLORJANČIČ SREČKO    GORIŠKA BRDA              04:14:01.2      35:42.2
34.  1678 ŠKODA BORIS          CELJE                     04:14:01.2      35:42.2
35.    68 BIZJAK SAŠO          LPP                       04:14:01.2      35:42.2
36.   369 SELJAK IVAN          PORTOROŽ                  04:14:01.2      35:42.2
37.  1730 PODLEJNIK MIRAN      MARIBOR                   04:15:38.7      37:19.7
38.   842 BRANCELJ FRANCI      RK IPA                    04:15:38.7      37:19.7
39.   670 PREŠEREN BRANKO      KK ZAVRŠNICA              04:15:38.7      37:19.7
40.   349 RIHTAR VINKO         LJUBLJANA                 04:15:38.7      37:19.7
41.  1151 BOBEK MARJAN         PIVKA                     04:15:38.7      37:19.7
42.   954 ŠINKOVEC TONE        ŠD KEMIKAZE               04:18:53.4      40:34.4
43.  1503 BRECELJ KLAVDIJ      AJDOVŠČINA                04:18:53.4      40:34.4
44.   193 HOMAN ALOJZ          ŠKOFJA LOKA               04:18:53.4      40:34.4
45.   739 HABJAN MATJAŽ        LJUBLJANA                 04:18:53.4      40:34.4
46.  1113 DOMJAN STJEPAN       ŠD TRIOPAN NG             04:18:53.4      40:34.4
47.  1310 HVASTI MIHA          DRULOVKA                  04:22:22.4      44:03.4
48.   158 BLAŽIČ JOŽE                                    04:22:22.4      44:03.4
49.   984 GABER STANE          KK MEDVODE                04:22:22.4      44:03.4
50.    71 SLOKAR TOMI          TRIXIN                    04:22:22.4      44:03.4
51.  1333 JEŽ JOŽE             IZVIR VIPAVA              04:22:22.4      44:03.4
52.   397 ROVALJŠEK DARKO      ŠD SODRAŽICA              04:22:22.4      44:03.4
53.    90 PERKO MARKO          POLJANE                   04:25:19.8      47:00.8
54.   164 MIKULIN  ZVEZDAN     GORIŠKA BRDA              04:25:19.8      47:00.8
55.  1182 HRIBAR DANILO        ŽIROVNICA                 04:25:19.8      47:00.8
56.   448 VIDMAR MIHA          RADIO DUR                 04:26:26.4      48:07.4
57.   432 ŠTEGELJ NARDO        POSTOJNA                  04:26:26.4      48:07.4
58.   410 TORKAR BORU          BLED                      04:26:26.4      48:07.4
59.   982 GABER JOŽE           KK MEDVODE                04:26:26.4      48:07.4
60.  1491 BOGIŠEVIČ VOJKO      KD GROSUPLJE              04:26:26.4      48:07.4
61.    79 ČERNIC MARJAN        KOPER                     04:26:26.4      48:07.4
62.   945 ŠUŠTERŠIČ PAVEL      LJ                        04:28:05.1      49:46.1
63.  1436 ROGAN FRANC          VELENJE                   04:28:05.1      49:46.1
64.  1137 BAMBIČ LUDVIK        KRANJ                     04:28:05.1      49:46.1
65.  1266 HOLCINGER KARL       ŠTORE                     04:28:05.1      49:46.1
66.  1518 STRBENC TOMISLAV     RIJEKA                    04:28:05.1      49:46.1
67.   148 PLAHUTA MILOVAN                                04:28:05.1      49:46.1
68.   997 PEČAR DANILO         ČRNUČE                    04:30:06.2      51:47.2
69.   988 ARČON FRANCI         KK MEDVODE                04:30:06.2      51:47.2
70.  1920 TRATNIK DARKO        IDRIJA CERKNO             04:30:06.2      51:47.2
71.   354 ISTINIČ ANDREJ       AVTOHIŠA REAL             04:30:06.2      51:47.2
72.  1329 STRPONIK HINKO       SKY STAR                  04:30:06.2      51:47.2
73.    22 PAVELIČ MILAN        ŠD A-BANKA                04:30:06.2      51:47.2
74.   549 JERMAN RIKO          ŠD ŠENTJOŠT               04:30:06.2      51:47.2
75.   347 PERKO JANEZ          ŠD ŠENTVID                04:32:32.4      54:13.4
76.  1254 KORENČIČ BRANE       ŠKOFJA LOKA               04:32:32.4      54:13.4
77.   743 LOTRIČ MITJA         LJUBLJANA                 04:32:32.4      54:13.4
78.  1334 PERKO JANI           TREKING ŠKOFJA LOKA       04:32:32.4      54:13.4
79.  1801 PEGAN FLORIJAN       KRANJ                     04:32:32.4      54:13.4
80.  1748 KAJDIŽ FRANCI        ŠD SEL                    04:34:25.2      56:06.2
81.  1957 KACIJ STOJAN         IDRIJA CERKNO             04:34:25.2      56:06.2
82.  1372 PLATIŠA IVAN         KRANJ                     04:34:25.2      56:06.2
83.   561 BALKOVIČ EDO         TURBO M                   04:34:25.2      56:06.2
84.  1304 KRANJC FRANC         PTUJ                      04:34:25.2      56:06.2
85.   488 JADRANIČ ŽELJKO      A-BANKA                   04:34:25.2      56:06.2
86.   236 PETERNEC FRANC       GORENJA VAS               04:37:21.7      59:02.7
87.   261 DACAR MARTIN         KRANJ                     04:37:21.7      59:02.7
88.   321 MESOJEDEC VOJKO      LUZ                       04:37:21.7      59:02.7
89.   715 BARTOLE DARIO        B-POINT                   04:37:21.7      59:02.7
90.   646 DERGANC JURIJ        METLIKA                   04:37:21.7      59:02.7
91.   637 PETELIN IGNAC        CELJE                     04:37:21.7      59:02.7
92.   557 SEVER JANEZ          TURBO M                   04:37:21.7      59:02.7
93.   983 GABER ZDENKA         KK MEDVODE                04:37:21.7      59:02.7
94.   932 BABNIK MIRAN         LJUBLJANA                 04:40:56.3    1:02:37.3
95.  1150 ČESNIK DRAGO         PIVKA                     04:40:56.3    1:02:37.3
96.  1608 IVANEK VINKO                                   04:40:56.3    1:02:37.3
97.  1612 KOTNIK PETER         KS RADENSKA               04:40:56.3    1:02:37.3
98.  1465 HOFMAN DUBRAVKO      HOFMAN-TELEKOM            04:40:56.3    1:02:37.3
99.  1036 POGAČAR JANEZ        METAL PROFIL              04:40:56.3    1:02:37.3
100.  590 ŽEJN SLAVKO          ČRNUČE                    04:40:56.3    1:02:37.3
101.  273 BRENČIČ CVETO        ŠD HOTEDRŠČICA            04:40:56.3    1:02:37.3
102.  501 JUTIN JOŽE           ZAPRAVLJVČEK              04:40:56.3    1:02:37.3
103. 1524 OBLAK VINKO          ŠKD VRH TREH KRALJEV      04:40:56.3    1:02:37.3
104.  953 GORTNAR DARE         ŠD KEMIKAZE               04:40:56.3    1:02:37.3
105. 1097 FABJAN STOJAN        GORIŠKA BRDA              04:40:56.3    1:02:37.3
106.  868 SAFARIČ TOMO         LJUBLJANA                 04:44:21.1    1:06:02.1
107.   24 DOBNIKAR DUŠAN       LJUBLJANA                 04:44:21.1    1:06:02.1
108.  317 LAVTAR TONE          LUZ                       04:44:21.1    1:06:02.1
109. 1356 SIVEC PAVEL          KK SOŠA KOBARID           04:44:21.1    1:06:02.1
110.  350 KLEMENČIČ MATIJA     LJUBLJANA                 04:44:21.1    1:06:02.1
111. 1322 KAVČIČ CIRIL         ŽIRI                      04:44:21.1    1:06:02.1
112.  224 GOVEKAR ANTON        ZAVRH                     04:44:21.1    1:06:02.1
113. 1499 HOTEŽ SLAVKO         KOPER                     04:44:21.1    1:06:02.1
114.  425 DRENIK VOJKO         PORTOROŽ                  04:44:21.1    1:06:02.1
115.  155 RUTAR BRANKO                                   04:44:21.1    1:06:02.1
116.  867 KALIN IGNAC          LJUBLJANA                 04:44:21.1    1:06:02.1
117. 1253 HERCIGONJA TOMAŽ     KK MEDVODE                04:47:01.7    1:08:42.7
118. 1392 ŠBUL VIKTOR          MS                        04:47:01.7    1:08:42.7
119.  755 KRUŠEC BRANE         A-BANKA                   04:47:01.7    1:08:42.7
120. 1181 ŠEGA SILVO           STARI TRG PRI LOŽU        04:47:01.7    1:08:42.7
121.  200 ČERIMOVIČ HOSEIN     ČRNUČE                    04:47:01.7    1:08:42.7
122. 1771 RAŽENJ STOJAN        POSTOJNA                  04:47:01.7    1:08:42.7
123. 1314 JEGRIŠNIK MIROSLAV   BRAZDE VZDR.              04:47:01.7    1:08:42.7
124.   37 ŠORAK ZDRAVKO                                  04:47:01.7    1:08:42.7
125. 1469 KORITNIK JURIJ       IZVIR VIPAVA              04:47:01.7    1:08:42.7
126. 1475 KODRE JOŽE           VIPAVA IZVIR              04:47:01.7    1:08:42.7
127.  717 FURLAN JOŽE          ŠD FRUCTAL                04:47:01.7    1:08:42.7
128.  915 LUKMAN MIRAN         LJ.                       04:47:01.7    1:08:42.7
129. 1609 KOLAR FANC           KS RADENSKA               04:47:01.7    1:08:42.7
130.  711 KROFL DRAGO          KRANJ                     04:52:11.4    1:13:52.4
131. 1891 RUSTJAN DUŠAN        IDRIJA CERKNO             04:52:11.4    1:13:52.4
132.  629 MOTOH DRAGO          LITIJA                    04:52:11.4    1:13:52.4
133. 1534 DEREANI TOMAŽ        LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:15:59.3
134. 1433 ŠKARABOT DUŠAN       STRAHOVICA                04:54:18.3    1:15:59.3
135. 1460 BLAZNIK GVIDO        ŠD KAMIKAZE               04:54:18.3    1:15:59.3
136. 1263 RAZPOTNIK MILAN      VELENJE                   04:54:18.3    1:15:59.3
137. 1117 JAKŠA ALOJZ          TETOL                     04:54:18.3    1:15:59.3
138. 1961 ČESNIK VOJKO         IDRIJA CERKNO             04:54:18.3    1:15:59.3
139.  318 KLUN JANEZ           LUZ                       04:54:18.3    1:15:59.3
140.  149 PIŠOT MILOŠ                                    04:54:18.3    1:15:59.3
141.  547 TAVČAR FRANC         TURBO M                   04:54:18.3    1:15:59.3
142. 1889 MELINC PETER         IDRIJA CERKNO             04:56:57.0    1:18:38.0
143. 1887 DREŠČEK BORIS        IDRIJA CERKNO             04:56:57.0    1:18:38.0
144. 1723 GRILC MARKO          KK KOMENDA                04:56:57.0    1:18:38.0
145. 1083 KOŽELJ BOJAN         KOM-AGENS                 04:56:57.0    1:18:38.0
146. 1111 KLANJŠEK JOŽE        KOM AGENS                 04:56:57.0    1:18:38.0
147. 1395 DOMKO ALOJZ          LJ                        04:58:38.3    1:20:19.3
148.  132 ZELEN BOGOSLAV       POSTOJNA                  04:58:38.3    1:20:19.3
149.  360 GREGORČIČ JOŽE       GROSUPLJE                 04:58:38.3    1:20:19.3
150.  127 BLATNIK ROMAN        VIDEM                     04:59:58.2    1:21:39.2
151. 1851 BOGATAJ DRAGO        IDRIJA CERKNO             04:59:58.2    1:21:39.2
152. 1521 PRELOVŠEK MAKS       TRZIN                     04:59:58.2    1:21:39.2
153.  749 KALAR FRANC          SMART-COM                 04:59:58.2    1:21:39.2
154.  159 KRISTANČIČ OSKAR                               05:02:04.5    1:23:45.5
155.  960 TROJER MIRO          ŠD KEMIKAZE               05:02:04.5    1:23:45.5
156. 1002 LAPUH MAJK           SKY STAR                  05:02:04.5    1:23:45.5
157. 1004 PIRS FRANC           SKY STAR                  05:02:04.5    1:23:45.5
158.   61 LESKOVEC DANE        ŠD ELEKTRO LJUBLJANA      05:02:04.5    1:23:45.5
159. 1677 JAVERNIK BINE        CELJE                     05:02:04.5    1:23:45.5
160. 1926 FELTRIN DUŠAN        IDRIJA CERKNO             05:02:04.5    1:23:45.5
161. 1127 SOSIČ LUČANO         LABIN                     05:02:04.5    1:23:45.5
162.  195 OBLAK BRANKO         LJUBLJANA                 05:05:13.0    1:26:54.0
163.  210 MEDVED ANDREJ        LJ                        05:05:13.0    1:26:54.0
164. 1558 KODRIČ MILIVOJ       LJUBLJANA                 05:05:13.0    1:26:54.0
165.  679 BLAS SLAVKO          TOPLARNA                  05:05:13.0    1:26:54.0
166. 1055 ŽITKO STOJAN         DELO                      05:05:13.0    1:26:54.0
167.  888 ŠERJAK JANEZ         PAP-TELEMATIKA            05:06:56.2    1:28:37.2
168. 1095 HRIBOVŠEK JOŽE       VIŽMARJE                  05:06:56.2    1:28:37.2
169.  140 VAVPETIČ JAKA                                  05:06:56.2    1:28:37.2
170. 1065 PELKO GAŠPER         LJ                        05:06:56.2    1:28:37.2
171. 1735 RUDE MIRAN           LJUBLJANA                 05:06:56.2    1:28:37.2
172. 1859 KOŽELJ ANTON         LJUBLJANA                 05:06:56.2    1:28:37.2
173.  206 ŠIROL BOJAN          FELIKSI                   05:09:05.7    1:30:46.7
174.  776 ČEPON SLAVKO         LJ.                       05:09:05.7    1:30:46.7
175. 1466 GERŠAK MARJAN        KD KRŠKO                  05:10:43.9    1:32:24.9
176.  268 RPGELJ IVAN          PTUJ                      05:10:43.9    1:32:24.9
177. 1006 KOPRČINA BRANKO      SKY STAR                  05:10:43.9    1:32:24.9
178.  955 BENEDIČIČ FRANCE     ŠD KEMIKAZE               05:13:25.7    1:35:06.7
179. 1966 KLADNIK STANISLAV    IDRIJA CERKNO             05:13:25.7    1:35:06.7
180. 1995 KERMAVNAR MILOŠ      IDRIJA CERKNO             05:13:25.7    1:35:06.7
181.  716 UŠAJ CVETKO          ŠD FRUCTAL                05:13:25.7    1:35:06.7
182. 1867 SEMOVIČ BRANKO       CASINO LIPICA             05:13:25.7    1:35:06.7
183. 1130 BIZJAK MILAN         BEGUNJE                   05:13:25.7    1:35:06.7
184.  538 GORENC TONE          KOČEVJE                   05:13:25.7    1:35:06.7
185.  798 URBANČIČ ANTON       GRK SNEŽNIK               05:13:25.7    1:35:06.7
186. 1692 ŠKRJANC IVAN         SKD FELIXI                05:13:25.7    1:35:06.7
187.  995 ERJAVEC IVAN         KK MEDVODE                05:18:20.9    1:40:01.9
188.  856 MARANCIN SERGIO      IZOLA                     05:18:20.9    1:40:01.9
189. 1683 RUPNIK BRANE         KE 1611                   05:18:20.9    1:40:01.9
190.  165 ŠPINDLER VLADO       SKY STAR                  05:18:20.9    1:40:01.9
191. 1700 MILOJEVIČ MIJAT      LJ                        05:20:53.4    1:42:34.4
192. 1270 ZAVRL JANEZ          LJUBLJANA                 05:20:53.4    1:42:34.4
193.  166 KLOBUČAR TOMISLAV    A-BANKA                   05:20:53.4    1:42:34.4
194.  260 SAJEVIC DUŠAN        KRANJ                     05:20:53.4    1:42:34.4
195. 1532 RIHLI SREČO          LJUBLJANA                 05:20:53.4    1:42:34.4
196. 1525 HLEBAN GORAZD        LJUBLJANA                 05:20:53.4    1:42:34.4
197. 1694 VARGA JOŽE           DOBRUŠA                   05:20:53.4    1:42:34.4
198.  234 PREŠEREN JANEZ       KD MENGEŠ                 05:23:32.6    1:45:13.6
199.  306 SVET GUIDO           BEGUNJE                   05:25:28.7    1:47:09.7
200.   36 CERGOLJ JANEZ        KRANJ                     05:25:28.7    1:47:09.7
201. 1340 RUPNIK TOMAŽ         KK MEDVODE                05:27:28.8    1:49:09.8
202. 1010 PODKORITNIK ZDRAVKO  SKY STAR                  05:27:28.8    1:49:09.8
203. 1772 RAŽENJ LADO          POSTOJNA                  05:27:28.8    1:49:09.8
204.  831 KOŠIR MATIJA         BRINJ-POVIR               05:27:28.8    1:49:09.8
205.  301 POLJANŠEK MARJAN     LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:49:09.8
206. 1717 JAGAR MIRAN          KK ZAGORSKA DOLINA        05:27:28.8    1:49:09.8
207. 1091 MELIHAR BORIS        REMARK                    05:27:28.8    1:49:09.8
208.  539 MIKETIČ BORIS        KOČEVJE                   05:27:28.8    1:49:09.8
209. 1952 BOLČINA FRANC        IDRIJA CERKNO             05:27:28.8    1:49:09.8
210. 1326 OVEN JOŽE            GABROVKA                  05:27:28.8    1:49:09.8
211. 1207 GERM PETER           KD SLOVENSKA BISTRICA     05:32:10.0    1:53:51.0
212.  305 VIČIČ NANDE          ŠKD VRH                   05:34:11.8    1:55:52.8
213.  656 JAPEL JOŽE           KD PRELET                 05:36:40.6    1:58:21.6
214. 1238 KURENT BORIS         KRANJ                     05:36:40.6    1:58:21.6
215. 1929 WAHL MIRAN           IDRIJA CERKNO             05:36:40.6    1:58:21.6
216.  764 BREZNIK LOJZE        ŠD MOBITEL                05:36:40.6    1:58:21.6
217. 1353 MIŠIC ANTON          LJ.                       05:39:11.8    2:00:52.8
218.  959 TROJER STANE         ŠD KAMIKAZE               05:39:11.8    2:00:52.8
219.  754 MILIVANOVIČ ANDREJ   LJUBLJANA                 05:39:11.8    2:00:52.8
220. 1897 MIKUŽ MARKO          IDRIJA CERKNO             05:39:11.8    2:00:52.8
221.  401 MIHELIČ JANEZ        ŠD SODRAŽICA              05:39:11.8    2:00:52.8
222.  280 NAGODE JOŽE          ŠD HOTEDRŠČICA            05:39:11.8    2:00:52.8
223.  855 KLARIČ GUIDO         IZOLA                     05:41:43.5    2:03:24.5
224.  887 NEUMANN IGOR         PAP-TELEMATIKA            05:41:43.5    2:03:24.5
225. 1267 HONŠEK VINKO         ŠD BTC                    05:41:43.5    2:03:24.5
226. 1374 GROŠELJ MAVRICIJ     KRTINA                    05:41:43.5    2:03:24.5
227. 1026 POGLIČ MARKO         LJ                        05:45:03.4    2:06:44.4
228. 1940 KREFT MIRKO          IDRIJA CERKNO             05:45:03.4    2:06:44.4
229.  319 MARKIČ ANDREJ        LUZ                       05:48:38.8    2:10:19.8
230. 1672 KAMIN JANEZ          KD GROSUPLJE              05:48:38.8    2:10:19.8
231.  320 TRDAN BOJAN          LUZ                       05:48:38.8    2:10:19.8
232. 1697 KRANJC ANDREJ        LJUBLJANA                 05:53:37.2    2:15:18.2
233. 1996 POPOVIČ DEJAN        LJ                        05:53:37.2    2:15:18.2
234.  211 VUKANAC BORIS        PIRNIČE                   05:53:37.2    2:15:18.2
235. 1915 VELIKANJE JOŽE       IDRIJA CERKNO             05:56:40.9    2:18:21.9
236.   62 OGRIZEK SAŠA         LJUBLJANA                 05:56:40.9    2:18:21.9
237. 1308 TERZIČ LJUBO         KD GROSUPLJE              05:56:40.9    2:18:21.9
238.  524 MEDVED MATIJA        GAMELJNE                  05:58:21.6    2:20:02.6
239. 1516 KRIŽMAN IGOR         CELJE                     05:58:21.6    2:20:02.6
240. 1280 MEHLE SILVO          ŠKOFJA LOKA               05:58:21.6    2:20:02.6
241. 1296 STUPAR JOVO          SD STRAHOVICA             05:58:21.6    2:20:02.6
242. 1671 VIDMAR MARKO         KOPER                     05:58:21.6    2:20:02.6
243.  598 TROP MAKSIMILJAN     LJUBLJANA                 05:58:21.6    2:20:02.6
244. 1592 GRUDNIK STANE        ŠKD TEŽ ŠOŠTANJ           05:58:21.6    2:20:02.6
245. 1256 AHČIN JANEZ          PRO M TEAM                05:58:21.6    2:20:02.6
246.   38 KOVAČ PAVEL                                    05:58:21.6    2:20:02.6
247. 1481 ANDROŠIĆ SERĐO       YTONG                     06:02:12.0    2:23:53.0
248. 1337 PODBOJ JOŽEF         POSTOJNA                  06:02:12.0    2:23:53.0
249. 1482 VOŠČEN ĐINO          YTONG                     06:02:12.0    2:23:53.0
250. 1211 BAVČAR ANTON         LJUBLJANA                 06:02:12.0    2:23:53.0
251. 1210 TORKAR BOJAN         LJUBLJANA                 06:02:12.0    2:23:53.0
252. 1844 MEHLE RADO                                     06:02:12.0    2:23:53.0
253. 1425 RAKOVEC TONE         LJ                        06:02:12.0    2:23:53.0
254.  586 BIJELIČ VELIMIR      LEK                       06:02:12.0    2:23:53.0
255. 1581 DUKARIČ MIHA         KRANJ                     06:05:37.5    2:27:18.5
256. 1570 ŠAVLE RADO           B-POINT KOPER             06:05:37.5    2:27:18.5
257. 1136 VALJAVEC STANE       B POINT                   06:05:37.5    2:27:18.5
258. 1571 DANEJ ALEKSANDER     B-POINT KPOPER            06:05:37.5    2:27:18.5
259. 1345 VIVODA DUŠAN         IZOLA                     06:05:37.5    2:27:18.5
260.   59 MANDELJC BOJAN       LJUBLJANA                 06:05:37.5    2:27:18.5
261. 1594 KOBAL VLADIMIR       AJDOVŠČINA                06:05:37.5    2:27:18.5
262.   80 DEKLEVA NINO         LJUBLJANA                 06:09:08.6    2:30:49.6
263.  402 WERK MARKO           MARKO                     06:09:08.6    2:30:49.6
264. 1020 ERBAN DUŠAN          LJ                        06:12:30.6    2:34:11.6
265. 1964 KLEMENČIČ NIKO       IDRIJA CERKNO             06:15:58.4    2:37:39.4
266. 1112 ČETRTIČ MIRO         SENOVO                    06:15:58.4    2:37:39.4
267. 1954 MAŽGON MIRKO         IDRIJA CERKNO             06:15:58.4    2:37:39.4
268.  221 KALAN JURE           LJUBLJANA                 06:19:51.1    2:41:32.1
269. 1402 CERAR JANEZ          LUKOVICA                  06:19:51.1    2:41:32.1
270. 1439 ŠTANCER MILAN        HENKL SLO                 06:19:51.1    2:41:32.1
271. 1656 HRIBAR BRANE         KAMNIK                    06:24:15.4    2:45:56.4
272.   54 PUPIS MARJAN         ŠIŠKA                     06:24:15.4    2:45:56.4
273. 1939 WILER ZDRAVKO        IDRIJA CERKNO             06:28:16.1    2:49:57.1
274. 1223 LEBAN IVAN           KAMNIK                    06:28:16.1    2:49:57.1
275.  994 SUŠNIK MARKO         KK MEDVODE                06:32:22.3    2:54:03.3
276. 1291 VEROVŠEK MITJA       JESENICE                  06:34:11.4    2:55:52.4
277. 1727 MADŽAREVIČ BRANKO    ROK FRANEK                06:34:11.4    2:55:52.4
278. 1025 GABROVŠEK STANE      LJ                        06:40:51.6    3:02:32.6
279.  520 JANKOVIČ MILOŠ       TRZIN                     06:40:51.6    3:02:32.6
280. 1463 JELEN ZVONKO         LJ                        06:42:09.1    3:03:50.1
281. 1811 GREGORIČ JANISLAV    SMOKUČ                    06:42:09.1    3:03:50.1
282.  787 JELENC VID           KD MENGEŠ                 06:49:53.5    3:11:34.5
283. 1936 ŠINKOVEC MIRO        IDRIJA CERKNO             06:59:47.7    3:21:28.7
284.  249 VIDJEN TOMO          HRASTNIK                  06:59:47.7    3:21:28.7
285. 1487 PONIKVAR DRAGO       LJUBLJANA                 06:59:47.7    3:21:28.7
286. 1143 ŠAVRIN RAJMOND       MENGEŠ                    06:59:47.7    3:21:28.7
 

MOŠKI NAD 55 LET
UVR. ŠTEV. PRIIMEK IN IME       KLUB                           ČAS      ZAOSTANEK

                      
 1.   863 MATJAŽ TILEN         ŠK. LOKA                  03:50:15.6              
 2.   216 ZAJC FRANCI          HRAST DOB                 03:50:15.6          0.0
 3.   212 BAHAR MILAN          KARANTANIJA               03:50:15.6          0.0
 4.    29 PAJK DUŠAN           LJUBLJANA                 03:56:52.3       6:36.7
 5.  1155 ŠMID JANČE           ŠD KAMIKAZE               04:06:13.9      15:58.3
 6.  1260 KALAN TONE           ŽELEZNIKI - KAMIKAZE      04:06:13.9      15:58.3
 7.  1846 HAFNER JOŽE                                    04:09:16.7      19:01.1
 8.  1560 KOTNIK HERBERT       MENGEŠ                    04:09:16.7      19:01.1
 9.  1381 LESJAK JANKO         LJUBLJANA                 04:14:01.2      23:45.6
10.  1817 MAREN VLADIMIR       ROKOVNJAČI                04:15:38.7      25:23.1
11.  1033 STOPAR MAKS          TK BOHINJ                 04:18:53.4      28:37.8
12.   214 URANKAR NIKO         KD MENGEŠ                 04:22:22.4      32:06.8
13.    17 HROVAT FRANC         TRIATLON KLUB BOHINJ      04:22:22.4      32:06.8
14.   552 ŠKOF ANDREJ          ŠD ŠENTJOŠT               04:28:05.1      37:49.5
15.   654 GRM ROMAN            TOPLARNA                  04:32:32.4      42:16.8
16.   299 LENARŠIČ BINE        VRHOVCI                   04:32:32.4      42:16.8
17.  1042 BLAŽUN STANE         ROG FRANEK                04:32:32.4      42:16.8
18.   395 PETKOVŠEK LEPOPOLD   LOGATEC                   04:34:25.2      44:09.6
19.  1468 KERIN VINKO          KD KRŠKO                  04:34:25.2      44:09.6
20.    77 DIMIC MARJAN         LJUBLJANA                 04:34:25.2      44:09.6
21.  1603 GERGOLET ALBERTO     DOBERDOB                  04:34:25.2      44:09.6
22.   930 POPOVIČ DUŠAN        LJUBLJANA                 04:37:21.7      47:06.1
23.  1316 LOPATIČ VLADO        BREŽICE                   04:40:56.3      50:40.7
24.  1341 KOZJEK ŠTEFAN        VALBURGA                  04:40:56.3      50:40.7
25.  1583 KRIVIC FRANC         LJUBLJANA                 04:40:56.3      50:40.7
26.  1015 OMAHEN MARKO         LJ                        04:40:56.3      50:40.7
27.   682 BOHORIČ ADO          TOPLARNA                  04:44:21.1      54:05.5
28.  1252 GRBEC ANDREJ         IZOLA                     04:44:21.1      54:05.5
29.   387 KRIŽNAR ADOLF        ALPINA                    04:44:21.1      54:05.5
30.   176 SEDEJ IVAN           MIZARSTVO PEKLENK         04:44:21.1      54:05.5
31.  1400 REŠ JAKA             RADOVLJICA TRIATLON       04:47:01.7      56:46.1
32.  1738 KAIN EDOARDO         ASCI                      04:47:01.7      56:46.1
33.   303 HVALA IVAN           KD BRDA DOBORVO           04:47:01.7      56:46.1
34.   119 KONČINA RAFAEL       KD HRASTNIK               04:47:01.7      56:46.1
35.  1720 MOM ANTON            HENKEL SLOVENIJA          04:52:11.4    1:01:55.8
36.   413 ŠORN FRANC           KAMNIK POD KRIMOM         04:54:18.3    1:04:02.7
37.   837 GROM BOGDAN          ŠD POVŽ                   04:54:18.3    1:04:02.7
38.   315 STANOVNIK MARKO      LUZ                       04:54:18.3    1:04:02.7
39.  1250 MAGYAR SILVO         KAMNIK                    04:54:18.3    1:04:02.7
40.   587 VELKAVRH MARKO       LJUBLJANA                 04:54:18.3    1:04:02.7
41.  1718 KALAN VALENTIN       AVTOHIŠA REAL             04:59:58.2    1:09:42.6
42.   648 GEČ BLAŽ             SORICA DOL                04:59:58.2    1:09:42.6
43.  1547 ČARMAN MARTIN        MEDNO                     05:02:04.5    1:11:48.9
44.   696 JAGODIC CIRIL        MEKINJE                   05:02:04.5    1:11:48.9
45.  1493 PROSEN FRANCI        KK ZAGORJE                05:05:13.0    1:14:57.4
46.    87 ČERNIVEC LADO        TRIATLONSKI KLUB LJ       05:05:13.0    1:14:57.4
47.  1591 PODMILJŠAR JANKO     ŠKD TEŽ ŠOŠTANJ           05:06:56.2    1:16:40.6
48.   734 FON TEODOR           A-BANKA                   05:09:05.7    1:18:50.1
49.   238 GRČAR VINKO          VODICE                    05:09:05.7    1:18:50.1
50.   361 ALBREHT BRANKO       ETIKETA TISKARNA          05:09:05.7    1:18:50.1
51.  1604 ANDKOVEC JANEZ       VIPAVA                    05:09:05.7    1:18:50.1
52.   487 GREGORC FRANC        SP. ZADOBRAVA             05:09:05.7    1:18:50.1
53.  1288 RUPNIK LOJZE         SD STRAHOVICA             05:10:43.9    1:20:28.3
54.  1134 SERŠEN BRANKO        ŠD STRAHOVICA             05:13:25.7    1:23:10.1
55.    28 SEVER VLADIMIR       ROG-FRANEK                05:13:25.7    1:23:10.1
56.  1142 PAJK ANTON           ŠD ZADVOR                 05:13:25.7    1:23:10.1
57.  1012 MACAROL ALJAŽ        SK BRDO                   05:13:25.7    1:23:10.1
58.   771 LONČAR PAVEL         ZAPRAVLJIVČEK             05:15:42.5    1:25:26.9
59.  1804 PUKLAVEC EDVARD      LENDAVA                   05:18:20.9    1:28:05.3
60.    74 HVASTIJA ŠTEFAN      SLAŠČICE HVASTIJA         05:18:20.9    1:28:05.3
61.  1847 OMERSEL ADO                                    05:20:53.4    1:30:37.8
62.   923 BURJA MARJAN         KRANJ                     05:20:53.4    1:30:37.8
63.  1879 VIDMAR FRANC         SAVA KRANJ                05:20:53.4    1:30:37.8
64.  1346 KENDA ROBERT         DOL. TOPLICE              05:23:32.6    1:33:17.0
65.  1857 ROTAR FRANC          KOMAR LOG                 05:23:32.6    1:33:17.0
66.  1116 ERTL IVAN            BRANIK MARIBOR            05:27:28.8    1:37:13.2
67.   588 REPOVŽ ANDREJ        LJUBLJANA                 05:27:28.8    1:37:13.2
68.  1800 LAPANJE SREČKO       BI POINT KOPER            05:27:28.8    1:37:13.2
69.   314 ŠČURK ROMAN          LUZ                       05:27:28.8    1:37:13.2
70.   789 KEREC IVAN           ČRNUČE                    05:27:28.8    1:37:13.2
71.  1038 JUHANT MILAN         METAL PROFIL              05:32:10.0    1:41:54.4
72.  1849 MIKETIČ RAJKO                                  05:34:11.8    1:43:56.2
73.  1110 KEPIC JOŽE           TACEN                     05:36:40.6    1:46:25.0
74.  1062 KLEMEN MARJAN        SD STRAHOVICA             05:36:40.6    1:46:25.0
75.  1724 ŠINKOVEC ANTON       KK KOMENDA                05:39:11.8    1:48:56.2
76.    63 PETKOVŠEK PETER      VRHNIKA                   05:39:11.8    1:48:56.2
77.   138 LANGENFUS LEOPOLD    LJUBLJANA                 05:39:11.8    1:48:56.2
78.   922 ČULIBRK ŃURO         KRANJ                     05:41:43.5    1:51:27.9
79.   316 FLAJS MILOŠ          LUZ                       05:45:03.4    1:54:47.8
80.  1120 GORŠIČ TOMAŽ         LJUBLJANA                 05:45:03.4    1:54:47.8
81.  1640 ZELKO EDVARD         RODIK                     05:45:03.4    1:54:47.8
82.   748 LOKAR MARTIN         SMART-COM                 05:50:34.1    2:00:18.5
83.  1024 PUC BOGO             LJ                        05:52:05.2    2:01:49.6
84.   415 RESINOVIČ ZMAGO      KRPELJE                   05:52:05.2    2:01:49.6
85.  1451 KAVNIK DRAGO         MB                        05:52:05.2    2:01:49.6
86.   620 PORENTA TONE         LJ.                       05:53:37.2    2:03:21.6
87.  1477 MARTINČIČ IVAN       YTONG                     05:53:37.2    2:03:21.6
88.  1098 DOLJAK ANTOV         SOLKAN                    05:53:37.2    2:03:21.6
89.  1295 ALFIREV MAKS         SD STRAHOVICA             05:58:21.6    2:08:06.0
90.  1480 VERBANC FRANKO       YTONG                     06:02:12.0    2:11:56.4
91.  1494 ŽURAJ ANDREJ         LJUBLJANA                 06:05:37.5    2:15:21.9
92.  1089 BUČAN ZDENE          LJUBLJANA                 06:09:08.6    2:18:53.0
93.  1088 POSEL BOJAN          LJUBLJANA                 06:09:08.6    2:18:53.0
94.  1796 SKVARČA BOGDAN       HORJUL                    06:12:30.6    2:22:15.0
95.   683 ILIČ STOJAN          TOPLARNA                  06:12:30.6    2:22:15.0
96.  1438 GORZA MARJAN         PREDDVOR                  06:12:30.6    2:22:15.0
97.   105 ŽIROVNIK MILAN       LJUBLJANA                 06:15:58.4    2:25:42.8
98.  2000 GANTAR BRANKO        LJ                        06:15:58.4    2:25:42.8
99.  1141 ČOPI ANTON           BOVEC                     06:15:58.4    2:25:42.8
100.  121 MARINČ MARTIN        KOČEVJE                   06:19:51.1    2:29:35.5
101. 1028 PREDALIČ ZVONE ST.   MIZARSTVO PEKLENK         06:24:15.4    2:33:59.8
102.  177 NOVAK TONE           LJ                        06:24:15.4    2:33:59.8
103.  673 KASTELIC LOJZE       LJUBLJANA                 06:34:11.4    2:43:55.8
104. 1686 MLINAR BRANKO        LJ                        06:34:11.4    2:43:55.8
105.  594 LAZAR KAREL          LJUBLJANA                 06:36:34.1    2:46:18.5
106. 1248 ČESNIK ALOJZ         VIPAVA IZVIR              06:37:49.3    2:47:33.7
107.   72 GRAŠIČ FRANC         ROG-FRANEK                06:39:17.7    2:49:02.1
108. 1632 HOČEVAR TOMAŽ        OPD KOPER                 06:39:17.7    2:49:02.1
109.  169 TURK JOSIP           TRIATLONSKI KLUB LJ       06:49:31.0    2:59:15.4
110.   83 GROM JANEZ           ŠD POVŽ                   06:59:47.7    3:09:32.1
111. 1309 KRAJNC STANE         LJUBLJANA                 06:59:47.7    3:09:32.1

 
ŽENSKE DO 30 LET 
 UVR. ŠTEV. PRIIMEK IN IME       KLUB                           ČAS      ZAOSTANEK

 1. 1087 GROS JOŽA            PODLJUBELJ                03:50:15.6             
 2. 1246 ŽORŽ PREMRN SONJA    VIPAVA IZVIR              03:54:49.4       4:33.8
 3.  254 ŽAGAR MAJA           PAPEŽ PODGORJE            04:00:46.3      10:30.7
 4. 1279 ŠIMIC MATEJA         MINISTR. ZA OBRAMBO       04:04:30.3      14:14.7
 5. 1401 ŠKPLEP NEŽA          KD MENGEŠ                 04:14:01.2      23:45.6
 6.   96 MATEKOVIČ IRENA      NOVO MESTO                04:34:25.2      44:09.6
 7.   85 DOLINAR NINA         GRMADA                    04:37:21.7      47:06.1
 8.  735 MARINŠEK URŠKA       POSTOJNA                  04:37:21.7      47:06.1
 9. 1696 KRANJC DARJA         LJUBLJANA                 04:37:21.7      47:06.1
10. 1393 RAZPOTNIK SIMONA     VIR                       04:37:21.7      47:06.1
11.  417 VALENTA LIDIJA       KRANJ                     04:44:21.1      54:05.5
12. 1895 HOMOVEC NINA         IDRIJA CERKNO             04:54:18.3    1:04:02.7
13.  962 KALAN DANI           KAMIKAZE                  04:54:18.3    1:04:02.7
14. 1722 BANKO ANJA           VODICE                    04:54:18.3    1:04:02.7
15.  452 BRANK JOŽI           ENERGIJA VELENJE          04:58:38.3    1:08:22.7
16.  128 BLATNIK MIRJAM       VIDEM                     04:59:58.2    1:09:42.6
17. 1047 BOŽIČ SAŠA           LJ                        05:05:13.0    1:14:57.4
18.  383 ŽAKELJ RADA          ALPINA                    05:09:05.7    1:18:50.1
19. 1585 MALENŠEK POLONA      KRANJ-JESENICE            05:10:43.9    1:20:28.3
20.  634 ŠTURM HEDA           ŠK. LOKA                  05:10:43.9    1:20:28.3
21. 1473 LIKAR BLANKA         ZAGORJE                   05:13:25.7    1:23:10.1
22. 1363 OPEKA AJA            VRHNIKA                   05:20:53.4    1:30:37.8
23. 1588 JEMEC PETRA          MORAVČE                   05:25:28.7    1:35:13.1
24.  880 OŠTIR URŠA           ROKOVNJAČI                05:27:28.8    1:37:13.2
25.  886 KOFOL TINA           IDRIJA CERKNO             05:36:40.6    1:46:25.0
26. 1672 REKELJ SUZANA        KR                        05:41:43.5    1:51:27.9
27. 1582 ŠVAGELJ HILDA        KRANJ                     06:05:37.5    2:15:21.9
28.  649 PREBIL NATAŠA        NOTRANJE GORICE           06:19:51.1    2:29:35.5
29.  788 LOGAR TEJA           LJUBLJANA                 06:19:51.1    2:29:35.5
30. 1938 WILER ANA            IDRIJA CERKNO             06:28:16.1    2:38:00.5
31. 1180 MLAKAR JANJA         STARI TRG PRI LOŽU        06:28:16.1    2:38:00.5
32. 1523 JAVORAC META         TRZIN                     06:28:16.1    2:38:00.5
33. 1193 SISDAREVIČ JASMINA   ŠKOFJA LOKA               06:43:38.5    2:53:22.9
34. 1941 ŽUST ELIZABETA       IDRIJA CERKNO             06:59:47.7    3:09:32.1
35.  533 KAVNIK NIVES         NOTRANJE GORICE           06:59:47.7    3:09:32.1

 
ŽENSKE NAD 30 LET  
UVR. ŠTEV. PRIIMEK IN IME       KLUB                           ČAS      ZAOSTANEK

                      
 1. 1842 URŠIČ VIDA           ROG LJUBLJANA             03:42:44.5             
 2.  409 RAKUŠ JELKA          BLED                      04:00:46.3      18:01.8
 3.  330 DOVČ ZDENKA          LUZ                       04:15:38.7      32:54.2
 4. 1848 MIKETIČ VERA                                   04:26:26.4      43:41.9
 5. 1123 TOMADONI ANDREA      CORMONS                   04:30:06.2      47:21.7
 6. 1958 KACIN FRANČIŠKA      IDRIJA CERKNO             04:34:25.2      51:40.7
 7.  664 JUSTIN KSENJA        KK ZAVRŠNICA              04:34:25.2      51:40.7
 8. 1607 IVANŠEK HELENA       KS RADENSKA               04:40:56.3      58:11.8
 9.  981 GABER MILENA         KK MEDVODE                04:47:01.7    1:04:17.2
10.  201 ČERIMOVIČ ESMA       ČRNUČE                    04:47:01.7    1:04:17.2
11.  582 FRANCELJ TINA        TURBO M                   04:54:18.3    1:11:33.8
12.   57 PUPIS LIDIJA         ŠIŠKA                     04:54:18.3    1:11:33.8
13. 1545 NEMEŽ GUSTI          SKYSTAR PIVOT LJ          05:02:04.5    1:19:20.0
14.  803 LIPEJ BOŽENA         BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI      05:09:05.7    1:26:21.2
15.  770 CELARC FRANCKA       ZAPRAVLJIVČEK             05:15:42.5    1:32:58.0
16.   75 HVASTIJA VIDA        SLAŠČICE HVASTIJA         05:18:20.9    1:35:36.4
17. 1695 VARGA ZDENKA         DOBRUŠA                   05:20:53.4    1:38:08.9
18. 1544 KLOBUČAR NIKA        ELIKS                     05:27:28.8    1:44:44.3
19. 1643 MALNAR BRINA         LJUBLJANA                 05:39:11.8    1:56:27.3
20.  277 BRENČIČ IVANKA       ŠD HOTEDRŠČICA            05:39:11.8    1:56:27.3
21.  388 SPORIŠ MARJETA       ALPINA                    05:41:43.5    1:58:59.0
22.  753 MILIVANOVIČ META     LJUBLJANA                 05:41:43.5    1:58:59.0
23.  652 TRČEK VIDA           LJUBLJANA                 05:41:43.5    1:58:59.0
24. 1984 JEVŠNIK SILVA        IDRIJA CERKNO             05:41:43.5    1:58:59.0
25.  989 ARČON ANICA          KK MEDVODE                05:50:34.1    2:07:49.6
26. 1293 MARENČE CILKA        SD STRAHOVICA             05:58:21.6    2:15:37.1
27. 1294 SRŠEN MARTA          SD STRAHOVICA             05:58:21.6    2:15:37.1
28. 1125 PERIČ JANJA          VRHNIKA                   06:02:12.0    2:19:27.5
29.  663 GRAD NADA            KK ZAVRŠNICA              06:12:30.6    2:29:46.1
30. 1606 DRAGAN MARJANA       TREBNJE                   06:15:58.4    2:33:13.9
31.   76 PEČE MILENA          SKY STAR                  06:19:51.1    2:37:06.6
32.  170 RAZINGER VLASTA      TRIATLONSKI KLUB LJ       06:49:53.5    3:07:09.0
33.   84 GORM ANKA            ŠD POVŽ                   06:59:47.7    3:17:03.2
34.  584 VRŠIČ JOŽICA         TURBO M                   06:59:47.7    3:17:03.2
35.  440 TROJANŠEK JOŽI       MENGEŠ                    06:59:47.7    3:17:03.2
36.  536 BOŠNJAK LILIJANA     BREZOVICA                 06:59:47.7    3:17:03.2
.

Ta mesec

Ni dogodkov